Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-02, 13:39   #121
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Exclamation Rozjaśnianie:)

Dziewuszki (i chłopaki) czym objawiają się spalone rozjaśnaniem włosy?? i czy odrazu po rozjaśnieniu mogę nałożyć farbę czy lepiej odczekać jeden dzień? sorki, że new wątek, ale nie mam czasu teraz przeglądać całego forum w poszukiwaniu... bo właśnie idę zmywać rozjaśniacz i nie wiem co mam dalej zrobić czy nakładać farbę czy poczekać do jutra..
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:55   #122
ajadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Rozjaśnianie:)

Niestety nie wiem jak wygląda rozjaśnianie włosów, ale sama jestem nim zainteresowana ..Nawet kupiłam rozjaśniacz ale po ostatnich doświadczeniach z farbowaniem nie chce pogorszyć swojej sytuacji i boję się go użyć. Możesz powiedzieć jaki kolor rozjaśniałaś i jakie są efekty ?
ajadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 15:14   #123
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Rozjaśnianie:)

Przez prawie 5 lat farbowałam się na ciemny brąz, raz nawet udało mi się ufarbować na granatową czerń.. W lipcu/sierpniu zeszłego roku byłam na dekoloryzacji u fryzjerki, ale nie podobał mi się efekt i jakoś w październiku/listopadzie pofarbowałam się spowrotem na ciemny kolor..
Także schodzę z ciemnego brązu i po rozjaśnianiu Joanną obecnie tam gdzie już miałam odrosty mam kurczakowy kolor a reszta wlosów ma odcien rudawo-miedziany..
Czekam na następny rozjaśniacz żeby je jeszcze trochę wyrównać i jutro chyba jednak potraktuje je farbą...
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 16:15   #124
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
Przez prawie 5 lat farbowałam się na ciemny brąz, raz nawet udało mi się ufarbować na granatową czerń.. W lipcu/sierpniu zeszłego roku byłam na dekoloryzacji u fryzjerki, ale nie podobał mi się efekt i jakoś w październiku/listopadzie pofarbowałam się spowrotem na ciemny kolor..
Także schodzę z ciemnego brązu i po rozjaśnianiu Joanną obecnie tam gdzie już miałam odrosty mam kurczakowy kolor a reszta wlosów ma odcien rudawo-miedziany..
Czekam na następny rozjaśniacz żeby je jeszcze trochę wyrównać i jutro chyba jednak potraktuje je farbą...
Z autopsji wiem, że rozjaśniacz najlepiej najpierw położyć od połowy włosów w dół za jakieś 10min. tak od 1cm. do połowy, a ostatnie kilka min. na sam odrost... Kupę roboty, ale wychodzi nieźle

Aaa i najpierw byłam u fryzjerki z czarnego na brąz i powiem szczerze, że efekt taki sam jakbym w domu robiła tylko 130zł. drożej...
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 16:56   #125
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Z autopsji wiem, że rozjaśniacz najlepiej najpierw położyć od połowy włosów w dół za jakieś 10min. tak od 1cm. do połowy, a ostatnie kilka min. na sam odrost... Kupę roboty, ale wychodzi nieźle

Aaa i najpierw byłam u fryzjerki z czarnego na brąz i powiem szczerze, że efekt taki sam jakbym w domu robiła tylko 130zł. drożej...
No właśnie ja zrobiłam ten błąd, że nałożyłam najpierw na końcówki - ok zaczęlo je brać, to nałożyłam odrazu na resztę, łacznie z odrostem.. no i wyszło co wyszło.. Mam nadzieję, że nakładając sobie teraz drugi raz nie popalę włosów, bo chyba tego nie przeżyję
No fakt fryzjerzy nieźle sobie życzą za te przyjemności.. i nie wiem czemu.. bo wcale tak drogo to nie wychodzi jeśliby nawet kupić dobrej firmy produkty.. Pewnie za robociznę i H2O tyle biorą
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 17:52   #126
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
No właśnie ja zrobiłam ten błąd, że nałożyłam najpierw na końcówki - ok zaczęlo je brać, to nałożyłam odrazu na resztę, łacznie z odrostem.. no i wyszło co wyszło.. Mam nadzieję, że nakładając sobie teraz drugi raz nie popalę włosów, bo chyba tego nie przeżyję
No fakt fryzjerzy nieźle sobie życzą za te przyjemności.. i nie wiem czemu.. bo wcale tak drogo to nie wychodzi jeśliby nawet kupić dobrej firmy produkty.. Pewnie za robociznę i H2O tyle biorą
a czym sobie włosy rozjaśniałaś?
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 18:50   #127
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Rozjaśnianie:)

