Panny Młode 2019 cz. 4 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-16, 16:17   #2611
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry!
U mnie dzisiaj od rana rozjazdy. Rano zadzwonili do mnie z przychodni od gina, że jutrzejszą wizytę muszą odwołać, bo lekarce coś wypadło. Ale położna fajna babka, umówiłam się z nią, że przyjdę dzisiaj szybko tylko po receptę na plastry, bo wyjeżdżam, a na wizytę umówiłam się pod koniec sierpnia.

Zamówiliśmy w końcu domek na Słowacji i tydzień po weselu jedziemy.

A jutro mama idzie na badania do szpitala, więc do piątku na głowie zostaje mi dom i Antek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 16:23   #2612
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Dwa wieczory melanżu, idę do biedry bo potrzebuje mięso.

Co do ex, ja sie zawiodłam raz, mój pierwszy narzeczony w wielkim skrócie jak już było między nami źle a ja się rozchorowałam i nie mogłam jechać w zimie na narty z nim to sam pojechał (z nauczycielami i ludźmi z technikum, tzw.biała szkoła bo miał znajomosci i jeździliśmy z nimi taniej) i tam przygruchal sobie babeczke 7 lat starszą, po czym wrócił i powiedzial ze przez miesiąc bedzie sie jednoczesnie spotykal ze mna i z nia i potem sobie wybierze z ktora chce byc nie spodziewał się, że każe mu spier... oddałam pierścionek. On przez 3 lata potrafił do mnie pisać i wypomniec mu ze o niego nie walczylam wzial z ta dziewczyna slub, notabene ma tal samo na imie jak ja. Tez naciskal na dziecko kiedy bylam na drugim roku. Teraz oni sa po ślubie dwa lata i staraja sie ale nie wychodzi. Nie zycze im zle, zycze im dziecko i szczescia, bo naprawde dzieki tej sytuacji jestem ze wspanial facetem z tamtym mam poprawna realcje, byl w szoku kiedy napisalam mu podczas rozmowy ze dziekuje mu ze tak wyszło bo mam w koncu tego wlasciwego partnera. Zolza ze mnie. A tamten na przykład miesiąc przed swoim slubem pisal do mnie ze ze mna bylo mu najlepiej. Kretyn. Ex tesciowa miala świetna, do tej pory jal mnie widzi to plakac jej sie chce ze nie jestem jej synowa i to do niej zadzwonilam kiedy podejrzewalam ze ex mnie zdradza i ona powirdziala mi, ze jesli to prawda to zebym go zostawila bo on nie jest mnie wart. Mimo ze najmlodszy synek mamusi. więc naprawdę szacun. On ma teraz wszystko na tip top, jeszcze za moich czasow kupił dzialke pod miastem, wiem ze sie wybudowali i wprowadzili ale naprawdę im nie zazdroszcze ale taki wewnętrzny uraz, obawa pozostała, bo jednak mu ufalam. Mojemu ufam, nie sprawdzam go, czasem zerkne jak siedzi i z kims pisze profilaktycznie

Najgorzej - w listopadzie jestem swiadkowa u mojej przyjaciółki, która wychodzi za kuzyna mojego ex. Czyli cala rodzina ex, ex z zona(ktora chyba sie mnie boi) kontra ja i moj kochany. Ja mam wywalone ale moj tz sie przejmuje i nie ma totalnie ochoty tam isc i ja go rozumiem. No ale co mam zrobic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O Boze a pogrubione to już w ogóle skisłam

Szatynka takie ciuchowe zakupy


Dzień dobry
Dzisiaj zaczynam nowe opakowanie tabletek anty, ciekawe co będzie jestem taka zajechana a na 19 trampoliny
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 16:27   #2613
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ja znowu mam w miarę regularnie, ale często bo co 24-26 dni.

Dziewczyny będziecie pisać na zaproszeniach, że chcecie wino czy coś tam innego zamiast kwiatów? W formie wierszyka czy rebus?
Ostatnio pomyślałam żeby w ogóle tego nie pisać, jak myślicie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie będziemy raczej nic takiego pisać, ale przy wręczaniu zaproszeń powiemy, że zamiast kwiatów wolimy kwiatostany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 16:51   #2614
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ja znowu mam w miarę regularnie, ale często bo co 24-26 dni.

