Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Z jakiej firmy szampony i odżywki są najlepsze aby włosy były proste ? (wypróbowane)
Nivea 55 19,93%
Sunsilk 27 9,78%
Joanna 28 10,14%
z Avonu 13 4,71%
inne... 163 59,06%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 276. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-15, 10:55   #571
v_violet_v
Raczkowanie
 
Avatar v_violet_v
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 44
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jeśli powodem nie są błędy w pielęgnacji, a zmiana otoczenia na bardziej wilgotne, to może pomóc tylko stylizacja, a więc suszenie na szczotce z jakimś stylizatorem. Z kosmtetyków polecam Dehumidifier Lee Stafford.
poszukam Tych kosmetyków, zawsze warto próbować. Dostępne są w drogeriach?

na mój problem składa się się i zmiana otoczenia i zmiana kosmetyków. nie wszystkie kosmetyki sa tu dostępne a te, które przywiozłam nie spełnają się tzn. nagle stały się złe.
Zaczełam kupowac odzywki i szampony loreala, herbal i jakies inne silikonowe twory.
Kupiłam sobie też olejek z ogx oraz z loreala (extraORDINAIRE) - nie wiem czy ten ostatni nie wyrządza przypdkiem szkody.

do wypróbowania jeszcze czekaja szampony i odżywki z fructisa
v_violet_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 09:29   #572
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez v_violet_v Pokaż wiadomość
poszukam Tych kosmetyków, zawsze warto próbować. Dostępne są w drogeriach?
W Bootsie na pewno, ale to już musisz sama sprawdzić, nie orientuję się w angielskim zaopatrzeniu drogeryjnym.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 20:02   #573
lolittte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moje puszenie się okazało się mieć poważniejszą przyczynę. Są nią zaburzenia hormonalne (PCOS lub NKWPN, nie mam jeszcze ostatecznej diagnozy).
Objawy dotyczą przede wszystkim góry głowy i mogą to być:
-łojotok
-wypadanie (łysienie androgenowe)
-włosy wyrastające z czubka głowy są innej struktury niż reszta, grubsze, poskręcane, sztywniejsze oraz PUSZĄCE SIĘ, wyglądają na zniszczone, chociaż spodnia warstwa jest zdrowa, gładka, błyszcząca

Tymczasowo sprawę rozwiązuje tylko i wyłącznie encanto, metody pielęgnacyjne to strata czasu, bo takie włosy niezależnie od ilości pakowanych na nie olejów, masek, mgiełek i tak będą wyglądać źle, bo takie już wyrosły.