Joanną..
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 19:02   #128
lidkaa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 14
Dot.: Rozjaśnianie:)

Jesli wlosy sa zbyt rozjasnione -spalone zaczynaja sie kruszyc ,ciagnac jak guma do zucia czasem sa zielonejelsi masz wlosy rozjasnione na calosci to wystarczy polzyc tylko na odrost jelsi chcesz zejsc z koloru musisz polyc rozjasniacz na caloscogolnie z joanny sa dobre rozjasniacze(oczywsicie z tych nie salonowych)tylko trzeba uwazacz na wode % i dlugosc trzymania.Po rozjasnianiu mozna nalozyc farbe -ale nie ciemna nawet odzywi troszke wlosyale naparwde radze uwazac boz rojzjasniaczem nie ma zartow-a po czasie wlosowwiem bo sama jestem nalogowa rozjasniaczka i z wlosow dlugich pieknych zostalo mi 5 na krzyz i do ramion
lidkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 19:05   #129
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez lidkaa86 Pokaż wiadomość
Jesli wlosy sa zbyt rozjasnione -spalone zaczynaja sie kruszyc ,ciagnac jak guma do zucia czasem sa zielonejelsi masz wlosy rozjasnione na calosci to wystarczy polzyc tylko na odrost jelsi chcesz zejsc z koloru musisz polyc rozjasniacz na caloscogolnie z joanny sa dobre rozjasniacze(oczywsicie z tych nie salonowych)tylko trzeba uwazacz na wode % i dlugosc trzymania.Po rozjasnianiu mozna nalozyc farbe -ale nie ciemna nawet odzywi troszke wlosyale naparwde radze uwazac boz rojzjasniaczem nie ma zartow-a po czasie wlosowwiem bo sama jestem nalogowa rozjasniaczka i z wlosow dlugich pieknych zostalo mi 5 na krzyz i do ramion
a który mogłabyś polecić?
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 20:57   #130
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Rozjaśnianie:)

W załączniku moje włoski po dwóch rozjaśnianiach pod rząd z może 2-3h przerwą między jednym a drugim.. Troszkę kolorek przekłamany wyszedł, bo z fleszem, jutro zrobię w świetle dziennym przed nakładaniem farby i po..
Farbę mam średni mahoniowy blond mam nadzieję, że tego kurczaka na odrostach jakoś w miarę mi pokryje
Co do kondycji włosów to odpukać narazie nie wyglądają na popalone.. Końcówki też się nie porozdwajały.. Więc mam nadzieję, że nie będzie z nimi zbyt źle!

Edytowane przez onlyyhope88
Czas edycji: 2010-05-02 o 21:04
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 22:47   #131
lidkaa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 14
Dot.: Rozjaśnianie:)

Szczerze powiem Ci ze ja u siebie w salonie ma rozne od tych po 200zł do tych po 20zł i nie ma zadnej roznicy -naprawde.Ale zeby podratowac wlosy rozjasnione polecam(moze juz znacie i uzywacie) krem mleczny CREMA po 2 tyg stosowania zobaczycie ze wlosy sa w wieleee lepszej formie i super łatwo sie rozczesuje.A co najlepsze to cena 1l = 18zł
lidkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 23:07   #132
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Rozjaśnianie:)

Gdzie go można kupić ?;pp
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 08:45   #133
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Rozjaśnianie:)

Ja jestem od 21 kwietnia CG i nie używam produktów z silikonami.. A i tak wczoraj zgrzeszyłam, bo nałożyłam na głowę maskę Gliss Kur'a z masłem shea i kaszmirem.. no ale to tylko i wyłącznie po to żeby je trochę odżywić bo tych dwóch rozjaśnianiach..
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 12:18   #134
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
Ja jestem od 21 kwietnia CG i nie używam produktów z silikonami.. A i tak wczoraj zgrzeszyłam, bo nałożyłam na głowę maskę Gliss Kur'a z masłem shea i kaszmirem.. no ale to tylko i wyłącznie po to żeby je trochę odżywić bo tych dwóch rozjaśnianiach..
a dobra chociaż ta maska bo nie wiem czy kupić do moich blondasów?
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 12:50   #135
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Rozjaśnianie:)

No powiem Ci że po jej nałożeniu po rozjaśnianiu i trzymaniu jej przez ponad 30min włosy są miłe w dotyku także chyba godna polecenia
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 13:01   #136
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
No powiem Ci że po jej nałożeniu po rozjaśnianiu i trzymaniu jej przez ponad 30min włosy są miłe w dotyku także chyba godna polecenia
Są miłe w dotyku bo zalepiłaś je silikonami... odżywienia po tej masce żadnego nie będzie bo ona tego kaszmiru i masła shea to ma ilości śladowe... jak już ktoś chce używać maseczek sklepowych to dobra jest Elseve Total Repair 5 i Re-nutrition , one nie mają silikonów a dogłębnie nawilżają i odżywiają poza tym mi też przypadła do gustu maska Wax Latte l'biotici ale to już w aptece
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 13:03   #137
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Są miłe w dotyku bo zalepiłaś je silikonami... odżywienia po tej masce żadnego nie będzie bo ona tego kaszmiru i masła shea to ma ilości śladowe... jak już ktoś chce używać maseczek sklepowych to dobra jest Elseve Total Repair 5 i Re-nutrition , one nie mają silikonów a dogłębnie nawilżają i odżywiają poza tym mi też przypadła do gustu maska Wax Latte l'biotici ale to już w aptece
Ooo to ja mam wszystkie o których piszesz A powiem szczerze, że wybrałam ot tak bo nigdy ich jeszcze nie miałam
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 13:38   #138
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
No powiem Ci że po jej nałożeniu po rozjaśnianiu i trzymaniu jej przez ponad 30min włosy są miłe w dotyku także chyba godna polecenia
o boże.. kobieto.. rozjaśniasz włosy, które były niedawno dekoloryzowane?

do jakiego koloru zmierzasz docelowo?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 13:59   #139
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
o boże.. kobieto.. rozjaśniasz włosy, które były niedawno dekoloryzowane?

do jakiego koloru zmierzasz docelowo?
9 m-cy to jest niedawno?? moje włosy były w dobrej kondycji odkąd zaczęłam stosować się do zasad CG.. ale i wcześniej nie mogłam narzekać że były jakieś koszmarne..
A do jakiego koloru? Miał być ładny rudy.. no ogólnie wyszedł.. Pomijając odrosty które były koloru pomarańczowego.. Wiec właśnie siedzę w szamponem saszetkowym na włosach.. . Zobaczymy.. Jak się będzie ładnie zmywał to coś później pomyślę.. Bo póki co kolor będzie ponownie ciemny..

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Są miłe w dotyku bo zalepiłaś je silikonami... odżywienia po tej masce żadnego nie będzie bo ona tego kaszmiru i masła shea to ma ilości śladowe... jak już ktoś chce używać maseczek sklepowych to dobra jest Elseve Total Repair 5 i Re-nutrition , one nie mają silikonów a dogłębnie nawilżają i odżywiają poza tym mi też przypadła do gustu maska Wax Latte l'biotici ale to już w aptece
Nie prawda, że są dlatego miłe w dotyku.. Zanim nałożyłam maskę (a zrobiłam to dopiero po drugim rozjaśnianiu) wysuszyłam je nawet suszarką i nie były wcale inne niż są obecnie, a nie stosuję takto kosmetyków z silikonami.. A jeśli już to takie, które mają je w składzie na szarym końcu..
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 14:11   #140
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Ooo to ja mam wszystkie o których piszesz A powiem szczerze, że wybrałam ot tak bo nigdy ich jeszcze nie miałam
to miłego "maskowania" ja je wybierałam pod kątem składu i obie były strzałem w 10 szkoda że odżywki już nie są takie zachwycające - jak narazie podeszła mi tylko Nutri-blask Light....

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
Nie prawda, że są dlatego miłe w dotyku.. Zanim nałożyłam maskę (a zrobiłam to dopiero po drugim rozjaśnianiu) wysuszyłam je nawet suszarką i nie były wcale inne niż są obecnie, a nie stosuję takto kosmetyków z silikonami.. A jeśli już to takie, które mają je w składzie na szarym końcu..
ok, wklej nam skład tej maseczki to zobaczymy czy ona taka bezsilikonowa jest bo jakoś mi się nie chce wierzyć - Gliss Kur do wszystkich swoich kosmetyków pakuje kupę silikonu...
A poza tym skoro mówisz ze włosy się w dotyku nie zmieniły i nie jest to zasługa maseczki to czemu ją polecasz? xD
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 14:20   #141
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
to miłego "maskowania" ja je wybierałam pod kątem składu i obie były strzałem w 10 szkoda że odżywki już nie są takie zachwycające - jak narazie podeszła mi tylko Nutri-blask Light....

