Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-06, 10:05   #4981
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
jesli zglosilas zaginiecie dowowdu zosatl on zablokowany. nawet ejsli nie to powinnas go wymienic, poniewaz nie wiadomo co ten ktos robil z Twoim dowodem.
)

ponad 1/3 dowodów wraca do właścicieli i nie trzeba ich wymieniać ze względów prawnych, a jeżeli ktoś coś z moim dowodem już zrobił to i tak już za późno teraz i i tak będę się musiałą sądzić;]



wróciłam o 7 z imprezy, zjadłam śniadanie i poszłam spać;] wstałam teraz i jest mi całkiem dobrze
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:15   #4982
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

a wlasnie, ze trzeba..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:19   #4983
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Ja idę dziś na rodzinny obiad.
Kiedyś to lubiłam, teraz coraz mniej.

Idę się przygotować, znowu mam zły humor i mogłabym tu pisać wiele rzeczy, ale i tak bym nie napisała.

Jeżeli się postaracie, dziewczyny, to powitam się już z wami w nowym wątku. Miłej niedzieli życzę
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 12:06   #4984
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
a wlasnie, ze trzeba..

lele bez pbrazy ale nei bawią mnie przekomarzania jak dzieci na podwórku
"-a włąśnie że tak
- a właśnie że nie
- a właśnie że tak
...."

jeżeli uważasz tak jak uważasz to myslałam że chociaz mi podasz jakiś argument dobry albo chociaż jakieś prawne uzasadnienie, bo jeżeli ja mam z jednej strony Twoje "właśnie że tak" a z drugiej to co usłyszałam w banku i na policji no to wybacz...
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 12:57   #4985
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
lele bez pbrazy ale nei bawią mnie przekomarzania jak dzieci na podwórku
"-a włąśnie że tak
- a właśnie że nie
- a właśnie że tak
...."

jeżeli uważasz tak jak uważasz to myslałam że chociaz mi podasz jakiś argument dobry albo chociaż jakieś prawne uzasadnienie, bo jeżeli ja mam z jednej strony Twoje "właśnie że tak" a z drugiej to co usłyszałam w banku i na policji no to wybacz...
za takie Twoje zachowanie powinnam sobie w ogole glowy nie zawracac i nic nie odpowiadac, a czekac az bys miala z tego powodu nieprzyjemnosci. nie latwiej by bylo zapytac sie o podstawe prawna? kobieta z banku nie ma najwieszej wiedzy pod wzgledem prawa administarcyjnego, baaa, nawet wielu urzednikom brakuje "swiezszej" wiedzy.

ale bardzo prosze:
USTAWA

z dnia 3 października 2008 r.

o zmianie ustawy o ewidencji ludności i dowodach osobistych oraz niektórych innych ustaw1)

(Dz. U. z dnia 31 października 2008 r.)

"Art. 42. 1. Osoba, która utraciła dowód osobisty, jest obowiązana niezwłocznie zawiadomić o tym najbliższy organ gminy lub właściwą ze względu na miejsce pobytu polską placówkę konsularną. Organy te wydają zaświadczenie o utracie dowodu osobistego, ważne do czasu wydania nowego dokumentu, oraz powiadamiają o tym przy użyciu dostępnych środków, w szczególności telefaksu lub poczty elektronicznej, organ, który wydał dowód osobisty, w celu unieważnienia dokumentu.
2. Osoba, która utraciła dowód osobisty, jest obowiązana wystąpić niezwłocznie o wydanie nowego dokumentu do właściwego organu gminy.
3. Osoba, która znalazła dowód osobisty innej osoby, jest obowiązana niezwłocznie przekazać ten dokument najbliższemu organowi gminy, Policji lub innemu organowi administracji publicznej. Organy te przekazują niezwłocznie dowód osobisty organowi, który go wydał, w celu unieważnienia dokumentu.
4. Osoba, która znalazła dowód osobisty innej osoby, może, bez zbędnej zwłoki, przekazać ten dokument posiadaczowi dowodu osobistego. W tym przypadku posiadacz dokumentu może również zawiadomić organy, o których mowa w ust. 1, o utracie dowodu osobistego, w celu jego unieważnienia.
5. W razie znalezienia własnego dowodu osobistego zgłoszonego jako utracony należy niezwłocznie zwrócić go organowi, który wydał ten dokument.


oraz:
ROZPORZĄDZENIE
RADY MINISTRÓW

z dnia 6 lutego 2009 r.

w sprawie wzoru dowodu osobistego oraz trybu postępowania w sprawach wydawania dowodów osobistych, ich unieważniania, wymiany, zwrotu lub utraty

(Dz. U. z dnia 24 marca 2009 r.)



