Suplementy/maski/odżywki na szybki ratunek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-12, 11:09   #1
Chryzantem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2

Suplementy/maski/odżywki na szybki ratunek


W ciągu dwóch miesięcy miałam dwie operacje, do tego ogromny stres. Włosy mi zaczęły wypadać bardziej niż zwykle (mama wciąż powtarza że po narkozie to norma), a od zawsze i tak mam cienkie, oklapnięte i przetłuszczające się. kolor (kiedyś) jasny blond, teraz ściemniały do myszowatego. Nigdy nie farbowałam.
Chcę jakoś te włosy podratować, chciałabym móc wyjść i nie świecić pół-łysą glacą
Biorę od prawie pół roku Biotebal i Merz-Special, od miesiąca codziennie stosuję Seboradin Niger odżywkę, a dzisiaj zaczęłam maskę L'biotica Biovax na zniszczone i wypadające włosy.
Próbowałam Jantar ale nie przyniosło u mnie zbyt wielkich rezultatów.
Czy jest coś jeszcze, jakieś kosmetyki bądź suplementy które są naprawdę "konkretne" na wypadanie włosów?
Chryzantem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 18:05   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Suplementy/maski/odżywki na szybki ratunek

Musisz odczekać te pół roku do roku. To efekt narkozy, która jest stresem fizjologicznym dla całego organizmu. Nie łącz dwóch suplementów na raz. Jeden 3 miesiące, miesiąc przerwy i dopiero drugi. Inaczej będziesz mieć zaburzoną równowagę różnych składników mineralnych i witamin. Mnie po operacji pomogły- Vitapil z biotyną (3 miesiące kuracji) i kuracja uderzeniowa Revalid (zgodnie z ulotką)- 3 miesiące zaraz po operacji.
Ta maska L'biotica jest bardzo dobra, ale musisz poużywać jej dłużej żeby był efekt.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Po stresach możesz mieć niedobory magnezu. To też warto sprawdzić i w razie czego uzupełnić suplementacją. Jaki preparat wybrać polecam sprawdzić na blogu "farmaceutka radzi".
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 19:51   #3
bizbizub
Zadomowienie
 
Avatar bizbizub
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 975
Dot.: Suplementy/maski/odżywki na szybki ratunek

Polecam zamienić drogi Biotebal na inny suplement, nawet na Allegro jest pełno znacznie tańszych z 5mg i 10mg dawka


Nowa wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1234181
__________________
wymiana
bizbizub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-12 20:51:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.