szczotka z w³osia dzika - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2005-10-13, 16:35   #1
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 765

szczotka z w³osia dzika


Witam.
Ostatnio gdzies wyczyta³am, ¿e dla d³ugich w³osów najlepsze s± szczotki z w³osia dzika. Poszuka³am troszkê w necie i faktycznie okaza³o siê jedn± wielk± rewelacj±. Zachwycona pobieg³am do sklepu kosmetycznego i zakupi³am tak± szczotkê. Wydawa³a mi siê do¶æ tania 14,90 firmy Top Choice. Po przyj¶ciu do domu natychmiast wypróbowa³am i ... klapa
W³osy po przeczesaniu okropnie mi siê elektryzuj±. Zak³adam, ¿e pani wcisnê³a mi jak±¶ tandete, jutro idê oddaæ.
Mam do Was pytanie, a w zasadzie dwa.
Czy wszystkie szczotki z w³osia dzika maja t± sama twardosæ? Bo jako¶ ta, któr± kupi³am nie za bardzo nadawa³a sie do rozczesania bardziej do ug³adzenia.
Gdzie w necie mo¿na kupiæ dobr± szczotkê?

z góry dziekujê za wszystkie rady
pozdrawiam
_Gosiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-10-13, 18:57   #2
201707171556
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 5 619
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Mia³am jaki¶ czas temu tak± szczotkê ale szybko przesta³am u¿ywaæ w³a¶nie z powodu elektryzowania siê w³osów i tego, ¿e po prostu nie mog³am ich rozczesaæ. Niepolecam, a przynajmniej takiej za 15 z³. bo cena wydaje mi siê podejrzana jak na naturalne w³osie. Aha i moja te¿ by³a bardzo twarda.
201707171556 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-10-13, 19:10   #3
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomo¶ci: 3 356
Dot.: szczotka z w³osia dzika

14,90 za szczotkê z naturalnego w³osia??
Albo ja o czym¶ nie wiem, albo Ci wcisnêli kit. Poza tym nigdy nie widzia³am szczotek z w³osia w sklepach kosmetycznych
Od lat kupujê szczotki z w³osia dzika w zak³adach szczotkarskich i zwyk³a szczotka (nie za gêsta, rozmiar ¶redni) to wydatek rzêdu min. 60-80 z³. A mo¿e zak³ad w Wwie, gdzie kupujê, jest po prostu taki strasznie drogi, a ja nie znam innych w okolicy??
Moje szczotki (mia³am chyba ju¿ 4 czy 5, bo zmieniam co kilka lat) mia³y zasadniczo jedn± twardo¶æ, ale na pewno mo¿na wybieraæ w³osy z ró¿nych czê¶ci dzika wiêc mo¿e s± te¿ jakie¶ miêkkie. Ta ¶rednia twardo¶æ oczywi¶cie nie przypomina szczotek drucianych czy plastikowych, ale rozczesuje ca³kiem nie¼le - a ja mam w³osy wrêcz makabrycznie siê pl±cz±ce. Ale przede wszystkim zalet± szczotki z w³osia - niezale¿nie od d³ugo¶ci i stanu w³osów - jest to, ¿e masuje skórê g³owy, poprawiaj±c tym samym kr±¿enie.
Nie elektryzuj± siê mi przy czesaniu tymi szczotkami w³osy, a przy plastikowych - i owszem.
Na Wiza¿u w tekstach o pielêgnacji w³osów by³ kiedy¶ link do strony jakiej¶ firmy, która produkuje szczotki - poszukaj, mo¿e jeszcze jest.
Midi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-10-14, 11:34   #4
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 765
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Dzisiaj posz³am oddaæ szczotkê a co
Jutro podejde do zaprzyja¼nionego salonu fryzjerskiego i pewnie bêdzie po k³opocie
Strasznie siê napali³am na t± szczotkê.
Ogromnie dziêkujê za odpowiedzi
pozdrawiam
_Gosiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-01, 20:17   #5
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 225
Post Dot.: szczotka z w³osia dzika

