kto używa podkład Max Factor - beautiful skin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-20, 13:31   #1
shania20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 29
GG do shania20

kto używa podkład Max Factor - beautiful skin


zauwazyłam ten podkład w KWC, ale sa tylko 3 recenzje pod nim, chciałam dowiedzieć się do jakiej cery się nadaje i jakie sa wasze spostrzeżenia na jego temat? miałam kiedyś cerę tłustą, a teraz mam mieszaną, więc chciałabym żeby podkład nawilżał a zarazem matował no i długo trzymał się na twarzy, pozdrawiam wszystkie wizażanki
shania20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 17:09   #2
liv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 240
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

Shaniu!! Ja używałam tego podkładu. Zużyłam w sumie dwa opakowania. Pierwsze miałam z normalnej drogerii i było super- wszystko pokrywał i ładnie sie nakładał. Ja również mam mieszaną cerę i tamten podkład ładnie mi ją matowił- wystarczyła odrobnika pudru, żeby przez około 4 godziny wszystko było idealnie matowe. Poza tym nie wysuszał mi skóry. Drugie opakowanie natomiast fundnęłam sobie z allegro (sprzedawca podobno pewny, polecany nawet przez Wizażanki), ale to już było coś innego. I nie wiem, czy to wina tego, że to allegro (czy może poczta, bo to było w lecie- wiadomo ciepło!!) czy może marka sie pogorszyła. Drugie opakowanie podrażnilo mi cerę, mniej matowiło, ale i tak b. dobrze kryło wszystkie niedoskonałości. Pozdrawiam
liv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 17:33   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

O jakis fajny podkladzik
Ewa, czy moglabys napisac czy ten podkladzik jest rzeczywiscie lekki? i czy uwazasz, ze nadawalby sie do mlodej (17-letniej) cery?
W Twoim profilu zaznaczylas, ze masz mieszana cere, a po jakim czasie mniej wiecej swieci Ci sie? bo mi sie wydaje, ze moja buzia zacznie sie swiecic od razu...

Moze jezcze jakies wizazanki mialo ten podkladzik?

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 17:40   #4
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

A tak w ogole mam pytanko, czy nie jest wycofywany ze sprzedazy? i czy na pewno jest dostepny? bo na stronce MaxFactora go nie widze...

młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 17:47   #5
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

Szczerze mówiąc, to ja nie widziałam tego podkładu w sklepach od kilku lat... Kiedyś używałam próbki, baaardzo mi się spodobał, a jak zapragnęłam go kupić po zużyciu wszystkich zapasów podkładów, to okazało się, że nigdzie go nie ma. Wycofali go. Od tamtej pory go nie wiedziałam, a to było z 3 lata temu.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 17:48   #6
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

Uuu... a juz mi sie spodobal
A czy znacie moze jakies inne podobne podklady (lakkie, matujace i delikatnie kryjace)?
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 17:51   #7
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

Moim zdaniem takie właściwości ma air wear loreala-świetny podkład, ale coś mi się o uszy obiło, że jego też wycofują...
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-20, 17:57   #8
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

A to moze nie bede az tak bardzo zalowala, bo z AirWeara nie bylam zadowolona (w przeciwienstwie do wiekszosci wizazanek) bo najzwyczajniej na mojej swiecacej sie blyskawicznie buzi nie wytrzymywal dlugo
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 18:19   #9
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

ale podobny do air wear jest ideal balance przynajmniej dla mnie nie ma miedzy nimi praktycznie zadnej roznicy.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 19:04   #10
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

Ja wlasnie uzywam Ideal Balance i nawet matuje na dosc dlugo i go nie widac,mam dobrze dobrnay odcien,nie uwidacznia sie w porach etc.
Natomiast tego podkladu MF to wogole nie widzialam,wiec mozliwe ze go juz nie ma??
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 19:04   #11
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

Ja wlasnie uzywam Ideal Balance i nawet matuje na dosc dlugo i go nie widac,mam dobrze dobrnay odcien,nie uwidacznia sie w porach etc.
Natomiast tego podkladu MF to wogole nie widzialam,wiec mozliwe ze go juz nie ma??
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-20, 19:27   #12
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

Dawno nie patrzylam na palete MF ale chyba nadal w Niemczach jest dostepny
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 19:30   #13
shania20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 29
GG do shania20
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

właśnie sprawdziłam w KWC że ostatnia recenzja tego podkładu została dodana 6 czerwca 2004 więc podkład musi być gdzieś dostępny, jutro biegnę się porozglądać w drogeriach DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI JESTEŚCIE THE BEST a macie porównanie FACEFINITY do SMOOTH RESULTS (nie wiem czy dobrze to napisałam) który lepiej kryje??
shania20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 20:10   #14
liv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 240
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

Właśnie też się ostatnio zastanawiałam, czy ten podkład jest nadal dostępny- u mnie w mieście raczej go też nie widziałam tyle tylko, że to cokolwiek rzadko można znaleźc...
Poza tym ja mam cerę mieszaną, która czasem świeci się 30 minut po umyciu. Nie stosuje kremów matujących, gdyż u mnie powodują efekt odwrotny. Twarz matuje wiec pudrem. I ostatnio bardzo rzadko używam pudrów sypkich badź prasowanych. Nigdy nie używałam kompaktów. Polegam jedynie na podkładach. I powiem tak- beautiful skin był chyba najlepszy z tych, które miałam. Facefinity jest już dużo gorszy i kolorki jakieś takie mało -hmmm jakby to nazwac...- robią twarz na "płasko", Lasting Performance jest dla mnie zdecydowanie za gęsty i za ciężki. Z Air Wear też nie byłam zadowolona.
Polece Ci puder, który mnie urzekł. Troszke matuje- moja cera (bez sypkiego) świeci się tak po +/- 3 godzinach. Ale za to jest delikatny, cudnie nawilża suche partie, ładnie pachnie, kryje niektóre niedoskonałości i nadaje cerze piękny odcień. To podkład marki Pupa. Niestety zapewne jest drogi i nie wiem, czy można go kupić osobno, ale na pewno w różnych rodzajach palet jest ( ja mam właśnie taką ).
liv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 20:12   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

