METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-11-12, 13:18   #31
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Hi Goniu wszystko co cie interesuje,tzn.wystoj wnetrz,dekoracje,meble itp.znajdziesz na tej stronce:
http://www.muratordom.pl/6964_4328.htm
Pozdrawiam
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-12, 13:20   #32
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Alice, śmiało możesz inwestować w BRW! Mam 2 dzieci, które nie traktują niczego delikatnie, a mam u synka meble BRW ... i nic złego im się nie dzieje. Wyglądają ładnie i - jak słusznie zauważyłaś - mają przyzwoite ceny. POZDRAWIAM

P.S. U córki mam dość drogie meble, sprowadzane z Francji. Są co prawda starsze niż te z BRW, ale na nich widać ślady dziecięcych zabaw.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-12, 13:29   #33
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

dokładnie to samo myślę Cheetach - meble te mają fatalne wykończenie [nie twierdzę, że się łatwo psują, bo tego nie wiem], ale np. wykończenie kantów szafek jest wg. mnie tragiczne. oglądałam i w sklepie i u znajomych w domu.. i raczej nigdy nie skorzystam z oferty.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-12, 13:34   #34
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Zależy Sarenko, kiedy te meble są wyprodukowane. Kilka lat temu można było mieć takie uwagi jak przedstawiasz, ale od jakichś 2-3 lat ich jakość znacznie się poprawiła.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-12, 13:40   #35
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

rzęsa napisał(a):
> Niestety nie mogę się z tym zgodzić. Mam w domu meble jednej i drugiej firmy. Reklamowałam właśnie te z Ikea!!!

Bo niestety meble z Ikea też do najlepszych nie należą - choć wszystko zależy od modelu [bo są "tworzone" za pomocą różnych technologii]. Niemniej można znaleźć w Ikei i porządne egzemplarze .

Dla mnie meble z BRW to trochę jak hmm.. np. ładny żakiet, który nie ma podszewki.. być może jest oryginalny, ciekawy, być może nawet dość długo można go nosić.. ale nie ma podszewki.. jest jakiś taki 'niedorobiony'.. W meblach kuchennych kanty drzwiczek szafek są jak dla mnie nie do przyjęcia..

Ale nie o tym chciałam pisac Jeśli chcecie potrenować sobie dobór kolorów to wejdźcie na www.ikea.pl i na dole strony jest taki link "zaproś święta do sypialni".. można poobserwować jak zmienia się wystrój, kiedy zmienimy kolor podłogi, ściany.. etc.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-12, 13:42   #36
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

rzęsa napisał(a):
> Zależy Sarenko, kiedy te meble są wyprodukowane. Kilka lat temu można było mieć takie uwagi jak przedstawiasz, ale od jakichś 2-3 lat ich jakość znacznie się poprawiła.

Bardzo możliwe Mebli szukałam 2 lata temu - teraz skupiam się na dodatkach
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-12, 13:45   #37
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

No pewnie, bo na inne rzeczy z Ikea nie narzekam.
Mebli kuchennych BRW nie oglądałam, ale te które mam (pokojowe) są w porządku. Wszystkie krawędzie są OK, więc może i u nich nie wszystkie produkty mają tę samą jakość?!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-12, 13:54   #38
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

rzęsa napisał(a):
> No pewnie, bo na inne rzeczy z Ikea nie narzekam.
> Mebli kuchennych BRW nie oglądałam, ale te które mam (pokojowe) są w porządku. Wszystkie krawędzie są OK, więc może i u nich nie wszystkie produkty mają tę samą jakość?!

Też tak może być. Ja szukałam mebli kuchennych w roku 2002 [pod koniec] i BRW były zawsze najgorzej wykonanymi meblami [chodzi mi o wykończenie poszczególnych części] - słowo daję, ale meble w Castoramie wyglądały 10x lepiej. Być może poszerzyli swój asortyment [lub zmienili sposób produkcji ]. W każdym razie kiedy jacyś znajomi pokazują mi swoją "kuchnię z BRW" to staram się mówić: 'ładne kolory wybraliście'.. bo rzeczywiście z daleka wyglądają efektownie [z daleka..]. mebli niekuchennych z BRW nie oglądałam, bo wszystkie mam "ręcznej roboty" a stoły mam z Ikea
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-12, 14:13   #39
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Beacia, Super stronka, dzięki
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-12, 15:26   #40
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

sarenka napisał(a):
> O! Buńka!

