Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 18:11   #1981
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Próbki tak pięknie pakują?
Czy mi się wydaje, że warm 2 jest różowawy?
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 18:51   #1982
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Tylko z tego co widzę kolory są nieźle pogmatwane. Warm n1 jest ciemniejszy od W2, który za to jest bardziej różowy, od Beige n1... LO
rzeczywiście, ale w sumie na wzorniku kolorów u nich na stronie jest podobnie, tylko ten warm wcale na warm nie wygląda

ładnie popakowane


obraziłam się na Annabelle i chyba zrezygnuję z zamówienia, chciałam kupić próbki różów i wycofali, są teraz tylko wszystkie w woreczkach strunowych, a ja nie chcę wszystkich i to w tak małej ilości, ale bezsens
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 18:54   #1983
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Próbki tak pięknie pakują?
Czy mi się wydaje, że warm 2 jest różowawy?
Tak, to próbki :P
No właśnie ten Warm na pewno ciepły nie jest, bardziej w stronę neutrali... i chyba coś w sobie z różu ma :P Jak nałożę jutro przy lepszym świetle to będę mogła określić

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
rzeczywiście, ale w sumie na wzorniku kolorów u nich na stronie jest podobnie, tylko ten warm wcale na warm nie wygląda

ładnie popakowane
Dlatego wzięłam tego warm2, bo tak mi się na wzorniku wydawał jaśniejszy. Ale kurczę, to po co jakakolwiek numeracja sugerująca stopniowanie odcieni, jak one nijak się do siebie mają :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 19:04   #1984
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Dlatego wzięłam tego warm2, bo tak mi się na wzorniku wydawał jaśniejszy. Ale kurczę, to po co jakakolwiek numeracja sugerująca stopniowanie odcieni, jak one nijak się do siebie mają :P
racja
może się machnęli, już bardziej ten Warm 02 pasuje do tego Beige 01, może zamienili miejscami?

poza tym ten Golden 03 od śmigła i nie ma Naturala 03, nie rozumiem nic z tego
ostatni w dolnym rzędzie
http://www.clair.pl/kosmetyki-minera...lad-mineralny/
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-07-17 o 19:07
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 11:03   #1985
cocaron
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 108
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Dlatego wzięłam tego warm2, bo tak mi się na wzorniku wydawał jaśniejszy. Ale kurczę, to po co jakakolwiek numeracja sugerująca stopniowanie odcieni, jak one nijak się do siebie mają :P
kurczaki myślałam o tym warm n1 po zdjęciach, ale widzę, że obok annabelle golden fairest i wygląda jakoś tak mega ciemno (Am nie clair :P)
a ja generalnie oscyluję między fairest a fair lub warm peach a lily lolo.
Jak patrzę na foty na stronie to wszystko mega ciemne się wydaje, a tutaj na swatchach zdziwko.
Chyba muszę pogdrzebać więcej :P
cocaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 11:11   #1986
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hmm, w sumie mnie firma kusi, ale po zdjęciach na necie odpuściłam, jednak swatche mnie znowu zachęciły
Noodle Soup, sądzisz, że dla bladej 'złotej oliwki' [wybacz, inaczej się kolorystycznie określić nie umiem ] warm no2 będzie dobrym wyborem? Zazwyczaj wybieram najjaśniejsze poziomy kolorystyczne minerałów, aczkolwiek ekstremalnie biała nie jestem [a szkoda... ]
Tj zapewne robiąc zamówienie zaopatrzę się także w no1, najwyżej będę mieszać
Jak ogólnie z ich kryciem, konsystencją? wydają sie dość konkretnie kryć, a ja akurat sięgam głownie po formuły typu light, ostatnio nawet w sumie się wcale nie maluje, wystarczy mi zmatowiony filtr, a jak już koniecznie mam ochotę na 'makijaż' to stawiam na lekko barwiony primer/finisher
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2014-07-18 o 11:16
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 17:24   #1987
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez cocaron Pokaż wiadomość
kurczaki myślałam o tym warm n1 po zdjęciach, ale widzę, że obok annabelle golden fairest i wygląda jakoś tak mega ciemno (Am nie clair :P)
a ja generalnie oscyluję między fairest a fair lub warm peach a lily lolo.
Jak patrzę na foty na stronie to wszystko mega ciemne się wydaje, a tutaj na swatchach zdziwko.
Chyba muszę pogdrzebać więcej :P
Bo ja jestem z tych mega bladziochów (choć i tak nie ekstremalnym, pomnie też tak tego na pierwszy rzut nie widać) i AM golden fairest jest dla mnie trochę zbyt ciemny.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Hmm, w sumie mnie firma kusi, ale po zdjęciach na necie odpuściłam, jednak swatche mnie znowu zachęciły
Noodle Soup, sądzisz, że dla bladej 'złotej oliwki' [wybacz, inaczej się kolorystycznie określić nie umiem ] warm no2 będzie dobrym wyborem? Zazwyczaj wybieram najjaśniejsze poziomy kolorystyczne minerałów, aczkolwiek ekstremalnie biała nie jestem [a szkoda... ]
Tj zapewne robiąc zamówienie zaopatrzę się także w no1, najwyżej będę mieszać
Jak ogólnie z ich kryciem, konsystencją? wydają sie dość konkretnie kryć, a ja akurat sięgam głownie po formuły typu light, ostatnio nawet w sumie się wcale nie maluje, wystarczy mi zmatowiony filtr, a jak już koniecznie mam ochotę na 'makijaż' to stawiam na lekko barwiony primer/finisher
Więc tak:
dla złotej oliwki warm2 na pewno odpada :P Ja jestem oliwka wpadająca w zieleń toksyczną i po teście na szyi utlenił mi się w róż. Warm n1 będzie jak najbardziej ok, jest stosunkowo jasny i on wpada właśnie w złote tony. Co do stopnia jasności, to warm no2 i beige no1 dla mnie oscylują mniej więcej jak poziom 1 w meow, więc one są na prawdę jasne. Dla mnie za jasne i nie wiem co z nimi zrobić :P Jeżeli masz jakieś fajne próbki minerałów, to możemy się wymienić