Rozdział 5

Tryb postępowania w sprawach zwrotu dowodu osobistego

§ 28. Organ gminy, Policji lub inny organ administracji publicznej niezwłocznie, nie później jednak niż następnego dnia roboczego po dniu otrzymania znalezionego dowodu osobistego, przesyła ten dokument wraz z informacją o dacie przekazania dowodu przez znalazcę, za potwierdzeniem odbioru, do wystawcy dowodu osobistego.

§ 29. Posiadacz dowodu osobistego, któremu zwrócono znaleziony dowód osobisty w sposób określony w art. 42 ust. 4 ustawy, w przypadku gdy zawiadamia o utracie dokumentu, jest obowiązany przekazać dowód osobisty najbliższemu organowi gminy lub właściwej ze względu na miejsce pobytu polskiej placówce konsularnej. Przepis § 28 stosuje się odpowiednio.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

oczywiscie, jesli to wciaz malo moge przeslac Ci wylad na ten temat, ale to dopiero wieczorem, bo teraz nie mam do niego dostepu, poniewaz nie ma mnie w domu..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 13:27   #4986
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
za takie Twoje zachowanie powinnam sobie w ogole glowy nie zawracac i nic nie odpowiadac, a czekac az bys miala z tego powodu nieprzyjemnosci.
lele, weź trochę przystopuj, bo taki moralizatorski ton wprowadza niemiłą atmosferę.
Również uważam, że jak już się z czymś nie zgadzasz, to podaj argumenty. To oczywiste, że Hula uwierzy temu co powiedział policjant, a nie "a właśnie że tak" jakiejś koleżanki.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 13:59   #4987
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

lele mogłaś od razu podać podstawę prawną i byłoby po sprawie

byliśmy dziś z TŻ w kinie na filmie Renifer Niko ratuje święta- animacja, ale moja mama wygrała bilety to poszliśmy ;p zawyżaliśmy średnią wieku na sali
zastanawiamy się nad sylwestrem w Krakowie, Nasi znajomi się wybierają i musimy się do soboty zdeydować
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 14:06   #4988
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

h200, i jak? Bo ja chciałam się na to wybrać do kina tak sama z siebie.
Mnie rynkowe sylwestry nie kręcą, dlatego wyjeżdżam z Krk.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 15:06   #4989
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

em ale ja bym się nie wybierała na rynek, tylko do jakiegoś lokalu, nie znam szczegółów
a film taki sobie, w porównaniu np. do Epoki lodowcowej to mało śmieszny, ale bardzo sympatyczny i można się oderwać na chwilę od rzeczywistości poczułam się jakbym była młodsza
było dużo dzieci, to przynajmniej wiem, co je śmieszy
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 16:36   #4990
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

h2o0 - zauważyłam, że często ty/ktoś bliski tobie wygrywa bilety, bo kolejny raz piszesz, że byłaś w kinie Zazdroszczę, ja nie mam szczęścia w żadnych konkursach ani nic takim. Tylko ostatnio wygrałam w jakimś konkursie, ha, pierwszy raz
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 16:39   #4991
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Oo, to wszystko zależy od tego który to lokal.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Ja bardzo często wygrywam bilety do kina. Już nie pamiętam, kiedy ostatnio płaciłam za wejście.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 16:47   #4992
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość


Ja bardzo często wygrywam bilety do kina.
Szczęściary

Oglądacie skoki narciarskie? Adam Małysz wraca do formy. Bardzo mnie to cieszy, rok temu smutno się oglądało AM na dalszych miejscach. I cieszę się, że inni polscy skoczkowie dobrze sobie radzą - czterech w pierwszej piętnastce
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 16:55   #4993
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Ja oglądałam kątem oka, mało mnie to interesuje.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 17:10   #4994
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Ja oglądałam troszki jak byłam wczoraj u babci.