Więc jak ktoś ma włosy tego typu, częściowo puszące się, o różnej strukturze, to niech sobie daruje testowanie olejów i innych cudownych rad blogerek, a zainteresuje się swoim zdrowiem, zwłaszcza że to puszenie to tylko czubek góry lodowej, bo do tego dojdzie prędzej czy później łysienie androgenowe, a z nim walkę lepiej zacząć na samym początku.
Jaka była ostateczna diagnoza? I jakie leki otrzymałaś?
Mając 18 lat, udałam się do dermatologa ze względu na mój trądzik. Lekarz kazał wykonać badania i wyszło w nich, że cytując tutaj "mam poziom testosteronu jak 40-letnia kobieta". Jednak lekarz nie sprawiał wrażenia bardzo przejętego tym faktem, więc i ja odłożyłam to na bok. Jednak jakiś rok temu zaczęły mi bardzo wypadać włosy. Zawsze wypadało mi ich sporo, ale w poprzednie wakacje wypadały one wręcz garściami. Mam dość suche włosy, puszące się, zawsze myślałam, że ten typ tak ma, ale po przeczytaniu Twojego posta zaczęłam wątpić. Byłam oczywiście u lekarza z moim problemem i dostałam płyn 5% z estrogenów do wcierania w skórę głowy, efekty jednak były minimalne. I teraz mój dylemat- kierować się do endokrynologa czy to, rzeczywiście taki typ włosów.
lolittte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 10:26   #574
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lolittte Pokaż wiadomość
Jaka była ostateczna diagnoza? I jakie leki otrzymałaś?
Mając 18 lat, udałam się do dermatologa ze względu na mój trądzik. Lekarz kazał wykonać badania i wyszło w nich, że cytując tutaj "mam poziom testosteronu jak 40-letnia kobieta". Jednak lekarz nie sprawiał wrażenia bardzo przejętego tym faktem, więc i ja odłożyłam to na bok. Jednak jakiś rok temu zaczęły mi bardzo wypadać włosy. Zawsze wypadało mi ich sporo, ale w poprzednie wakacje wypadały one wręcz garściami. Mam dość suche włosy, puszące się, zawsze myślałam, że ten typ tak ma, ale po przeczytaniu Twojego posta zaczęłam wątpić. Byłam oczywiście u lekarza z moim problemem i dostałam płyn 5% z estrogenów do wcierania w skórę głowy, efekty jednak były minimalne. I teraz mój dylemat- kierować się do endokrynologa czy to, rzeczywiście taki typ włosów.
Jestem od roku na lekach (anty + sterydy), nie ma sensu robienie badań w trakcie ich brania.
Co to znaczy "jak 40-letnia kobieta", masz wyniki w granicach normy? Przy nieprawidłowych wynikach endokrynolog zawsze będzie lepszym kierunkiem niż ginekolog. Od ginekologa możesz potrzebować ewentualnie USG.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 15:23   #575
lolittte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Nie pamiętam teraz dokładnego wyniku, ale jeszcze mieścił się w normie, po prostu był bardzo podwyższony jak na osobę w moim wieku. Powinnam właściwie iść i ponownie zbadać poziom testosteronu, bo te badania mogą mają już trochę czasu.
lolittte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 22:03   #576
Amandzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 3
Puszące się włosy

Witam. Chciałabym dowiedzieć się od Was jakie odżywki, szampony używacie gdy macie włosy dosłownie jak siano . Prostowanie tylko niszczy włosy a chce uzyskać efekt sypkich, gładkich włosów. Ważne by ceny tych produktów była dość przyzwoita
Amandzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 17:33   #577
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Puszące się włosy

Poczytaj o olejowaniu włosów
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 09:28   #578
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Dla mnie najlepszym kosmetykiem na puszące się włosy jest olejek K-Pak z Joico Rewelacyjny produkt, bo w ogóle nie obciąża włosów, a przy tym je dobrze nawilża, zmiękcza, no i przy dłuższym stosowaniu bardzo poprawia ich kondycję Już nie wspominając o tym, że butelka starcza na prawie rok (przynajmniej dla moich włosów - średniej długości, do tego nakładam od połowy włosów - jedna mała pompka w zupełności wystarcza).

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2018-03-15 o 09:30
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 05:35   #579
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Może temat był poruszany.....jednak potrzebuje opinii osób, które stosują steampoda w domu. Wiem, że żadne żelazko nie zregeneruje nam włosów ...wręcz przeciwnie. Jednak liczę , że ta prostownica nie będzie aż tak niszczyć wlosow.Próbowałam już wiele wynalazków. Przy każdej wizycie u fryzjera moje włosy są traktowane steampodem. Jestem z niego zadowolona. Po żadnej prostownicy włosy nie są tak gładkie i błyszczące. A co najważniejsze ..następnego dnia po umyciu nie mam przesuszonej szopy. Na pewno nie będzie to prostownica , która będę stosować codziennie. Czy Warto kupić taki model? Czy może lepiej zainwestować w szczotki prostujace .typu suszarka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 01:05   #580
xMaciek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Włosy jak siano

Witam chciałbym się spytać co polecacie dla mężczyzny na długie włosy które od pewnego czasu zrobiły mi się jak siano. Używałem szamponu na łupież i od tego czasu prawodopodobnie gdy mam dłuższe tak mi się zepsuły. Jakie odżywki i szampon polecacie ?

