Potrzebuje kilku wskazówek!!prosze o pomoc:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-20, 09:48   #1
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Exclamation

Potrzebuje kilku wskazówek!!prosze o pomoc:)


Po zapoznaniu sie z KWC oraz wieloma artkulami na wizazu wybralam sie na zakupy..zakupilam baze pod makijaz korektor puder transparentny(pryzmy) róz puder brązujący i rozswietlajacy.fluidu jeszcze nie mam bo nie moge dobrac koloru ani konsystencji..i zaczyna sie problem .nie wiem jak wykonac piekny makijaz mimo posiadania kosmetykow!
- po pierwsze nakladaM BAZE potem KOREKTOR potem przychodzi czas na SYPKIE PRYZMY ale nie wiem jak je nakładac;((wysypywac troche i pomiziac buzie duzym pedzlem?nie mam pojecia jak zrobic to zeby twarz byla ladnie wygladzona rozpromieniona i wygladala naturalnie;( potem przychodzi czas na ROZSWITLACZ i RÓŻ( czytalam wiele o modelowaniu twarzy) ale jak połaczyc roz i puder brazujacy lub rozsiwetlajacy?czytalam ze dzieki polaczeniu tych dwoch kosmetykow mozna modelowac zbyt okragla twarz..nie umiem jednak i nie wiem co jak i gdzie;( prosze o pomoc bo boje sie ze mimo zakupu cudonych kosmtykow wciaz bede szara myszka;( z gory dziekuje za wszystike rady
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 09:54   #2
Dziubek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 219
Dot.: Potrzebuje kilku wskazówek!!prosze o pomoc:)

baza + korektor + fluid + puder + rozświetlacz + róż... kurcze, a Ty chcesz taki makiajż na codzień robić? bo jesli tak to Twoja buźka dostanie nieźle popalić i sie z czasem zemści..
Dziubek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 10:03   #3
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Potrzebuje kilku wskazówek!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez Dziubek90 Pokaż wiadomość
baza + korektor + fluid + puder + rozświetlacz + róż... kurcze, a Ty chcesz taki makiajż na codzień robić? bo jesli tak to Twoja buźka dostanie nieźle popalić i sie z czasem zemści..
Odpowiedni demakijaż i pielęgnacja sprawią,że cera będzie zawsze w dobrym stanie.Są osoby,które nie używają kosmetyków a cery mają w opłakanym stanie.


LauraS

http://www.wizaz.pl/images/agaz/kurs_makijazu_04/

Pryzm używam dołączoną gąbeczką.Taka aplikacja mi bardzo odpowiada
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 10:06   #4
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Potrzebuje kilku wskazówek!!prosze o pomoc:)

własnie wolalabym wersje bez fluidu bo ich nie znosze:// na razie tocze walke o ładna cere zeby nie potrzebowac zbyt wielu zapychaczy dlatego chcialam uzywac lekkich pudrow sypkich do tego roz i puder brazujacy/rozswietlajacy ale to dlatego ze mam masakrycznie grubiutka twarz i chce ją wyszczuplic.wszytsko nakladane w malych ilosciach bez tapety i tandety chodzi mi o sposobnakladania pudru w pryzmie sypkiego i sposob łączenia rózu delikatnego puderu brązujacego/rozswietlajacego
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 19:08   #5
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Potrzebuje kilku wskazówek!!prosze o pomoc:)

Jeśli toczysz walkę o ładną cerę to narazie odstawiłabym rozświetlacz - może za bardzo podkreślić te kłopoty. Używanie pudru bez fluidu też raczej jest bezsensowne( do tego baza pod co? co baza ma utrwalić?) no chyba że bardzo się błyszczy Twoja cera ale wtedy znowu po co ten rozświetlacz? Nie rozumiem.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:09   #6
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Potrzebuje kilku wskazówek!!prosze o pomoc:)

obawiam się, że zakupy zrobiłaś trochę bez przemyślunku
z własnego doświadczenia widzę, że kolejne kosmetyki warto wprowadzać powoli, bo jak się nagle staje przed taka kupą mazideł, to człowiek, zwłaszcza niewprawiony - głupieje.

zastanów się jaki efekt chciałabyś przede wszystkim uzyskać - zmatowienie czy błyszczenie? rozjaśnienie czy podkreślenie opalenizny?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.