Dziewczyny będziecie pisać na zaproszeniach, że chcecie wino czy coś tam innego zamiast kwiatów? W formie wierszyka czy rebus?
Ostatnio pomyślałam żeby w ogóle tego nie pisać, jak myślicie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My będziemy mieli rebus i chyba zdecydujemy się na zdrapki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 17:37   #2615
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

My prosimy o zdrapki zamiast kwiatów


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 18:19   #2616
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Ja nie wiem jeszcze czy cokolwiek będziemy pisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 18:55   #2617
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ja znowu mam w miarę regularnie, ale często bo co 24-26 dni.

Dziewczyny będziecie pisać na zaproszeniach, że chcecie wino czy coś tam innego zamiast kwiatów? W formie wierszyka czy rebus?
Ostatnio pomyślałam żeby w ogóle tego nie pisać, jak myślicie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My będziemy pisać jakiś wierszyk, żeby zamiast kwiatów były zdrapki lub lotki. Teraz dostałam zaproszenie od znajomych, którzy nie zrobili wierszyka i od razu ich zapytałam, co chcą i koleżanka mówi "Dlaczego każdy nas o to pyta?", a no dlatego, że nic nie napisaliście

Jestem dziś taka senna... Musiałam się zdrzemnąć, a teraz muszę się jakoś ogarnąć, żeby zrobić paznokcie i jeszcze załadować samochód na jutro, a oczy same się zamykają...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 19:19   #2618
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Ja znowu mam w miarę regularnie, ale często bo co 24-26 dni.

Dziewczyny będziecie pisać na zaproszeniach, że chcecie wino czy coś tam innego zamiast kwiatów? W formie wierszyka czy rebus?
Ostatnio pomyślałam żeby w ogóle tego nie pisać, jak myślicie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My coś napiszemy, ale na pewno nie wierszyk. Będzie rebus albo zwyczajna prośba. Będziemy chcieć książki albo właśnie zdrapki/lotki.
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Witam się po moim przedłużonym weekendzie, ale fajnie sobie wreszcie odpocząć! Teraz obiecałam sobie: żadnej dodatkowej roboty przez parę tygodni! Kiedyś trzeba się regenerować i odpoczywać - i korzystać z lata!

Co do urlopu, szykuje mi się dopiero pod koniec sierpnia (tydzień) i pod koniec września (drugi tydzień), mam nadzieję, że jakoś doczekam


Wiem, że wygrzebałam starocia sprzed kilku dni, ale jak to czytałam, to wbiło mnie w fotel. Jeju, jak dobrze, że Wam się nic nie stało, tacy kierowcy to katastrofa, a niestety jest ich mnóstwo. Oby go namierzyli.



Witaj po przerwie
U mnie rodzice żadnej ze stron się nie wtrącają, na szczęście. I to nawet nie kwestia tego, że za wszystko płacimy sami, a po prostu tak mają, że chcą, żeby było po naszemu. Mojemu tacie jest chyba autentycznie wszystko jedno a rodzice tż podsuwają jakieś rozwiązania, jak im coś wpadnie do głowy, o wszystkim gadamy, ale nie oburzają się, jak im mówimy, że jednak wolelibyśmy inaczej.


Może kosztować dowolnie dużo Na zalando można kupić przyzwoite za parę stów; w salonach, w których byłam, większość to 3-5 k, ale nie trzeba chodzić po wydumanych salonach, żeby usłyszeć, że okolice 8 tysięcy


Super, że czujesz się coraz pewniej! Oby Ci się tam pracowało jak najlepiej!


No mistrzowska była ta promka Ale nie skorzystałam Prawko odebrane, pierwsza jazda przede mną wciąż, bo tż wyjechany jeszcze przez tydzień, a z nim samochód
Dzięki, że pytasz głowa wolna, przymiarki się udały, zaraz wszystko opiszę


U nas z kolei oczepin nie będzie i nie wiem, kiedy ten tort


Blondynka
główka do góry. Przyjdie lepszy dzień i zobaczysz świat w innych barwach. Na mnie też źle działa ta dupna pogoda. I szkoda, że praca Cię tak negatywnie zaskoczyła finansowo. Mam nadzieję, że z końcem miesiąca dostaniesz fajniejsze warunki. Trzymaj się!

