TUSZYN. Był tam ktoś? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-20, 18:08   #31
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: targowisko TUSZYN:)

Jeśli chodzi ci o handel detaliczny to bardziej doradzałabym CH Ptak. W Tuszynie czy Głuchowie cieżko kupic cos w detalu, szczególnie teraz kiedy zaczyna sie sezon.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 23:12   #32
cz.mamba
Raczkowanie
 
Avatar cz.mamba
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 318
Dot.: targowisko TUSZYN:)

Targowsko otware jest od wczesnych godzin porannych, ja tam jeździlam okolo 5 - 6, bo oni szybką kończą sprzedawać. Można tam kupowaćw detalu, wyjątek stanowiąnp. skarpetki czy bielizna, wtedy jest sprzedawana po 5 albo 10 sztuk. Przed Tuszynem jest Ptak, ale tam jest jużtroszeczkędrożej. zawsze lepiej zaczynać od targowiska a potem do Ptaka.
__________________
Antek jest z nami
27.06.2007 r.
cz.mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 10:24   #33
kroliczka1986
Raczkowanie
 
Avatar kroliczka1986
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tuszyn
Wiadomości: 191
Dot.: targowisko TUSZYN:)

Dziewczyny, apeluje. Przed wycieczką do Ptaka, Głuchowa lub Tuszyna sprawdzajcie godziny otwarcia targowisk, bo to ciągle się zmienia i po przyjeżdzie można być niemile zaskoczonym. Podaje linki do stron:
http://www.ptak.com.pl/index.php?opt...tstart=63-Ptak
http://www.tuszyn.infocentrum.com/in...age=targowiska - Tuszyn i Głuchów
Ja najchętniej kupuje na Ptaku, do Tuszyna jade jeśli chce kupić np. jeansy; w Głuchowie niektórzy sprzedający bardzo dużo sobie naliczają w detalu, czasem ponad 100%, niektórzy każą przychodzić pod koniec targowiska kiedy jest mniejszy ruch, ale też zdażają się stanowiska na których można kupić coś fajnego, niedrogiego i przymierzyć.
Druga rada:
Jeśli jedziecie do Tuszyna lub Głuchowa, to najlepiej jest ubrać się np. w bluzeczkę na ramiączka (na którą można założyć inną bluzkę) i w spódniczkę pod którą łatwo jest wciągnąć spodnie, bo tam raczej nie ma przymierzalni.
Ja mam dużo zdobyczy z Ptaka zakupionych na wyprzedażach, moge wkleić zdjęcia, ale nie chce zaśmiecać wątku. Ale np. kiedyś widziałam tam jeansy już za 20 zł, nietóre były takie sobie, a niektóre całkiem fajne, bluzki po 10zł, złote plecione paski po 8 zł itd....
__________________
kroliczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 11:06   #34
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: targowisko TUSZYN:)

Ooo że też ja dopiero teraz tutaj trafiłam
Jeśli chciałabyś zrobić zakupy dla siebie to tak jak powiedziała cytrynowo piaskowa jedź do Ptaka ewentualnie jeszcze Tuszyn-na głuchów średnio się opłaca jechać bo wiele rzeczy można kupić jedynie w hurcie- zazwyczaj ciuchy młodzieżowe z importu-bluzki się kupi pojedynczo ale np. spodni jeansowych czy spódniczek nie chcą sprzedawać w detalu. Ale jeśli chodzi o inne ciuchy (żakiety, sukienki, bluzki) to można je kupić sporo taniej z tym że nie jest to żadna rewelacja Poza tym na głuchowie jest kłopot z przymierzaniem-w Ptaku zazwyczaj mają przebieralnie a tu nie.
Nie wiem jak z godzinami otwarcia w Ptaku ale na Głuchów najlepiej jechać w godzinach 9.00-14.00 w poniedziałki i piątki
Tuszyn chyba jest na noc,nie wiem jak w tygodniu ale z niedzieli na poniedziałek to chyba od ok 23 do rana - chcecie to spytam dokładniej rodziców
W ogóle jakby co to pytajcie, moi rodzice mają stanowiska na Tuszynie i Głuchowie więc są zorientowani w temacie
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 15:43   #35
edytka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 154
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

