jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-12, 19:11   #91
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez FridaKahlo Pokaż wiadomość
O boże, jaki problem. Ja bym przegryzła sobie żyły.

A tak na serio, to polecam zająć się tym co jest teraz i nie siać paniki z powodu tego, co ongiś bywało. Mój TŻ kiedyś robił w pieluchę i pewnie grzebał w nosie, jak większość dzieci, ale jakoś nie zakładam wątku z tego powodu. Choć zarówno grzebanie w nosie jak i seks z dziwką wydają mi się podobnie obrzydliwe. Ale... "nic, co ludzkie nie jest mi obce"
podpisuje sie pod tym
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 19:52   #92
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

hmmm w sumie troche rozumiem autorke watku bo sama na poczatku jak sie dowiedzialam ze tż mial kilka partnerek seksualnych i to typu: przygoda na jedna noc to pomyslalam ze dla niego panienka to na raz :/ ale po jakims czasie stwierdzilam ze to niewazne co bylo przedtem niewarto rozmyslac o tym co bylo tylko zyc tym co jest
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 21:55   #93
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Musze powiedziec ze nie przeczytalam calego watku ale powiem tak : to ze on przezyl pierwszy raz z dziwka nie swiadczy o nim zle...rozumiem ze to dla Ciebie szok ale pomysl ile jest dziewczyn ktore rabia to prawie tak samo czesto i zmieniaja partnerow jak rekawiczki...lepiej juz platna ktora traktuje sex jak prace i pewnie juz dawno zapomniala o Twoim chlopaku niz taka ktora dla przyjemnosci codzinnie ma innnego...
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 21:55   #94
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

hmmm całkowicie obiektywnie i bezuczuciowo powiedziałabym, że nie chciałabym mieć z kimś takim nic wspólnego. Mam swoje zdanie co do korzystania z takich usług...

A na dodatek mając absolutnie wolny wybór co do partnera (być może tylko teoretycznie jest absolutnie wolny) nie muszę być ani obiektywna ani tolerancyjna i każdą poprawność polityczną mogę mieć w nosie
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 08:50   #95
erina22
Raczkowanie
 
Avatar erina22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

a ja uważam, że powinien darować sobie tą zbytnią szczerość. Często jest tak, że para ma za sobą jakąś przeszłość i zbytnie dzielenie się tymi tajemnicami może zrujnować związek. Najważniejsze jest to co jest teraz a nie to co było kiedyś. Przyjmijmy taką sytuację, chłopak spotyka się z dziewczyną, po jakimś czasie zostają parą. Wiadomo było, że oboje mieli przed sobą związki z innymi partnerami seksualnymi. I czy powinni oni sobie opowiadać co robili w łóżku z poprzednimi partnerami???
erina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 10:47   #96
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Wiesz erino, ja mojego tż podpytałam - ale nie pod kątem tego jak, broń Boże, tylko pod kątem używania zabezpieczenia i możliwości złapania czegoś, bo w naszych czasach to jest koniecznością.
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 10:56   #97
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
hmmm całkowicie obiektywnie i bezuczuciowo powiedziałabym, że nie chciałabym mieć z kimś takim nic wspólnego. Mam swoje zdanie co do korzystania z takich usług...

A na dodatek mając absolutnie wolny wybór co do partnera (być może tylko teoretycznie jest absolutnie wolny) nie muszę być ani obiektywna ani tolerancyjna i każdą poprawność polityczną mogę mieć w nosie

zgadzam sie z toba, kwestia zasad i tyle, jak dla mnie niech kazdy w swojej "wolnosci" spi z kim chce i za ile chce, ale korzystajac ze swojej "wolnosci" wyboru stwierdzam ze taki osobnik nie jest wart mojej uwagi, nawet mimowolnej
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 11:01   #98
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

