Zorac raz jeszcze - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-28, 08:58   #31
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zorac raz jeszcze

Żelik pod prysznic SVR jest chwalony, więc pewno się przyda.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 10:19   #32
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30
Podnoszę wątek Nikity.
Wchodzę w to, kto jeszcze?
Dziś odbieram swoją tubkę 0,5 (w pobliskich aptekach tylko na zamówienie) i na receptę oczywiście.

?
Kate, pytania natury formalnej mam: ile teraz kosztuje zorac? I jak udało ci sie zdobyc recepte?, tzn co powiedziałas dermatologowi? Moj "zaufany" dermatolog przeszedl na emeryture, jak sie dzisiaj dowiedzialam a do obcego nie pojde z prosba "niech mi pani przepisze zorac". Obawiam sie, ze jak zdradze tajemnice, ze to p/zmarszczkowo to lekarz mnie wysmieje. Niestety, w Lbn nie ma swiatłych lekarzy Rodzinny to juz w ogole odpada
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 10:49   #33
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zorac raz jeszcze

L_V w Lublinie z tego co się orientuję można kupić zorac bez recepty.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 10:52   #34
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

L_V, ale to wcale nie musi być dermatolog - jeżeli lek jest pełnopłatny, to apteka zrealizuje Ci receptę od "byle doktora" Ja to ostatnio przerabiałam z antykoncepcją, na którą wobec urlopu mojej gineski receptę wypisał mi laryngolog No i teraz mam zamiar powtórzyć manewr z Zorakiem, bo też "w to wchodzę"
Zastanawiam się tylko, czy warto najpierw zrobić sobie jakiś peeling głębszy, bo mnie właśnie chodzi o to, żeby się jak najbardziej łuszczyć. Trudno, będę lansować modę "na węża w wylince"
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 11:55   #35
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez L_V
Kate, pytania natury formalnej mam: ile teraz kosztuje zorac? I jak udało ci sie zdobyc recepte?, tzn co powiedziałas dermatologowi? Moj "zaufany" dermatolog przeszedl na emeryture, jak sie dzisiaj dowiedzialam a do obcego nie pojde z prosba "niech mi pani przepisze zorac". Obawiam sie, ze jak zdradze tajemnice, ze to p/zmarszczkowo to lekarz mnie wysmieje. Niestety, w Lbn nie ma swiatłych lekarzy Rodzinny to juz w ogole odpada
Bez problemu dostałam od pediatry mojego smyka. Bez pytań. Przypuszczam, że nasz lekarz rodzinny również by mi nie odmówił.
Mała tubka 15g - 45zł
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 12:03   #36
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ale skubaniec drogi ja za mocniejszy retin zapłaciłam 30 g - 32 złote.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 12:57   #37
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Zorac raz jeszcze

Witam. a ja stosuje zorac 0,1%. Pani dermatolog powiedziała ze mam go stosować codziennie na noc. nałożyłam go dwa razy i juz po pierwszej nocy swędziała mnie cała twarz i odchodziła skóra. zastosowałam zorac jeszcze raz i jest jeszcze gorzej. cała twarz mnie bardzo swędzi i od dwóch dni już się nim nie smaruję. obawiam się ze nakładałam zbyt grubą warstwę. lub stosowałam go za często. ale chcę wyleczyć się z tych zaskórników więc doradzcie mi co mam robic? i jak często go stosować?no i najważniejsze kiedy przestanie mi sie luszczyć skóra bo na prawde nie zbyt ciekawie to wygląda!!
dziękuję z góry za cenne rady
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 13:04   #38
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zorac raz jeszcze

Grazin stosuj na początku raz w tygodniu i bardzo cieniutką warstwą. I obowiązkowo filtry .
Łuszczyć możesz się cały czas, albo w ogóle, to kwestia bardzo indywidualna. Poczytaj wątek od początku są tam istotne inforamcje na temat pielęgancji.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:13   #39
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Zorac raz jeszcze

dzięki
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:14   #40
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Zorac raz jeszcze

aha i jak dłuho musze się nim smarować? aż przestanę sie łuszczyć? niektórzy tu wspominali ze stosują go od pół roku czy cos podobnego. a ja miałam zamiar troszke szybciej sie z tym uporac
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 13:27   #41
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zorac raz jeszcze