Ta seria Beautiful Skin - pomadki oraz podkłady - została wycofana juz dość dawno, pamiętam Madonna była twarzą Raczej już tego podkladu nie znajdziesz, a nawet gdyby to lepiej nie kupować - wycofano go już spory czas temu i istnieje duże prawdopodobieństwo że podkład będzie przeterminowany. Miałam kiedyś szminkę z tej serii - była świetna
Używam właściwie wyłącznie podkładów z górnej półki, dwa razy tylko znalazłam coś godnego uwagi za niższą cenę. Air Wear Loreala oraz Facefinity Maxa Factora - cóż, oba juz wycofywane, ale jeszcze są w sklepach i można je upolować. Ideal Balance w moim odczuciu już był dużo gorszy (miałam próbki) a Cashmere Perfect, któy miał zastąpić Air Weara to już jakiś senny koszmar... najgorszy podkład z mozliwych

Czy zawsze jak cos jest dobre firma musi to wycofać aby wprowadzic coś "lepszego"? W młodości wczesnej używałam takiego swietnego podkładu matującego Bourjois w białej tubce. To był hit! Potem tubki były chyba pomarańczowe i już w moim mniemaniu gorsze, a potem w ogóle weszły jakieś inne podklady i już zupełnie straciłam serce dla firmy...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 20:51   #16
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

Ewa, a o jakim konkretnei piszesz z firmy Pupa?
Ja ani z AirWear jak pislaam zadowolona nie bylam i tak samo (czyli zle) sprawdzil sie IdealBalance.
Teraz mam Chanel Double (...), chcialam kupic EsteeLauder po tylu pozytywnych opiniach ale wszystkie odcienie sa ciemne :/
W takim razie poluje nadal moze znajde kiedys idealny dla mojej cery ktory nie bedzie wycofany

pozdawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-20, 21:36   #17
liv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 240
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

No to jest właśnie problem- mam ten podkład w całej palecie (ICE KIT) i ani na dołączonej ulotce ani na tym platikowaym opakowanku nie pisze jaki to podkład, a jedynie THE CREAMY MAKE-UP. Nawet nie wiedziałabym z czym iść do drogerii- zresztą u mnie w mieście jest jedna Pupa i wydaje mi się, że Panie obsługujące tam i tak orientują się mniej niż ja... Ale może u Ciebie w mieście jest lepsza obsługa i wystarczy wytłumczyć, o co chodzi. Gdyby komuś udało się dowiedzieć, jaki to podkład to ślicznie proszę o info!!!
liv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 10:41   #18
shania20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 29
GG do shania20
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

a wiecie może dziewczyny czy ten beautiful skin jest dostępny w Niemczech? a może znacie jakieś dobre niemieckie podkłady do cery mieszanej, których nie można dostać w Polsce... może coś z Jade albo z Nivea?
shania20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 15:50   #19
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

przeciez pisalam ze chyba jest jeszcze w Niemczech. Nie jestem na 100% pewna bo dawno nie patrzylam na palete MF a jak juz to na tusze. Ale cos mi sie kojarzy ta nazwa. Jade to to samo co Maybelline i nie widzalam roznicy zeby cos nowego bylo a w PL nie. Wiec mysle ze to nie ma znaczenia gdzie kupisz. Nivea to mialam raz podklad jeszcze w starym opakowaniu matujacy. Ale jak zaczeli raklamowac nowosc to poszlam do sklepu i kolory byly te same i tan podklad zachowywal sie na rece jak ten w starym opakowaniu. MNie on nie zachwycil bo jak na poczatku super to po 4 dniach bardziej przetluszczala mi sie cera i wysuszyl mnie w okolicy nosa. Moze inne podklady sa lepsze. NP. te do wszystkich rodzajow cery. Wijdz na stronke www.Nivea.com lub wpisz odrazu koncowke "de" otworzy ci sie odrazu niemiecka wersja i popatrz sobie na podkladziki bo ja ostatnio po tylu zawodach ze strony kolorowki Nivea jestem juz z nia na bakier
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-21, 15:59   #20
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

sorki dziewczyna niechcacy wprowadzilam was w blad bylam wlasnie na stronce MF. zrobili nowa grafike i juz tego podkladu nie ma , nie ma przynajmniej w tej nazwie. Ale wybor jest, jest jakas nowosc i z opisow to mysle ze dla mnie to one takie same sa. Pamietam jak kiedys na rece je patrzylam to konsystecja prawie taka sam , nie widzaialm roznicy i zglupialam, wiec nie kupilam podkaldu, za to zamowilam sobie Oriflame. Dla mnie kazdy wygladal tak samo dobrze i jak tu zrobic wybor kiedy nie ma konkretnie napisane do jakiej cery sie ktory nadaje. Kolory zbilizone konsystencja tez i badz tu madry
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 21:07   #21
shania20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 29
GG do shania20
Re: kto używa podkład Max Factor - beautiful skin

ale świetna ta stronka nivea niemiecka (www.nivea.de) można sobie wykreować makijaż na wybranym typie twarzy, polecam - fajna zabawa no ale poza tym, to chyba na żaden podkład z tej firmy nie zdecyduję się, jakoś słobo jestem przekonana... trudno szukam dalej, pozdrawiam
shania20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.