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------



ok, wklej nam skład tej maseczki to zobaczymy czy ona taka bezsilikonowa jest bo jakoś mi się nie chce wierzyć - Gliss Kur do wszystkich swoich kosmetyków pakuje kupę silikonu...
A poza tym skoro mówisz ze włosy się w dotyku nie zmieniły i nie jest to zasługa maseczki to czemu ją polecasz? xD
Powiem szczerze, że nawet jakbym spojrzała na skład to nic by mi to nie mówiło
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 14:24   #142
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość

ok, wklej nam skład tej maseczki to zobaczymy czy ona taka bezsilikonowa jest bo jakoś mi się nie chce wierzyć - Gliss Kur do wszystkich swoich kosmetyków pakuje kupę silikonu...
A poza tym skoro mówisz ze włosy się w dotyku nie zmieniły i nie jest to zasługa maseczki to czemu ją polecasz? xD
WIEM ŻE MA W SOBIE SILIKONY!!! UŻYŁAM JEJ TYLKO PO ROZJAŚNIANIU!!! I TAKTO JEJ NIE UŻYWAM!!! MAM INNE KOSMETYKI BEZ SILIKONÓW
Aa co do tego ze ja polecam to moge ją polecić osobą które stosują kosmetyki z silikonami.. I może źle się wyraziłam, że nie były wcale inne niż po maseczce.. maska je bardziej wygładziła.. <- wiem ma w sobie silikony i dlatego tak działa!!!
Poza tym wątek nie był założony po to żeby wyrażać swoje za i przeciw, i analizować skład maseczki! Tylko chciałam się dowiedzieć o to o co pytałam w pierwszym poście! A skoro uzyskałam już odpowiedź proszę MODA o zamknięcie wątku!

Edytowane przez onlyyhope88
Czas edycji: 2010-05-03 o 14:31
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 14:34   #143
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
WIEM ŻE MA W SOBIE SILIKONY!!! UŻYŁAM JEJ TYLKO PO ROZJAŚNIANIU!!! I TAKTO JEJ NIE UŻYWAM!!! MAM INNE KOSMETYKI BEZ SILIKONÓW
Aa co do tego ze ja polecam to moge ją polecić osobą które stosują kosmetyki z silikonami.. I może źle się wyraziłam, że nie były wcale inne niż po maseczce.. maska je bardziej wygładziła.. <- wiem ma w sobie silikony i dlatego tak działa!!!
Poza tym wątek nie był założony po to żeby wyrażać swoje za i przeciw, i analizować skład maseczki! Tylko chciałam się dowiedzieć o to o co pytałam w pierwszym poście! A skoro uzyskałam już odpowiedź proszę MODA o zamknięcie wątku!
ok, sorki nie zrozumiałyśmy się myślałam ze twierdzisz ze ten Gliss Kur jest bez silikonów... dlatego chciałam zobaczyć skład... nie denerwuj się tak
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 14:48   #144
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
ok, sorki nie zrozumiałyśmy się myślałam ze twierdzisz ze ten Gliss Kur jest bez silikonów... dlatego chciałam zobaczyć skład... nie denerwuj się tak
Oj bo wkurza mnie jak ktoś nie rozumie co do niego piszę
Ale i tak proszę moda o zamknięcie..
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 16:45   #145
buchacz93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 32
Dot.: Rozjaśnianie:)

czemu włosy rozjasnione sie plączą...?

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

czemu włosy rozjasnione sie plączą...?

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

czemu włosy rozjasnione sie plączą...?
buchacz93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 16:51   #146
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez buchacz93 Pokaż wiadomość
czemu włosy rozjasnione sie plączą...?
Bo są suche?!
Nałóż jakąś maskę na nie, albo chociaż odżywkę.. Może pomoże..
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 16:55   #147
buchacz93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 32
Dot.: Rozjaśnianie:)

mam nadzieje :P

chcialabym rozjasnic do blondu ale boje sie ze bd łysa ;[
buchacz93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 17:07   #148
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rozjaśnianie:)

Cytat:
Napisane przez buchacz93 Pokaż wiadomość
mam nadzieje :P

chcialabym rozjasnic do blondu ale boje sie ze bd łysa ;[
też się tego obawiam... aczkolwiek jutro rozjaśniam ze średniego brązu do jakiegoś jasnego żebym mogła położyć rudy
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 17:12   #149
buchacz93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 32
Dot.: Rozjaśnianie:)

no z rudego najlatwiej do blondu obejdzie sie bez uzycia 4745647 rozjasniacza ;D

looknij jej fbl'a jakie ma piekne rude

http://www.photoblog.pl/milkkk/64600451

jeszcze przezx lato wyblaknął i bd mozna polozyc blondzik eheh

nie wiesz moze jaki to kolorek? ta laska nie odpisuje;/
buchacz93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 17:15   #150
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rozjaśnianie:)

Ja to bym chciała taki...
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.