Co do krycia, to jego prawie nie stwierdziłam :P zużyłam dzisiaj chyba prawie połowę warm no1 i krycie jakie uzyskałam to maksymalnie średnie.
A ja ze względu na pracę potrzebuje czegoś na maksa kryjącego.
W dodatku dość dziwnie wlazł mi w pory na nosie, mimo primera, że wyglądałam jak truskawka :P Nakładałam flatem, jutro spróbuję inaczej.
Plus taki, że po 10 godzinach nadal wyglądał w miarę, a przy takiej pogodzie minerały mi się warzą po godzinie :P
Więc jeżeli szukasz lekkiego krycia to mogą Cię zainteresować.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 18:10   #1988
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Bo ja jestem z tych mega bladziochów (choć i tak nie ekstremalnym, pomnie też tak tego na pierwszy rzut nie widać) i AM golden fairest jest dla mnie trochę zbyt ciemny.



Więc tak:
dla złotej oliwki warm2 na pewno odpada :P Ja jestem oliwka wpadająca w zieleń toksyczną i po teście na szyi utlenił mi się w róż. Warm n1 będzie jak najbardziej ok, jest stosunkowo jasny i on wpada właśnie w złote tony. Co do stopnia jasności, to warm no2 i beige no1 dla mnie oscylują mniej więcej jak poziom 1 w meow, więc one są na prawdę jasne. Dla mnie za jasne i nie wiem co z nimi zrobić :P Jeżeli masz jakieś fajne próbki minerałów, to możemy się wymienić