No! Jeszcze żywa!
>
> Są, są - koleżanka widziała i w W-wie, ale dziękuję za pamięć o moich rozterkach poduszkowych

Proszę Dla mnie też IKEA jest nieustannym źródłem inspiracji
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-12, 15:47   #41
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Nie ma za co Goniu,ja wykorzystalam duzo pomyslow z tej strony,np.przy "zrob to sam" propozycja z szablonami do pokoju dzieciecego,tylko zamiast nutek zrobilam szablony z liter chinskich i wyglada super.Musisz tam troche pogrzebac,ale stronka jest naprawde pomocna.Link do szablonow http://www.muratordom.pl/7781_1177.htm
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-12, 16:19   #42
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

sarenka napisał(a):
> rzęsa napisał(a):
> > Zależy Sarenko, kiedy te meble są wyprodukowane. Kilka lat temu można było mieć takie uwagi jak przedstawiasz, ale od jakichś 2-3 lat ich jakość znacznie się poprawiła.
>
> Bardzo możliwe Mebli szukałam 2 lata temu - teraz skupiam się na dodatkach

Ja szukam mebli teraz i uwazam, ze jakosc jest fatalna. Jezeli teraz ich jakosc sie poprawila, to wole nie myslec jak te meble wygladaly 2 lata temu Zreszta nie jestem ani zwolenniczka BRW, ani Ikei, w Ikei lubie tylko dodatki - meble w wiekoszsci tez sa cienkie. Ale kazdy ma inny gust. Mi sie podobaja meble drewniane, dobrze zrobione. Meble VOX, BRW, Forte i inne takie nie sa dla mnie.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-12, 16:25   #43
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Też lubie drewniane, pewnie, ale mnie na nie nie stać! Te uważam mają dobry stosunek cena / jakość.
Moje wyglądają OK. Wszyscy zachwycają się moim mieszkaniem, choć urządziłam je małym kosztem.
Cóż... pozostaje mi życzyć Ci udanych, bogatych zakupów!!!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-12, 19:53   #44
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

rzęsa napisał(a):
> Też lubie drewniane, pewnie, ale mnie na nie nie stać! Te uważam mają dobry stosunek cena / jakość.
> Moje wyglądają OK. Wszyscy zachwycają się moim mieszkaniem, choć urządziłam je małym kosztem.
> Cóż... pozostaje mi życzyć Ci udanych, bogatych zakupów!!!

A dziekuje, ale nie musisz od razu podkreslac, ze sa to bogate zakupy - ja tak nie uwazam, kupowanie wloskich mebli to drogie zakupy, lecz kupowanie mebli polskich producentow, to czesto po prostu rozsadna cena. Natomiast uwazam, ze meble drewniane nie sa az takie drogie. Widzialam sypialnie BRW, ktora kosztowala 7 tys zl [te elementy, ktorych my potrzebujemy do sypialni]. Wiec to nie jest malo na tak slaba jakosc. Za ta cene, badz troche wyzsza mozna miec porzadne olchowe [barwione na 30 roznych kolorow], badz sosonowe meble. My akurat znalezlismy mnalego producenta mebli w swarzedzu, coprawda cena jest wyzsza, ale meble sa czeresniowe. Ja wyznaje zasade, ze czasami lepiej poczekac na wieksza gotowke i kupic cos naprawde porzadnego niz kupowac wszystko od razu, ale jakos wtedy nie bedzie super. Jest to moje prywane zdanie, mam do niego prawo..

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-12, 21:43   #45
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Posłuchaj, masz prawo do swojego zdania i nawet do bogatych zakupów. Kupuj co chcesz, ale krytykując czyjś zakup miej na uwadze, że być może robisz mu przykrość.
Rozumiem Twoje podejście, bo też uważałam, że lepiej nie kupować byle czego w ramach pseudo oszczędności.
Niestety okazało się, że życie nie jest różowe i mogę wybierać jedynie z najtańszych propozycji (nie tylko ja!!), albo spać na podłodze, a ubrania przechowywać w szafie.
Bądź więc uprzejma zrozumieć ten punkt widzenia, i nie krytykuj na przyszłość -proszę- cudzych decyzji zakupowych, gdyż nie zawsze głównym ich wyznacznikiem jest gust.
POZDRAWIAM, MAM NADZIEJĘ, ŻE OBIE SIĘ ZROZUMIAŁYŚMY I ŻE NASZA KOLEJNA WYMIANA ZDAŃ BĘDZIE MIAŁA PRZYJEMNIEJSZY CHARAKTER.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-12, 22:06   #46
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

a poza tym moje meble kosztowały około 2 tysięcy (+ koszty kredytu)
o 7 tysiącach nawet nie śniłam
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-13, 08:21   #47
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

rzęsa napisał(a):
> > POZDRAWIAM, MAM NADZIEJĘ, ŻE OBIE SIĘ ZROZUMIAŁYŚMY I ŻE NASZA KOLEJNA WYMIANA ZDAŃ BĘDZIE MIAŁA PRZYJEMNIEJSZY CHARAKTER.

Niestety tak zawsze jest, ze jednemu moze sie cos podobac innemu nie. Krytyka zawsze bedzie dla kogos byc moze bolesna - taki juz jest ten swiat. Ale jestesmy na tym forum wlasnie po to, by wyrazac swoje zdanie w tym aprobate dla niektorych pomysl ale tez i krytyke.

Wyrazilam swoje zdanie, to, ze przyjelas je zbyt emocjonalnie to juz nie moj problem. Wiele razy na tym forum odbywaly sie tego typu dyskusje, co sie komu podoba, a co sie komu nie podoba. I nikt nikogo staral sie nie urazic. Tutaj bylo tak samo. Nikogo nie urazilam stwierdzeniem, ze meble mi sie nie podobaja, bo uwazam je za slabej jakosci. Takie samao zdanie mialy tez inne osoby. Jak sama stwierdzilas takie jest moje, nasze, prawo.

EOT - bo dyskusje uwazam za mocno bezcelowa.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-13, 10:24   #48
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Preferuję meble drewniane- dąb, olcha, czereśnia, sosna. Cena jest wyższa, ale mam pewność, że mebelki bardzo długo przetrwają.
Pokój, w którym mieszkamy, pomalowaliśmy na pastelową orchideę duluxa- polecam te farby, są rewelacyjne, bardzo wydajne kupilismy 5l. a starczyło na pomalowanie 30mk, dwie warstwy i jeszcze zostało, no i kolory mają wspaniałe. Sufit biały, meble- brązowe, była już meblościanka + szafa na rzeczy wiszące w kolorze średni brąz, brakowało stołu, krzeseł, firanki, karniszów, lustra, biurka pod komputer, lampki nocnej, czegoś na ścianę, kwiatka na ręcznie robiony stojak. I wszystko powolutku uzupełnialiśmy
Stół mamy okrągły, na kwadratowej nodze, w której jest szafka, rozciaga się go na 12 osób. Ma piękny ciemo-orzechowy kolor, oczywiście do takiego stanu musiał dojść- odkurzanie, mycie, renowacja- wymagał tego, gdyż jest to 100-letni dębowy stól, który wytargałam ze strychu
Z tamtąd również mamy lustro- również brązik, ale bardziej wpadający w rudość, stare fajnie wyprofilowane, trzeba było wyczyścić, wstawić lustro i przywieść do domku oraz stojącą lampkę nocną- do niej potrzebuje tylko kloszu, ale szukam, i szukam i nic nie widzę ciekawego.
Kwiatka już mamy z imprezy wyszłam z nim ślicznie rośnie i wogóle , karniesze są drewniane- brąz, firanka jest- mgiełka, biała taka "/\\" , biurko pod kompa również narożnikowe, praktyczne i mało miejsca grzmot zajmuje.
No to tyle, ale Wiecie mam pytanie, jak się taką zasłonkę /\\ wiesza po bokach, mam te wstęgi i "kołeczki" do przylepienia na ścianę, ale nie wiem na jakiej wysokości, próbowałam tak zrobić, ale zbyt dużo firany wychodziło i zipa dumna, wisi sobie wstegi zawiązane są i opierają się o końce parapetu. Przysłałabym foty jak to wygląda, ale nie mam nic na kompie format wczoraj był
Mam nadzieję , że jakoś wyjaśniłam o co mi chodzi.



btw ta kuchnia bradzo mi się spodobała, układ prawie jak w naszym mieszkanku, tyle że okno większe, no i wolałaby umieścić piekarnik wyżej, po co mam się schylać, jak można wstawić go np 1,5m- 1,6m od podłogi
Macie może takie rozwiązania, pytam z ciekawości i na przyszłość mam nadzieję, że najbliższą
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-13, 10:39   #49
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

krytyka nie zawsze ma to samo oblicze, jak jest odbierana zależy w dużym stopniu od wyczucia osoby, która ją wypowiada
Pozdrawiam i nie zamierzam więcej odpowiadać na ten temat
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-13, 12:39   #50
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Zgadzam sie z Sarenka. Najlepsze w IKEA jest to, ze praktycznie wszystko pasuje do wszystkiego, no i te ceny... szczegolnie w porownaniu z wloskimi meblami na przyklad.

Druga rzecz, ktora w IKEA mi sie podoba to to, ze maja wiele rozwiazan dla malych pomieszczen. Wynajmuje pokoik 10m kwadratowych i IKEA mnie uratowala. Mialam w efekcie jeszcze sporo miejsca na wstawienie roweru treningowego

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-15, 07:31   #51
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Dzięki za porady, na pewno skorzystam z kilku... Mam juz wizje mojego mieszkanka (chyba ? ). We wtorek przychodzi do mnie pani architekt, bo moja kuchnia ma nietypowy kształt i samej byłoby mi trudno dobrać meble kuchenne.... mam nadzieję, że moje mieszkanko będzie ciepłe i przyjazne...
pozdrawiam,
Gonia
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-15, 07:35   #52
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Gonia napisał(a):
> mam nadzieję, że moje mieszkanko będzie ciepłe i przyjazne...
> pozdrawiam,
> Gonia

wierzymy, że tak będzie.

tak sobie pomyslałam, że podobałaby mi się kuchnia w meksykańskim stylu [refleksja po wizycie w meksykańskiej knajpce ] - piszę to ot tak, może kogoś zainspiruję
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-15, 08:19   #53
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Mam jeszcze jedno pytanko : macie może jakieś pomysły na okna? Nie chcę tradycyjnych firanek .... Myslałąm o cieniutkiej organzie lub tiulu...
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-15, 12:34   #54
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

u mnie w domu nie ma ani firanek ani zasłon.. a to dlatego, że mam okna od sufitu do podłogi [nad oknem nie ma ani centymetra ściany, gdzie zmieściłby się karnisz ].

mi się podobają takie cienkie firanki z organzy [lub materiału organzopodobnego ] - moja mama takie właśnie posiada. delikatne to i zwiewne. miłe dla oka.

ciekawym rozwiązaniem są także rolety czy żaluzje.

mi się jeszcze podoba koncepcja załon w takim samym kolorze jak narzuta czy poduszki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13h.jpg (100,3 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img01.jpg (72,9 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p.jpg (84,3 KB, 257 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-15, 12:40   #55
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

zdjęcia nie są idealne , bo zapisywałam je nie ze względu na firanki czy zasłony a inne elementy/koncepcje [bo nie mogę mieć ich w domu] - ale może coś sobie podpatrzysz..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hear.jpg (33,6 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg św.jpg (39,8 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brownish.jpg (84,0 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fff.jpg (66,1 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (69,5 KB, 158 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-15, 12:56   #56
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Sarenko,
Zazdroszczę Ci tych okien . Bardzo mi się takie podobają ... .
Ja u siebie myślałam o metalowych (takich lekko postarzanych karniszach ) i jakoś upiętych lub przewiązanych zasłonach z cieniutkich przezroczystych materiałów.... Tylko mam właśnie problem, bo nie wiem jak ...
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-15, 13:04   #57
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

Goniu zalaczam kilka propozycji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg firanki.jpg (35,0 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg firanki1.jpg (42,5 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg firanki3.jpg (46,0 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg firanki4.jpg (43,3 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg firanki5.jpg (8,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg firanki6.jpg (32,9 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg firanki7.jpg (31,6 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg firanki8.jpg (62,3 KB, 53 załadowań)
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-15, 13:16   #58
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

może po prostu w równych odstępach przyszyć tasiemki [dwie] i zawiązywać kokardki na karniszu?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-15, 13:21   #59
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

nawet udało mi się znaleźć obrazek. o tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img53l.jpg (27,3 KB, 264 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-11-15, 13:22   #60
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: urządzam mieszkanko.... pomóżcie :-)

nawet udało mi się znaleźć obrazek. o tak:
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.