O ja, ja to normalnie mam sklerozę przedobecnotżtową - przecież ja się spotykałam z takim typem! I tak się po miesiącu dowiedziałam, że jego kolega ma bur, tfu, przybytek rozkoszy i jego kumple maja dzi, tfu, panienki gratis - on też, i że oczywiście że korzystał. Dwa tygodnie się zastanawiałam jak to zrobić żeby mnie później nie prześladował i ścigał, po czym zakończyłam znajomość. 3 dni później zadzwonił do mnie jego kumpel, i powiedział żebym wróciła do W, bo on jest we mnie strasznie zakochany, tak straszliwie - że nawet jak w sobotę byli na imprezie i były panienki za free, to żadnej nie wychędożył - moja mina bezcenna
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 11:03   #99
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
O ja, ja to normalnie mam sklerozę przedobecnotżtową - przecież ja się spotykałam z takim typem! I tak się po miesiącu dowiedziałam, że jego kolega ma bur, tfu, przybytek rozkoszy i jego kumple maja dzi, tfu, panienki gratis - on też, i że oczywiście że korzystał. Dwa tygodnie się zastanawiałam jak to zrobić żeby mnie później nie prześladował i ścigał, po czym zakończyłam znajomość. 3 dni później zadzwonił do mnie jego kumpel, i powiedział żebym wróciła do W, bo on jest we mnie strasznie zakochany, tak straszliwie - że nawet jak w sobotę byli na imprezie i były panienki za free, to żadnej nie wychędożył - moja mina bezcenna

no masz taki zakochany byl a ty mu serce w tak okrutny sposob zlamalas
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 13:16   #100
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Swoją drogą tośmy dziwnych czasów doczekali. Takich o to, że bardziej przerażające może być dla kobiety to, że jej ukochany kiedyś tam... het het przed nią kochał się z dziewczyną, którą darzył uczuciem niż to, że totalnie się poniżając płacił za seks z prostytutką Na moje oko to coś tu jest chyba nie tak.
Fatalnie jest mieć świadomość, że facet którego kochamy jest wartościowym człowiekiem, który szanuje siebie i kobiety łącząc seks z miłością ? Lepiej jak ma w sobie cechy prymitywa, który wyznaje zasadę w stylu - nieważne gdzie, nieważne z kim, byleby tylko sobie ulżyć ? Moim zdaniem facet, który idzie do prostytutki, a już szczególnie na pierwszy raz, ma coś z głową...w sensie, z emocjami. Bez znaczenia, że odbyło się to pod wpływem alkoholu i kumpli. Co to w ogóle za facet i co za chore tłumaczenie? Zresztą, skoro nie został abstynentem a kumple wciąż ci sami to tylko czekać powtórki z rozrywki.

Nie dziwię Ci się onaaa333, żeprzyjęłaś taką wieść fatalnie, że to Tobą wstrząsnęło i masz wątpliwości. Tak, to że facet chodzi na prostytutki jest nienormalne i powinnaś mieć z tym problem. Nie zazdroszczę Ci sytuacji. Nie wiem po co on Ci to w sumie "wyznał", ale skoro wyznał to powinno Ci dać powody do baczniejszego przyglądania się mu. Na moje oko gościu jest mocno podejrzany, bo jego postawa w przeszłości może rzutować na to co teraz i potem. W końcu to ten sam człowiek. Być może ma spaczony stosunek do kobiet, relacji damsko - męskich, jakieś zaburzenia emocjonalne i dziwne podejście do seksu a może ma naturę dziwkarza, lubi łatwy seks i niebawem jego aktualna pani, czyli Ty onaaa333 zacznie szczycić się okazałym porożem. Istnieje takie ryzyko w każdym razie. Ja bym mu się bardzo uważnie przyglądała na Twoim miejscu.
A to, że poszedł do prostytutki nie świadczy o nim lepiej niż gdyby wyrwał na jednorazowy seks pannę na disco. Może to i nawet to samo, ale z obiema kategoriami facetów, którzy wybierają takie "rozrywki", moim zdaniem, nie należy się zadwać. Niech żyją jak lubią z tymi, które nie mają z tym problemów. Ludzie łącząc się w pary powinni jednak mieć podobny, że tak powiem...światopogląd i zapatrywania na sprawy dla związku/ów podstawowe.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-04-14 o 15:34
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 14:26   #101
juicy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 28
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