Co do krycia, to jego prawie nie stwierdziłam :P zużyłam dzisiaj chyba prawie połowę warm no1 i krycie jakie uzyskałam to maksymalnie średnie.
A ja ze względu na pracę potrzebuje czegoś na maksa kryjącego.
W dodatku dość dziwnie wlazł mi w pory na nosie, mimo primera, że wyglądałam jak truskawka :P Nakładałam flatem, jutro spróbuję inaczej.
Plus taki, że po 10 godzinach nadal wyglądał w miarę, a przy takiej pogodzie minerały mi się warzą po godzinie :P
Więc jeżeli szukasz lekkiego krycia to mogą Cię zainteresować.
Dzięki za informacje
To myślę ze może okazać się, że właśnie ta mieszanka będzie najbardziej ok. Ten no1 wydaje się być bardzo żółciutki. Ja jestem taka złotawa, ale mam właśnie duża domieszkę zieleni. Po prostu zieleni, nic z typowych mineralnych oliwek [zakrawających o sino/szaro/różowane podtony]
Jeśli o Miał chodzi, pokusiłabym się o stwierdzenie, iż jestem na poziomie pomiędzy 1 a 2. Jeden bywa na blady, ale dwójka jakby była nieco jaśniejsza, wyszłaby mi na korzyść. Choć pewnie przy obecnej ilości, jaką nakładam na twarz, lepiej by się podkład dopasował, bo jest go zwyczajnie o wile, wiele mniej
Bardzo chętnie bym się z Tobą wymieniła, nawet pewnie miałabym kilka pozycji, które by Cię mogły zainteresować pod względem tonacji i jasności, ale niestety siedzę w Uk Dlatego jedynie mogłabym zrobić zamówionko do domu i by mi mama do paczuchy wrzuciła
To mnie bardzo zainteresowałaś, nawet jeszcze bardziej. choć to włażenie w pory nie brzmi ciekawie. Ale może przy tak oszczędnej ilości, jaką staram się aplikować efekt byłby zneutralizowany? Coś czuje, ze kliknę dwie próbeczki [kiedy ja to zużyję!?] Mi teraz malutki samplowy słoiczek starcza na parę miesięcy...
Dziś np nałożyłam MAD pędzlem Ery 139s [chwalony do mocno napigmentowanych róży czy bronzerów] i takiego fajnego air brusha nie maiłam od dawna, jeśli w ogóle! Vichy matujacy, krzemionka, minimalna ilość podkładu a moja twarz nadal super matowa i makijaż na miejscu mimo ponad dwugodzinnego szybkiego marszu w największym słońcu A cerę mam mieszana, lubie czasem aż nazbyt nieprzyzwoicie zabłysnąć...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 08:32   #1989
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Co do krycia, to jego prawie nie stwierdziłam :P zużyłam dzisiaj chyba prawie połowę warm no1 i krycie jakie uzyskałam to maksymalnie średnie.
A ja ze względu na pracę potrzebuje czegoś na maksa kryjącego.
W dodatku dość dziwnie wlazł mi w pory na nosie, mimo primera, że wyglądałam jak truskawka :P Nakładałam flatem, jutro spróbuję inaczej.
Plus taki, że po 10 godzinach nadal wyglądał w miarę, a przy takiej pogodzie minerały mi się warzą po godzinie :P
Więc jeżeli szukasz lekkiego krycia to mogą Cię zainteresować.
O, lekkie krycie to coś dla mnie. Ale efekt truskawki mnie zaniepokoił, bo to jest jeden z powodów, dla których odstawiłam minerały.
Tylko że mogłabym celować chyba tylko w Neutral, bo na pewno nie beże z żółtą nutą.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-07-20 o 08:34
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 16:44   #1990
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Spodobały mi się róże Clair, na stronie wyglądają na obiecująco chłodne i brudne, ale na pewno nie kupię od razu całego 6-gramowego opakowania. Spytałam więc o próbki i odpisali mi, że na przełomie sierpnia i września planują wprowadzenie testerów produktów, które jeszcze nie mają takiej opcji i że będzie to ok 0,5 gr w słoiczkach. Mam nadzieję, że uda im się to zrobić w tym terminie
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 16:52   #1991
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A mi pisali 3 tyg temu, że miały się pojawić w tym tyg... Widocznie coś się zmieniło. W sumie i tak mi się nie spieszy, więc nawet mi to na rękę. Nie kusi
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 17:13   #1992
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Witam. Stosuje ktoś, albo stosował kwasy i używa/używał podkładu mineralnego? chciałabym się dowiedzieć coś więcej na ten temat.
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 17:37   #1993
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Witam. Stosuje ktoś, albo stosował kwasy i używa/używał podkładu mineralnego? chciałabym się dowiedzieć coś więcej na ten temat.
Ja nie potrafię, u mnie minerały podkreślają każdą najmniejszą skórkę, a na skórze podrażnionej, przesuszonej okropnie się warzą i wręcz spływają. Skórę pokwasową ładnie tuszuje mi tłustszy krem (filtr), ale z kolei na taki makijażu nie położę. Przypuszczam, że jeśli ktoś potrafi, to może pogodzić kwasy z makijażem.
W wątku kwasowym polecany jest ten post.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 20:25   #1994
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Witam. Stosuje ktoś, albo stosował kwasy i używa/używał podkładu mineralnego? chciałabym się dowiedzieć coś więcej na ten temat.
Ja sie troche kwasze i uzywam mineralow i jest ekstra. Ale staram sie dobrze nawilzac. No i, przede wszystkim, nie oblaze przy tym ze skory, wiec nie ma problemu suchych skorek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 20:47   #1995
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Witam. Stosuje ktoś, albo stosował kwasy i używa/używał podkładu mineralnego? chciałabym się dowiedzieć coś więcej na ten temat.
Ja jak się kwasiłam/używałam retinoidów i łuszczyłam okropnie, to nakładałam tylko minerały. Co ważne - metodą stemplowania, na pewno nie rozcierania i wcierania. Dzięki takiemu stemplowaniu podkładu byłam dobrze zakryta, a suche skórki były niewidoczne. I wbrew opinii, takie minerały mniej mi te skóry podkreślały, niż podkłady tradycyjne.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:16   #1996
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dzięki dziewczyny za odpowiedź Noodle Soup ja jak teraz używam podkładu też stempluje
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 12:04   #1997
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny byłam zakochana w lumiere, ale chyba oficjalnie upadli... poszukuję czegoś podobnego, co polecacie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 21:24   #1998
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