Ja widzia³am szczotki z naturalnej szczeciny w Douglasie, ale nie mia³am do¶æ zaufania ¿eby tam kupiæ. Podobnie jak Midi, polecam zakupiæ szczotkê w zak³adzie rzemie¶lnika, który rêcznie produkuje szczotki. Tam te¿ najprêdzej mo¿na siê dowiedzieæ wiêcej o twardo¶ci w³osia.
Co do cen, nie generalizowa³abym. Moja szczotka z firmy Khaja (tej od artyku³u na Wiza¿u) kosztowa³a 18 z³ i nie mam zastrze¿eñ co do jako¶ci. Z kolei na zagranicznych forach dziewczyny maj± angielskie szczotki Mason Pearson po 100 i 200 dolarów, uwa¿ane za mercedesy w¶ród szczotek.
Pozwolê sobie sprostowaæ, ¿e szczotka z dzika nie s³u¿y do rozczesywania, tylko do... szczotkowania ju¿ rozczesanych, czyli w 100% rozpl±tanych w³osów. Najpierw trzeba zastosowaæ grzebieñ z grubymi zêbami poczynaj±c od koñcówek i rozpl±tuj±c coraz wy¿sze partie w³osów. Potem szczotkujemy poczynaj±c od skóry g³owy i kierujemy siê do koñcówek. Tradycyjnie szczotkuje siê raz dziennie.
Szczotka z dzika nie penetruje grubo¶ci w³osów, a raczej wyg³adza, jak sama zauwa¿y³a¶. Dlatego szczotkujemy w³osy zarówno po wierzchu, jak i od spodu. Jedynym miejscem, gdzie szczotka mo¿e przechodziæ "na wylot", jest skóra g³owy. (Do bardziej zdecydowanego masa¿u g³owy szczotka musi byæ twardsza, np. Mason Pearson produkuje w tym celu z model z mieszanki szczeciny dzika i w³ókien syntetycznych.)
Aby ograniczyæ elektryzowanie, dobrze jest po ka¿dym "g³a¶niêciu" szczotk± przyg³adziæ w³osy drug± rêk±. Po szczotkowaniu w³osy s± bardziej puszyste, ale nie powinny wygl±daæ jak naelektryzowane siano. Wrêcz przeciwnie, moje w³osy s± wyra¼nie bardziej jedwabiste i miêkkie po szczotkowaniu. Szczotka rozprowadza sebum ze skóry g³owy po ca³ej d³ugo¶ci w³osów, dziêki czemu jednocze¶nie pomaga na przet³uszczaj±c± siê skórê, jak i suche i rozdwajaj±ce siê koñcówki.
Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-02, 21:53   #6
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomo¶ci: 3 356
Dot.: szczotka z w³osia dzika

18 z³otych polskich???! o w mordê... Nie bêdê liczyæ, ile ³±cznie w ¿yciu przep³aci³am za te wszystkie szczotki kupowane w zak³adzie na Powi¶lu, bo siê za³amiê... No ale ju¿ wiem przynajmniej, gdzie kupiê nastêpn±, jak mi siê bie¿±ca zu¿yje
Midi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-03, 07:41   #7
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 225
Dot.: szczotka z w³osia dzika

18 z³ za jedn± z mniejszych szczotek, plus koszt przesy³ki, ale chyba maj± te¿ warsztat w Warszawie. Nie twierdzê te¿, ¿e inne dro¿sze szczotki nie s± lepsze pod jakim¶ wzglêdem, bo po prostu nie wiem. Ja ze swojej jestem jak dot±d zadowolona, i tyle. Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 08:48   #8
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: ju¿ sama nie wiem sk±d ;)
Wiadomo¶ci: 429
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Cytat:
Napisane przez Agna_Iolanthe
18 z³ za jedn± z mniejszych szczotek, plus koszt przesy³ki, ale chyba maj± te¿ warsztat w Warszawie. Nie twierdzê te¿, ¿e inne dro¿sze szczotki nie s± lepsze pod jakim¶ wzglêdem, bo po prostu nie wiem. Ja ze swojej jestem jak dot±d zadowolona, i tyle. Pozdrawiam.