dziewczyny a daleko jest z Tuszyna do tego Rzgowa?otwieram sklep odzieżowy i nie wiem gdzie sie wybrac.
edytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 15:59   #36
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Bez przesady... Byłam później i nie było tak źle. Fakt wcześniej rano, ale niekoniecznie o 6 rano.
Sprzedawcy tam mają tyyyle towaru, że każdemu starczy. MNie często zaczepiano, czy nie chce wziąć hurtem jakiś towaru. Nie wiem czy JA wyglądam na hurtowniczę?
No bo tam przeważa hurt nad detalem. Czasem nawet znaleźć można tylko w hurcie, niestety. Co do zakupów-myślę, że znajdziesz tam to czego potrzebujesz, a jeśli nie to i tak z zakupów będziesz zadowolona, bo na pewno nie wrócisz z pustymi rękami Pozdrawiam
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 15:59   #37
edytka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 154
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

aaa i jeszcze jedno pyt.?czy Tuszyn jest na świeżym powietrzu???dziewczyny gdzie jest najtaniej?Tuszyn, Głuchów czy ta hala ptaka w Rzgowie???chodzi mi o sprzedaz hurtową...
edytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 21:21   #38
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Cytat:
Napisane przez edytka2
dziewczyny a daleko jest z Tuszyna do tego Rzgowa?otwieram sklep odzieżowy i nie wiem gdzie sie wybrac.
Te miejscowości są położone blisko siebie, kilka kilometrów je dzieli.

Cytat:
Napisane przez edytka2
aaa i jeszcze jedno pyt.?czy Tuszyn jest na świeżym powietrzu???dziewczyny gdzie jest najtaniej?Tuszyn, Głuchów czy ta hala ptaka w Rzgowie???chodzi mi o sprzedaz hurtową...
Tuszyn-jest na swiezym powietrzu. Taki duzy targ ze straganami.
Głuchowie nie byłam, albo była i nie wiem o tym...
U Ptaka w Rzgowie wszystko jest zadaszone i są porobione sklepy/butiki w halach. A hale podzielone są na sektory i tak pierwsza hala jest A, druga B, trzecia C itd. Nie ma obawy, że zmokniesz, zmarzniesz, zgubisz się...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 11:53   #39
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

W Głuchowie też wszystko jest na powietrzu, tylko tam wszystko jest w nocy.
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 11:59   #40
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

od września Ptak otwiera nową promenadę handlową... wyglądającą dosyć elegancko... nie to co hala H np.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 12:44   #41
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Cytat:
Napisane przez aga01
od września Ptak otwiera nową promenadę handlową... wyglądającą dosyć elegancko... nie to co hala H np.
ooo dobrze wiedzieć, ja najbardziej lubię hale Ptaka, ale na bazarach w Tuszynie też czasem coś kupię, ale dola mnie najfajniejszy jest Ptak i to że można tam sprowadzane z USA, Niemiec czy Francji kosmetyki kupic po niższych cenach
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 13:04   #42
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Zazwyczaj jeżdżę do Ptaka. Można tam kupić śliczne torebki i buty.... Bluzek jest od groma. Jeśli się dobrze szuka można znaleźć ładne i oryginalne spodnie. Zawsze kiedy jestem w Ptaku kupuję sopie ozdoby do włosów (chociaż większość sprzedawana jest hurtowo )

Oryginalne (chyba) kosmetyki sprzedawane są na wielu stosikach, albo przez osoby, które jeżdżą takimi wózeczkami z tymi kosmetykami

Ja osobiście lubię najbardziej nowy Polros - chociaż tam już niestety jest drożej
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 13:11   #43
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

o juz sie nie moge doczekac wyjazdu do ptaka- jezdze tam raz, dwa razy w roku zazwyczaj na wiosne i jesien a ze lato sie konczy niedlugo pojade na zakupy
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 17:01   #44
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Cytat:
Napisane przez rambo
Zazwyczaj jeżdżę do Ptaka. Można tam kupić śliczne torebki i buty.... Bluzek jest od groma. Jeśli się dobrze szuka można znaleźć ładne i oryginalne spodnie. Zawsze kiedy jestem w Ptaku kupuję sopie ozdoby do włosów (chociaż większość sprzedawana jest hurtowo )
Ja też wolę Ptaka, bo te stragany w Tuszynie są beznadziejne. I też lubię kupować ozdoby do włosów u Ptaka, ale jak piszesz, wiele z nich sprzedają hurtem.