każdy tęskni za lumiere
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 22:14   #1999
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
każdy tęskni za lumiere
znalazłaś coś innego godnego uwagi?
Lublin w Warszawie? dobrze kojarzę? :P
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 02:23   #2000
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Elisava Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pytałam o to na wątku e-naturalne ale raczej nikt tam nie zagląda....:P
Mam pytanko czy któraś z Was zamawiała od nich coś z działu kolorówki? Przydałoby mi sie parę mik (są tańsze i to sporo) ale boje sie cos zamówić od nich bo nasłuchałam się negatywnych opinii.
co to były za opinie?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 19:22   #2001
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
znalazłaś coś innego godnego uwagi?
Lublin w Warszawie? dobrze kojarzę? :P
dobrze kojarzysz

nie szukałam, napisałam na wątku wymiankowym, że z chęcią wymienię swoje na nowości, ale bez odzewu
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 14:02   #2002
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam zakochana w lumiere, ale chyba oficjalnie upadli... poszukuję czegoś podobnego, co polecacie?

.
o rany...dobrze, ze mam zapasy... nie wiedzialam, ze juz nie istnieja...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 15:20   #2003
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
o rany...dobrze, ze mam zapasy... nie wiedzialam, ze juz nie istnieja...


Mało kto oddaje coś na wymiankowym nawet. Wszyscy trzymają Swiętej Pamięci Lumiere
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 14:51   #2004
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47765864]

Mało kto oddaje coś na wymiankowym nawet. Wszyscy trzymają Swiętej Pamięci Lumiere [/QUOTE]

Świętej Pamięci... dobre!

A co ostatnio jest na minerałowym topie? Dawno mnie tu nie było, więc muszę się zorientować
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 21:40   #2005
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Sama chciałabym wiedzieć pojawiło się tyle nowości, a ja mineralnie zatrzymałam się na Meow, LM, Lumiere, Blusche
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 03:02   #2006
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość

Świętej Pamięci... dobre!

A co ostatnio jest na minerałowym topie? Dawno mnie tu nie było, więc muszę się zorientować


Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
Sama chciałabym wiedzieć pojawiło się tyle nowości, a ja mineralnie zatrzymałam się na Meow, LM, Lumiere, Blusche

A sama nie wiem. Na topie to chyba nic . Wiem tylko z wizażu, że pojawiły się jakieś nowe firmy typu Clair, Clare Blanc (to polskie z tego co wiem, jak Annabelle). Jednak to albo wzmianka i cisza, albo 2-3 opinie.

Szał minerałowy już minął, odczuwam to od dłuższego czasu.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 10:17   #2007
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47790797]
A sama nie wiem. Na topie to chyba nic . Wiem tylko z wizażu, że pojawiły się jakieś nowe firmy typu Clair, Clare Blanc (to polskie z tego co wiem, jak Annabelle). Jednak to albo wzmianka i cisza, albo 2-3 opinie.

Szał minerałowy już minął, odczuwam to od dłuższego czasu.[/QUOTE]

