Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-06-26, 22:04   #4081
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez 2cats Pokaż wiadomość
Potwierdzam rekomendacje lolusl.
Chifure to bardzo lagodna pianka, ale o ile pamietam, to pH ma dosyc wysokie.
Osobiscie mnie to nie przeszkadza, ale jesli masz tendencje to sciagania skory, to i ta moze byc problematyczna.

Proszki, ktore mozna ubic na piane, jak np Fancl, maja niskie pH i sa bardzo lagodne. Nie przejmuj sie, ze sprzedawcy w Polsce oznaczaja je jako "peelingi enzymatyczne". Jedyne co peelinguja to brud ze skory. Sa niesamowicie lagodne w porownaniu do tych koreanskich.

Pianki Bifesta maja idealne pH i sa bardzo lagodne, ale niestety sa w opakowaniach pod cisnieniem, wiec jesli chodzi o wysylke, to tylko droga morska.
Dzięki Z tego co piszesz, to chyba najlepsza dla mnie byłaby Bifesta.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 19:50   #4082
Farisss
Wtajemniczenie

chimay, a próbowałaś mydła aleppo ? przyznam że ja korzystam z olejku i zamiast jakiejś azjatyckiej pianki myjącej - wybrałam właśnie aleppo (wcześniej używałam 40%, teraz mam 10%, chciałabym obniżyć nawet do 5%) - i u mnie się sprawdza, przynajmniej na razie. Nie wiem czy to zasługa kombinacji tych wszystkich kosmetyków czy co, ale ogólnie w końcu polepszyła mi się cera (mniej ropnych bolących krostek, mniej kaszaków, i mniej przetłuszczająca się skóra - wreszcie!)
Stary 2017-06-27, 20:39   #4083
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
chimay, a próbowałaś mydła aleppo ? przyznam że ja korzystam z olejku i zamiast jakiejś azjatyckiej pianki myjącej - wybrałam właśnie aleppo (wcześniej używałam 40%, teraz mam 10%, chciałabym obniżyć nawet do 5%) - i u mnie się sprawdza, przynajmniej na razie. Nie wiem czy to zasługa kombinacji tych wszystkich kosmetyków czy co, ale ogólnie w końcu polepszyła mi się cera (mniej ropnych bolących krostek, mniej kaszaków, i mniej przetłuszczająca się skóra - wreszcie!)
Próbowałam to mało powiedziane. Używałam tego szkodnika wszechczasów prawie że rok, bo byłam wtedy tak głupia, że nie potrafiłam właściwie obserwować swojej skóry i nie mogłam uwierzyć, że mega łojotok i obłażąca skóra to może być wina czegoś, co wszyscy tak zachwalali. Skóra na ciele swędziała mnie i była wysuszona, co zwalałam na karb wizyt na basenie. Po odstawieniu mydła objawy ustąpiły w ciągu kilku dni. Produkty zasadowe a mydła w szczególności omijam od tej pory szerokim łukiem.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
Stary 2017-07-03, 21:35   #4084
chimay
Zakorzenienie

No i zamówiłam Bifesta Foaming Whip Oil Clear. A dzisiaj przyszedł Cezanne Mild Cleansing Oil. Pierwsze wrażenia pozytywne, brak zapachu, dobrze się emulguje, konsystencja trochę cięższa niż Black Sugar Skinfood, który nie przypadł mi do gustu. To mój pierwszy olejek na parafinie, ciekawa jestem jak się sprawdzi na dłuższą metę.

Moje włosy

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-07-04 o 11:54 Powód: pomyłka w nazwie
Stary 2017-07-11, 22:05   #4085
Farisss
Wtajemniczenie

Czy jak zamawiam kilka produktów od jednego sprzedawcy i tylko do jednego dodam opcję rejestrowanej przesyłki, to... wszystkie produkty będą w jednej przesyłce, czy te bez tej opcji - w innej ? [iamlove-shop] a może, jak się po prostu trafi ?

