Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-27, 15:00   #391
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Próbuj wpisywać kod na narsa. Wczoraj dziewczyny jeszcze złapały, a poza tym nie wiem czy dobrze kojarzę, że Paulincia pytała czy ktoś nie chce.
Ktoś? Coś pamięta? Czy mnie się coś pokręciło?
Probowalam parę razy ale wystrzelić sie ciezko, musialabym co i rusz w pracy a z tym mam lipe... Ale bede w domu próbować

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
za szkołę

A w pracy ok poza tym że Cię od wątku odciągaja ?

To zależy generalnie lepiej chłodne, ale np z niektórymi niebieskimi /fioletami może być problem. Na dobrą sprawę można co komu pasuje, ale trzeba uważać, żeby ręce sino nie wyglądały.

Na którym wydziale?

:szok: to gdzie Ty pracujesz że musisz tyle pracować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki
Ogolnie tak, ale mam pewien niedosyt. Spodziewalam sie duzych zmian. Niby jest ok, przeszkadzaja mi tylko pierdoły, ale czuje ze mogloby byc lepiej. Niestety obawiam sie ze tak może być wszędzie
Wydział Elektroniki i technik informacyjnych, instytut automatyki i informatyki stosowanej
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
trzymam kciuki byłam na kilku podyplomówkach i kursach weekendowych i można dać radę
teraz uczę się w domu, to znaczy zaplanowałam w kwietniu, że będę się uczyć i tylko jeździć na egzaminy. Jeszcze niczego się nie naumiałam ale w przyszłym roku to już na pewno







też byłam takim pracusiem ale już mi przeszło i tak jestem w pracy zwykle dłużej niż 8h (albo pracuję w domu) ale o ile kiedyś pomyślałabym, że przecież trzeba to teraz już mi przeszkadza, gdy trzeba
Dzięki
Ja w domu bym nie dala rady, jak pisalam prace dyplomowa to musialam nezszic do biblioteki bo w domu ciągle mnie cos rozpraszalo...
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dzięki!
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
No właśnie się przyda to szkolenie
A o certyfikacie ITIL myślałaś?
Wlasnie ITIL jest w ofercie studiów + Prince2 Foundation wiec na koniec bede o dwa certyikaty do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 15:03   #392
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość






woow znacie się na tym koleżanko




a co kupujesz?
A kupuje BB ze skin79, jak mi nie dadza w D. probek dobrych, to zamowie u nich ze sklepu firmowego 😊
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 15:03   #393
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


woow znacie się na tym koleżanko

a co kupujesz?
Dzięki amyzku, ale ja się naprawdę na tym nie znam. Rozkładam skład na czynniki pierwsze i je sobie sprawdzam.
Cieszę się, że zwróciłam uwagę na ten sam składnik, który został odrzucony przez strone pokazaną przez BigMamę.

Tu macie analizator po angielsku, ale szczerze mówiąc nie ufam mu kompletnie (więc pewnie nie powinnam pokazywać, ale każdy ma swój rozum):

http://wisderm.com/analyzer#results

Moim zdaniem jest bardzo liberalny. Poza tym, jeśli nie zna składnika pokazuje go jako "okej".
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 15:03   #394
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

To od razu sie was podpytam o weekend znizek z twoim stylem, wiecie czy do Ryłko bedzie zniżka? I czy online bedzie dostępna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 15:09   #395
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Taki mam zapiernicz w pracy, że nie pamiętam czy siędziś z Wami witałam
Na wszelki wypadek

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A tam aż tak ciemno nie jest wtedy, też się tak maluje gorzej jest mi się pomalować o 20

O której wstajesz? Ja bym chyba nie była w stanie wstawać o 4.30, podziwiam, dla mnie 5.30 to meczarnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O 20-tej, to już luzik, bo i tak ciemno, nikt nie zauważy czy podkład za ciemny, czy za jasny
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Oj jak ja bym chciała pracować do 15:00 .. zwykle kończę pracę po 16 (zaczynam ok. 8) i dodając czas na dojazd prawie 1h mało dnia już zostaje nie cierpię jak jesienią i zimą po 16 jest już ciemno
Mnie się zmieniło od sierpnia i też pracuję do 16. Jak dojeżdżam do domu, to jest prawie 17.30
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Biała pianka glamglow - co do zapychania nie jest najgorzej. Składnik zapychający pojawia się dopiero na 9 miejscu w składzie, w dodatku komedogenność 2/5. Nie jest źle.

Ma kwas glikolowy i mlekowy, więc uwaga na słońce. Już na 3 miejscu biała glinka - super.

Problemem jest składnik na 2 miejscu C14-16 Olefin Sulfonate - jest to bardzo mocny detergent. Jedni piszą ogólnie, że może w dużych stężeniach wysuszać lub podrażniać. Inni (Paula Choice) piszą, że może naruszać warstwę naskórka.

Każdy podejmuje decyzję sam, zwracam uwagę na wysokie stężenie tego składnika.

I jeszcze sama siebie uzupełnię - na końcu składu jest linalool - substancja zapachowa, dość często spotykana, ale można znaleźć takie ostrzeżenia:

Czy linalol jest bezpieczny? Związek ten ulega stopniowemu rozkładowi w kontakcie z tlenem, tworząc utleniony produkt uboczny, który może powodować reakcje alergiczne (wyprysk). Ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej można minimalizować nie dopuszczając do utlenienia kosmetyku – zamykając szczelnie opakowanie po każdym użyciu lub kupując kosmetyki w mniejszych pojemnościach.
Mnie ta pianka podrażniła - cera jakaś niemiła, wysuszona była po niej. Nie kupię jej na pewno.
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Czy maseczka węglowa z Bielendy coś warta? Korinka, Ty ją miałaś, dobrze kojarzę? Czy tylko o Pilatenie była mowa a ja pomieszałam?
Miałam tę maseczkę w wersji do suchej skóry i nie polecam - za 1 razem było nawet ok, a za 2 tak mi przesuszyła skórę, że musiałam ją ratować klinikową maseczką całonocną.
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To od razu sie was podpytam o weekend znizek z twoim stylem, wiecie czy do Ryłko bedzie zniżka? I czy online bedzie dostępna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy jest ten weekend zniżek? Jakoś nie na czasie jestem...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 15:11   #396
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy orientujecie się, czy w związku z likwidacją Kappahl w SCC są jakieś rabaty?
ja dostałam takiego smsa - Dnia 28.9.16 KappAhl zamyka sklepy w CH 3Stawy i Silesia. Z tym sms masz 20% znizki na zakupy w Forum Gliwice. Ofert nie laczymy.Wazne do 16.10.16.Zapraszamy

edit: w sumie wcale nie odpowiada to na Twoje pytanie, przepraszam nie doczytałam,, że chodzi o SCC
__________________


Edytowane przez sand
Czas edycji: 2016-09-27 o 15:13
sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 15:14   #397
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
a można gdzieś zmienić język na inny? np. angielski? bo po niemiecku to ja ni w ząb
nigdy nie probowalam, nie wiem

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Fajna stronka, ale dlaczego SLSy w składzie pokazuje na szaro, co u mnie powinny być na czerwono
nie bij nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem ...
spotkałam w swoim życiu ludzi, którym slsy nie czynią krzywdy (w sensie - nie powodują przykrych doznań)
czasem sls potrafi się pokazać na jasnozielono, a czasem na różne odcienie czerwieni - nie wiem od czego to zależy
trzeba czytać uwagi przy poszczególnych składnikach i nie podążać ślepo
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-27, 15:15   #398
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
tę pianke pokazuje TAK

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------


stronka czasem nieco histeryzuje , opisując niektóre składniki,
ale ortodoksi kosmetyczni powinni być szczęśliwi
Dziękuje

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Biała pianka glamglow - co do zapychania nie jest najgorzej. Składnik zapychający pojawia się dopiero na 9 miejscu w składzie, w dodatku komedogenność 2/5. Nie jest źle.

Ma kwas glikolowy i mlekowy, więc uwaga na słońce. Już na 3 miejscu biała glinka - super.

Problemem jest składnik na 2 miejscu C14-16 Olefin Sulfonate - jest to bardzo mocny detergent. Jedni piszą ogólnie, że może w dużych stężeniach wysuszać lub podrażniać. Inni (Paula Choice) piszą, że może naruszać warstwę naskórka.

Każdy podejmuje decyzję sam, zwracam uwagę na wysokie stężenie tego składnika.

I jeszcze sama siebie uzupełnię - na końcu składu jest linalool - substancja zapachowa, dość często spotykana, ale można znaleźć takie ostrzeżenia:

Czy linalol jest bezpieczny? Związek ten ulega stopniowemu rozkładowi w kontakcie z tlenem, tworząc utleniony produkt uboczny, który może powodować reakcje alergiczne (wyprysk). Ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej można minimalizować nie dopuszczając do utlenienia kosmetyku – zamykając szczelnie opakowanie po każdym użyciu lub kupując kosmetyki w mniejszych pojemnościach.
Dziękuję bardzo .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 15:18   #399
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Probowalam parę razy ale wystrzelić sie ciezko, musialabym co i rusz w pracy a z tym mam lipe... Ale bede w domu próbować



Dzięki
Ogolnie tak, ale mam pewien niedosyt. Spodziewalam sie duzych zmian. Niby jest ok, przeszkadzaja mi tylko pierdoły, ale czuje ze mogloby byc lepiej. Niestety obawiam sie ze tak może być wszędzie
Wydział Elektroniki i technik informacyjnych, instytut automatyki i informatyki stosowanej

Dzięki
Ja w domu bym nie dala rady, jak pisalam prace dyplomowa to musialam nezszic do biblioteki bo w domu ciągle mnie cos rozpraszalo...

dzięki!

Wlasnie ITIL jest w ofercie studiów + Prince2 Foundation wiec na koniec bede o dwa certyikaty do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może jeszcze coś się zmieni
Uff to nie mój wydział, nie muszę Cię straszyć
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Taki mam zapiernicz w pracy, że nie pamiętam czy siędziś z Wami witałam
Na wszelki wypadek


O 20-tej, to już luzik, bo i tak ciemno, nikt nie zauważy czy podkład za ciemny, czy za jasny

Mnie się zmieniło od sierpnia i też pracuję do 16. Jak dojeżdżam do domu, to jest prawie 17.30

Mnie ta pianka podrażniła - cera jakaś niemiła, wysuszona była po niej. Nie kupię jej na pewno.

Miałam tę maseczkę w wersji do suchej skóry i nie polecam - za 1 razem było nawet ok, a za 2 tak mi przesuszyła skórę, że musiałam ją ratować klinikową maseczką całonocną.

Kiedy jest ten weekend zniżek? Jakoś nie na czasie jestem...
Też wychodzę z takiego założenia, więc mimo że gorzej to i tak nikt nie widzi

Rano to nie raz się okazywało, że podkład zupełnie w innym kolorze, a taki super dopasowany się wydawał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 15:24   #400
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Miałam tę maseczkę w wersji do suchej skóry i nie polecam - za 1 razem było nawet ok, a za 2 tak mi przesuszyła skórę, że musiałam ją ratować klinikową maseczką całonocną.
kupiłam wersję do skóry tłustej, wypróbuję ale po Twoim opisie na wszelki wypadek hojnie wysmaruję się jakimś nawilżaczem
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 15:51   #401
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Czy maseczka węglowa z Bielendy coś warta? Korinka, Ty ją miałaś, dobrze kojarzę? Czy tylko o Pilatenie była mowa a ja pomieszałam?

Pytanie numer dwa - czy ktoś chce mini pomadkę Clinique Runway Coral? Pomazałam nią po dłoni więc nie całkiem nówka

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------


Pamiętam o minerałach ale nie miałam jeszcze czasu dzisiaj na spisanie ich
Polecam bielende I pilaten
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-27, 15:53   #402
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
lena jesteś może? Tak sobie myślę czy tej pianki nie kupić mogłabyś zerknąć na skład? http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...warzy/P2175048
też chce ją kupić tą albo czarna z tej serii daj znać czy bierzesz bo mnie też kusi ;p
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 15:57   #403
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Niestety szanelowa książeczka reklamowa, którą zostałam zaszczycona jako członkini klubu trafiła jak kulą w płot. Niezbędniki mieszkanki miasta?
Przeca od roku już, albo i dwóch wsiok jestem. Pewnie ta nazwa ulicy szanele zmyliła.

Ze wsi jesteś na wieś wrócisz.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Polecam bielende I pilaten
Zapisane!
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 16:16   #404
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
A kupuje BB ze skin79, jak mi nie dadza w D. probek dobrych, to zamowie u nich ze sklepu firmowego 😊


Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
nigdy nie probowalam, nie wiem


nie bij nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem ...
spotkałam w swoim życiu ludzi, którym slsy nie czynią krzywdy (w sensie - nie powodują przykrych doznań)
czasem sls potrafi się pokazać na jasnozielono, a czasem na różne odcienie czerwieni - nie wiem od czego to zależy
trzeba czytać uwagi przy poszczególnych składnikach i nie podążać ślepo
np ja jestem taką osobą
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 16:20   #405
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

co tu taka cisza
frekwencja jak w szkole na Dzień Wagarowicza

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
nigdy nie probowalam, nie wiem


nie bij nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem ...
spotkałam w swoim życiu ludzi, którym slsy nie czynią krzywdy (w sensie - nie powodują przykrych doznań)
czasem sls potrafi się pokazać na jasnozielono, a czasem na różne odcienie czerwieni - nie wiem od czego to zależy
trzeba czytać uwagi przy poszczególnych składnikach i nie podążać ślepo
mi krzywdy nie robi, u mnie tylko aloes robi masakre
BTW, uwielbiam ten tekst z Bruneta
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 16:22   #406
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

/6578\487\75
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
co tu taka cisza
frekwencja jak w szkole na Dzień Wagarowicza

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------



mi krzywdy nie robi, u mnie tylko aloes robi masakre
BTW, uwielbiam ten tekst z Bruneta
ja podczytuje między gotowaniem obiadu, karmieniem dziecka, zabawianiem drugiego i sprzątaniem zabawek z podłogi
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 16:36   #407
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

D zaszczycił mnie przesyłką reklamową marki Sisley dostałam próbkę 4 ml emulsji nawilżającej
do tego w D jest takie oto promo zdjęcie niewyraźne mi wyszło to Wam napiszę jak się kupi dwa produkty pielęgnacyjne sisleya (z mydłem które jest tak najtańsze nie wchodzi ) to z kodem SISLEY1 można dostać kosmetyczkę w której są:
- https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=qkJHZ-kgr - 30 ml
- https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=qkJHZ-kgr
- 30 ml
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=qkJHZ-kgr
- chyba 10 ml - dobrze nie widać na zdjęciu
- http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw..._PLA_PLA_PLA__
- jakaś mała pojemność chyba 3 ml
- http://tagomago.pl/produkt/4753/Sisl...Q&gclsrc=aw.ds
5 ml? :conf used:

tak więc jak któraś chce to kupować ja chyba odpuszczę chociaż się waham
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1478.jpg (72,5 KB, 37 załadowań)
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 16:40   #408
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Ufff nie jest ze mną najgorzej.
Stresy mnie nadgryzają ostatnio. Jutro zaczynamy z młodym rehab. Oby efekty były szybkie i oszałamiające, bo wiszą nad nim dwie operacje i cholera wie co jeszcze

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To od razu sie was podpytam o weekend znizek z twoim stylem, wiecie czy do Ryłko bedzie zniżka? I czy online bedzie dostępna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weekend 7-9.10, Ryłko nie widzę w zestawieniu.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 16:45   #409
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
/6578\487\75
ja podczytuje między gotowaniem obiadu, karmieniem dziecka, zabawianiem drugiego i sprzątaniem zabawek z podłogi
a jak tam dzieciaki? zdrowe już?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-27, 16:48   #410
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Polecam bielende I pilaten
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 17:13   #411
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

No bez jaj? Odświeżyłam stronę po 20 minutach. I dalej to samo.
C-I-S-Z-A.


