M³ody wygl±d - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-27, 20:25   #1
walkintheskies
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 7

M³ody wygl±d


Jestem znudzona ju¿ tym, ¿e ci±gle ludzie mówi± mi, ¿e wygl±dam na du¿o mniej lat ( mam 16). Na pewno jest to czê¶ciowo spraw± wzrostu(ko³o 155cm) i drobnej budowy. Chcia³abym to w koñcu zmieniæ. Wiem, ¿e bêdzie to atut w pewnym wieku, ale wygl±daæ jak 10 latka przez kolejnych kilka lat? Próbowa³am ju¿ wydawa³o mi siê wszystkiego, co mog³am. My¶la³am, ¿e z dobrym skutkiem, a jednak nadal jestem tak postrzegana. Jak± zmianê mi proponujecie?

Malujê siê na co dzieñ tuszem i pudrem, bo mam do¶æ problematyczn± skórê. W³osy zaplatam w warkocz na noc, wiêc mniej wiêcej s± jak na przedostatnim zdjêciu. Czasami krêcê te¿ lokówk± grzywkê jak na drugim czy ostatnim zdjêciu(wybaczcie minê, ale by³am z³a ). Na trzecim od koñca zdjêciu s± naturalne. Chcia³abym co¶ z nimi zrobiæ, ale ca³e moje krótkie ¿ycie mia³am d³ugie , wiêc raczej nie zdecydowa³abym siê na radykalne ciêcie. Mia³am kiedy¶ mocno wycieniowane, a aktualnie czekam a¿ siê wyrównaj±(zapuszczam te¿ grzywkê)


Mam nadziejê, ¿e te zdjêcia siê nadaj±.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10278.jpg (55,1 KB, 224 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC11931.jpg (45,6 KB, 222 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC10398.jpg (49,3 KB, 140 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC01136.jpg (16,9 KB, 166 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ok.jpg (35,3 KB, 146 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 100_3826.jpg (12,1 KB, 199 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12289.jpg (29,3 KB, 246 za³adowañ)
walkintheskies jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-27, 20:53   #2
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 564
Dot.: M³ody wygl±d

Cytat:
Napisane przez walkintheskies Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem znudzona ju¿ tym, ¿e ci±gle ludzie mówi± mi, ¿e wygl±dam na du¿o mniej lat ( mam 16). Na pewno jest to czê¶ciowo spraw± wzrostu(ko³o 155cm) i drobnej budowy.
Mam tyle wzrostu co Ty i te¿ jestem drobna. Jaki¶ czas mêczy³am siê z tym okrutnie, zw³aszcza mêczy³ mnie brak wzrostu. Teraz moja drobinkowato¶æ jest atutem, wygl±dam 10 lat m³odziej. Generalnie tak jest, ¿e niskie drobne kobiety wygl±daj± m³odziej. Tak, ¿e teraz mêka, profity potem

Przecie¿, nie zaczniesz robiæ mocnego makija¿u. W³osy ¶liczne, szkoda ¶cinaæ. Jedynie nie rób dziecinnych upiêæ. Fajne koki czy koñski ogon, bêd± wygl±da³y ok. Do tego pokombinuj z ciuchami. Mo¿e postaw na sukienki, p³aszczyki, buty na koturnach. Odnajd¼ swój indywidualny styl. Nie ubieraj siê pospolicie, a Twój wygl±d i samopoczucie du¿o na tym zyskaj±.
GretaKredka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-27, 21:01   #3
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 3 477
Dot.: M³ody wygl±d

Jeste¶ bardzo ³adn± dziewczyn± i my¶lê, ¿e wygl±dasz na swój wiek. To kole¿anki wygl±daj± staro. Powa¿nie, jak widzê jakie kobiety wychodz± z gimnazjum to
Mo¿esz zacz±æ lekko podkre¶laæ ¶liczne oczy, jednak nie szalej z czarn± kredk±, tusz i ciut cienia wystarczy
szmyglo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-27, 21:20   #4
walkintheskies
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: M³ody wygl±d

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Poka¿ wiadomo¶æ
Mam tyle wzrostu co Ty i te¿ jestem drobna. Jaki¶ czas mêczy³am siê z tym okrutnie, zw³aszcza mêczy³ mnie brak wzrostu. Teraz moja drobinkowato¶æ jest atutem, wygl±dam 10 lat m³odziej. Generalnie tak jest, ¿e niskie drobne kobiety wygl±daj± m³odziej. Tak, ¿e teraz mêka, profity potem

Przecie¿, nie zaczniesz robiæ mocnego makija¿u. W³osy ¶liczne, szkoda ¶cinaæ. Jedynie nie rób dziecinnych upiêæ. Fajne koki czy koñski ogon, bêd± wygl±da³y ok. Do tego pokombinuj z ciuchami. Mo¿e postaw na sukienki, p³aszczyki, buty na koturnach. Odnajd¼ swój indywidualny styl. Nie ubieraj siê pospolicie, a Twój wygl±d i samopoczucie du¿o na tym zyskaj±.
Ju¿ odnalaz³am swój styl, ubieram siê do¶æ elegancko, wiêc nie ma problemu, ale czasami, gdy mam ochotê za³o¿yæ np. romantyczn± sukienkê w kwiatki to czujê, ¿e mnie odm³adza.

Cytat:
Napisane przez szmyglo Poka¿ wiadomo¶æ
Jeste¶ bardzo ³adn± dziewczyn± i my¶lê, ¿e wygl±dasz na swój wiek. To kole¿anki wygl±daj± staro. Powa¿nie, jak widzê jakie kobiety wychodz± z gimnazjum to
Mo¿esz zacz±æ lekko podkre¶laæ ¶liczne oczy, jednak nie szalej z czarn± kredk±, tusz i ciut cienia wystarczy
Dziêkujê Trochê przera¿aj± mnie cienie, ale przecie¿ praktyka czyni mistrza. Jak my¶licie, jaki kolor cienia by pasowa³? Zawsze wydawa³o mi siê, ¿e jakie¶ raczej ¿ywe kolory lub grafit, ale zawsze wychodzi mi zbyt mocny makija¿ w tych kolorach.
walkintheskies jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-27, 21:30   #5
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 299
Dot.: M³ody wygl±d

Wow
Dziewczyno, jeste¶ piêkna! Typowa s³owiañska uroda, cudowne w³osy (ani siê wa¿ zmieniaæ naturalnego koloru!), ¶liczna buzia. Czego Ty wiêcej chcesz? Je¶li kto¶ Ci mówi, ¿e wygl±dasz m³odziej ni¿ na swój wiek, to tylko z czystej zazdro¶ci... Tak¿e przyjmij to zawsze jako komplement, i tak jak twierdzi kole¿anka wy¿ej: w przysz³o¶ci zbieraj profity
I zgodzê siê, ¿e w wiêkszo¶ci dzisiejsze gimnazjalistki robi± siê na 30stki "po przej¶ciach"
Mia1612 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 00:40   #6
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: M³ody wygl±d

Szczerze to nie wiem, kto mówi, i¿ wygl±dasz jak 10 latka, poniewa¿ dla mnie wygl±dasz na ciut starsz± ni¿ twój autentyczny wiek.
Dobrze te¿, ¿e nie malujesz siê du¿o.

Szczerze to nie mam pojêcia co Ci doradziæ, poniewa¿ dobrze wygl±dasz bez makija¿u, masz ³adne naturalne w³osy.
wiêc co prawda moim zdaniem nie powinna¶ siê radykalnie zmieniaæ. ¦cinaæ w³osów czy zaczynaæ siê mocniej malowaæ.
Moim zdaniem powinna¶ jeszcze podkre¶liæ twoj± naturalno¶æ i delikatno¶æ, zamiast próbowaæ wygl±daæ na du¿o starsz±.

