ciepłe kolorki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 14:10   #1
kamila163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Talking

ciepłe kolorki


WITAM.
Szukałam na forum ale niestety nie było wątku o ciepłym makijażu. Chodzi mi o to jak robi się taki makijaż i czego używać. Czy są pomarańczowe pudry ? Podoba mi się taki pomarańczowy słoneczny makijaż. Jakie stosować kosmetyki na zaczerwienienia . i jaki korektor lub podkład jest najlepszy by zakrywał nie doskonałości i cienie pod oczami. A wracając do makijażu, zamieszczam fotki ,które miej więcej pokazują o jaki makijaż mi chodzi. Umieszczajcie również swoje znalezione propozycje.I jeszcze mam pytanie jaki to kolor pomadki mają na ustach. Albo jak uzyskać taki efekt ładnych ust, nie wyróżniających się od skóry.dodam jeszcze czy ktoś posiada puder łososiowy bo takie kolory też mi się podobają i jesli ktoś ma zdjęcie z takim kolorem makijażu to chętnie zobacze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pomadka.jpg (3,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makija%25C5%25BC%25201.jpg (3,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makija%25C5%25BC.jpg (4,1 KB, 41 załadowań)
kamila163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:17   #2
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ciepłe kolorki

Cytat:
Napisane przez kamila163 Pokaż wiadomość
WITAM.
Szukałam na forum ale niestety nie było wątku o ciepłym makijażu. Chodzi mi o to jak robi się taki makijaż i czego używać. Czy są pomarańczowe pudry ? Podoba mi się taki pomarańczowy słoneczny makijaż. Jakie stosować kosmetyki na zaczerwienienia . i jaki korektor lub podkład jest najlepszy by zakrywał nie doskonałości i cienie pod oczami. A wracając do makijażu, zamieszczam fotki ,które miej więcej pokazują o jaki makijaż mi chodzi. Umieszczajcie również swoje znalezione propozycje.I jeszcze mam pytanie jaki to kolor pomadki mają na ustach. Albo jak uzyskać taki efekt ładnych ust, nie wyróżniających się od skóry.dodam jeszcze czy ktoś posiada puder łososiowy bo takie kolory też mi się podobają i jesli ktoś ma zdjęcie z takim kolorem makijażu to chętnie zobacze
sa takie brazery podchodzace pod pomaranczowy kolorek ktorymi mozna uzyskac taki odcien policzkow jest watek o tym jak zatuszowac czerwona twarz i tam podanych jest wiele kosmetykow przez dziewczyny jezeli chodzi o podklad i cienie pod oczami to mozesz uzywac pierw korektora np Daxa lub maybellina i na to podklad wtedy wychodzi najlepiej ja uzywam podkladu z max factora Lasting Performance i uwazam go za idealny dla mnie skora ma jednolity kolor, jest do tego bardzo ladna bez widocznych niedoskonalosci a co do ust takich cielistych to tez jest watek mozna kupic albo szminke w takim kolorku (gosh, vipera, bourjois) albo blyszczyk (sally hansen, revlon, loreal) lub lekko upudrowac usta (widzialam tak kedys w tv)
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:36   #3
kamila163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Dot.: ciepłe kolorki

Dziękuje za odp. szukałam już w kosmetycznych takiego cielistego koloru pomadki czy szminek ale nie ma takich. czy mogła bys podac jak sie nazywa kolor lub numer takiej pomadki czy szminki.
kamila163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:56   #4
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ciepłe kolorki

Cytat:
Napisane przez kamila163 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odp. szukałam już w kosmetycznych takiego cielistego koloru pomadki czy szminek ale nie ma takich. czy mogła bys podac jak sie nazywa kolor lub numer takiej pomadki czy szminki.
hym zaraz
http://www.gosh.pl/menu/show/pomadki-do-ust#begin nie pamietam dokladnie numerku albo to chyba byl 134 darling tylko i tak musialabys sprawdzic na swoich ustach bo u jednych jest cielisty a u innych wpada lekko w roz

a tu masz te z vipery
http://www.viperasklep.pl/index.php?...ba1d61056f2879 ztych to 511 i 512 ma taki kolorek zobacz na tej stronce blyszczyki jeszcze

http://www.allegro.pl/item351951791_...2_kolorow.html te mi sie bajbardziej podobaja kiedys moja siostra miala i uzylam pare razy i z tego co pamietam to byla bardzo fajna
http://www.allegro.pl/item348131515_...omadka_12.html

no to moze wpadnie Ci cos w oko
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 12:40   #5
kamila163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Dot.: ciepłe kolorki

A Może Znacie Jakies Fajne Długotrwałe Bronzery O Odcieniu Takim Słonecznym, Pomarańczowym ?
kamila163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.