Podpowiedzcie co zrobic bo dostaje szalu, biedny piesek!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 20:13   #151
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Podpowiedzcie co zrobic bo dostaje szalu, biedny piesek!!

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:19   #152
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Podpowiedzcie co zrobic bo dostaje szalu, biedny piesek!!

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja wierzę, że istnieje.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:37   #153
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Podpowiedzcie co zrobic bo dostaje szalu, biedny piesek!!

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
No i stało się Toffika już nie ma z moja rodzina
Miało stac się to wczoraj, ale dzisiaj rano postanowilam skonsultowac to jeszcze z innym wetem, ktory jak zobaczyl wyniki histo i stan nerek i serducha Toffika powiedzial ze Toffik nie przezyje narkozy , nawet gdybysmy decydowali się na leczenie i się po prostu z niej nie wybudzi
wrocilismy wtedy do naszego weta i on t zrobil.. Koszamrne to bylo, koszamrne przezycie. Najgorsze bylo to, że on zachowywał się tak, jakby wiedział, co bedzie dalej..patrzyl na mnie ciagle , jak kladlam go na stół i lekko się odsunelam to Tofficzek jęczal jakby mnie wołał.. Musialam przy nim stac, wtedy był spokojny . Odszedl..a ja chciałam dac mu dom, serce i godne zycie, nie moglam( Mimo ze bardzo chcialam..... To straszne. Rycze juz od poludnia i nie moge sie powstrzymac, ale przeciez musze się otrząsnąc bo mam w domu jeszcze dwa malenstwa, ktore tez potrzebuja milosci i zainteresowania. Tylko ze jak...nie potrafie. Az zoladek mnie boli i w ogole wszystko..
Strasznie mi przykro eh to okropne, ze czlowiek musi podejmowac takie decyzje. Ale musisz przetlumaczyc sobie, ze teraz juz go nic nie boli. Zrobilas wszystko zeby go uratowac, dac mu cieply kont. Bezsilnosc w takich sytuacjach, to najgorsze co moze byc.
Trzymaj sie cieplo.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 21:20   #154
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Podpowiedzcie co zrobic bo dostaje szalu, biedny piesek!!

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tpffik nie przezylby narkozy, nie wybudzilby się, dlatego nie było na co czekac, bo na zabieg guza bylismy umowieniu na przyszla środe, szkoda byloby mi patrzyć jak on cierpi.
Juz i tak duzo się wycpierpial... teraz z biegiem czasu, po dlugich konwersacjach z mezem , uwazam ze byla to sluszna decyzja. Toffik nie zaslugiwal na jeszcze większe cierpienia, a tak mowil wet. Ze leczenie bedzie dla niego bolesne i efekt bardzo malo prawdopodobne ze dobry .
Toffa serduszko ledwo zipialo, on nawet po schodach jak wchodzil to caly zasapany byl, nie mowiac o pracy nerek-koszamr jak wet mi to tłumaczyl
Ale w koncu wszystkie pieski ida do nieba
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 21:21   #155
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Podpowiedzcie co zrobic bo dostaje szalu, biedny piesek!!

Toffik jest już za tęczowym mostem z innymi psiakami
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 07:03   #156
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Podpowiedzcie co zrobic bo dostaje szalu, biedny piesek!!

Popłakałam się byłam pewnia że toffik da radę ale wierzę że jest niebo dla zwierząt w którym jest naprawdę szczęśliwy
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:29   #157
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 1 083
Dot.: Podpowiedzcie co zrobic bo dostaje szalu, biedny piesek!!

Biedny Toffik Bardzo mi przykro...
Ale teraz nic go nie boli, bawi się z innymi pieskami. Napewno spotkacie się za Tęczowym Mostem. Trzymaj się i dbaj o swoje pieski, Toffik napewno docenia to co dla niego zrobilaś

Ta część nieba nazywana jest Tęczowym Mostem.

Kiedy odchodzi zwierzę, które było szczególnie bliskie komuś, kto pozostał po tej stronie, udaje się na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i biegać razem. Mają tam dostatek jedzenia, wody i słońca; jest im ciepło i przytulnie.
Wszystkie zwierzęta, które były chore i stare powracają w czasy młodości i zdrowia; te które były ranne lub okaleczone są znów całe i silne, takie, jakimi je pamiętamy marząc o czasach i dniach, które przeminęły. Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie.

Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej.

To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca.

A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem..."
__________________
,,Stosunek do zwierząt jest najlepszą
miarą naszego człowieczeństwa''

Edytowane przez malinka18222
Czas edycji: 2011-02-18 o 13:35
malinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 15:16   #158
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Podpowiedzcie co zrobic bo dostaje szalu, biedny piesek!!