Mo¿e pomy¶l o jakich¶ delikatnych ciut ja¶niejszych pasemkach na Twoich w³osach? powinno to cudnie wygl±daæ a przy tym co¶ w sobie zmienisz. Jak wiesz, 10latki nie maj± pasemek na w³osach
Reddishh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 07:44   #7
marika161
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 466
Dot.: M³ody wygl±d

Cze¶æ Ja uwa¿am, ¿e wygl±dasz na swój wiek. Jeste¶ po prostu drobniutka ale moim zdaniem to atut, a nie problem Teraz dziewczyny wygl±daj± powa¿nie lub na robi± siê na starsze. A Ty jeste¶ naturalna i dlatego ³adnie wygl±dasz Ja mam 17 lat i te¿ czasami wydaje mi siê, ¿e wygl±dam m³odo. Mam 158 cm i te¿ jestem dosyæ drobna ale nie przeszkadza mi to
__________________
www.pustamiska.pl
marika161 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 07:55   #8
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 838
Dot.: M³ody wygl±d

Podpisujê siê pod pozosta³ymi wypowiedziami Jeste¶ bardzo ³adna, i absolutnie wygl±dasz na swój wiek. Do tego masz prze-piê-kne naturalne w³osy, to twój du¿y atut!
mivol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 08:08   #9
marika161
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 466
Dot.: M³ody wygl±d

Zapomnia³am dodaæ: nie niszcz buzi makija¿em, ani w³osów farbami bo s± piêkne. Tobie wystarczy odrobina tuszu i balsam na usta.
W ogóle nie rozumiem dziewczyn, które robi± siê na doros³e. Ja wolê zachowaæ swoj± dziecinno¶æ i naturalno¶æ Bo nieco dziecinna jestem, to fakt
__________________
www.pustamiska.pl
marika161 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 08:22   #10
93f3798e881f84a2d27604fd91409608e23d92eb
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 230
Dot.: M³ody wygl±d

Jak najbardziej wygl±dasz na swój wiek, a nawet na troszkê wiêcej Mam ten sam problem, co Ty. Gdy mia³am 16 lat, mia³am podobn± urodê. Naturalne w³osy, tusz na rzêsach i tyle. Teraz mam 20 lat, ubieram siê trochê inaczej, farbujê w³osy, malujê siê mocniej, a ci±gle s³yszê, ¿e mam 16 lat Zauwa¿y³a¶, ¿e zazwyczaj takie uwagi s± od osób starszych? Nie wiem, mo¿e zazdroszcz± m³odo¶ci czy co Nie przejmuj siê, ciesz siê tym, ¿e kiedy¶ zamiast na 30 lat bêdziesz wygl±daæ na 20 i nic nie zmieniaj, bo jeste¶ bardzo ³adna
93f3798e881f84a2d27604fd91409608e23d92eb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 08:26   #11
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: M³ody wygl±d

Moim zdaniem zawsze lepiej s³yszeæ, ¿e wygl±dasz na m³odsz±, ni¿ na starsz±
Reddishh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 08:54   #12
walkintheskies
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: M³ody wygl±d

Dziêkujê dziewczyny za wypowiedzi

Rzeczywi¶cie starsze osoby mówi± mi to czê¶ciej.
walkintheskies jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 10:04   #13
aquaria443343
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: M³ody wygl±d

Jakie cudne w³osy!!!
W jaki sposób dbasz o nie, ¿e masz je tak d³ugie, a przy tym gêste? Podcinasz je regularnie? U mnie by³a swego czasu podobna d³ugo¶æ, ale po wyprostowaniu przypomina³y stercz±ce pojedyncze pióra : (

Wygl±dasz na swój wiek, to Twoje otoczenie musi byæ jako¶ troszkê nienaturalnie "postarzone" : ) Chocia¿ to bardziej kwestia rysów twarzy, makija¿u, cery i koloru w³osów, wzrostu dopiero na którym¶ tam miejscu. Poza tym m³ody wygl±d jest zdecydowanie atutem! Sama mam lat 19, wzrost podobny, a wygl±dam chyba jeszcze m³odziej ni¿ Ty : ) Czasem to faktycznie przeszkadza, ale i tak uwa¿am to raczej za mój atut ni¿ zmorê.