Ktoś miał produkty z COSRX ? (Aha, BHA), nadają się do trądzikowej, tłustej cery ?

Edytowane przez Farisss
Czas edycji: 2017-07-11 o 22:06
Farisss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 23:04   #4086
haru_haru
Rozeznanie

Cytat:
Czy jak zamawiam kilka produktów od jednego sprzedawcy i tylko do jednego dodam opcję rejestrowanej przesyłki, to... wszystkie produkty będą w jednej przesyłce, czy te bez tej opcji - w innej ? [iamlove-shop] a może, jak się po prostu trafi ?
U mnie zawsze były w jednej paczce,niezależnie z jakiego sklepu zamawiałam na eBayu.
haru_haru jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 23:31   #4087
sand
Zakorzenienie

Cytat:

Ktoś miał produkty z COSRX ? (Aha, BHA), nadają się do trądzikowej, tłustej cery ?
W jednej rejestrowanej
Sprawdzone u tego sprzedawcy
Stary 2017-07-12, 14:03   #4088
Rainberry
Dracarys!

Hej dziewczyny, próbowałam przeszukać wątek w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie, ale 137 stron to niełatwe zadanie!

Czy mogłybyście mi polecić koreańskie podkłady, które nie byłyby ani matujące ani rozświetlające (w sensie tłuste w efekcie)? Na bazie wody albo silikonowe chyba by mi się przydały. Z zachodnimi nie mogę ostatnio dojść do ładu, albo mnie przesuszają, albo przetłuszczają:/ Lata temu stosowałam bb creamy i cc creamy ale teraz już za tłuste dla mnie i krycie nie wystarczające.
Rainberry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 23:07   #4089
Farisss
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
W jednej rejestrowanej
Sprawdzone u tego sprzedawcy
O, to super!

Teraz z tego co widzę jest jakaś promocja (-10%) jakby się kogoś interesowało... a może tak często jest
Stary 2017-07-13, 20:22   #4090
sand
Zakorzenienie

Cytat:
O, to super!

Teraz z tego co widzę jest jakaś promocja (-10%) jakby się kogoś interesowało... a może tak często jest
Dzisiaj dotarła moja przesyłka od tego sprzedawcy - nie pożałowali próbek
uploadfromtaptalk1499970103740.jpg
uploadfromtaptalk1499970117211.jpg
Stary 2017-07-21, 14:03   #4091
evek
Wtajemniczenie

Kto chętny na wspólne zamówienie na Gmarket ? Reaktywuje wątek kupujemy azjatyckie bo creamy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
evek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 17:24   #4092
chimay
Zakorzenienie

Przyszłam pochwalić polecaną mi przez 2cats piankę Bifesta. Zamowiłam wersję Oil Clear, właśnie ja kończę. Słaba wydajność to jedyne, do czego bym się mogła przyczepić, bo jestem tym produktem zachwycona i na pewno zamówię kolejne opakowanie. Dla tłustej ale wrażliwej cery trudno mi znaleźć coś lepszego. Z ciekawości zamówiłam też proszek Fancl w zestawie z gąbką do spieniania go.

Poza Bifestą mam obecnie mało produktów, postanowiłam nie robić zapasów. Zużywam na bieżąco: esencję Manyo z GFF, żel Dr Troubex Tosowoong, peeling kłaczkowy Primera. Z doskoku filtry, ale z wielką niechęcią, podobnie jak i Sebum Treatment Whamisy. Im dłużej mam ten produkt, tym gorzej mi się go stosuje, roluje się, zostawia białe paprochy, no okropieństwo to jest, ktore bynajmniej nie zachęca do zapoznania się z ofertą marki.
W kolejce mam zachomikowaną esencję SK-II z piterą kupioną niedawno w dużej promocji na yesstyle.

Moje włosy

Odpowiedz

Tagi
azjatycka pielęgnacja, azjatyckie, bb cream, korea, kosmetyki, kosmetyki azjatyckie, kremy bb

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości