swiecacy tatoo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-11-26, 07:46   #1
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a

swiecacy tatoo


Czy mozesz mi coś powiedzieć na temat tatuaża, który jest widoczny tylko pod ultrafioletem lub na opalonej skórze? Proszę.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-26, 07:46   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
swiecacy tatoo

Czy mozesz mi coś powiedzieć na temat tatuaża, który jest widoczny tylko pod ultrafioletem lub na opalonej skórze? Proszę.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-26, 07:55   #3
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: swiecacy tatoo

Czesc [img]icons/icon7.gif[/img]

Po pierwsze musze zaznaczyc, ze nie jestem WIELKIM specjalista od takich wodotryskow jak tatuaz tradycjonalny. I moja odpowiedz jest oparta jedynie na wiedzy zaslyszanej... o kurcza, zaczalem jak prawdziwy prawnik [img]icons/icon28.gif[/img]

Mozesz nabawic sie takiego wodotrysku w dwojnasob, mianowicie
  1. kupujac tatuaz tymczasowy - taka naklejke. Dobre na jeden wieczor i rano po prysznicu zmywa sie razem z kacem - moralnym oczywiscie [img]icons/icon7.gif[/img] (zaznaczam, ze nie mam pod reka adresow sklepow)
  2. idac do studia tatuazu. Roznica pomiedzy tatuazem wykonywanym "normalnie" a takim polega na wstrzykiwanym barwniku - ktory odpowiednio moze opalizowac, odbijac swiatlo ultrafioletowe, miec np kolor naturalny Twojej skory (wtedy taka powierzchnia skory nie opala sie) itd itp...
Niestety, oba tatuaze sa nie do wykonania tradycyjna henna, nad czym ubolewam [img]icons/icon7.gif[/img]

Klaniam sie [img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-26, 07:55   #4
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: swiecacy tatoo

Czesc [img]icons/icon7.gif[/img]

Po pierwsze musze zaznaczyc, ze nie jestem WIELKIM specjalista od takich wodotryskow jak tatuaz tradycjonalny. I moja odpowiedz jest oparta jedynie na wiedzy zaslyszanej... o kurcza, zaczalem jak prawdziwy prawnik [img]icons/icon28.gif[/img]

Mozesz nabawic sie takiego wodotrysku w dwojnasob, mianowicie
  1. kupujac tatuaz tymczasowy - taka naklejke. Dobre na jeden wieczor i rano po prysznicu zmywa sie razem z kacem - moralnym oczywiscie [img]icons/icon7.gif[/img] (zaznaczam, ze nie mam pod reka adresow sklepow)
  2. idac do studia tatuazu. Roznica pomiedzy tatuazem wykonywanym "normalnie" a takim polega na wstrzykiwanym barwniku - ktory odpowiednio moze opalizowac, odbijac swiatlo ultrafioletowe, miec np kolor naturalny Twojej skory (wtedy taka powierzchnia skory nie opala sie) itd itp...
Niestety, oba tatuaze sa nie do wykonania tradycyjna henna, nad czym ubolewam [img]icons/icon7.gif[/img]

Klaniam sie [img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-26, 09:16   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: swiecacy tatoo

Strzałeczka.Dzięki za wiadomość.Ale to wciąż za mało. Chcę sobie zrobić taki tatuaż(świecący),ale nie wiem co i jak.Mieszkam w Krakowie.Nie wiem za co się zabrać.Możesz mi w tym pomóc?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-26, 09:16   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: swiecacy tatoo

Strzałeczka.Dzięki za wiadomość.Ale to wciąż za mało. Chcę sobie zrobić taki tatuaż(świecący),ale nie wiem co i jak.Mieszkam w Krakowie.Nie wiem za co się zabrać.Możesz mi w tym pomóc?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-26, 09:28   #7
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: swiecacy tatoo

HassaN napisal:
> Strzałeczka.
Ano hej [img]icons/icon7.gif[/img]
Dzięki za wiadomość.
Alez bardzo prosze!
Ale to wciąż za mało.
Domyslam sie, ze za malo [img]icons/icon7.gif[/img]
Chcę sobie zrobić taki tatuaż(świecący),ale nie wiem co i jak. Mieszkam w Krakowie.
pozdrowienia dla mojego ulubionego miasta!
Nie wiem za co się zabrać. Możesz mi w tym pomóc?
Po to tu jestem. Ja chcac sobie wymalowac cos takiego najpierw wybralbym sie do profesjonalnego studia tatuazu i zadal kilka pytan, przyjrzal sie czy maja czysto "na zakladzie" i obejrzal kilka wzorow zaprojektowanych specjalnie dla takiego rodzaju barwnika. Wiele studio oferuje takie uslugi, mozesz to sprawdzic chocby na Onecie w katalogu stron - wystarczy wpisac "tatoo Krakow" i bedziesz mial liste jak sie patrzy [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2001-11-26, 09:28   #8
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: swiecacy tatoo

HassaN napisal:
> Strzałeczka.
Ano hej [img]icons/icon7.gif[/img]
Dzięki za wiadomość.
Alez bardzo prosze!
Ale to wciąż za mało.
Domyslam sie, ze za malo [img]icons/icon7.gif[/img]
Chcę sobie zrobić taki tatuaż(świecący),ale nie wiem co i jak. Mieszkam w Krakowie.
pozdrowienia dla mojego ulubionego miasta!
Nie wiem za co się zabrać. Możesz mi w tym pomóc?
Po to tu jestem. Ja chcac sobie wymalowac cos takiego najpierw wybralbym sie do profesjonalnego studia tatuazu i zadal kilka pytan, przyjrzal sie czy maja czysto "na zakladzie" i obejrzal kilka wzorow zaprojektowanych specjalnie dla takiego rodzaju barwnika. Wiele studio oferuje takie uslugi, mozesz to sprawdzic chocby na Onecie w katalogu stron - wystarczy wpisac "tatoo Krakow" i bedziesz mial liste jak sie patrzy [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-26, 19:00   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: swiecacy tatoo

Hej brachu.Zrobiłem jak napisałeś.Ale nic nie znalazłem.Nie mogę wejść w niektóre strony.Czy to możliwe,że w takim mieście jak Kraków nie ma możliwości zrobienia świecącego tatuażu.Pozdrowienia!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-26, 19:00   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: swiecacy tatoo

Hej brachu.Zrobiłem jak napisałeś.Ale nic nie znalazłem.Nie mogę wejść w niektóre strony.Czy to możliwe,że w takim mieście jak Kraków nie ma możliwości zrobienia świecącego tatuażu.Pozdrowienia!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-11-26, 20:05   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: swiecacy tatoo

Siemka

A ja, nie przebierajac w srodkach wyklikalem z Onetu o taki adresik, i u mnie chodzi:

http://www.tattoo-joker.prv.pl/

Daj znac, czy ludziska jakies sensowne no i czy tatuuja na swiacaco [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2001-11-26, 20:05   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: swiecacy tatoo

Siemka

A ja, nie przebierajac w srodkach wyklikalem z Onetu o taki adresik, i u mnie chodzi:

http://www.tattoo-joker.prv.pl/

Daj znac, czy ludziska jakies sensowne no i czy tatuuja na swiacaco [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.