Oferty pracy 2014 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-16, 11:49   #1
zaneta1717
Przyczajenie
 
Avatar zaneta1717
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Cool

Oferty pracy 2014


Witam,
Nie wiem czy dobrze trafilam z kategoria tego watku ale sprobuje
Mam 17 lat i 9 miesiecy, w sierpniu dopiero koncze 18 i szukam pracy za granica, chcialabym wyjechac juz nawet na poczatku czerwca do wrzesnia. Wraz ze mna sa znajomi ale oni juz pelnoletni, duzo czytalam na ten temat, duzo dzwonilam, i wszystkie biura posrednictwa pracy nie mogą wziąć pod skrzydła osób niepełnoletnich, a niestety nie mam bliskich gdzieś za granicą, zeby mi cokolwiek załątwił Stad moj temat pracy tutaj, moze wy macie jakies sprawdzone miejsca? Gdzie przyjmuja ?
zaneta1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 10:59   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Oferty pracy 2014

Cytat:
Napisane przez zaneta1717 Pokaż wiadomość
Witam,
Nie wiem czy dobrze trafilam z kategoria tego watku ale sprobuje
Mam 17 lat i 9 miesiecy, w sierpniu dopiero koncze 18 i szukam pracy za granica, chcialabym wyjechac juz nawet na poczatku czerwca do wrzesnia. Wraz ze mna sa znajomi ale oni juz pelnoletni, duzo czytalam na ten temat, duzo dzwonilam, i wszystkie biura posrednictwa pracy nie mogą wziąć pod skrzydła osób niepełnoletnich, a niestety nie mam bliskich gdzieś za granicą, zeby mi cokolwiek załątwił Stad moj temat pracy tutaj, moze wy macie jakies sprawdzone miejsca? Gdzie przyjmuja ?
Za granicą można pracować od 16 r.ż, z tym, że w przypadku osoby niepełnoletniej wymagana jest zgoda rodziców na wyjazd.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 11:52   #3
Katie_k
Raczkowanie
 
Avatar Katie_k
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wolfsburg
Wiadomości: 39
Dot.: Oferty pracy 2014

Hm, nie okreslilas za jaka granice chcesz, czy znasz jezyki obce, w jakim charakterze szukasz pracy? Powinnas zawezic troche swoje preferencje, wtedy latwiej bedzie Ci cos znalezc. Mam nadzieje ze zdajesz sobie rowniez sprawe z tego, ze praca za granica nie lezy na ziemi i zaden kraj nie czeka z otwartymi rekami na mlodych niedoswiadczonych pracownikow. Nie wiem jakie masz plany na zycie i cel ale wez pod uwage to, ze zachodni pracodawcy tez wymagaja. Przynajmniej znajomosci jezyka. Jesli zalezy Ci na pracy sezonowej, szukaj na stronach zagranicznych oferujacych prace. Znajdziesz tam mnostwo ofert.
Katie_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 12:11   #4
zaneta1717
Przyczajenie
 
Avatar zaneta1717
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Oferty pracy 2014

Wiem to wszystko tylko niestety biura pośrednictwa pracy mi nie pomogą bo nie mam 18 lat, co do pracy to tego sie nie boje i dalabym rade przy zbiorach kwestia tego ze wlasnie nie ma nigdzie ofert dla osob niepełnoletnich szukalam juz przejrzalam juz wiele ofert i nic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zaneta1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 12:19   #5
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Oferty pracy 2014

Cytat:
Napisane przez zaneta1717 Pokaż wiadomość
Wiem to wszystko tylko niestety biura pośrednictwa pracy mi nie pomogą bo nie mam 18 lat, co do pracy to tego sie nie boje i dalabym rade przy zbiorach kwestia tego ze wlasnie nie ma nigdzie ofert dla osob niepełnoletnich szukalam juz przejrzalam juz wiele ofert i nic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bzdury piszesz i bzdury Ci te agencje pracy mówią.
Sama pracowałam za granicą nie mając ukończonych 18 lat i sama wysyłałam takie osoby do pracy.

Zerknij sobie do Dyrektywy UE nr 33/1994 z dnia 22.06.1994 r.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 12:42   #6
zaneta1717
Przyczajenie
 
Avatar zaneta1717
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Oferty pracy 2014

Pisalam do 4 agencji i 1 agencja dzwonila osobiscie wiec raczej bzdur nie pisze, a szukac pracy w niepewnym miejscu tez jestd ryzyko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zaneta1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 12:49   #7
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Oferty pracy 2014

Cytat:
Napisane przez zaneta1717 Pokaż wiadomość
Pisalam do 4 agencji i 1 agencja dzwonila osobiscie wiec raczej bzdur nie pisze, a szukac pracy w niepewnym miejscu tez jestd ryzyko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może po prostu agencja nie chce się bawić w zgody od rodziców i użerać się z niepełnoletnimi, pomyślałaś o tym?

A piszesz bzdury, bo ze strony prawnej osoba mająca ukończone 16 lat może pracować za granicą. Prościej tego wytłumaczyć nie potrafię
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 13:23   #8
zaneta1717
Przyczajenie
 
Avatar zaneta1717
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Oferty pracy 2014

No rozumiem, poszukam jeszcze czegoś


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zaneta1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 17:25   #9
alginka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6
Dot.: Oferty pracy 2014

odnośnie pracy ja sobie dorabiam, ponieważ pracę mam, ale mi nie wystarcza na miesięczne opłaty i utrzymanie córki, więc sprzedaję kosmetyki oriflame, zawsze to jakieś między 200-300 zł miesięcznie i teraz też sprzedaję szale jedwabne i kaszmirowe, jesteśmy z kilkoma dziewczynami w miarę na początku tej "sieci", więc za jakieś kilka miesięcy powinny być z tego lepsze pieniądze niż na oriflame, a poza tym pod koniec roku mają być też naturalne kosmetyki azjatyckie. W razie czego służę pomocą
alginka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 18:25:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.