praca na obczyźnie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-14, 09:17   #1
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664

praca na obczyźnie...


...
dziewczyny byłyście kiedyś za granicą aby pracowac??jeśli tak to.
co robiłyscie,jak dlugo i w jaki sposób załatwiłyście sobie taką robotę?było warto??
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 10:32   #2
katii
Raczkowanie
 
Avatar katii
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 478
GG do katii
Dot.: praca na obczyźnie...

Ja miałam okazje być niezbyt orginalnie, ale w Anglii. Pojechałam tam spontanicznie do koleżanki, która pojechała tydzień wcześniej do pracy, zadzwoniła do mnie i..... za tydzien byłam już w Wlk. Brytanii. pracowałam jako kelnerka ok 8-9 godz dziennie 6 dni w tygodniu i było naprawdę nieźle przywiozłam sobie troche kaski, ale znam ludzi, którzy pojechali i po kilku dniach wracali do kraju, bo nie mogli znależć pracy. Generalnie jest tak "zatrzęsnienie Polaków", a w Londynie to juz zupełnie. najlepiej jechac gdzieś z dala od ego miast, bo wówczas są większe szanse na znalezienie pracy.W tym roku natomiast wyjeżdzam do Hiszpani opiekować sie dziećmi przez 2- 3 miesiące- już niedlugo wyjeżdżam- hurra- , bo do Anglii juz nie chciałam - teraz jedzie tam mój chłopak i w razie czego do Niego dojadę- ale nie sądzę.
__________________
"You don't know what you got until it's gone".



Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne....... tam gdzie chcą


katii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 11:30   #3
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: praca na obczyźnie...

Też mnie to ciekawi. Bardzo bym chciała wyjechać gdzies gdzie jest ciągle ciepło wręcz gorąco (Floryda, Cypr itp) i pracować najlepiej jako kolnerka (wiadomo- napiwki) Mam 19 lat, dopiero co skończyłam liceum, nie podjęłam jeszcze żadnych studiów, ale oczywiście mam taki zamiar
Jakie warunki trzeba spełnić, żeby pojechać??
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 12:04   #4
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: praca na obczyźnie...

Ja się zupelnie nie nadaje do wyjzadów i pracy na obczyźnie...Mimo, ze prace mialam zagwarantowana, super mieszkanko i świetna pensje... wrociłam do domku chyba z tesknoty za domem... a nigdy nie bylam jakoś bardzo zżyta... a jednak
Wyjechałam do Anglii... byłam tam dosłownie miesiąc... opłacało się... oczywiście, pracowałam jakos asystentka w firie polsko-angielskiej... ale nie czułam się tam dobrze i wróciłam do kraju. Moze wiele zalezy od tego czy się tam kogoś "ma"... ja czulam sie potwornie samotna i nawet kasa nie byla w stanie tego wynagrodzic a może to to, ze jechałam do pewnej pracy... nie szukałam, wcale sie nie natrudziłam.. nie wiem innym młodym osobom polecam jak najbardziej!!! to jest ekstra szkoła zycia
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.