Dziewczyny, byłam na przymiarce w Krakowie! I melduję, głównie chyba dla Kiry (mam nadzieję, że nie pomyliłam), jak wygląda sytuacja

Najpierw byłam w Fularze. Bardzo miła pani, dokładnie mnie o wszystko wypytała, czego chcę, czego nie chcę, potem zaproponowała kilka rzeczy, a wreszcie zasugerowała, żebyśmy przeszły się między wieszakami i wybrały, co nam się podoba. Zmierzyłam w sumie z 8 sukienek, kilka było bardzo fajnych. Była już kolekcja 2019, więc mierzyłam parę kiecek, których jeszcze nie ma na stronie, nawet nie mogę Wam pokazać. Było naprawdę miło, obsługa pomocna, niektóre sukienki ładne, ale to nie to, czego szukałam. Choć i tak o wiele bliżej tego, co sobie wymyśliłam, niż to, co mierzyłam podczas swojej pierwszej przymiarki

Drugi salon to Anna Kara. I tu zostawię wszystkie pieniądze Tu podobnie, zmierzyłam chyba 8 kiecek i wszystkie piękne Z trudem zawęziłam do 3, które chciałabym zmierzyć ponownie Kilka odrzuciłam tylko dlatego, że wiem, że mojemu tżtowi by się nie spodobały (bo za dużo koronki). Materiały bajka, w dotyku wszystko miłe, gładkie, idealne, niektóre suknie miały taki rodzaj jedwabiu, że mogłabym je głaskać w nieskończoność Wrócę do nich (ale w Warszawie) jesienią, jak wejdzie nowa kolekcja, i wtedy się na coś ostatecznie zdecyduję, ale już wiem, że te sukienki to jest TO, w nich czuję się sobą, a nie przebrana za pannę młodą. Nawet nie chcę mierzyć nigdzie indziej.
Szoszoszo mieszkałam przy Annie Karze ze dwa lata, jeszcze dłużej tamtędy chodziłam i wspominając tamte suknie na wystawach nie mogę się nadziwić jej popularności w ostatnich latach. Ilekroć mijaliśmy z Tz ten salon to zawsze mówił, że takie firanki, a i mnie nie spodobała się nigdy ani jedna. Chcesz taką sukienkę bardzo w stylu boho? Bo pamiętam, że głównie takie były.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 19:23   #2619
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Agulaa odpisałam Ci w klubie w swoim wątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 19:57   #2620
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

My będziemy prosić o jakiś alkohol zamiaast kwiatów
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 20:26   #2621
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
My prosimy o zdrapki zamiast kwiatów


Sent from my iPhone using Tapatalk
my tez

kuzynka nic nie napisała o kwiatach no i... wiekszość kwiatów dostala no i troche win
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 20:29   #2622
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
My będziemy pisać jakiś wierszyk, żeby zamiast kwiatów były zdrapki lub lotki. Teraz dostałam zaproszenie od znajomych, którzy nie zrobili wierszyka i od razu ich zapytałam, co chcą i koleżanka mówi "Dlaczego każdy nas o to pyta?", a no dlatego, że nic nie napisaliście

Jestem dziś taka senna... Musiałam się zdrzemnąć, a teraz muszę się jakoś ogarnąć, żeby zrobić paznokcie i jeszcze załadować samochód na jutro, a oczy same się zamykają...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem dzisiaj strasznie senna, to chyba kwestia ciśnienia :/ nie mam siły na nic, a trzeba się spakować, bo jutro ruszamy na wakacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 20:34   #2623
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
hej Szoszo i nie masz fotek ?
Ogólnie to naprawdę był problem. W Fularze pani nie odstąpiła nas nawet na moment, może tym bardziej dlatego, że mierzyłam głównie nową kolekcję, a ona nie ma jeszcze nawet fotek w necie, no nie wiem W Annie Karze trafił się dosłownie jeden taki moment, zostawiłam link w klubie, mam nadzieję, że działa


Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Nie masz żadnych zdjęć? pokaż w co mniej więcej celujesz :-D zazdroszczę że już mniej więcej wiesz jaką chcesz wybrać Ja niby wizję mam ale czy będę w tym dobrze wyglądać :-? Łączę się w bólu :-( Ja też dzisiaj 1 dzień @ i to tak niespodziewanie bo pod koniec tygodnia miałam mieć. Ale ostatnio coś mi się rozregulowało :-/

Zrobiłam dzisiaj kolejną nalewkę na wesele, porzeczkową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wklejałam mniej więcej mniej więcej, co mi się podoba (więc sorki za powtórzenie, ale linkami mi najłatwiej to pokazać ), i idę w tym kierunku

http://www.annakara.com/suknie-slubn...kcja_2016/thea
http://www.annakara.com/suknie-slubn...white---jasper

Dobrze mieć jakąkolwiek wizję, bo zazwyczaj panie z salonu pytają, żeby mniej więcej wiedzieć, co mają sugerować, ale wiadomo, że na początku mało kto dokładnie wie, czego chce. A to, czy wizja pasuje do rzeczywistości - to jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać, czyli pójść i zmierzyć
U mnie z wyborem sukni do mierzenia poszło dość łatwo, bo potrafiłam jasno określić, czego nie chcę, więc mało co przechodziło przez sito

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość

ajjj ja ogólnie mam nieregularne @, długie cykle.. jedyny plus, że mam jakieś tam objawy, dzięki którym wiem kiedy mogę się spodziewać @
Oj, oby @ szybko przestał dokuczać! Też się niestety niedługo spodziewam

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
My coś napiszemy, ale na pewno nie wierszyk. Będzie rebus albo zwyczajna prośba. Będziemy chcieć książki albo właśnie zdrapki/lotki.


Szoszoszo mieszkałam przy Annie Karze ze dwa lata, jeszcze dłużej tamtędy chodziłam i wspominając tamte suknie na wystawach nie mogę się nadziwić jej popularności w ostatnich latach. Ilekroć mijaliśmy z Tz ten salon to zawsze mówił, że takie firanki, a i mnie nie spodobała się nigdy ani jedna. Chcesz taką sukienkę bardzo w stylu boho? Bo pamiętam, że głównie takie były.
My też najpewniej coś napiszemy, najprawdopodobniej słownie. Tylko u nas pewnie będzie wino.

Co do sukni... Rozumiem, że mogą się nie podobać Nie chcę sukienki bardzo w stylu boho. Chcę delikatną, zwiewną kieckę, bez nadmiaru koronki, z leciutkim, jedwabnym, lejącym się dołem. Tej koronki na górze w sumie też jak dla mnie mogłoby nie być, ale taką to już naprawdę chyba trzeba by uszyć, bo nigdzie nie trafiłam na taką hardkorowo minimalistyczną, która by przy okazji dobrze leżała.

Nie chcę żadnych bez, księżniczek, tiulów, mnóstwa warstw błyskotek, gorsetów, bo to mi się po prostu nie podoba i to po prostu nie jestem ja
Komuś się to oczywiście może podobać, ale to nie dla mnie.

Czy Anna Kara jest taka popularna - sama nie wiem, możliwe, ale jeśli tak, to zgaduję, że wypełniają pewną niszę. Przekopałam się przez stosy stron z sukienkami i tylko tam coś znalazłam, nie wiem, może jest takich więcej Ale jak przeglądam grupy na fb i wizaż, to widzę, że z moim marzeniem o zwiewności jestem raczej w mniejszości

A total firanki też tam są, prawda - mierzyłam nawet jedną, leżała całkiem ładnie, ale wiedziałam, że właśnie tak się o niej wypowie mój tż Zresztą też nie czułam się w niej do końca sobą.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Też jestem dzisiaj strasznie senna, to chyba kwestia ciśnienia :/ nie mam siły na nic, a trzeba się spakować, bo jutro ruszamy na wakacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdro wakacji! Udanego wyjazdu
A ciśnienie dziś rzeczywiście masakra, wszyscy się skarżą na średnie samopoczucie

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2018-07-16 o 20:46
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 20:45   #2624
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Też jestem dzisiaj strasznie senna, to chyba kwestia ciśnienia :/ nie mam siły na nic, a trzeba się spakować, bo jutro ruszamy na wakacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzie sie wybieracie?
Pixie my tez w ten weekend bylismy na weselu. Ogromne, mnostwo ludzi i juz wiem ze to nie dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 20:46   #2625
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Gdzie sie wybieracie?
Pixie my tez w ten weekend bylismy na weselu. Ogromne, mnostwo ludzi i juz wiem ze to nie dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Bieszczady pierwszy raz, więc jak ktoś ma jakieś sprawdzone miejscówki to chętnie się dowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 20:50   #2626
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Ja bylam tylko raz wiec nie doradze niestety. Bawcie sie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 21:00   #2627
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
W Bieszczady pierwszy raz, więc jak ktoś ma jakieś sprawdzone miejscówki to chętnie się dowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo ja byłam w poprzedni weekend nie wiem gdzie jedziecie, my byliśmy w Ustrzykach Dolnych to zrobiliśmy sobie trasę na Kamienną Lawortę, całkiem przyjemna trasa, choć widoki przez większość czasu zasłonięte, bo idzie się w dużej mierze przez las. Ale idzie się zmęczyć i fajne to, że mało ludzi Udanego wypoczynku!

Szo, ja takiej sukni bym nie wzięła,bo do mnie nie pasuje, co nie znaczy, że nie są piękne Dla mnie w ogóle wszystkie suknie są piękne, tylko każdemu pasuje coś innego. No... może poza sukniami prywatnego projektanta balewskiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 21:23   #2628
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Szo, ta pierwsza bardzo ładna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 23:01   #2629
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Ogólnie to naprawdę był problem. W Fularze pani nie odstąpiła nas nawet na moment, może tym bardziej dlatego, że mierzyłam głównie nową kolekcję, a ona nie ma jeszcze nawet fotek w necie, no nie wiem W Annie Karze trafił się dosłownie jeden taki moment, zostawiłam link w klubie, mam nadzieję, że działa



Wklejałam mniej więcej mniej więcej, co mi się podoba (więc sorki za powtórzenie, ale linkami mi najłatwiej to pokazać ), i idę w tym kierunku

http://www.annakara.com/suknie-slubn...kcja_2016/thea
http://www.annakara.com/suknie-slubn...white---jasper

Dobrze mieć jakąkolwiek wizję, bo zazwyczaj panie z salonu pytają, żeby mniej więcej wiedzieć, co mają sugerować, ale wiadomo, że na początku mało kto dokładnie wie, czego chce. A to, czy wizja pasuje do rzeczywistości - to jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać, czyli pójść i zmierzyć
U mnie z wyborem sukni do mierzenia poszło dość łatwo, bo potrafiłam jasno określić, czego nie chcę, więc mało co przechodziło przez sito


Oj, oby @ szybko przestał dokuczać! Też się niestety niedługo spodziewam


My też najpewniej coś napiszemy, najprawdopodobniej słownie. Tylko u nas pewnie będzie wino.

Co do sukni... Rozumiem, że mogą się nie podobać Nie chcę sukienki bardzo w stylu boho. Chcę delikatną, zwiewną kieckę, bez nadmiaru koronki, z leciutkim, jedwabnym, lejącym się dołem. Tej koronki na górze w sumie też jak dla mnie mogłoby nie być, ale taką to już naprawdę chyba trzeba by uszyć, bo nigdzie nie trafiłam na taką hardkorowo minimalistyczną, która by przy okazji dobrze leżała.

Nie chcę żadnych bez, księżniczek, tiulów, mnóstwa warstw błyskotek, gorsetów, bo to mi się po prostu nie podoba i to po prostu nie jestem ja
Komuś się to oczywiście może podobać, ale to nie dla mnie.