a mia³am za³o¿yæ w±tek o takich szczoteczkach gdzie je kupiæ

podaj proszê linka do tej firmy bo muszê sobie taki luksus zafundowaæ

__________________
Gdy za¶ przyjdzie to, co jest doskona³e, zniknie to, co jest tylko czê¶ciowe.
Hiacynta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-03, 09:14   #9
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomo¶ci: 534
Dot.: szczotka z w³osia dzika

My¶lê ¿e w tym w±tku znajdziecie odpowied¼ na wiêkszo¶æ pytañ:


http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=dzik%B1
maja101 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-03, 09:16   #10
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 225
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Podajê link do artyku³u: http://www.wizaz.pl/images/fryzury/khaja/
Agna_Iolanthe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-15, 17:37   #11
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomo¶ci: 5 479
Dot.: szczotka z w³osia dzika

W Rossmannie teraz mo¿na kupiæ szczotkê z "naturalnego w³osia" i siê zastanawiam czy to jest w³osie dzika?
__________________
¯ona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dó³ od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 04:14   #12
MademoiselleLumiere
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Cze¶æ! Widzê, ¿e w±tek jest dosyæ stary i ju¿ martwy, ale mo¿e kto¶ siê odezwie . Ostatnio zaginê³a mi moja ukochana szczotka z dzika, któr± czesa³am siê od przedszkola. Niestety okazuje siê, ¿e kupienie takiej szczotki nie jest zbyt ³atwe, bo nie s± one popularne. Poszuka³am wiêc w internecie i znalaz³am, ¿e w £odzi (moim kochanym mie¶cie) jest zak³ad szczotkarski na Wiêckowskiego 1. Czy jest kto¶ na forum, kto siê orientuje czy zak³ad nadal istnieje? Z góry dziêki za odpowied¼! <3
MademoiselleLumiere jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-17, 10:21   #13
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Cytat:
Napisane przez MademoiselleLumiere Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ! Widzê, ¿e w±tek jest dosyæ stary i ju¿ martwy, ale mo¿e kto¶ siê odezwie . Ostatnio zaginê³a mi moja ukochana szczotka z dzika, któr± czesa³am siê od przedszkola. Niestety okazuje siê, ¿e kupienie takiej szczotki nie jest zbyt ³atwe, bo nie s± one popularne. Poszuka³am wiêc w internecie i znalaz³am, ¿e w £odzi (moim kochanym mie¶cie) jest zak³ad szczotkarski na Wiêckowskiego 1. Czy jest kto¶ na forum, kto siê orientuje czy zak³ad nadal istnieje? Z góry dziêki za odpowied¼! <3
takie szczotki kupisz bez problemu na allegro, ja mam firmy khaja.
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-30, 17:02   #14
MademoiselleLumiere
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: szczotka z w³osia dzika