Pozdrawiam.
aquaria443343 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 10:24   #14
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: M³ody wygl±d

Wygl±dasz super
M³odo, ¶wiezo, dziewczêco-to przeciez na plus.
Jak sie widuje 16 latki to szczeka opada-czarne oko, sklejone rzesy, bia³e usta i solar
A Ty wygladasz ¶licznie.
Chcesz to uzywaj pudru, lekkiego podk³adu, podkre¶l oko, usta b³yszczykiem, jako¶ fajnie spinaj w³osy-które s± zreszt± cudowne

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Wygl±dasz super
M³odo, ¶wiezo, dziewczêco-to przeciez na plus.
Jak sie widuje 16 latki to szczeka opada-czarne oko, sklejone rzesy, bia³e usta i solar
A Ty wygladasz ¶licznie.
Chcesz to uzywaj pudru, lekkiego podk³adu, podkre¶l oko, usta b³yszczykiem, jako¶ fajnie spinaj w³osy-które s± zreszt± cudowne
Ja mam 22 lata a ludzie mnie pytaj± do jakiego liceum chodzê
I teraz uwierz mi jest to dla mnie komplement
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-28, 13:31   #15
walkintheskies
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: M³ody wygl±d

Cytat:
Napisane przez aquaria443343 Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie cudne w³osy!!!
W jaki sposób dbasz o nie, ¿e masz je tak d³ugie, a przy tym gêste? Podcinasz je regularnie? U mnie by³a swego czasu podobna d³ugo¶æ, ale po wyprostowaniu przypomina³y stercz±ce pojedyncze pióra : (
W sumie to nie robiê z nimi za du¿o Nigdy ich nie zapuszcza³am szczególnie, bo zawsze mia³am d³ugie. Nie podcinam ich zbyt regularnie, bo nie s± mocno rozdwojone, ale tak mniej wiêcej co 5 miesiêcy. Nie stosujê ¿adnej od¿ywki przy myciu od 2 lat, bo w³osy wygl±daj± ciê¿ej, a nie widzê w nich poprawy. Jedyne, co uwa¿am za swój niezbêdnik to - jedwab p³ynny z gliss kur ró¿owy. Nie psikam go du¿o, bo nie lubiê mieæ prostych w³osów, a to im sprzyja. Jest na prawdê rewelacyjny, w³osy s± sypkie, g³adkie i b³yszcz±ce. No i ³atwiej siê rozczesujê.


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Wygl±dasz super
M³odo, ¶wiezo, dziewczêco-to przeciez na plus.
Jak sie widuje 16 latki to szczeka opada-czarne oko, sklejone rzesy, bia³e usta i solar
A Ty wygladasz ¶licznie.
Chcesz to uzywaj pudru, lekkiego podk³adu, podkre¶l oko, usta b³yszczykiem, jako¶ fajnie spinaj w³osy-które s± zreszt± cudowne

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Ja mam 22 lata a ludzie mnie pytaj± do jakiego liceum chodzê
I teraz uwierz mi jest to dla mnie komplement
Moja 30-letnia siostra, gdy posz³a po moje papiery do gimnazjum to pytali siê jej do którego liceum idzie.
walkintheskies jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-29, 00:21   #16
merry1297
Przyczajenie
 
Avatar merry1297
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: M³ody wygl±d

Wow zazdroszczê w³osów ! ¶liczne s± i absolutnie ich nie ¶cinaj .. Kilka lat temu te¿ mia³am d³ugie ale z³apa³am manie na krótkie w³osy i teraz próbujê je zapu¶cic chocia¿ na razie z marnymi skutkami. Nie przejmuj siê m³odym wygl±dem , po prostu odnajd¼ swój niepowtarzalny styl i nic wiecej w sobie nie zmieniaj
merry1297 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.