Problemy z pęcherzem i złe samopoczucie kilka dni po stosunku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-29, 12:01   #1
adorasti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1

Problemy z pęcherzem i złe samopoczucie kilka dni po stosunku.


Witam,

mam pytanie. Dokładnie tydzień temu uprawiałam seks. Już na drugi dzień czułam ogromny ból podbrzusza. Kilka dni. Następnie pojawił się częstomocz, mam wrażenie, że cały czas wydaje mi się, że brzydko mówiąc, popuszczam, boli mnie w okolicach cewki moczowej, piecze, w szczególności rano. Sikać chodzę częściej, niż zwykle, jednak w odstępach godziny/dwóch.

Do tego dochodzi złe samopoczucie i leciutki ból głowy, kiedy ta nie boli mnie praktycznie nigdy.

Jestem jedyną partnerką seksualną mojego mężczyzny, dodam, że był to mój drugi raz. Nie mogę być chora na żadną chorobę przenoszoną drogą płciową, gdyż jak wiem, mój mężczyzna nie miałby się jej od kogo zarazić, a ja cóż jak, mówię, to mój drugi raz w życiu i oba były z nim.

Przy samym stosunku za drugim razem także, czułam ból, przy wchodzeniu jego członka do pochwy. Nie stresowałam się, ufam mu bezgranicznie i byłam dostatecznie podniecona, a jednak, bolało i czułam, że nie jestem dostatecznie nawilżona.

Czy przez to mogłam zachorować na jakieś zapalenie pęcherza lub jego mechaniczne uszkodzenie?

Dodam, że w pewnym momencie zsunęła mu się gumka. Zrobiliśmy przerwę na godzinne całowanie, w pewnym momencie, powiedział, że potrzebuje nawilżenia, wszedł we mnie, tym razem bez prezerwatywy. Nie było wytrysku, podejrzewam, że nawet preejakulatu. Czy to dodatkowo mogło jakoś uszkodzić pęcherz?

Jeżeli ktoś twierdzi, że mogę być w ciąży... jestem przekonana, że nie, chociaż i tak są pewne obawy. Ale to chyba zawsze tak jest w takiej sytuacji...Podświadomość działa.
adorasti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 12:45   #2
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Problemy z pęcherzem i złe samopoczucie kilka dni po stosunku.

Objawy jakie opisujesz mogą(ale nie muszą) wskazywać zapalenie pęcherza. Często po stosunku pojawiają się symptomy zapalenia pęcherza moczowego tj. częste oddawanie moczu, ból, pieczenie.
U kobiety odległość między cewką moczową a pochwą jest niewielka więc po stosunku bakterie mogą przenikać i w ten sposób mamy infekcje.
Najlepiej udaj się do apteki i powiedz farmaceucie co Ci dolega, na pewno coś Ci poleci lub idź do lekarza.



---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez adorasti Pokaż wiadomość

Dodam, że w pewnym momencie zsunęła mu się gumka. Zrobiliśmy przerwę na godzinne całowanie, w pewnym momencie, powiedział, że potrzebuje nawilżenia, wszedł we mnie, tym razem bez prezerwatywy. Nie było wytrysku, podejrzewam, że nawet preejakulatu.
a to już niestety z Waszej strony odpowiedzialnie i rozsądne nie było...mimo wszystko.
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 13:34   #3
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Problemy z pęcherzem i złe samopoczucie kilka dni po stosunku.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=91326 - tutaj masz o tym cały wątek

Cytat:
Napisane przez adorasti Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś twierdzi, że mogę być w ciąży... jestem przekonana, że nie, chociaż i tak są pewne obawy. Ale to chyba zawsze tak jest w takiej sytuacji...Podświadomość działa.
Przekonana to możesz byc dopiero jak zrobisz test z krwi.
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 19:37   #4
chomi
Raczkowanie
 
Avatar chomi
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 194
Dot.: Problemy z pęcherzem i złe samopoczucie kilka dni po stosunku.

ja miałam podobne objawy. po stosunku pojawił się częstomocz, trochę pieczenie.
jakiś czas później byłam u gina i wyszła grzybica (której objawów właściwie nie miałam, żadnej podejrzanej wydzieliny ani notorycznego swędzenia) z zapaleniem cewki moczowej
do lekarza, koniec kropka
chomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 19:52   #5
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Problemy z pęcherzem i złe samopoczucie kilka dni po stosunku.

ja już dwa razy przechodziłam zapalenie pęcherza po hmm... intensywniejszych i częstszych stosunkach więc musisz iść do lekarza albo chociażby do apteki i wziąć leki i za kilka dni przejdzie
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.