A wie kto¶ co¶ na temat zak³adu szczotkarskiego w £odzi?
MademoiselleLumiere jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 12:07   #15
Grell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Przemy¶l
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Sprawdza³am wczoraj na allegro i tego rodzaju szczotek jest naprawdê mnóstwo, jakie tylko siê chce, ceny te¿ ró¿ne. Bardzo chcia³abym kupiæ sobie tego typu szczotkê, ale przez internet jest trudny wybór, bo mnogo¶æ produktów, no i nie we¼miesz tego do rêki, nie obejrzysz w realu...
Mam d³ugie do ³opatek gêste, ¶rednio krêcone w³osy, które lubi± siê puszyæ i pl±taæ. Z tego, co wyczyta³am, bardziej wskazana dla mnie by³aby szczotka z w³osia z dodatkowymi "prêcikami" z tworzywa sztucznego (plastik?), u³atwiaj±cymi rozczesywanie. Niedawno widzia³am tego typu szczotkê w Rossmannie: du¿a, drewniana, ze szczeciny dzika, wzmocniona dodatkowymi prêcikami zakoñczonymi kuleczkami do masa¿u g³owy; cena oko³o 26 z³, o ile dobrze pamiêtam. Kto¶ przetestowa³? Obawiam siê, ¿eby nie by³ to jaki¶ bubel, z drugiej strony... chyba siê skuszê. Cena, powiedzia³abym, ¶rednia, niezbyt wygórowana. Zainteresowa³y mnie polecane czêsto szczotki firmy Khaja, ale z przesy³k± by³oby ju¿ ponad 40 z³, a w portfelu trochê pusto...
Grell jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 13:30   #16
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Cytat:
Napisane przez Grell Poka¿ wiadomo¶æ
Sprawdza³am wczoraj na allegro i tego rodzaju szczotek jest naprawdê mnóstwo, jakie tylko siê chce, ceny te¿ ró¿ne. Bardzo chcia³abym kupiæ sobie tego typu szczotkê, ale przez internet jest trudny wybór, bo mnogo¶æ produktów, no i nie we¼miesz tego do rêki, nie obejrzysz w realu...
Mam d³ugie do ³opatek gêste, ¶rednio krêcone w³osy, które lubi± siê puszyæ i pl±taæ. Z tego, co wyczyta³am, bardziej wskazana dla mnie by³aby szczotka z w³osia z dodatkowymi "prêcikami" z tworzywa sztucznego (plastik?), u³atwiaj±cymi rozczesywanie. Niedawno widzia³am tego typu szczotkê w Rossmannie: du¿a, drewniana, ze szczeciny dzika, wzmocniona dodatkowymi prêcikami zakoñczonymi kuleczkami do masa¿u g³owy; cena oko³o 26 z³, o ile dobrze pamiêtam. Kto¶ przetestowa³? Obawiam siê, ¿eby nie by³ to jaki¶ bubel, z drugiej strony... chyba siê skuszê. Cena, powiedzia³abym, ¶rednia, niezbyt wygórowana. Zainteresowa³y mnie polecane czêsto szczotki firmy Khaja, ale z przesy³k± by³oby ju¿ ponad 40 z³, a w portfelu trochê pusto...
A jeste¶ pewna, ¿e to szczotka w³a¶ciwa dla Ciebie? Do krêconych nie powinno siê u¿ywaæ szczotki...bo siê pusz± tylko grzebieñ z szeroko rozstawionymi zêbami. Ja mam tylko fale i wolê szczotkê.
Poza tym z dzika mo¿e nie rozczesaæ dobrze b.gêstych w³osów - ale jest ona g³ównie do pielêgnacji.

Prêciki "z tworzywa sztucznego"(chyba brzmi lepiej ni¿ chiñski plastik) " do masa¿u g³owy" tak to siê teraz nazywa? Dla mnie to prêciki jak w ka¿dej chiñskiej szczotce w supermarkecie. Z dzika jest sztywna i dobrze masuje g³owê.
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-05, 12:17   #17
Grell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Przemy¶l
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
A jeste¶ pewna, ¿e to szczotka w³a¶ciwa dla Ciebie? Do krêconych nie powinno siê u¿ywaæ szczotki...bo siê pusz± tylko grzebieñ z szeroko rozstawionymi zêbami. Ja mam tylko fale i wolê szczotkê.
Poza tym z dzika mo¿e nie rozczesaæ dobrze b.gêstych w³osów - ale jest ona g³ównie do pielêgnacji.