Wiecie co... Tak się stęskniłam za domem, że nie chce mi się wyjeżdżać, pierwszy raz tak chyba mam. Nie byłam ponad miesiąc i teraz jadę najpóźniej jak się da.
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 17:46   #4995
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Gdy ma się dom rodzinny w pewnej odległości, to tęskni się albo po przyjeździe do niego nie chce się wyjeżdżać. Gdy ma się na co dzień - ma się go powyżej uszu (a to zależy od osoby).

Rok temu z przyjemnością wracałam do domu, bo szkoda było czasu na kłótnie o pierdoły i psucie atmosfery. A codzienne obcowanie z rodziną powoduje sprzeczki czasem o byle co.

Ja teraz chciałabym tęsknić za domem i przyjeżdżać do niego z przyjemnością. Ale nie będę ciągnąć tego tematu.

Shiruvii, ile kilometrów masz od Krakowa do Jędrzejowa? 100, 90?
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 18:26   #4996
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
h2o0 - zauważyłam, że często ty/ktoś bliski tobie wygrywa bilety, bo kolejny raz piszesz, że byłaś w kinie Zazdroszczę, ja nie mam szczęścia w żadnych konkursach ani nic takim. Tylko ostatnio wygrałam w jakimś konkursie, ha, pierwszy raz
ja kiedys mialam duze szczescie do konkursow, co wzielam udzial, to wygrywalam, teraz jakos juz nie biore udzialu, chyba ze na wizazu w interesujacych mnie konkursach

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
lele, weź trochę przystopuj, bo taki moralizatorski ton wprowadza niemiłą atmosferę.
Również uważam, że jak już się z czymś nie zgadzasz, to podaj argumenty. To oczywiste, że Hula uwierzy temu co powiedział policjant, a nie "a właśnie że tak" jakiejś koleżanki.
Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
lele mogłaś od razu podać podstawę prawną i byłoby po sprawie
tak jak napisalam Huli w pw, poczulam sie zaatakowana i to byl powod takiego a nie innego zachowania. bo nie wiedzialam czy mam odpowiadac czy nie, bo przeciez napisalam wczesniej, ze nalezy.. skad mialam wiedziec, kto i co powiedzial Huli?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 18:31   #4997
zetka89
Zakorzenienie
 
Avatar zetka89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 874
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Mi też się ostatnio nie chce wracać z domu.
Tydzień temu byłam na weekend i nie chciała mi przyjeżdżać do sopo. Jak jestem u siebie to to jest całkiem inny świat, uczelnia i wszystkie problemy z nią związane są dalekooo.
Teraz w piątek miałam imprezę w gda głównym i jechałam do kumpla z walizą, impreza do 6 rano a o 10 miałam pociąg do domu, imprezka rodzinna (mama miała urodziny i dlatego jechałam), 4h snu i do pociągu i już jestem od kilku godzin w sopo.

Teraz się odprawiłam i już innego zajęcia sobie nie znajdę - muszę w końcu wziąć się za pakowanko...
__________________

zetka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 18:52   #4998
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

mi dzis pierwszy raz bylo ciezko wrocic do domu.. bo on taki pusty.. tak dziwnie..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 19:27   #4999
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

kłótnia
spokój

w ogóle dlaczego nie ma jeszcze nowej części ?


a mnie pkp uwięziło w domu i mam wymówkę, żeby dopiero jutro jechać
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 19:32   #5000
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
h2o0 - zauważyłam, że często ty/ktoś bliski tobie wygrywa bilety, bo kolejny raz piszesz, że byłaś w kinie Zazdroszczę, ja nie mam szczęścia w żadnych konkursach ani nic takim. Tylko ostatnio wygrałam w jakimś konkursie, ha, pierwszy raz
Tak, u Nas w rodzinie jak nie ja, to brat, jak nie brat, to mama Nie pamiętam kiedy ostatnio płaciłam za wejście. Na wakacjach przynajmniej raz na dwa tygodnie do kina chodziłam. Wystarczy dodzwonić się do redakcji gazety w odpowiednim momencie
Wygrałam bardzo dużo rzeczy, największa wygrana to laptop... gdybym go nie wygrała, to nie wiem skąd bym wzięła pieniądze na niego
ale już dawno nie biorę udziału w konkursach, teraz jakoś nie mam na to weny ani czasu.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 19:32   #5001
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Maturzystki 2008 przeżyły 1 rok studiów a teraz odpoczywają i wizażują;) cz.XII

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post15702771
prosze
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.