Twarz;[ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-31, 12:04   #1
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716

Twarz;[


Witam!Bardzo duzo jest watkow o operacjach noskow,piersi,blizn.A ja mam ogromny problem z twarza.nie mam zadnych rysow twarzy przez to ze poliki sa puculowate do tgo mam malutkie oczy wiec moja twarz staje sie nijaka..brzydka;/ czy sa chirurgiczne metody poprawienia twarzy w sensie wyszczuplenia,naciagnieci a.i czy istnieja jakies zabiegi ktore moglyby powiekszyc oczy.oczy sa gleboko osadzone.. barzdo prosze o pomoc.bede wdzieczna zycze wszystkim szczesliwego nowego roku!
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 00:14   #2
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Twarz;[

Napewno są korekcje kształtu oczu , jednak czy w polsce tak masowo się je wykonuje to nie wiem.
Co do twarzy to można zrobić zabieg w oparciu o kwas hialuronowy, preparatami restylane subQ lub Voluma. Modeluje się nimi kości policzkowe i ogólne rysy twarzy.
Rysy twarzy zależą od prawidłowo rozwinięte szczeki górnej i żuchwy, wady twarzowo szczękowe mogą zniekształcać twarz, przeprowadza się operacje korygująceto jednak są to zabiegi drogie i bardzo poważne, wykonuje się je tylko w przypadku wady.
Mozna wymodelować twarz za pomocą implantów np brodę, takie implanty robi np Dr Skupin

Najlepiej jesli udasz się na konsultację do chirurga plastyka i on to oceni.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 12:45   #3
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Twarz;[

ehh ale oczu powiekszyc raczej nie mozna.. a wracajac do twarzy to czy wymodelowanie kosci policzkowych sprawi ze bedzie ona szczuplejsza a nie jak u pączka...?czy nie mozna jakos wyciac czy naciagnac polików a nie jeszcze cos w nie wstawiac..bardzo sie obawiam wstawiania implantow na twarzy zeby jeszcze nie pogorszyc sprawy..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 11:37   #4
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Twarz;[

Wstawić mozna w policzki implanty.
Mozna tez na Twarz zrobic lipolize, piszesz ze masz zbyt okragłą twarz może to np drugfa bródka lub nadmiar tłuszczu.
A może opuchlizna, często przy chorobach nerek pojawia się opuchlizna twarzy, dolnych powiek i policzków.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.