Prêciki "z tworzywa sztucznego"(chyba brzmi lepiej ni¿ chiñski plastik) " do masa¿u g³owy" tak to siê teraz nazywa? Dla mnie to prêciki jak w ka¿dej chiñskiej szczotce w supermarkecie. Z dzika jest sztywna i dobrze masuje g³owê.
Mnie w³osy pusz± siê i po grzebieniu z szeroko rozstawionymi zêbami, którego w³a¶nie u¿ywam od lat - dlatego zawsze czeszê siê na lekko wilgotne w³osy. Niestety, bardzo mi siê pl±cz± i nawet tego typu grzebieniem mam problem z rozczesaniem. A codzienne "darcie" ¼le wp³ywa na ich kondycjê.
Chcê siê przerzuciæ na tego typu szczotkê, poniewa¿ wyg³adza w³osy i powoduje mniejsze pl±tanie.
Prawdê mówi±c, nie wytrzyma³am i wczoraj kupi³am tê szczotkê w Rossmannie. Wybra³am najwiêkszy model, polecany szczególnie w³a¶nie do w³osów d³ugich i gêstych. Nie ma z czego siê siê nabijaæ, bo te plastikowe wypustki s³u¿± w³a¶nie do tego, aby dobrze rozczesaæ szczególnie gêste w³osy, dodatkowo masuj±c skórê g³owy. Szczecina dzika w tej szczotce te¿ jest naturalna a nie jaka¶ podróba, zrobi³am "test" w³osa i zapach jest taki jak ma byæ - czyli palonego w³osa, nie plastiku.
Pierwsze wra¿enia po czesaniu pozytywne. Nie drapie, nie ci±gnie, rozczesuje w³osy bardzo ³agodnie i rzeczywi¶cie je ug³adza, nie elektryzuj± siê. Rezultaty masa¿u te¿ czuæ na skórze g³owy, na pewno poprawia kr±¿enie. Z puszeniem poradzi³am sobie jak zwykle - rano po rozczesaniu lekko zwil¿y³am w³osy wod± z mojej "psikawki" i przejecha³am grzebieniem. Muszê teraz jeszcze dokupiæ odpowiedni grzebieñ z drewna albo bambusa i mój zestaw do czesania bêdzie kompletny.
My¶lê, ¿e wybór tego typu szczotki z Rossmanna jest dobrym rozwi±zaniem dla tych, którzy nie chc± zamawiaæ przez internet. Na pierwsz± szczotkê tego typu jest ok.
Grell jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 21:40   #18
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomo¶ci: 5 479
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Od dzika jest jeszcze lepszy Tangle Teezer. Mia³am szczotê z dzika, ale je czyszczenie to tragedia, poza tym one ulizuj± w³osy TT o niebo lepszy i prostszy w czyszczeniu. Choæ drogi, ale warto zainwestowaæ te 60 z³, szczególnie jak kto¶ ma pl±cz±ce siê w³osy
__________________
¯ona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dó³ od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-20, 20:38   #19
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 1 096
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Cytat:
Napisane przez kat123 Poka¿ wiadomo¶æ
Od dzika jest jeszcze lepszy Tangle Teezer. Mia³am szczotê z dzika, ale je czyszczenie to tragedia, poza tym one ulizuj± w³osy TT o niebo lepszy i prostszy w czyszczeniu. Choæ drogi, ale warto zainwestowaæ te 60 z³, szczególnie jak kto¶ ma pl±cz±ce siê w³osy

tyle s³yszy siê o TT, ¿e jak sama mam bardzo sceptyczne to zaczê³am rozwa¿aæ kupno
poshh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 21:19   #20
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomo¶ci: 5 479
Odp: szczotka z w³osia dzika

Ja siê d³ugo wahalam i nie ¿a³ujê wcale. Fajny, ³atwy w utrzymaniu, tak jak mówi³am zreszt±. Jeden drobny minus - kupi³am Compact i bywa, ¿e wypadnie mi z d³oni. Ale na szczê¶cie jest trwa³y i mimo kilku brutalnych spotkañ z p³ytkami w ³azience jest ca³y

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
¯ona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dó³ od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-27, 13:13   #21
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 5 018
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Witam

Jestem posiadaczk± d³ugich w³osów lekko falowanych z tendencj± do puszenia, bez stylizacji s± na d³ugo¶ci proste. Mam w domu TT jednak powoduje u mnie jeszcze wiêkszy puch. Zastanawia³am siê ostatnio nad szczotk± z naturalnego w³osia. Czy ona te¿ mo¿e puszyæ moje w³osy? Nie chcia³abym pó¼niej ¿a³owaæ wydanych pieniêdzy
izaa29 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-27, 18:56   #22
201701300929
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2 208
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Cytat:
Napisane przez izaa29 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

