trwałe usuwanie włosów JASNYCH - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-07, 20:34   #1
Aania1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19

trwałe usuwanie włosów JASNYCH


Ostatnio w gabinetach depilacji laserowej pojawiły się lasery, które ponoć usuwają każdy kolor włosów - również jasne (bo jak powszechnie wiadomo lasery, które były używane do tej pory, działały tylko na ciemne włosy). Czy ktoś z Was usuwał sobie JASNE włosy tymi nowymi sposobami (np.elos <czy jakoś tak>) i może opisać efekty?
Aania1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 14:12   #2
meteorites
Raczkowanie
 
Avatar meteorites
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 218
Dot.: trwałe usuwanie włosów JASNYCH

Cytat:
Napisane przez Aania1234 Pokaż wiadomość
Ostatnio w gabinetach depilacji laserowej pojawiły się lasery, które ponoć usuwają każdy kolor włosów - również jasne (bo jak powszechnie wiadomo lasery, które były używane do tej pory, działały tylko na ciemne włosy). Czy ktoś z Was usuwał sobie JASNE włosy tymi nowymi sposobami (np.elos <czy jakoś tak>) i może opisać efekty?
jedyny sposób na jasne włoski z jakim miałam styczność to była elektroliza czy coś w tym stylu... było to dość dawno temu, kiedy po okresie dojrzewania zostało mi parę jaśniutkich włosków na brodzie co oczywiście za ładnie nie wyglądało... poszłam do pani dermatolog, która właśnie poleciła mi ten zabieg, polegał on na nakłuwaniu igiełką miejsca z włoskami i wysyłaniem tam wiązki prądu. tak osłabione włoski "wypadały"...

z perspektywy czasu: zabieg pomógł, ale moim zdaniem (mimo, że na ból nie jestem przesadnie wrażliwa) był zbyt nieprzyjemny, a poza tym miałam trochę poparzoną brodę i przez parę dni siedziałam w domu z panthenolem na twarzy niczym Święty Mikołaj z brodą...

ale może ten nowy laser to coś zdecydowanie lepszego...

Edytowane przez meteorites
Czas edycji: 2008-06-27 o 14:14 Powód: dopisek
meteorites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.