Avon - opinie o ubraniach i torebkach tej marki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-13, 12:52   #1
SniperWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 59

Avon - opinie o ubraniach i torebkach tej marki


Z gory przepraszam, jesli watek zostal umieszczony w nieodpowiednim dziale i prosze uprzejmie moderatorow o ewentualne przeniesienie.

Jakis czas temu po raz pierwszy zrobilam zamowienie w firmie Avon i niedawno odebralam przesylke. Zamowilam miedzy innymi pizame Snow Leopard i torebke z futerkiem w panterke i cwiekami, zaprojektowana dla Avon przez Lipsy London. I nie ukrywam, ze jestem bardzo niezadowolona. Pizama wyglada ladnie, ale widac, ze nie jest wykonana z najlepszej gatunkowo bawelny - material okazal sie tak sztywny i cienki, ze balam sie, ze rozleci sie po pierwszym praniu. Z torebka (ktora kosztowala niemalo, bo byla z rodzaju tych uznawanych za "exclisive") jest jeszcze gorzej. Dotarla do mnie krzywo uszyta, tandetna kopertowka z cerata w srodku. Wielki napis na torebce glosi, ze zostala zaprojektowana przez studio w Londynie - szkoda, ze metka w srodku uswiadamia nam, ze uszyto ja w Chinach (kupujac torebke mialam nadzieje, ze wespre w jakis sposob lokalna gospodarke, a tymczasem poczulam wielki niesmak).

Czy jestem jedyna osoba, ktora ma podobne zdanie na temat produktow tej marki? Czy ktos z Was wie, jak wyglada ewentualna procedura zwrotu zakupionych produktow (pizama zostala wyprana, wiec zapewne nic z tego, ale moze udaloby mi sie zwrocic chociaz kopertowke)?

Z gory dziekuje za odpowiedzi.
SniperWolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:17   #2
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Avon - opinie o ubraniach i torebkach tej marki

ja mam torebkę Avon i jestem zadowolona
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 18:34   #3
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: Avon - opinie o ubraniach i torebkach tej marki

Ja też mam i w sumie z torebek jestem zadowolona.

Zwrot - najlepiej pogadać z konsultantką, ale jeśli jest nowa (nie pamiętam, czy Avon daje metki), to możesz ją oddać (pokryjesz koszty wysyłki do avon).
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 14:27   #4
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Avon - opinie o ubraniach i torebkach tej marki

Generalnie w avon wszystkie produkty mozna zwracać w ciągu 3 miesiecy od zakupu, jesli ich zuzycie nie przekroczylo 25% zawartości. Jesli nie używałam kopertówki możesz ją śmiało oddac, w tym celu powinnaś skontaktować się z konsultantką, która powinna odebrać od Ciebie produkt i zwrócić Ci pieniądze (zwracany produkt odesle do centrali Avonu), jeśli chodzi o piżame to chyba nic juz nie zdziałasz, szkoda,ze nie zwróciłaś jej od razu keidy zobaczyłaś słaby materiał...
Poniżej fragment z regulaminu zwrotów:
GWARANCJĄ AVON NIE SĄ OBJĘTE:
 produkty, które zostały zniszczone lub uszkodzone świadomie lub wskutek niewłaściwego ich stosowania
 produkty, których zużycie przekroczyło 25%
 biżuteria uszkodzona w wyniku noszenia
 galanteria uszkodzona w wyniku noszenia
 odzież posiadająca znaki noszenia, użytkowania odesłana bez oryginalnego opakowania
 produkty nadesłane po upływie 3-miesięcznego okresu gwarancji - liczy się data stempla pocztowego
nadania przesyłki zwrotnej
 zwrot pojedynczych składników z ofert łączonych
 zestawy lub produkty zwrócone bez produktów w cenach specjalnych (np. 1 zł, 0,50 zł) zamawianych
w ramach „oferty".
 rozpakowane, użyte farby do włosów
 produkty z Oferty Netto oraz produkty, z których całkowity zysk z ich sprzedaży przeznaczony jest na
działania w ramach kampanii: „Avon kontra przemoc” oraz „Kampania Avon kontra rak piersi”
 pakiety literatury (katalogi, startery)
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-15 15:27:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.