Doradzicie????? Jakim jestem typem??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-02, 15:11   #1
sandraaa22
Raczkowanie
 
Avatar sandraaa22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 194
Question

Doradzicie????? Jakim jestem typem???


Hej!

Jestem początkującą użytkowniczką "wizażu" bardzo mi sie tu podoba. Wiele można się TU dowiedzieć. PROSZĘ O RADY!!! JAKIM TYPEM JESTEM??? CZY PASUJE MI TEN KOLOR WŁOSÓW? (NATURALNE SĄ NIECO CIEMNIEJSZE). JAK POWINNAM SIĘ MALOWAĆ??? CO MAM ZMIENIĆ????
ps> jAKA JEST NAJLEPSZA FARBA DO WŁOSÓW DLA UZYSKANIA ŁADNEGO PLATYNOWEGO BLONDU????
POZDRAWIAM

Edytowane przez sandraaa22
Czas edycji: 2005-06-03 o 08:04
sandraaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 16:57   #2
asiula_20
Przyczajenie
 
Avatar asiula_20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 25
Dot.: Doradzicie????? Jakim jestem typem???

Jeżeli chodzi o twoje włoski to nie radzyłabym Ci ich rozjaśniać ponieważ nie besdą wyglądały naturalnie. Proponuję ci nałożenie na ten kolor który masz kilku jasnych pasemek- to napewno rozświetli twoją twarz i będzie wyglądało super.
Jeżeli chodzi o twój typ urody to na podstawie tych zdjeć nie jestem w stanie dokładnie określić jaka pora roku jesteś. Poniewż analiza kolorystyczna obejmuje wiele etapów , których za pomocą neta nie możemy przeprowadzić Mogę jedynie przypuszczać, że jesteś latem, ale zaznaczam że to są tylko przypuszczenia. Jeżeli chcesz się tym sugerować to na naszym forum znajdziesz kolory dla lata Pozdrawiam
asiula_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 17:27   #3
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Doradzicie????? Jakim jestem typem???

Jestes bardzo ladna dziewczyna.Masz subtelna urode slowianska i kolor wloskow(na zdjeciu)tez jest dobry.Faktycznie po co rozjasnic i zniszczyc jak mozna wzbogacic kolor o kilka jasniejszych pasemek.Piekne wlosy to twoj atut nie usztuczniaj sie..i mysle ze takiej usmiechnietej mlodej buzi we wszystkim ladnie
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.