Czy Anna Kara jest taka popularna - sama nie wiem, możliwe, ale jeśli tak, to zgaduję, że wypełniają pewną niszę. Przekopałam się przez stosy stron z sukienkami i tylko tam coś znalazłam, nie wiem, może jest takich więcej Ale jak przeglądam grupy na fb i wizaż, to widzę, że z moim marzeniem o zwiewności jestem raczej w mniejszości

A total firanki też tam są, prawda - mierzyłam nawet jedną, leżała całkiem ładnie, ale wiedziałam, że właśnie tak się o niej wypowie mój tż Zresztą też nie czułam się w niej do końca sobą.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------



Zazdro wakacji! Udanego wyjazdu
A ciśnienie dziś rzeczywiście masakra, wszyscy się skarżą na średnie samopoczucie
Mi również podobają się delikatne i zwiewne sukienki I też będę w Krakowie szukać. Ciekawe tylko czy moja wizja się sprawdzi I czy tego typu sukuenki będą do mnie pasowały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-17, 06:52   #2630
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Ogólnie to naprawdę był problem. W Fularze pani nie odstąpiła nas nawet na moment, może tym bardziej dlatego, że mierzyłam głównie nową kolekcję, a ona nie ma jeszcze nawet fotek w necie, no nie wiem W Annie Karze trafił się dosłownie jeden taki moment, zostawiłam link w klubie, mam nadzieję, że działa



Wklejałam mniej więcej mniej więcej, co mi się podoba (więc sorki za powtórzenie, ale linkami mi najłatwiej to pokazać ), i idę w tym kierunku

http://www.annakara.com/suknie-slubn...kcja_2016/thea
http://www.annakara.com/suknie-slubn...white---jasper

Dobrze mieć jakąkolwiek wizję, bo zazwyczaj panie z salonu pytają, żeby mniej więcej wiedzieć, co mają sugerować, ale wiadomo, że na początku mało kto dokładnie wie, czego chce. A to, czy wizja pasuje do rzeczywistości - to jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać, czyli pójść i zmierzyć
U mnie z wyborem sukni do mierzenia poszło dość łatwo, bo potrafiłam jasno określić, czego nie chcę, więc mało co przechodziło przez sito


Oj, oby @ szybko przestał dokuczać! Też się niestety niedługo spodziewam


My też najpewniej coś napiszemy, najprawdopodobniej słownie. Tylko u nas pewnie będzie wino.

Co do sukni... Rozumiem, że mogą się nie podobać Nie chcę sukienki bardzo w stylu boho. Chcę delikatną, zwiewną kieckę, bez nadmiaru koronki, z leciutkim, jedwabnym, lejącym się dołem. Tej koronki na górze w sumie też jak dla mnie mogłoby nie być, ale taką to już naprawdę chyba trzeba by uszyć, bo nigdzie nie trafiłam na taką hardkorowo minimalistyczną, która by przy okazji dobrze leżała.

Nie chcę żadnych bez, księżniczek, tiulów, mnóstwa warstw błyskotek, gorsetów, bo to mi się po prostu nie podoba i to po prostu nie jestem ja
Komuś się to oczywiście może podobać, ale to nie dla mnie.

Czy Anna Kara jest taka popularna - sama nie wiem, możliwe, ale jeśli tak, to zgaduję, że wypełniają pewną niszę. Przekopałam się przez stosy stron z sukienkami i tylko tam coś znalazłam, nie wiem, może jest takich więcej Ale jak przeglądam grupy na fb i wizaż, to widzę, że z moim marzeniem o zwiewności jestem raczej w mniejszości

A total firanki też tam są, prawda - mierzyłam nawet jedną, leżała całkiem ładnie, ale wiedziałam, że właśnie tak się o niej wypowie mój tż Zresztą też nie czułam się w niej do końca sobą.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------