Cytat:
Napisane przez rambo
Oryginalne (chyba) kosmetyki sprzedawane są na wielu stosikach, albo przez osoby, które jeżdżą takimi wózeczkami z tymi kosmetykami

Ja osobiście lubię najbardziej nowy Polros - chociaż tam już niestety jest drożej
Kosmetyki kolorowe wożą na tych własnie wózkach. Czasami jest jakiś lepszy sklep gdzie możn kupić perfumy, ale osobiście spotkałam taki jeden gdzie facet miał oryginale perfumy, w innych sklepach już tego nie było...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 17:17   #45
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Czasami jest jakiś lepszy sklep gdzie możn kupić perfumy, ale osobiście spotkałam taki jeden gdzie facet miał oryginale perfumy, w innych sklepach już tego nie było...
a gdzie ten sklep jest mniej więcej ? ceny są porównywalne z tymi z "normalnych" perfumerii (Sephora, Douglas) czy może tańsze?
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 17:24   #46
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Cytat:
Napisane przez rambo
a gdzie ten sklep jest mniej więcej ? ceny są porównywalne z tymi z "normalnych" perfumerii (Sephora, Douglas) czy może tańsze?
U Ptaka ostatni raz byłam rok temu i przysięgam, że nie pamiętam dokładnego usytułowania tego sklepu. NIe pamiętam w której był on hali. Wiem, że perfumy były po przystępnych cenach, bo np. OI kosztowała 220,oo zł 100 ml. Czyli znośnie.
Sprzedawał tam taki facet ok. 30 lat, blondyn, solar, lepszy ciuch i w ogóle lepszy gość. Bajerował, zagdywał... Eh w ogóle był boksi kolo tak wynikało z mniemania jakie miał o sobie.
Mam nadzieję, że ten sklep jeszcze tam jest...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 17:42   #47
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Cytat:
Napisane przez Pomadka
U Ptaka ostatni raz byłam rok temu i przysięgam, że nie pamiętam dokładnego usytułowania tego sklepu. NIe pamiętam w której był on hali. Wiem, że perfumy były po przystępnych cenach, bo np. OI kosztowała 220,oo zł 100 ml. Czyli znośnie.
Sprzedawał tam taki facet ok. 30 lat, blondyn, solar, lepszy ciuch i w ogóle lepszy gość. Bajerował, zagdywał... Eh w ogóle był boksi kolo tak wynikało z mniemania jakie miał o sobie.
Mam nadzieję, że ten sklep jeszcze tam jest...
Jak kiedyś będę na pewno poszukam Zawsze kilka złotych mniej Dzięki
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-04-21 o 22:46 Powód: lit
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 21:51   #48
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: targowisko TUSZYN:)

W Tuszynie opłaca się kupić bieliznę i dodatki,bo są dużo tańsze niż w Ptaku.
poza tym to większość jest tylko w hurcie choć zdarzają sie wyjątki
Większy wybór jest w Ptaku w Rzgowie,ale trochę drożej jest(zwłaszcza bielizna i dodatki).
Radzę jechać w sobotę,bo część sprzedawców przyjeżdża tylko w sobotę i jest dość pusto.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 21:51   #49
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Cytat:
Napisane przez rambo
Zazwyczaj jeżdżę do Ptaka. Można tam kupić śliczne torebki i buty.... Bluzek jest od groma. Jeśli się dobrze szuka można znaleźć ładne i oryginalne spodnie. Zawsze kiedy jestem w Ptaku kupuję sopie ozdoby do włosów (chociaż większość sprzedawana jest hurtowo )

Oryginalne (chyba) kosmetyki sprzedawane są na wielu stosikach, albo przez osoby, które jeżdżą takimi wózeczkami z tymi kosmetykami