To zależy w jakim celu go stosujesz - przeciwtrądzikowo czy przeciwzmarszczkowo.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 13:54   #42
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Kochane, chyba lepiej najpierw zacząć od Zoracu, a dopiero potem Atrederm? Zalezy mi na silnym złuszczeniu, ale znowu boje sie, że skóra tego nei wytrzyma...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:37   #43
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zorac raz jeszcze

Shadi nie szalej, tylko zacznij od najniższego stężenia zoracu. Powoli go wprowadzaj, bo z tego co pamiętam masz cerę naczynkową. Jak skóra się zachartuje to możesz przejść na atrederm 0,025 %. Jak przesadzisz to będziesz mieć przebarwienia i na dodatek popękane naczynka.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 22:44   #44
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Zorac raz jeszcze

Dubel
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 22:44   #45
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Zorac raz jeszcze

Kate ja tez wchodze w zorac, ale dopiero za miesiac, bo u nas niestety slonko jeszcze mocne i na razie sie jeszcze wstrzymam, ale kusi mnie strasznie wiec za miesiac kupuje stezenie 0,1

Mam nadzieje, ze wreszcie cos spowoduje u mnie luszczenie, bo mam ochote pozbyc sie "starej skory"
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 22:48   #46
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Contax
Shadi nie szalej, tylko zacznij od najniższego stężenia zoracu. Powoli go wprowadzaj, bo z tego co pamiętam masz cerę naczynkową. Jak skóra się zachartuje to możesz przejść na atrederm 0,025 %. Jak przesadzisz to będziesz mieć przebarwienia i na dodatek popękane naczynka.
Dziękuje za odpowedź. MAsz racje, za bardzo się rozpędziłam Tak wiec niedługo Zorac, chce go jeszcze połączyc ze skinorenem, ale tot ak po około tygodniach.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 03:26   #47
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Dziękuje za odpowedź. MAsz racje, za bardzo się rozpędziłam Tak wiec niedługo Zorac, chce go jeszcze połączyc ze skinorenem, ale tot ak po około tygodniach.
Shad - w tej sytuacji o rezygnacji z filtrowania nie może być mowy. DP też może okazać się zanadto drażniący przez alkohol, w dodatku zrobi się zimno i wietrznie. Może jednak coś bardziej treściwego?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 07:44   #48
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Dziękuje za odpowedź. MAsz racje, za bardzo się rozpędziłam Tak wiec niedługo Zorac, chce go jeszcze połączyc ze skinorenem, ale tot ak po około tygodniach.
Shadi jak chcesz dołączyć skinoren to dopiero po jakimś czasie, jak zorientujesz się jak skóra reaguje na zorac. Nie rób tego równoczesnie, bo "zmasakrujesz" sobie twarz i nic na nią nie będziesz mogła nałożyć. I podstawa to obowiązkowo filtry min. SPF 50+ z wysokim PPD. Przetestuj sobie, tak jak palnujesz, jeszcze przed zoracowaniem, antka DP, ma on alkohol w składzie, ale mimo tego nie każdego podrażnia. A może spróbuj jeszcze Vichy, niektóre filtry też są niezłe.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 08:35   #49
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Dziś wieczorem mam zamiar się nazorakować, choć przyznam szczerze, że mam nita . Naczytałam się o pieczeniu, buraku, masakrze.
Diacneal zdołał mi nieźle dopiec, a co dopiero Zorac.
Choć są i pochlebne opinie. Gołąbek pisze, że u niej obyło się bez sensacji.
Na twarzową katastrofę nie mam raczej ochoty.
Z drugiej strony 70% migdałki i glikole nie robiły na mnie żadnego wrażenia, nie łuszczyłam się wcale.
Miałam 3 serie po 4-5 zabiegów. Zero łuszczenia czy zaczerwienienia.
I zero efektów niestety .
Cóż pożyjemy - zobaczymy.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 10:32   #50
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Zorac raz jeszcze

Stosowałam Zorak przez pół roku, cera szybko się przyzwyczaiła do słabszego stężenia, natomiast przy aplikowaniu silniejszego czułam wyraźne pieczenie i szczypanie. Zorak na pewno oczyścił mi trochę pory, choć nie całkowicie. Niespodzianki pojawiały się coraz rzadziej. Jedna tubka wystarczała na ok. 3 miesiące przy stosowaniu 2 razy w tygodniu.

Trzeba podkreślić, że Zorak to trochę podstępny lek. Ładnie się go aplikuje, ale też bardzo łatwo przesadzić z ilością. Dopiero rano lub po kilku dniach cera zaczyna się buntować.
agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 11:30   #51
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Contax
To zależy w jakim celu go stosujesz - przeciwtrądzikowo czy przeciwzmarszczkowo.

ja stosuje zorac przeciwtrądzikowo. to jak długo w tym przypadku go stosowac?
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 11:34   #52
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Contax
L_V w Lublinie z tego co się orientuję można kupić zorac bez recepty.
Ooo, to ide " w teren". Dziekuje Contax!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 11:35   #53
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez agaku
Stosowałam Zorak przez pół roku, cera szybko się przyzwyczaiła do słabszego stężenia, natomiast przy aplikowaniu silniejszego czułam wyraźne pieczenie i szczypanie. Zorak na pewno oczyścił mi trochę pory, choć nie całkowicie. Niespodzianki pojawiały się coraz rzadziej. Jedna tubka wystarczała na ok. 3 miesiące przy stosowaniu 2 razy w tygodniu.

Trzeba podkreślić, że Zorak to trochę podstępny lek. Ładnie się go aplikuje, ale też bardzo łatwo przesadzić z ilością. Dopiero rano lub po kilku dniach cera zaczyna się buntować.
Przerwałaś kurację, czy stosujesz to wyższe stężenie?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 11:40   #54
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30
Shad - w tej sytuacji o rezygnacji z filtrowania nie może być mowy. DP też może okazać się zanadto drażniący przez alkohol, w dodatku zrobi się zimno i wietrznie. Może jednak coś bardziej treściwego?
Nie, nie, teraz nie rezygnuję z filtrów. Będę się zoracować przez zimę, potem jeszcze jakis czas po odstawieniu zoracu. Jesli będzie wyraznie widać, że po filtrach jest gorzej, przejdę na niższy faktor, oczywiscie stabilny. Wszystko tresciwsze mnie zapycha, Avene dzieciaczek ewidentnie, ale okazało sie to dopiero po 2 tygodniach, moze jeszcze sprobuje z Antkiem XL, bo z tego co pamietasz jest troche bardziej treściwy.
[quote=Contax] Shadi jak chcesz dołączyć skinoren to dopiero po jakimś czasie, jak zorientujesz się jak skóra reaguje na zorac. Nie rób tego równoczesnie, bo "zmasakrujesz" sobie twarz i nic na nią nie będziesz mogła nałożyć. I podstawa to obowiązkowo filtry min. SPF 50+ z wysokim PPD. Przetestuj sobie, tak jak palnujesz, jeszcze przed zoracowaniem, antka DP, ma on alkohol w składzie, ale mimo tego nie każdego podrażnia. A może spróbuj jeszcze Vichy, niektóre filtry też są niezłe.[/qupte]
Skinoren chcę właczyć po przynajmniej 2 tygodnaich stosowania, w poprzednim poście zjadło mi 2 DP, jakoś mnei mocn nie podraznił, dopiero pod koniec, ale to chyba przez codizenne uzywanie AD. miałam kilku filtrow z Vichy i są nei dla mniestety
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 15:32   #55
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30
Przerwałaś kurację, czy stosujesz to wyższe stężenie?
Przeszłam na Atrederm 0,05
agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 17:26   #56
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Grazin
ja stosuje zorac przeciwtrądzikowo. to jak długo w tym przypadku go stosowac?
ok. 6 - 12 tygodni,
Stosuj na początku 1x w tygodniu, bardzo cieniutką warstewką, po umyciu a przed nałożeniem zoracu odczekaj ok. 30 min. Jedna tubka powinna Ci wystarczyć na miesiąc.