Zazdro wakacji! Udanego wyjazdu
A ciśnienie dziś rzeczywiście masakra, wszyscy się skarżą na średnie samopoczucie
Super, że znalazłaś miejsce, gdzie mają to czego potrzebujesz! Mnie takie zwiewne sukienki się podobają, ale nie na mnie. Z ciekawości przymierzałam kilka z bardziej zabudowaną górą i skromniejszym dołem - moja mama i panie w salonie stwierdziły zgodnie, że wyglądam jakbym szła do komunii, bo jestem niska i drobna.
Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Gdzie sie wybieracie?
Pixie my tez w ten weekend bylismy na weselu. Ogromne, mnostwo ludzi i juz wiem ze to nie dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to ile było ludzi? 150,200+?
Cytat:
Napisane przez taka ja Pokaż wiadomość
Mi również podobają się delikatne i zwiewne sukienki I też będę w Krakowie szukać. Ciekawe tylko czy moja wizja się sprawdzi I czy tego typu sukuenki będą do mnie pasowały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Salon z tego typu sukienkami jest jeszcze na Dietla, poza tym właśnie Anna Kara i Filara.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 08:50   #2631
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Super, że znalazłaś miejsce, gdzie mają to czego potrzebujesz! Mnie takie zwiewne sukienki się podobają, ale nie na mnie. Z ciekawości przymierzałam kilka z bardziej zabudowaną górą i skromniejszym dołem - moja mama i panie w salonie stwierdziły zgodnie, że wyglądam jakbym szła do komunii, bo jestem niska i drobna.O to ile było ludzi? 150,200+?Salon z tego typu sukienkami jest jeszcze na Dietla, poza tym właśnie Anna Kara i Filara.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O dzięki, poszukam. Chociaż ja też jestem niska I szczupła więc teraz mam pewną obawę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 08:55   #2632
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Super, że znalazłaś miejsce, gdzie mają to czego potrzebujesz! Mnie takie zwiewne sukienki się podobają, ale nie na mnie. Z ciekawości przymierzałam kilka z bardziej zabudowaną górą i skromniejszym dołem - moja mama i panie w salonie stwierdziły zgodnie, że wyglądam jakbym szła do komunii, bo jestem niska i drobna.O to ile było ludzi? 150,200+?Salon z tego typu sukienkami jest jeszcze na Dietla, poza tym właśnie Anna Kara i Filara.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak na oko 250-270

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 09:20   #2633
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Hej

Jak myślicie, czy kształt A pasuje do lekko szerszych bioder i wystającego brzucha? Głownie chodzi mi o spódnicę. Czy taki kształt maskuje czy raczej podkreśla te partie? Widziałam tego typu sukienki tylko na szczupłych dziewczynach i nie wiem czy mi będzie pasować...

Spędziliśmy wczoraj 4 godziny w castoramie, a i tak załatwiliśmy tylko polowe rzeczy. Obsługa dno, mam wrażenie, że chyba za karę tam pracują
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 10:12   #2634
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Hej

Jak myślicie, czy kształt A pasuje do lekko szerszych bioder i wystającego brzucha? Głownie chodzi mi o spódnicę. Czy taki kształt maskuje czy raczej podkreśla te partie? Widziałam tego typu sukienki tylko na szczupłych dziewczynach i nie wiem czy mi będzie pasować...

Spędziliśmy wczoraj 4 godziny w castoramie, a i tak załatwiliśmy tylko polowe rzeczy. Obsługa dno, mam wrażenie, że chyba za karę tam pracują
Hej
Przychodzę z mocnym postanowieniem poprawy,bo ćwiczenia odpuściłam w ogóle dieta też leżała:/

Mikoma myślę,że będzie pasować, zależy też gdzie spódnica będzie wycięta,czy w talii czy trochę niżej
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 10:28   #2635
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

My też byliśmy na weselu w weekend i to zaowocowało tym, że teraz myślimy nad zmianą swojego zespołu. Nasz zespół jest typowo weselny, grają utowry przede wszystkim disco polo, a jak w weekend byliśmy naa weselu gdzie grał cover band to zaczelismy sie zastanawiać czy my też takiego zespolu nie chcemy... To bardziej w naszym stylu, kilka utowrow disco polo i wiekszosc tanecznych polsich i zagranicznych z lat 80/90tych. Tylko jednego się boje... ze starszyzna ( po 50tce) bedzie sie zle bawic jak nie bedzie typowego disco polo weselnego...
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 12:02   #2636
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez taka ja Pokaż wiadomość
O dzięki, poszukam. Chociaż ja też jestem niska I szczupła więc teraz mam pewną obawę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepiej pomierzyć i wtedy zdecydować. Może akurat taka będziesz się sobie podobać.
Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Tak na oko 250-270