Ja osobiście lubię najbardziej nowy Polros - chociaż tam już niestety jest drożej
faktycznie bluzek jest tam mnóstwo, czasem można cos upolowac naprawdę tanio, jak byłam ostatnio to otwierali kolejną Sabrę ale głowy uciąc nie da, bo lubie mylić nazwy
perfumy widziałam, również, orginalne, ale pani tam sprzedawała, tez nie pamiętam która to hala była, kosmetyki jeżdzące na wózkach bardzo lubię widziałam tam tez szafe z Lumene, wtedy już jak wycofywali ją z Natury, juz miałam kupowac baze na zapas, ale nie kupiłam i żaluje, bo ostatnio kupiłam w Kielcach jednak na zapas i przez nieuwage kobieta wcisneła mi te starą wersję i termin ważności do grudnia tego roku
ja jakoś nie lubie kupowac tam jeansów, bo już wtopiłam 2 razy kupiłam 2 szt. w tamtym świetle wyglądały znośnie, ale czar prysł po pierwszych użyciach
ale spodnie dresowe tylko tam kupuje, dobrej jakości, duży wybór kolorów
paski, torebki, plecaki równiez tylko tam, u mnie w mieście wyboru brak
kurtki sa bardzo tanie tam, spodnie w kant też
wogóle lubię tam jezdzić, droga męczaca ale warto naciągnie się rodziców na coś skoro sponsorują
na ozdoby do włosów nigdy sie nie skusiłam, za dużo tego tam jest, a nie mam cierpliwości do oglądania i wybierania
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 21:59   #50
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

ja poprzednim razem kupilam sobie fantasyczny blyszczyk bourjois- lakiery i blyszczyki lezaly w koszyczku przy kasie na stosiku odziezowym znalazlam je przypadkiem jak czekalam na mame- trzeba sie rozgladac
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 22:00   #51
Paris
Zadomowienie
 
Avatar Paris
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 012
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Dodam tylko, że jak tam jeżdziłam, to musiałam być tam ok 7 rano, bo targowisko zbyt długo nie jest, a przejście całości trochę czasu zajmuje
__________________
That's life, that's what all the people say.
You're riding high in April,
Shot down in May
But I know I'm gonna change that tune,
When I'm back on top, back on top in June...
Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 22:03   #52
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Jeżeli chodzi o Ptaka:
pon.-pt. 7.00-15.00
sob.-nd. 9.00-15.00
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 22:26   #53
edytka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 154
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

hmmm,a nie ma nikogo kto jezdzi po towar do sklepu i kupuje hurtem????ja mama zamiar otworzyc sklepik z tanią odzieżą...mam nadziej, że w tym tuszynie cos wybiore bo mam do przejechania 430 km...
edytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 22:37   #54
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Cytat:
Napisane przez bluegirl
faktycznie bluzek jest tam mnóstwo, czasem można cos upolowac naprawdę tanio, jak byłam ostatnio to otwierali kolejną Sabrę ale głowy uciąc nie da, bo lubie mylić nazwy
perfumy widziałam, również, orginalne, ale pani tam sprzedawała, tez nie pamiętam która to hala była, kosmetyki jeżdzące na wózkach bardzo lubię widziałam tam tez szafe z Lumene, wtedy już jak wycofywali ją z Natury, juz miałam kupowac baze na zapas, ale nie kupiłam i żaluje, bo ostatnio kupiłam w Kielcach jednak na zapas i przez nieuwage kobieta wcisneła mi te starą wersję i termin ważności do grudnia tego roku
ja jakoś nie lubie kupowac tam jeansów, bo już wtopiłam 2 razy kupiłam 2 szt. w tamtym świetle wyglądały znośnie, ale czar prysł po pierwszych użyciach
ale spodnie dresowe tylko tam kupuje, dobrej jakości, duży wybór kolorów
paski, torebki, plecaki równiez tylko tam, u mnie w mieście wyboru brak
kurtki sa bardzo tanie tam, spodnie w kant też
wogóle lubię tam jezdzić, droga męczaca ale warto naciągnie się rodziców na coś skoro sponsorują
na ozdoby do włosów nigdy sie nie skusiłam, za dużo tego tam jest, a nie mam cierpliwości do oglądania i wybierania
Ozdoby naprawdę ładne są, tylko trzeba znaleźć jakiś sklep gdzie w detalu sprzedają (chyba, że masz zamiar kupić 100 takich samych gumek do włosów, albo spinek )

Osobiście uważam, że można zaleźć fajne spodnie , ale to sprawa gustu . Za to jak dla mnie można znaleźć fajne dodatki - tylko trzeba umieć szukać.