Edytowane przez xMaciek
Czas edycji: 2018-04-08 o 02:19
xMaciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 06:24   #581
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Dziewczyny ratunku! Co robic? Olejuje, nakładam maski z kallosa, davinesa i oto stan moich włosów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7136.jpg (172,4 KB, 62 załadowań)
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-29, 10:20   #582
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Na puszące się włosy używam szamponu Montibello Discipline a odżywkę/maskę Loreal Absolut Repair. U mnie ten zestaw sprawdza sie idealnie + prostownica oczywiscie
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 10:23   #583
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku! Co robic? Olejuje, nakładam maski z kallosa, davinesa i oto stan moich włosów...
Masz ten puch na całej długości?
Suszenie na szczotkę albo keratynowe prostowanie jeśli pielęgnacja nie pomaga. Prostownicę bardzo odradzam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 06:50   #584
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Tak. Plus odstające włoski. Lakier do włosów nie pomaga. Umówiłam sie do fryzjera na zmianę koloru za miesiąc, ale kompletnie nie wiem co zeobic z tymi włosami. Macie może jakieś kosmetyki, które działają cuda?
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 10:24   #585
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
Tak. Plus odstające włoski. Lakier do włosów nie pomaga. Umówiłam sie do fryzjera na zmianę koloru za miesiąc, ale kompletnie nie wiem co zeobic z tymi włosami. Macie może jakieś kosmetyki, które działają cuda?
Opcje do przetestowania:
-produkty z serii wygładzających - szampony odradzam przy przetłuszczającej się skórze głowy, bo pogorszą problem
-ograniczenie nawilżaczy zwłaszcza przy wysokiej wilgotności powietrza
-przygładzanie włosów dłońmi nakremowanymi kremem
-dodatek mąki ziemniaczanej do masek
-sera wygładzające
-inne produkty stylizacyjne wygładzające np spray Lee Stafford Dehumidifier
-przetestowanie opcji wydobycia skrętu - być może włosy mają tendencję to większego skrętu, za tym często idzie puszenie
-suszenie na szczotce i utrwalenie lakierem

Te opcje znalazłam na blogach i podsuwano mi je na forach, przetestowałam je wszystkie, jedyne które coś dawały to był spray Lee Stafford i suszenie na szczotce, ale efekty mnie nie zadowalały, więc zrobiłam encanto. Dopiero to rozwiązało mój problem.

Cudownego kosmetyku na puch nie ma, więc musisz po prostu testować, ale jeśli problem trwa długo, jest uporczywy i kosmetyki zdają się nie robić różnicy, to żadna pielęgnacja Ci nie pomoże.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 08:55   #586
konstantynianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 21
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Opcje do przetestowania:
-produkty z serii wygładzających - szampony odradzam przy przetłuszczającej się skórze głowy, bo pogorszą problem
-ograniczenie nawilżaczy zwłaszcza przy wysokiej wilgotności powietrza
-przygładzanie włosów dłońmi nakremowanymi kremem
-dodatek mąki ziemniaczanej do masek
-sera wygładzające
-inne produkty stylizacyjne wygładzające np spray Lee Stafford Dehumidifier
-przetestowanie opcji wydobycia skrętu - być może włosy mają tendencję to większego skrętu, za tym często idzie puszenie
-suszenie na szczotce i utrwalenie lakierem

Te opcje znalazłam na blogach i podsuwano mi je na forach, przetestowałam je wszystkie, jedyne które coś dawały to był spray Lee Stafford i suszenie na szczotce, ale efekty mnie nie zadowalały, więc zrobiłam encanto. Dopiero to rozwiązało mój problem.