To już przeszłośc ja nie zaprzątałabym sobie tym głowy co się stanie to się nie odstanie pozatym czy to takie ważne z kim
juicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 16:13   #102
jolaklociazosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
O ja, ja to normalnie mam sklerozę przedobecnotżtową - przecież ja się spotykałam z takim typem! I tak się po miesiącu dowiedziałam, że jego kolega ma bur, tfu, przybytek rozkoszy i jego kumple maja dzi, tfu, panienki gratis - on też, i że oczywiście że korzystał. Dwa tygodnie się zastanawiałam jak to zrobić żeby mnie później nie prześladował i ścigał, po czym zakończyłam znajomość. 3 dni później zadzwonił do mnie jego kumpel, i powiedział żebym wróciła do W, bo on jest we mnie strasznie zakochany, tak straszliwie - że nawet jak w sobotę byli na imprezie i były panienki za free, to żadnej nie wychędożył - moja mina bezcenna
jak moglas skrzywdzilas go i pewnie go dalej boli
jolaklociazosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 18:23   #103
erina22
Raczkowanie
 
Avatar erina22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Wiesz erino, ja mojego tż podpytałam - ale nie pod kątem tego jak, broń Boże, tylko pod kątem używania zabezpieczenia i możliwości złapania czegoś, bo w naszych czasach to jest koniecznością.

Elliannia i tu się z Tobą zgadzam, o to pytać należy. Ale szczegóły można sobie darować.
erina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 13:38   #104
Systemfutures
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 29
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

poczytałem....

i przypomniał mi się dowcip, jak 80 letnia babcia dostała przy kolacji od 80-letniego dziadka po głowie drewnianą łyżką i usłyszała komentarz : " Jak sobie przypomnę, żem cię 60 lat temu nie-dziewicą wziął to mnie szlag trafia.... "

albo to jest facet, który będzie cię szanował, żył z Tobą itd... albo nie
albo oczekujesz od niego szczerości - albo nie

a problem z korzystaniem z prostytucji jest tak stary jak świat :
młodzi - inicjacja, strach przed niespełnieniem, wysmianiem - problem z nawiązywaniem kontaktów damsko-męskich - wyobraź sobie takiego rodzynka w damskiej klasie w szkole - jak da plamę z koleżanką - to może się wieszać - bo go taki "babiniec" zmiesza z błotem.

starzy - dostają to czego w domu od żony nie maja szansy dostać : oral, anal, itd... lub po prostu seks bez zrzędzenia i łaski.

a cała reszta ( pomijam dewiacje ) - po prostu żyje w stałych związkach, ma lepsze lub gorsze okresy w życiu, kocha swoje żony, jest im wierna, szanuje je, wychowuje dzieci itd.

albo znajdziesz właściwego faceta do życia albo nie.....
Systemfutures jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:20   #105
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Systemfutures Pokaż wiadomość
poczytałem....

i przypomniał mi się dowcip, jak 80 letnia babcia dostała przy kolacji od 80-letniego dziadka po głowie drewnianą łyżką i usłyszała komentarz : " Jak sobie przypomnę, żem cię 60 lat temu nie-dziewicą wziął to mnie szlag trafia.... ".


Cytat:
Napisane przez Systemfutures Pokaż wiadomość
albo to jest facet, który będzie cię szanował, żył z Tobą itd... albo nie
albo oczekujesz od niego szczerości - albo nie

albo znajdziesz właściwego faceta do życia albo nie.....
Zgadzam się
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 08:54   #106
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

1. Zerwałabym.
2. Zrobiłabym wszystkie możliwe badania

Nie chodzi o to, że przedę mną uprawiał seks z inną Ale że uważa to za coś tak normalnego, że o tym mówi, no i samo to że to zrobił. Partnera wolałabym wybierać wśród mężczyzn którzy nie wkładają swojego penisa w miejsca gdzie tego dnia było 30 innych - i nie czerpią z tego przyjemności + nie składają się swoją wypłatą(albo o zgrozo wyplata rodzicow ) na stręczycielstwo, niewolnictwo i przemoc wobec kobiet.

A już w ogóle porównanie do dlubania w nosie wydaje mi się idiotyczne.