Lidzia

Podziwiam
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 17:20   #412
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Może jeszcze coś się zmieni
Uff to nie mój wydział, nie muszę Cię straszyć

Też wychodzę z takiego założenia, więc mimo że gorzej to i tak nikt nie widzi

Rano to nie raz się okazywało, że podkład zupełnie w innym kolorze, a taki super dopasowany się wydawał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie, wtedy trzeba chodzić cały dzień z głową niedopasowana do reszty
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
kupiłam wersję do skóry tłustej, wypróbuję ale po Twoim opisie na wszelki wypadek hojnie wysmaruję się jakimś nawilżaczem
Może u Ciebie się sprawdzi
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
No bez jaj? Odświeżyłam stronę po 20 minutach. I dalej to samo.
C-I-S-Z-A.


Lidzia

Podziwiam
Dziwne, a wręcz podejrzane

Idę jutro do kina na Bridget Jones 3 - po co i na co to nie wiem, ale Tż wolał ją niż 7 Wspaniałych


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 17:20   #413
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
No bez jaj? Odświeżyłam stronę po 20 minutach. I dalej to samo.
C-I-S-Z-A.


Lidzia

Podziwiam
obiad gotują!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 17:21   #414
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
obiad gotują!!
iwo: właśnie
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 17:23   #415
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Nowość w sampar

http://www.sampar.com/en/new-the-impossible-eye-care

Z kodem "light" wchodzi set przeciwzmarszczkowy.

Powtórzyłam na głos 3 razy "nie kupuję pielęgnacji", na razie nie działa.

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2016-09-27 o 17:35
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 17:25   #416
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Ja dalej siedzę w pracy ileeee można.
Idę do fryzjera w piątek, lalala, mam nadzieję być w weekend przezachwycająca
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 17:43   #417
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
A kupuje BB ze skin79, jak mi nie dadza w D. probek dobrych, to zamowie u nich ze sklepu firmowego 😊

ktory krem?
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 17:52   #418
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Probowalam parę razy ale wystrzelić sie ciezko, musialabym co i rusz w pracy a z tym mam lipe... Ale bede w domu próbować



Dzięki
Ogolnie tak, ale mam pewien niedosyt. Spodziewalam sie duzych zmian. Niby jest ok, przeszkadzaja mi tylko pierdoły, ale czuje ze mogloby byc lepiej. Niestety obawiam sie ze tak może być wszędzie
Wydział Elektroniki i technik informacyjnych, instytut automatyki i informatyki stosowanej

Dzięki
Ja w domu bym nie dala rady, jak pisalam prace dyplomowa to musialam nezszic do biblioteki bo w domu ciągle mnie cos rozpraszalo...

dzięki!

Wlasnie ITIL jest w ofercie studiów + Prince2 Foundation wiec na koniec bede o dwa certyikaty do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super, mi sie udalo w pracy zrobic ITIL Foundation, teraz poluje na kolejne
Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
nigdy nie probowalam, nie wiem


nie bij nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem ...
spotkałam w swoim życiu ludzi, którym slsy nie czynią krzywdy (w sensie - nie powodują przykrych doznań)
czasem sls potrafi się pokazać na jasnozielono, a czasem na różne odcienie czerwieni - nie wiem od czego to zależy
trzeba czytać uwagi przy poszczególnych składnikach i nie podążać ślepo
Nie bije to tylko pretensje do stronki, tylko obawiam sie, ze inne skladniki na szaro nie mozna tak mocno ignorowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 17:59   #419
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a jak tam dzieciaki? zdrowe już?
Dzięki już tak
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-27, 18:12   #420
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
(...)
Nie bije to tylko pretensje do stronki, tylko obawiam sie, ze inne skladniki na szaro nie mozna tak mocno ignorowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no przeca wiem, wiem, że to o stronę Ci chodziło ,
a nie, że do mnie osobiście ta czerwona twarz


przez Douglasa popadłam w szok - po14tej klikłam sobie mydło,
a oni po trzech godzinach napisali,ze wysłali
... i stronę z podsumowaniem jakąś nową mają:
gną się w ukłonach dziękczynnych i polecają na przyszłość fiu, fiu - jak nie do ludzi z trzeciego świata

i to wszystko za jedno mydło
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-07 12:36:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.