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
No i stało się Toffika już nie ma z moja rodzina
Miało stac się to wczoraj, ale dzisiaj rano postanowilam skonsultowac to jeszcze z innym wetem, ktory jak zobaczyl wyniki histo i stan nerek i serducha Toffika powiedzial ze Toffik nie przezyje narkozy , nawet gdybysmy decydowali się na leczenie i się po prostu z niej nie wybudzi
wrocilismy wtedy do naszego weta i on t zrobil.. Koszamrne to bylo, koszamrne przezycie. Najgorsze bylo to, że on zachowywał się tak, jakby wiedział, co bedzie dalej..patrzyl na mnie ciagle , jak kladlam go na stół i lekko się odsunelam to Tofficzek jęczal jakby mnie wołał.. Musialam przy nim stac, wtedy był spokojny . Odszedl..a ja chciałam dac mu dom, serce i godne zycie, nie moglam( Mimo ze bardzo chcialam..... To straszne. Rycze juz od poludnia i nie moge sie powstrzymac, ale przeciez musze się otrząsnąc bo mam w domu jeszcze dwa malenstwa, ktore tez potrzebuja milosci i zainteresowania. Tylko ze jak...nie potrafie. Az zoladek mnie boli i w ogole wszystko..

Tak bardzo Ci wspołczuje.. to co tu piszesz jest straszne Niewiem co zrobiłabym na twoim miejscu.. matko on wiedzial co będzie ale nadal chcial być z Tobą aż do końca ... Biedny maluszek.. Bardzo mi przykro , plakać mi się chce jak to czytam Ale postąpiłaś dobrze , nie musiał się męczyć , a leczyć i tak nie mogłaś ...

A co się z nim teraz stanie ? Gdzie go pochowasz ?
__________________
BLOGUJE

KLIK

amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:22   #159
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Podpowiedzcie co zrobic bo dostaje szalu, biedny piesek!!

Toffik już dzisiaj znajdzie się na honorowym miejscu w moim nowym domku za granica Jedziemy tam na weekend i Toffik tam bedzie pochowany . Bedzie już z nami zawsze, zresztą tak jak prochy mojego pierwszego yoreczka. "przeprowadzają" się z nami wszedzie tam, gdzie my
Otrząsnelam sie troche, choć nie do konca. Toffik był ze mna zaledwie kilka dni a tak to przezywam, nawet nie chce myslec co kiedyś bede przezywala jak taka decyzje bede musiala podjac w stosunku co do moich pieskow, ktore beda ze mną kilka lat....... moze to glupie, ale zawsze powtarzam mezowi ze chcialabym umrzec predzej niż one.
__________________

Edytowane przez mandarynkka86
Czas edycji: 2011-02-18 o 15:24
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 00:43   #160
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Podpowiedzcie co zrobic bo dostaje szalu, biedny piesek!!

Cytat:
Napisane przez malinka18222 Pokaż wiadomość
Ta część nieba nazywana jest Tęczowym Mostem.

Kiedy odchodzi zwierzę, które było szczególnie bliskie komuś, kto pozostał po tej stronie, udaje się na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i biegać razem. Mają tam dostatek jedzenia, wody i słońca; jest im ciepło i przytulnie.
Wszystkie zwierzęta, które były chore i stare powracają w czasy młodości i zdrowia; te które były ranne lub okaleczone są znów całe i silne, takie, jakimi je pamiętamy marząc o czasach i dniach, które przeminęły. Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie.

Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej.

To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca.

A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem..."
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 01:20   #161
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Podpowiedzcie co zrobic bo dostaje szalu, biedny piesek!!

bardzo mi przykro, spłakałam się bo wierzyłam że Toffik to wszystko przeżyje a najdziwniejsze że nagle wszystko mu się nasiliło gdy przeszedł do lepszej opieki dobrze że te ostatnie dni miał u was w ciepełku i trosce
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 11:46   #162
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Podpowiedzcie co zrobic bo dostaje szalu, biedny piesek!!

Wlasnie nie pogorszylo mu się nagle. On od poczatku był taki odkad ja pamietam. Ten guz bolał go juz od dawna-tak mówi wet . Tylko kto miał mu pomoc, badź cokolwiek zdiagnozowac jak on wet awidzial raz na oczy przy jednym szczepieniu ...?
Toffik mogłby żyć ale z bólem-ciaglym dyskomfortem, co to za zycie?
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:22   #163
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Podpowiedzcie co zrobic bo dostaje szalu, biedny piesek!!

Podjelas jedyna sluszna decyzje.Nie bylo sensu pzedluzac psu cierpienia dla wlasnego egoizmu i checi ratowania na sile...
Teraz na pewno biega sobie po psim niebie i patrzy na nasz gory
Trzymaj sie mandarynko...
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.