Edytowane przez muammamija
Czas edycji: 2009-04-16 o 08:58
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 12:15   #107
emiczeko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 501
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

też byłabym wkurzona w takiej sytuacji no ale my dziewczyny chyba inaczej podchodzimy do takich spraw niz faceci dla nas pierwszy raz musi być wyjątkowy i tylko i wyłacznie z tym jedynym i ukochanym a faceci chca to zrobić jak najszybciej by nie byc gorszymi od kumpli i nic na to sie nie poradzi;/ i czasu sie nie cofnie z drugiej strony szczerość to podstawa w związku więc doceń to że sam sie do tego przyznal i nie myśl o tym bo to nic nie da tylko bedziesz sie niepotrzebnie denerwowala.
emiczeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 12:39   #108
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez emiczeko Pokaż wiadomość
też byłabym wkurzona w takiej sytuacji no ale my dziewczyny chyba inaczej podchodzimy do takich spraw niz faceci dla nas pierwszy raz musi być wyjątkowy i tylko i wyłacznie z tym jedynym i ukochanym a faceci chca to zrobić jak najszybciej by nie byc gorszymi od kumpli i nic na to sie nie poradzi;/ i czasu sie nie cofnie z drugiej strony szczerość to podstawa w związku więc doceń to że sam sie do tego przyznal i nie myśl o tym bo to nic nie da tylko bedziesz sie niepotrzebnie denerwowala.
Znowu jakiś stereotyp
Większość moich znajomych - facetów uważa, że seks to tylko z miłości i w gre nie wchodzą jakiekolwiek przygody. Mam też wiele koleżanek, które seks traktują jak sport.
To wszytsko zależy od człowieka, a nie od płci.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 13:44   #109
Blanka235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 129
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

wedlug mnie to chyba lepiej ze przespal sie z prostytutka zapewne uzywajac gumki i z zachowaniem higieny niz jakby mial bzyknac jakas pierwsza lepsza lafirynde z jakiejs dyskoteki co by go pozniej jakims syfilisem zarazila
Blanka235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 13:55   #110
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
1. Zerwałabym.
2. Zrobiłabym wszystkie możliwe badania
Bodajze jeszcze ze soba nie spali, wiec to drugie chyba nie jest konieczne.

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Znowu jakiś stereotyp
Większość moich znajomych - facetów uważa, że seks to tylko z miłości i w gre nie wchodzą jakiekolwiek przygody. Mam też wiele koleżanek, które seks traktują jak sport.
To wszytsko zależy od człowieka, a nie od płci.
Dobijajace te stereotypy/uogolnienia, czyz nie?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 14:55   #111
Olanda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Lightbulb Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

witam serdecznie

miałam podobną sytuację, dowiedziałam się na pogaduszkach u dziewczyn jego kumpli, byłam w szoku wolał bawic sie z kumplami , potem zaliczał publiczne miejsca.... powiedziałam mu, że wiem o tym ale i tak dalej robił swoje , mówił że nie korzysta z usług a przez trzy lata zwiazku i oczekiwania na niego nad ranem bo kluczy nie miał od domu... wracał nawet po kilku dniach... byłam za dobra dla niego....
bo go kochałam i jak głupia na zdrajce czekałam .....
teraz wiem jedno ...jak już facet łatwych kobiet posmakuje, to tam się do nich spowrotem ładuje ....

zakazany owoc - smakuje najlepiej :tasaczek : jak nie teraz to później zapuka do tamtych "czerwonych "drzwi...:u pa: wałki do ciasta i doniczki :buni a:
Olanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:00   #112
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Dobijajace te stereotypy/uogolnienia, czyz nie?
Strasznie dobijające

Cytat:
Napisane przez Olanda Pokaż wiadomość
witam serdecznie

miałam podobną sytuację, dowiedziałam się na pogaduszkach u dziewczyn jego kumpli, byłam w szoku wolał bawic sie z kumplami , potem zaliczał publiczne miejsca.... powiedziałam mu, że wiem o tym ale i tak dalej robił swoje , mówił że nie korzysta z usług a przez trzy lata zwiazku i oczekiwania na niego nad ranem bo kluczy nie miał od domu... wracał nawet po kilku dniach... byłam za dobra dla niego....
bo go kochałam i jak głupia na zdrajce czekałam .....
teraz wiem jedno ...jak już facet łatwych kobiet posmakuje, to tam się do nich spowrotem ładuje ....

zakazany owoc - smakuje najlepiej :tasaczek : jak nie teraz to później zapuka do tamtych "czerwonych "drzwi...:u pa: wałki do ciasta i doniczki :buni a:
yyy
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:12   #113
Olanda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: jego piejego pierwszy raz z dziwka!!!!!!

jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

.................. i napewno nie ostatni

normalny by nie poszedł
Olanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:29   #114
Olanda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

facet jak każdy normalny facet -
tylko myśli gdzie by tu wsadzić swój gadżet
Olanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:30   #115
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Olanda Pokaż wiadomość
witam serdecznie

miałam podobną sytuację, dowiedziałam się na pogaduszkach u dziewczyn jego kumpli, byłam w szoku wolał bawic sie z kumplami , potem zaliczał publiczne miejsca.... powiedziałam mu, że wiem o tym ale i tak dalej robił swoje , mówił że nie korzysta z usług a przez trzy lata zwiazku i oczekiwania na niego nad ranem bo kluczy nie miał od domu... wracał nawet po kilku dniach... byłam za dobra dla niego....
bo go kochałam i jak głupia na zdrajce czekałam .....
teraz wiem jedno ...jak już facet łatwych kobiet posmakuje, to tam się do nich spowrotem ładuje ....

zakazany owoc - smakuje najlepiej :tasaczek : jak nie teraz to później zapuka do tamtych "czerwonych "drzwi...:u pa: wałki do ciasta i doniczki :buni a:
Widze ze ludzkosc, a przynajmniej jej czesc wraca do pisma obrazkowego. Gorzej sie to czyta niz PoKeMonqqqoffe pismo

Cytat:
Napisane przez Olanda Pokaż wiadomość
jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

.................. i napewno nie ostatni

normalny by nie poszedł
Ot, nastepna znawczyni natury ludzkiej, co przepowiada ze na pewno pojdzie itd.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:35   #116
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Widze ze ludzkosc, a przynajmniej jej czesc wraca do pisma obrazkowego. Gorzej sie to czyta niz PoKeMonqqqoffe pismo


.
Świat się zmienia Wyrak.Może niedługo zapomnimy jak się czyta i pisze-wtedy będziemy mogli odczytać po "hieroglifach" ...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:35   #117
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Olanda Pokaż wiadomość
facet jak każdy normalny facet -
tylko myśli gdzie by tu wsadzić swój gadżet

w takim razie moj normalny nie jest
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:36   #118
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Olanda Pokaż wiadomość
witam serdecznie

miałam podobną sytuację, dowiedziałam się na pogaduszkach u dziewczyn jego kumpli, byłam w szoku wolał bawic sie z kumplami , potem zaliczał publiczne miejsca.... powiedziałam mu, że wiem o tym ale i tak dalej robił swoje , mówił że nie korzysta z usług a przez trzy lata zwiazku i oczekiwania na niego nad ranem bo kluczy nie miał od domu... wracał nawet po kilku dniach... byłam za dobra dla niego....
bo go kochałam i jak głupia na zdrajce czekałam .....
teraz wiem jedno ...jak już facet łatwych kobiet posmakuje, to tam się do nich spowrotem ładuje ....

zakazany owoc - smakuje najlepiej :tasaczek : jak nie teraz to później zapuka do tamtych "czerwonych "drzwi...:u pa: wałki do ciasta i doniczki :buni a:
Ogranicz emotki, bo czytam od 10 minut i sie polapac nie moge
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 15:55   #119
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Świat się zmienia Wyrak.Może niedługo zapomnimy jak się czyta i pisze-wtedy będziemy mogli odczytać po "hieroglifach" ...
Wiesz ze o tym myslalem? Ze niektorzy, zdaje sie, nie tylko nie umieja juz pisac, tak oldschoolowo, dlugopisem, ale nie umieja juz nawet wyrazic mysli przez klawiature bez stada mordek.

Cytat:
Napisane przez Olanda Pokaż wiadomość
facet jak każdy normalny facet -
tylko myśli gdzie by tu wsadzić swój gadżet
Slonce, nie wiem co tu wypisujesz, ale nie masz zielonego pojecia co i jak mezczyzni mysla, wiesz?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:00   #120
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wiesz ze o tym myslalem? Ze niektorzy, zdaje sie, nie tylko nie umieja juz pisac, tak oldschoolowo, dlugopisem, ale nie umieja juz nawet wyrazic mysli przez klawiature bez stada mordek.

no wlasnie, czy ktos jeszcze wogole uzywa piora???

a przeciez rekopisy nie plona
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.