Oczy... Rano ładne, wieczorem brzydkie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 22:10   #1
SzanownaPannaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Arrow

Oczy... Rano ładne, wieczorem brzydkie...


Witam
Patrząc się co wieczór na moje wypukłe oczyska, wciąż szukam odpowiedzi na pytanie... Co zrobić, żeby przez cały dzień prezentowały się tak jak o poranku? (Wtedy moja nieruchoma powieka gładko nachodzi na ruchomą i moim zdaniem wygląda to o niebo lepiej niż mój wieczorny "wytrzeszcz"). Ogólnie nigdzie nie ruszam się bez dosyć grubej kreski nad górnymi rzęsami, która minimalizuje efekt "przymulonych oczu". Bardzo jestem ciekawa czy jest taka możliwość, bo moim zdaniem duże powieki mnie postarzają i sprawiają, że wyglądam jak osoba zmęczona życiem. Próbowałam już wielu śmiesznych rzeczy typu masaż naciągający nieruchomą powiekę na ruchomą (całe szczęście jeszcze nie wpadło mi do głowy, żeby sklejać sobie powieki idąc tropem Japonek, które robią to z kolei, żeby "utworzyć" u siebie choć trochę ruchomej powieki)... Dobra... Koniec mojej zagmatwanej wypowiedzi, gdzie powieka powiekę powieką pogania. Mam nadzieję, że znajdę jakieś rozwiązanie oprócz maskowania tego zgrzytu makijażem
SzanownaPannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:14   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Talking Dot.: Oczy... Rano ładne, wieczorem brzydkie...

chyba jestem mało intelgentna ale chociaż chciałabym ci pomóc, to kompletnie nie wiem o co ci chodzi z tymi powiekami
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:14   #3
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Oczy... Rano ładne, wieczorem brzydkie...

Cytat:
Napisane przez SzanownaPannaM Pokaż wiadomość
Witam
Patrząc się co wieczór na moje wypukłe oczyska, wciąż szukam odpowiedzi na pytanie... Co zrobić, żeby przez cały dzień prezentowały się tak jak o poranku? (Wtedy moja nieruchoma powieka gładko nachodzi na ruchomą i moim zdaniem wygląda to o niebo lepiej niż mój wieczorny "wytrzeszcz"). Ogólnie nigdzie nie ruszam się bez dosyć grubej kreski nad górnymi rzęsami, która minimalizuje efekt "przymulonych oczu". Bardzo jestem ciekawa czy jest taka możliwość, bo moim zdaniem duże powieki mnie postarzają i sprawiają, że wyglądam jak osoba zmęczona życiem. Próbowałam już wielu śmiesznych rzeczy typu masaż naciągający nieruchomą powiekę na ruchomą (całe szczęście jeszcze nie wpadło mi do głowy, żeby sklejać sobie powieki idąc tropem Japonek, które robią to z kolei, żeby "utworzyć" u siebie choć trochę ruchomej powieki)... Dobra... Koniec mojej zagmatwanej wypowiedzi, gdzie powieka powiekę powieką pogania. Mam nadzieję, że znajdę jakieś rozwiązanie oprócz maskowania tego zgrzytu makijażem
Taka twoja uroda, nic z tym nie zrobisz.
Zresztą, może wklej zdjęcie tych powiek.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 12:28   #4
Errata6565
Raczkowanie
 
Avatar Errata6565
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Oczy... Rano ładne, wieczorem brzydkie...

bardzo dziwny problem.
może po prostu męczą ci się oczy (za dużo komputera?), albo się nie wysypiasz?
Errata6565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.