Cudownego kosmetyku na puch nie ma, więc musisz po prostu testować, ale jeśli problem trwa długo, jest uporczywy i kosmetyki zdają się nie robić różnicy, to żadna pielęgnacja Ci nie pomoże.
O tym patencie z mąką ziemniaczaną nie słyszałam. Mi prostowanie keratynowe też wygładza i dociąża włosy, ale słyszałam, że u niektórych efekt jest odwrotny
konstantynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 20:43   #587
Klaudiaa28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 31
Szampon i odżywka

Czy któraś z was używała szamponu Garnier Fructis Oil Repair 3 Butter i odżywki z tej samej serii? Jak oceniacie? Dobry? Czy po nim włosy mniej się puszą?
Klaudiaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 13:22   #588
Klaudiaa28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 31
Dot.: Szampon i odżywka

Mam jeszcze pytanie. Która maska z Kallosa jest najbardziej emolientowa i sprawia że włosy nie puszą się przy wilgoci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 05:42   #589
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Szampon i odżywka

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 08:00   #590
Klaudiaa28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 31
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Ok


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

A używała któraś z was serum Marion Proste Włosy? Podobno dobry na puszące się włosy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 18:48   #591
Klaudiaa28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 31
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Ej mam pytanie. Który olejek do włosów lepszy? Marion Migdały i dzika róża czy olejek alterra?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 22:48   #592
Klaudiaa28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 31
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Odpowie ktoś???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 22:28   #593
Klaudiaa28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 31
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Hej mam pytanie. Czy można stosować maskę do włosów zamiast odżywki? Myję włosy 3 razy w tygodniu. Odżywka mi nic nie daje, za to maska już tak. Więc można zamienić odżywkę na maskę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 12:27   #594
Alicja012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 3
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

jeśli pomaga to czemu nie
Alicja012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 10:52   #595
Meg_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Ja uwielbiam maseczki ze Skin 79 - Smoothie. Genialnie regenerują włosy nawet po rozjaśnianiu. Jest teraz na nie super promocja 1+1 za 9,90 zł https://☠☠☠☠☠☠☠/2YRg926
Meg_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 20:35   #596
marta874
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 4
Naturalny szampon / puszenie się włosów

Czy któraś z was używała szamponu w kostce balade en provence? Czytałam że jest to naturalny szampon. Czy on pomoże na zniszczone i bardzo puszące się włosy?
marta874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 20:09   #597
Jesuismoiisabel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy

Moje włosy polubiły się z olejkiem Marion ☺️
Jesuismoiisabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 08:33   #598
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Naturalny szampon / puszenie się włosów

Cytat:
Napisane przez marta874 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używała szamponu w kostce balade en provence? Czytałam że jest to naturalny szampon. Czy on pomoże na zniszczone i bardzo puszące się włosy?
Sklad jest naturalny. Ale sam szampon nie pomoze na zniszczone wlosy ani na puszenie. Szampon jest glownie od mycia, od dodatkowych zadan jest reszta pielegnacji.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 21:29   #599
marta874
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 4
Dot.: Naturalny szampon / puszenie się włosów

A czy pozostałe produkty do pielęgnacji też naturalne? Czytałam że silikony w kosmetykach pomagają na puszenie i rozdwajanie końcówek
marta874 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 07:56   #600
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Naturalny szampon / puszenie się włosów

Cytat:
Napisane przez marta874 Pokaż wiadomość
A czy pozostałe produkty do pielęgnacji też naturalne?
Ta marka ma chyba tylko mydla? One sa naturalne.

Cytat:
Napisane przez marta874 Pokaż wiadomość
Czytałam że silikony w kosmetykach pomagają na puszenie i rozdwajanie końcówek
Tak, chociaz sa wlosy, ktore zle reaguja na silikony. Poza tym sama obecnosc silikonow w pielegnacji nie zagwarantuje tego, ze wlosy nie beda sie puszyc ani rozdwajac, jesli reszta pielegnacji bedzie kiepska i nie trafi w potrzeby wlosow (odpowiedniej dawki okluzji, nawilzenia, protein czy aminokwasow).
Mozna tez miec dobrze dograna pielegnacje, a wlosy dalej sie beda puszyc, bo niestety nie tylko zniszczone sie pusza.
Poza tym same silikony nie zapobiegna rozdwajaniu, jesli wlosy sa dalej poddawane czynnikom, ktore je niszcza.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-17 12:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.