Też mam takie wrażenie, zresztą widać to po ruchu na forum.
Może minerały znalazłyby szersze grono klientek, gdyby w końcu dało się je kupić stacjonarnie, choćby w kilku większych miastach. Bo z zakupami z necie wiadomo jak jest, niby fajnie i wygodnie, ale koszt przesyłki robi swoje. To plus konieczność zamawiania próbek (ogarnięcie tonacji + formuł) może odstraszyć laika.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 13:07   #2008
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też mam takie wrażenie, zresztą widać to po ruchu na forum.
Może minerały znalazłyby szersze grono klientek, gdyby w końcu dało się je kupić stacjonarnie, choćby w kilku większych miastach. Bo z zakupami z necie wiadomo jak jest, niby fajnie i wygodnie, ale koszt przesyłki robi swoje. To plus konieczność zamawiania próbek (ogarnięcie tonacji + formuł) może odstraszyć laika.
to prawda ze szal na mineraly nieco minal, ale tez chyba polityka tych nowych firm nie zacheca do zakupu- brak tanich sampli, nie ma kodow rabatowych ani promocji. wydaje mi sie ze polski rynek podzielily miedzy soba LL Annabelle i Amilie.
Moje ulubione Blusche dawno upadlo, Lumiere tez, z Pixie nie wiadomo jak sprawa stoi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 13:30   #2009
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
to prawda ze szal na mineraly nieco minal, ale tez chyba polityka tych nowych firm nie zacheca do zakupu- brak tanich sampli, nie ma kodow rabatowych ani promocji. wydaje mi sie ze polski rynek podzielily miedzy soba LL Annabelle i Amilie.
Moje ulubione Blusche dawno upadlo, Lumiere tez, z Pixie nie wiadomo jak sprawa stoi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak, to też. Podobają mi się róże Clair, ale próbek nie ma. Miały być w lipcu, potem pod koniec sierpnia, ciekawe czy dalej się to nie przedłuży.Wybaczcie Państwo, ale nie wydam lekką ręką 60 zeta na róż, który widziałam tylko na ekranie laptopa

A próbki podkładów tej samej marki - 9,99 za 1 gram. I co, chcąc sobie dobrać odcień mam wydać jakieś 40 zł + przesyłka (bo musiałabym zamówić 4 odcienie)? Nie ma mowy. W zasadzie mój przedłużający się kryzys minerałowy wychodzi na dobre mojemu portfelowi, w ogóle mnie te nowości nie kuszą (poza różami).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 14:55   #2010
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też mam takie wrażenie, zresztą widać to po ruchu na forum.
Może minerały znalazłyby szersze grono klientek, gdyby w końcu dało się je kupić stacjonarnie, choćby w kilku większych miastach. Bo z zakupami z necie wiadomo jak jest, niby fajnie i wygodnie, ale koszt przesyłki robi swoje. To plus konieczność zamawiania próbek (ogarnięcie tonacji + formuł) może odstraszyć laika.
Era Minerals często robi jakieś promocje, ale trzeba powiedzieć szczerze- nie są to tanie minerały. Teraz była jakaś promocja na podkłady (z którymi za cholerę się nie polubiłam) -50%, to dla wielu osób okazja, by go kupić, bo np nie stać ich dać 100 zł na kosmetyk.

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
to prawda ze szal na mineraly nieco minal, ale tez chyba polityka tych nowych firm nie zacheca do zakupu- brak tanich sampli, nie ma kodow rabatowych ani promocji. wydaje mi sie ze polski rynek podzielily miedzy soba LL Annabelle i Amilie.
Moje ulubione Blusche dawno upadlo, Lumiere tez, z Pixie nie wiadomo jak sprawa stoi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Trzeba wspomnieć jeszcze o AwGM, na który się czaiłam, a nie wrócili . Ceny mięli bardzo przyzwoite, w sumie dopiero ta firma się rozkręcała na forum, dzięki pozytywnym opiniom użytkowniczek-wizażanek, a już finito...

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak, to też. Podobają mi się róże Clair, ale próbek nie ma. Miały być w lipcu, potem pod koniec sierpnia, ciekawe czy dalej się to nie przedłuży.Wybaczcie Państwo, ale nie wydam lekką ręką 60 zeta na róż, który widziałam tylko na ekranie laptopa

A próbki podkładów tej samej marki - 9,99 za 1 gram. I co, chcąc sobie dobrać odcień mam wydać jakieś 40 zł + przesyłka (bo musiałabym zamówić 4 odcienie)? Nie ma mowy. W zasadzie mój przedłużający się kryzys minerałowy wychodzi na dobre mojemu portfelowi, w ogóle mnie te nowości nie kuszą (poza różami).
Próbki to powinien być standard. Dlatego nie rozumiem tych, którzy tego nie wprowadzają. O ile drogeryjne podkłady można sobie pomacać, sprawdzić konsystencję, to jak się zachowuje na skórze (chociażby dłoni, ale już po tym można mieć jakieś wnioski), sprawdzić np na pieprzyku jak kryje... To w zakupach minerałów można jedynie się domyślać czegoś. A jak wiadomo, w jednych firmach coś średnio kryjącego to w innej mocno kryjący itp. Do tego minerały są trudniejsze dośc, jak to prochy. Stąd nie ma bata, trzeba testować na skórze. Są jednak firmy, które mają to gdzieś (i podkłady kosztują tam od 100 zł wzwyż). Mam jedną taką na oku, ale nie kupię w ciemno.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.