Jestem posiadaczk± d³ugich w³osów lekko falowanych z tendencj± do puszenia, bez stylizacji s± na d³ugo¶ci proste. Mam w domu TT jednak powoduje u mnie jeszcze wiêkszy puch. Zastanawia³am siê ostatnio nad szczotk± z naturalnego w³osia. Czy ona te¿ mo¿e puszyæ moje w³osy? Nie chcia³abym pó¼niej ¿a³owaæ wydanych pieniêdzy
zasadniczo czesanie falowanych wlosow na sucho zawsze je troche puszy, ale jesli uczeszesz je na noc albo dasz po rozczesaniu kapke odzywki na dlugosc to powinno byc ok-ja tak robie , nie sa juz potem spuszone a fale sa delikatniejsze-a sama szczoteczka naprawde swietna i przyjemnie masuej skal przy dlugich wlosach-do tego jest delikatniesjza niz TT
201701300929 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-28, 07:08   #23
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomo¶ci: 5 479
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Mnie z w³osia puszyla bardziej i przylizywala u nasady na dodatek. Ale kropla od¿ywki bez sp³ukiwania albo jedwabiu pomaga³y i pomagaj± nadal w gorsze dni

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
¯ona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dó³ od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-29, 12:11   #24
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 5 018
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Poka¿ wiadomo¶æ
zasadniczo czesanie falowanych wlosow na sucho zawsze je troche puszy, ale jesli uczeszesz je na noc albo dasz po rozczesaniu kapke odzywki na dlugosc to powinno byc ok-ja tak robie , nie sa juz potem spuszone a fale sa delikatniejsze-a sama szczoteczka naprawde swietna i przyjemnie masuej skal przy dlugich wlosach-do tego jest delikatniesjza niz TT
Cytat:
Napisane przez kat123 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie z w³osia puszyla bardziej i przylizywala u nasady na dodatek. Ale kropla od¿ywki bez sp³ukiwania albo jedwabiu pomaga³y i pomagaj± nadal w gorsze dni

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tzn kiedy ja wysuszê w³osy one s± ca³kiem proste, jedynie grzywka lekko siê odwinie po swojemu, zatem mu¶¿e pokombinowaæ z jedwabiem i od¿ywkami
izaa29 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 07:13   #25
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 11 185
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Cytat:
Napisane przez kat123 Poka¿ wiadomo¶æ
W Rossmannie teraz mo¿na kupiæ szczotkê z "naturalnego w³osia" i siê zastanawiam czy to jest w³osie dzika?
ja j± stosujê od nieca³ego miesi±ca i jestem zadowolona
czyta³am etykietê i wydaje mi siê ¿e jest wporz±dku.
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieæ – wystarczy, ¿eby kocha³a i ochrania³a. No i by³a dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 16:16   #26
Tygryss
Przyczajenie
 
Avatar Tygryss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Pytano o zak³ad szczotkarski na Wiêckowskiego w £odzi - zak³ad jak najbardziej istnieje do¶æ drogo, ale robota rêczna, wiêc chyba warto.

Edytowane przez Tygryss
Czas edycji: 2013-10-08 o 16:19
Tygryss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-29, 09:38   #27
201607111004
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 4 923
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Cytat:
Napisane przez kat123 Poka¿ wiadomo¶æ
W Rossmannie teraz mo¿na kupiæ szczotkê z "naturalnego w³osia" i siê zastanawiam czy to jest w³osie dzika?
Podbijam jeszcze raz, czy ta dostêpna w rossmannie jest z naturalnego w³osia?
201607111004 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-31, 20:01   #28
niemins
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Chyba tak, ostatnio widzia³am
niemins jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-14, 12:38   #29
elena_gilbert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Skusi³am siê na szczotkê khaja, jasne w³osie dzika, ale mam wra¿enie, ¿e ona w ogóle nie czesze, w³osie siê ugina zamiast wchodziæ w moje w³osy, ew. ci±gnie tylko cienk±, wierzchni± warstwê moich w³osów, i w ogóle nie reaguje na ma³e (oko³o parumilimetrowe-centymetrowe) ko³tunki.

Brzegi szczotki siê pougina³y przy 1 czesaniu.

Po cenie 46 z³ spodziewa³am siê czego¶ lepszego a nie deklasuje mojej plastikowej szczoty za 4 z³.
elena_gilbert jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 10:54   #30
beatabeata86
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: szczotka z w³osia dzika

Mi te¿ nie podesz³a szczotka z dzikim w³osiem . Ale mój facet u¿ywa takiej do brody i sobie bardzo chwali .
beatabeata86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2024-02-28 20:38:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.