Wlosy mega rozjaśnione -a kondycja i porost. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-13, 07:49   #1
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Unhappy

Wlosy mega rozjaśnione -a kondycja i porost.


Witam wszystkie was.Nie było mnie tu dość trochę kto pamięta to wie ze mi rodzice zmarli żeby było tego mało to brat tez i zostałam w końcu sama...
Ale.nie o tym to już wgl Nie do opisania .Moje włosy były obcięte mega do granic usz rok temu i w tym roku postanowiłam je Rozjaśnić boo etap na białe włosy nie minął rozjasnilam raz całość a na drugi miesiąc znowu no głupotę zrobiłam. PYTANIE jest moje pytanie czy z stresu równiez włosy mogą się bardzo Niszczyć one są mega suche ale po myciu jeden dzień ok, wiem ze mogę szukać jakie maski itp ale chciałabym żeby się wypowiedziały osoby które miały taki sam problem co robiły czy do tego jakieś tabletki jadły bo zależy mi żeby je zapuścić bo dziwne ze robiłam maseczkę Rebild u fryzjera i one dalej takie same... I co polecicie jaka farba żeby np juz ich nie rozjaśnić a i tak wydaje sięmsię mi ze kiedyś miałam.super włosy białe a nie w żółte odcienie i myślałam jeszcze na olejowaniu żadne maseczki które ja kupuję nie służą a używam z kalosa około 10zl teraz mam jakąś keratynowa i szampon elseve i lipa. (WLOSY są przy lampie błyskowej robione ale i tak na dziennym świetle są trochę zoltawe. WIEC proszę was o porady bo od Dziś chce Zacząć je ratować i ogarnąć w końcu końcu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg received_2362920563933322.jpg (57,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg received_2362920530599992.jpg (58,0 KB, 47 załadowań)
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 10:28   #2
bordo91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 13
Dot.: Wlosy mega rozjaśnione -a kondycja i porost.

Słuchaj, mam blond włosy i stosowałam baaardzo dużo kosmetyków. W końcu kupiłam specjalną serię dla jasnych włosów- SPEED BLOND. Wrzuć w google to wyskoczy ci na pewno sklep inoaru albo inne fryzjerskie. I włosy w końcu odżyły, są nawillżone i zregenerowane. A maseczka,która jest w zestawie pomaga mi utrzymać na głowie ładny, świeży kolor.
bordo91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 12:32   #3
Lena783
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 187
Dot.: Wlosy mega rozjaśnione -a kondycja i porost.

kochana odżywkami za 10 zl nie uratujesz wlosow, lepiej zainwestowac ale zeby zadzialalo !
Lena783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 13:25   #4
Vika44
Przyczajenie
 
Avatar Vika44
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wlosy mega rozjaśnione -a kondycja i porost.

Zgodzę się z poprzednią użytkowniczką, odżywkami do 10 zł nie uratujesz włosów. To tylko produkty wspomagające rozczesywanie. Też przez to przechodziłam. Moim zdaniem najlepsze są domowe sposoby np. kawa na włosy. Przeczytaj o tym więcej, znalazłam specjalnie artykuł o kawie https://piękne-włosy.pl/kawa-w-pielegnacji-wlosow/.
Vika44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 16:16   #5
Olimpia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 10
Dot.: Wlosy mega rozjaśnione -a kondycja i porost.

w bardzo fajnej cenie na włosy jest Vitapil, troszke więcej niż 10 zł a skutecznośc jest. Mama na wypadanie i piekniejsze włosy stosuje drugi miesiąc. Jest mega zadowolona.
Olimpia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 17:16:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.