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matulu, dla mnie 150 to już duże wesele. Nie wiem czy przy 250+ młodzi są w stanie zamienić z każdym gościem choć słowo.
Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Hej

Jak myślicie, czy kształt A pasuje do lekko szerszych bioder i wystającego brzucha? Głownie chodzi mi o spódnicę. Czy taki kształt maskuje czy raczej podkreśla te partie? Widziałam tego typu sukienki tylko na szczupłych dziewczynach i nie wiem czy mi będzie pasować...

Spędziliśmy wczoraj 4 godziny w castoramie, a i tak załatwiliśmy tylko polowe rzeczy. Obsługa dno, mam wrażenie, że chyba za karę tam pracują
Myślę, że tak zwłaszcza jeśli dobrze dobierzesz materiał i długość góry. Dodatkowo jeśli np góra będzie gorsetowana to jeszcze pomoże ukryć to i owo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 12:22   #2637
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Tak na oko 250-270

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to ogromne wesele Ja zapraszam 140 osob i juz duzo osob uwaza ze to bardzo duze wesele
Ciekawe ile przyjdzie... Ostatnio rodzice byli na weselu gdzie zaprosoznych 170 osob a przyszlo 120...
Ja licze ze 100-120 bedzie jesli zaprosze 140.
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 13:22   #2638
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Ja tez mam nadzieję, że dużo mi nie odmówi, ale my robimy spore wesele (choć jak na moje rejony nie aż tak) bo prosimy około 230 osób. Tu gdzie mieszkam jest dużo sal na 400 osób, a przeciętne wesele jest na 250-300 osób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 13:30   #2639
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Panny Młode 2019 cz. 4

W mojej rodzinie kiedyś było wesele na 280 (!) osób. Akurat nie byłam na nim, ale z kim nie rozmawiam, to każdy źle wspomina. Ciasno, za mało kelnerów (więc wielu gości dostało zimne jedzenie), młodzi nie mieli szans z każdym porozmawiać. Moim zdaniem takie spraszanie połowy wsi, jakichś znajomków nie wiadomo skąd, pociotków, to typowe zastaw się a postaw się.

Nie wiem kogo musiałabym zaprosić, żeby wyszło 300 osób, chyba sąsiadów, wszystkie koleżanki mamy z rodzinami, rodzeństwo dziadków z rodzinami... albo obcych ludzi

Chociaż rodzeństwo dziadków i ich rodziny to właściwie są dla mnie obce osoby

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2018-07-17 o 13:32
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 13:53   #2640
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
W mojej rodzinie kiedyś było wesele na 280 (!) osób. Akurat nie byłam na nim, ale z kim nie rozmawiam, to każdy źle wspomina. Ciasno, za mało kelnerów (więc wielu gości dostało zimne jedzenie), młodzi nie mieli szans z każdym porozmawiać. Moim zdaniem takie spraszanie połowy wsi, jakichś znajomków nie wiadomo skąd, pociotków, to typowe zastaw się a postaw się.

Nie wiem kogo musiałabym zaprosić, żeby wyszło 300 osób, chyba sąsiadów, wszystkie koleżanki mamy z rodzinami, rodzeństwo dziadków z rodzinami... albo obcych ludzi

Chociaż rodzeństwo dziadków i ich rodziny to właściwie są dla mnie obce osoby
Ja zapraszam ok. 200 osób, jak nie więcej, no ale mamy z Tż duże rodziny, ode mnie ok. 80, od niego tak samo i znajonych wyjdzie ok. 40, więc duże wesele nie oznacza, że zaprasza się pół wsi albo pociotków
A teraz w sierpniu 11 mamy wesele gdzie będzie ok. 80-100 osób, a 18 sierpnia gdzie będzie prawie 300

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 19:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.