Myślicie, że te kosmetyki na wózeczkach są oryginalne ?
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-04-21 o 22:55 Powód: lit.
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 22:42   #55
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

hehehe mój kumpel sprzedaje torebki w Tuszynie, musiałabym go kiedys odwiedzic
wiem, ze wstaje o 2.00 w nocy zeby zajechac tam na czas - kurcze, nie mozna pozniej?
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 23:03   #56
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Pewnie, że jeżdżę do Tuszyna Zawsze robimy tam wielkie zakupy Ale nie zdarza się to często, gdyż ode mnie (połowa drogi między Zieloną Górą a Wrocławiem) do Łodzi jest kawałek drogi... Tearz znowu mam jechać Ale chyba raczej nastawię rodziców na Ptaka...
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 06:17   #57
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Cytat:
Napisane przez rambo
Myślicie, że te ksometyki na wózeczkach są oryginalne ?
te na wózkach sa raczej orginalne, widziałam Bi-kor, Bourjois, L'oreal, Max Factor( okazało sie że pani miałą iedyś tusz 2000 Calories ten z podkrecającą szczoteczką z USA, na który kiedys mania na wizażu była, ale wtedy kiedy ja byłam już ich nie miała) perfumy Puma tez widuje u nich
w Tuszynie tez jest pan który je ma na bazarze, ale jednak wolę tych na wózkach, zawsze mm problem żeby trafic do hali gdzie oni jeżdzą

we wrześniu lub październiku planuje wyjazd do Ptaka, chociaż do Tuszyna tez zajrzę zapasy rajstop zrobić
ale na Ptaka musze przewidzieć więcej czasu, bo tam są fajne wyprzedaże bluzeczek, spodni, letnich rzeczy

paski musze kupić, torebki, spodnie dresowe, sweterki planów mam dużo
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 14:22   #58
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Cytat:
Napisane przez bluegirl
te na wózkach sa raczej orginalne, widziałam Bi-kor, Bourjois, L'oreal, Max Factor( okazało sie że pani miałą iedyś tusz 2000 Calories ten z podkrecającą szczoteczką z USA, na który kiedys mania na wizażu była, ale wtedy kiedy ja byłam już ich nie miała) perfumy Puma tez widuje u nich
we wrześniu lub październiku planuje wyjazd do Ptaka, chociaż do Tuszyna tez zajrzę zapasy rajstop zrobić
ale na Ptaka musze przewidzieć więcej czasu, bo tam są fajne wyprzedaże bluzeczek, spodni, letnich rzeczy

paski musze kupić, torebki, spodnie dresowe, sweterki planów mam dużo
Cytat:
Napisane przez bluegirl
w Tuszynie tez jest pan który je ma na bazarze, ale jednak wolę tych na wózkach, zawsze mm problem żeby trafic do hali gdzie oni jeżdzą
Chyba wiem, o którym "panu" piszesz. Jeju, ale on jest okropny, jesli to ten sam. Pamiętam, że oglądałam u niego tusz, był strasznie nabufiony, non stop pukał długopisem w pudełko od perfum, czym mnie skutecznie rozpraszał, odpowiadał z trudem na każde pytanie i w ogóle był mega niemiły. Nic u niego nie kupiłam za takie zachowanie...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:33   #59
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Chyba wiem, o którym "panu" piszesz. Jeju, ale on jest okropny, jesli to ten sam. Pamiętam, że oglądałam u niego tusz, był strasznie nabufiony, non stop pukał długopisem w pudełko od perfum, czym mnie skutecznie rozpraszał, odpowiadał z trudem na każde pytanie i w ogóle był mega niemiły. Nic u niego nie kupiłam za takie zachowanie...
ja mam tam pecha do wielu niemiłych sprzedawców, faktycznie to ich wstawanie wczesnie rano codzień może być męczące, ale np. mój pan od spodni dresowych tez do najmilszych nie nalezy a tylko u niego jest dosyć spory wybór
i tak nie moge się już doczekac kolejnych zakupów
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 22:17   #60
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Cytat:
Napisane przez bluegirl
ja mam tam pecha do wielu niemiłych sprzedawców, faktycznie to ich wstawanie wczesnie rano codzień może być męczące, ale np. mój pan od spodni dresowych tez do najmilszych nie nalezy a tylko u niego jest dosyć spory wybór
i tak nie moge się już doczekac kolejnych zakupów
Uh, myslałam, że tylko ja mam takie szczęście do sprzedawców.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-22 17:26:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.