Oto Ja :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-01, 15:36   #1
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647

Oto Ja :)


hmm wreszcie udalo mi sie zalaczyc zdjatka (ta w bialej kurteczce to ja) no i co to za typ? zima czy lato?...jaki mam ksztalt buzki bo jakos nie moge go okreslic:P(nie lubie tych policzkow) aa i moze jakies sugestie co do wygladu,co zmienic; kolory cieni, wlosow, fryzury. Czuje ze potrzebuje malej metamorfozy pomozecie?
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:41   #2
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Oto Ja :)

Malena a ta dziewczyna obok Ciebie to kto ? siostra bliźniaczka ? bo strasznie podobna
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:48   #3
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Oto Ja :)

mlodsza siostrzyczka, nie blizniaczka ale fakt, podobne jestesmy ona do mamy ja do taty :P
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:49   #4
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Oto Ja :)

Ja to sie za bardzo na tych typach wiosna lato jesien zima nie znam ale moge Ci doradzic ze wedlug mnie powinnas wloski bardziej wycieniowac tak aby ladnie ukladaly sie do buzi, bo z tego co widac to masz w miare proste włoski chyba ze sie myle to mnie popraw A co do makijażu to moze jakiś w beżach i złocie tym bardziej ze do opalenizny napewno bardzo ładnie to będzie wyglądać. A co do Twoich policzków to powinnaś dostać bo masz bardzo ładne policzki też bym takie chciała pozdrawiam
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 17:08   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Oto Ja :)

wyglądasz chłodno (lato-zima lub zima)
1.Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
6.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 17:33   #6
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Oto Ja :)

hm najpierw opalam sie na rozowo, potem brazowieje..opalenizna..w lasciwie taka jakby przykurzona..ale jakos nie moge jej za bardzo okreslic, zlotobrazowa tez nie jest. oczy jasne, takie trurkusowe, nie intensywne, szaroniebieskie, w srodku zoltawe, obwodka ciemnoszara, czysty kolor bez plamek..rzesy i brwi...taki ciemny szatyn, ale nie czarne.piegow brak, cera raczej jasna,ale nie blada, rumienie sie na rozowo, a cera odcien raczej chlodny, tak mi sie zdaje wlosy ciemnobrazowe, taki jakby zgaszony odcien. kolory w jakich mi dobrze...nie wiem...ale na pewno zle mi w ciemnym fiolecie i bordo, to wiem hm ja mysle ze to taka dziwna zima...
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 18:08   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Oto Ja :)

na zimę za mało intensywna jesteś Prawdopodobnie typ mieszany lato-zima,bo na lato jesteś znowu za mocna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.