Cytat:
Napisane przez L_V
Ooo, to ide " w teren". Dziekuje Contax!!
Daj znać po powrocie z łowów

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Skinoren chcę właczyć po przynajmniej 2 tygodnaich stosowania, w poprzednim poście zjadło mi 2 DP, jakoś mnei mocn nie podraznił, dopiero pod koniec, ale to chyba przez codizenne uzywanie AD. miałam kilku filtrow z Vichy i są nei dla mniestety
Shad wprowadzaj bardzo powoli inne kosmetyki, a szczególnie kwasy, po zoracu. Zorac działa również na przebarwienia, skóra się złuszcza i plamki będą jaśniejsze, nie ma po co katować skóry dodatkowo kwasami.

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2006-08-31 o 16:29
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 19:46   #57
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Siedzę sobie już z Zorakiem na buźce. Bałam się tej aplikacji, ale jest ok.
Nałożyłam naprawdę cieniutką warstwę, omijają okolice naczynkowe.
Nic mnie nie piecze, nie swędzi, nie ściąga. Wcale nie czuję go na twarzy.
Mam nadzieję, że jutro nie obudzę się z mega-podrażnieniem.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 19:57   #58
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

WitaM

kurcze nie było mnie dwa dni a wy się juz zorakujecie

Kate witam w klubie i nie martw się jutro napewno się nie obudzisz z podraznieniem ani łuszczeniem.. to bomba z opóźnionym zapłonem i w czwartek możesz się spodziewać ewentualnych ekscesów

Ja łuszczyłam ( i łuszcze) się głownie w okolicach nosa, ust i na brodzie.. a co dziwne suche policzki nie łuszczył się nigdy...

co do wprowadzenia efffaclaru.. to wstrzymaj się jak najdłuzej...

ja wprowadzam go teraz po ponad pół roku zoracu... i nadal nie mogę używac go systematycznie bo ciagle konczy się to mego łuszczeniem nie do zatuszowania..

za to nigdy nie podrazniała mnie wit C

a co najlepsze Zorac tak jakby nawilżał mi skóre.. nie wiem czy ro możliwe... łuszcze się ale nie czuje ściagniecia i dyskomfortu
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 20:03   #59
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v
WitaM

kurcze nie było mnie dwa dni a wy się juz zorakujecie

Kate witam w klubie i nie martw się jutro napewno się nie obudzisz z podraznieniem ani łuszczeniem.. to bomba z opóźnionym zapłonem i w czwartek możesz się spodziewać ewentualnych ekscesów

Ja łuszczyłam ( i łuszcze) się głownie w okolicach nosa, ust i na brodzie.. a co dziwne suche policzki nie łuszczył się nigdy...

co do wprowadzenia efffaclaru.. to wstrzymaj się jak najdłuzej...

ja wprowadzam go teraz po ponad pół roku zoracu... i nadal nie mogę używac go systematycznie bo ciagle konczy się to mego łuszczeniem nie do zatuszowania..

za to nigdy nie podrazniała mnie wit C

a co najlepsze Zorac tak jakby nawilżał mi skóre.. nie wiem czy ro możliwe... łuszcze się ale nie czuje ściagniecia i dyskomfortu
Dobrze, że już jesteś .
Nie ma to jak pomoc kogoś z doświadczeniem.
Nakładasz dalej 0,05 czy już jedynkę?
Łuszczenia się nie obawiam, ba, nawet mam na nie nadzieję. Obawiam się czerwonych polików i nadwrażliwej cery.
Diacneal mi właśnie takie rewelacje zafundował - zero łuszczenia, ale piekące, czerwone poliki - fuj .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 20:48   #60
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

hmm.. ja zaczęłam hardcorowo od razu od jedynki i ciągne juz druga tubke
j sie tez łuszczenia na obawiałam ale gdy nie mogłam niczym się posmarowac nawet filtrem bo wszytsko się wałkowało wraz ze skóra.. zmieniałm zdanie..

co do nadwrazliwosci to rzeczywiscie początkowo barrdzo się czerwieniam.. z czasem coraz mnie.. nadal teraz mam lekko rózowawy odcien skóry... ale ju wyglada to naturalnie... duzo działa wit c.. ładnie rozjasnia i wracam juz do swojej bladości
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.