Pomocy..:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-24, 22:26   #1
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Exclamation

Pomocy..:(


Hej dziewczyny!! Juz pisalam nie jeden rz o sowjej histori-szamponetka Palette ktora zostala mi na wlosach szpetny poblask. walcze o odzyskanie naturalnego koloru od 1,5 miesiaca. Moja matka zrobila mi awanture ze nie moze na mnie patrzec..i mimo ze i tak skrocilam wlosy, to zaciagnela mnie do fryzjera...i mam jezyka na glowie ;( prosze....POMOCY!! Nie moge an siebie patrzec mam ladny profil i zboku jest ok, ale niestety mam troszke spora brdoke...i en face wygladam jak plug do odsniezania Probowalam juz wielu specykikow... Garnier neril nie przyniosl oczekiwanych efektow wiec rezygnuje. Wroce prawdopodobnie do Seboradinu. Tylko pytanie;ktory jest najlepszy na szybki porost wlosow??? Nie mam wlosow szybko przetluszczajacych sie i nie chce ich przesluszyc... Uzywam Wax'a ale nie daje rewelacyjnych efektow. Prosze doradzcie jakis specyfk.... wlosy z boku glowy mam niemal wygolone (ok 1,5 cm) gdy mi podrosna chociaz o 0,5 cm bede wygladac jak czloweik a nie ufoludek :P za dokladnie 2 tygodnie mam wyjscie, szalenie dla mnie wazne... prosze... HELP
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 01:19   #2
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Pomocy..:(

na twoim miejscu dorzuciłaby masaże skóry głowy...nawet sama sobie czupryne masuj. Ja niestety też obcięłam [do ucha..a miałam włosy do pasa],bo były zniszczone..
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 07:03   #3
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Pomocy..:(

ale ta Twoja matka to terrorystka!!!!! o jaaa... chociaz moja zrobilabym pewnie podobnie ...ja przefarbowalam wlosy na ciemniejszy ale ona chyba jakos szczegolnie tego nie zauwazyla... i mam narazie spokoj...
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 07:54   #4
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Pomocy..:(

Cytat:
Napisane przez czuczenka
ale ta Twoja matka to terrorystka!!!!! o jaaa... chociaz moja zrobilabym pewnie podobnie ...ja przefarbowalam wlosy na ciemniejszy ale ona chyba jakos szczegolnie tego nie zauwazyla... i mam narazie spokoj...
Bogu dzieki nie mialam/mam takich problemow z matka.. wspolczucie chyba wolalabym miec ten nieudany kolorek ale dluzsze wloski
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 10:15   #5
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Pomocy..:(

Moglas na ciemno pofarbowac i podcinac Hmm na porost włosow ja mam swoj sposob!! Uzywaj szamponów dla dzieci, Nivea, J&J, czy Bambi!! Działa!! Bedzie dobrze Za 3 tygodnie fryzurka sie zmieni , zobaczysz Swoja droga tez mialam kiedys baaaardzo krotkie a teraz mam juz długie
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 12:17   #6
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: Pomocy..:(

na szczescie dzis tata wrocil i dzielnie staje w mojej obronie Na czubku glowy zostalo mi jeszcze troche rudosci, ale obiecal mi ze juz nie pozwoli na to by je sciac (mma palanowala kolejna egzekucje za 3 tyg ) eh..nie wyobrazam sobie poniedzialku.. jesczez sotalo mi troche graniera, wiec pouzywam go zuzyje..a potem?? hmm..moze rzeczywiscie szampony dla dzieci? albo Seboradin :P gdyby ktos mial genialny pomysl to smialo piszcie
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 12:30   #7
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: Pomocy..:(

A wracajac do Seboradinu, to oczywsice ten "magiczny" ktory sprawia za wlosy rosna szybciej to seria Niger z wyciagiem z rzepy, tak ? a czo sadzicie o Petrole??? Czy ktoras z Was uzywala?? Jak uzylam kiedys Liotonu i mial zapach bardzo przyjemny... a wlosy byly po nim, miekkie i puszyste.. Tylko ze nie wiem czy szybciej rosna :P Bo to kumpele kupila sobie do wlosow o kolorze blond :P i nie wiem czy szybciej rosna czy nie bo ona uzywa go "okazyjnie", pozaty to jej naturalny kolor wiec nie ma odrostow, a na oko trudno stwierdzic
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-01, 16:16   #8
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Pomocy..:(

moja mama zauwazyla moj kolorek nowy wlosków bo przefarbowalam je bez jej zgody wiedzy , powiedziala ze niszcze sobie tylko włosy , ale awantury nie bylo , bo ładny kolorek mi wyszedł
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.