Bioself, Persona Pearly, Lady Comp - zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-23, 13:36   #31
zuz@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 25
Dot.: Lady-comp

ja nawet z tabsami miałam tak samo więc wolę raz w miesiącu wziąc kilka p/bólowych niż cały miesiąc się truć )
zuz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 15:32   #32
Kasiaa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Lady-comp

Cześć dziewczyny. Ja używam tańszej wersji lady -comp - Pearlie, ale to jedna firma to produkuje. Kosztuje ok 1200 zł. Nie jest taki przybajerzony jak lady-comp, ale stosuję to od kilku miesięcy i działa, tzn nie jestem w ciazy, mimo że kocham sie z moim facetem bez zabezpieczenia i do końca, kiedy pokazuje dni niepłodne. Codziennie rano po przebudzeniu mierzy się temperaturę i pokazuje czy dni są płodne czy niepłodne. Wcześniej brałam tabletki przez ponad 5 lat, ale zaczęłam się zle czuc i odstawiłam, a z kondonami to srednia przyjemnosc. Kolega mi to polecił, uzywaja tego z żoną o ponad roku i tez działa.
Kasiaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 09:27   #33
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Czyli lady comp, baby comp i pearly to tylko termometr? Łeeeeeee... Za 1000-2000zł? Ja kupiłam w aptece za niewiele ponad 2zł. Wczoraj się dowiedziałam, że takie urządzonka istnieją i mnie zainteresowały. Przecież po temperaturze można wyznaczyć tylko dni po owulacji, a przed to po śluzie, czy tam twardości szyjki. Temperaturę to bym mogła sama mierzyć, gorzej ze śluzem, bo trudne się to wydaje. Wychodzi na to, że przy nieregularnych cyklach, albo tych utrudnionych (po stosowaniu pigułek) ten "comp", albo pearly może się pomylić i wtedy można tylko kciuki trzymać...

Ten mikroskop wydale się być rozsądniejszy, albo "sikanie na papierek" (persona).
Stosuje któraś personę i napisze jakąś opinię na jej temat?
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 03:58   #34
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Question Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Cześć dziewczyny, ja też od tego cyklu rezygnuje z hormonów. Zastanawiam się nad zakupem persony. Stosuje ją któras z was??? Mój mąż i tak bywa 3 dni w miesiącu w domku a ja po hormonach czułam się strasznie...
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 12:08   #35
zuz@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 25
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

no właśnie bardziej pomyli sie "mikroskop lub sikanie na papierek" niż comp. Ja zaczełam stosowanie lC właśnie po pigułkach i pomógł mi dzielnie przejść przez ten trudny czas ale udało się i cieszę się że już nie jestem na hormonach.
I pamiętajcie dziewczyny o skuteczności w końcu ktoś to sprawdził i potwierdził i wychodzi że to LC ma najwyższą skuteczność nie persona czy bioself....
zuz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 19:13   #36
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Cytat:
Napisane przez zuz@ Pokaż wiadomość
no właśnie bardziej pomyli sie "mikroskop lub sikanie na papierek" niż comp. Ja zaczełam stosowanie lC właśnie po pigułkach i pomógł mi dzielnie przejść przez ten trudny czas ale udało się i cieszę się że już nie jestem na hormonach.
I pamiętajcie dziewczyny o skuteczności w końcu ktoś to sprawdził i potwierdził i wychodzi że to LC ma najwyższą skuteczność nie persona czy bioself....
Jak taki "compik" może kosztować nawet 2 000zł, choć wart jest może 200, to i testy mogły być lekko "sponsorowane".

Strasznie mnie zastanawia, skąd oni wzięli tak dużą skuteczność, skoro to mierzy tylko temperaturę? Przecież to niemożliwe. Chyba że wskazuje naprawdę malutko dni bezpłodnych. Przecież temperatura jest wrażliwa na stany zapalne, o których można nawet nie wiedzieć. Np. ząb Cię jeszcze nie boli, ale juz się psuje - temperatura skacze.

O bioselfie gdzieś czytałam, że dziewczyna stosowała go wraz z mierzeniem temperatury i oglądaniem śluzu i badaniem szyjki i ogólną obserwacją swojego ciała (np. bóle okołoowulacyjne itp.). Wszystkie objawy oprócz bioselfu mówiły, że to są najpłodniejsze dni. Bioself wskazywał niepłodne. Wkleiła swój wykres na forum i wszyscy się zgadzali, że to był idealny dzień, ale na poczęcie dziecka.

Wniosek nie ufać bioselfowi. Do ladykompa też z dużą dozą niepewności podchodzić.
__________________


Edytowane przez eklerka
Czas edycji: 2007-07-22 o 12:39
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 13:15   #37
zuz@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 25
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

ladycomp ma bogata bazę danych w środku a bioself nie ma. badania są zamieszczone w literaturze fachowej gdzie żadne sonsorki nie mają dostępu ))
zuz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 15:32   #38
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Cóż, jeśli dla kogos LC jest za drogi - mozna prowadzic obserwacje na http://www.28dni.pl.
Z tego co wiem jest tam specjalny algorytm, który pomaga okreslic roznice pomiedzy dniami płodnymi i niepłodnymi, a ponadto jest zawsze możliwość skorzystania z porad ekspertów.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 15:43   #39
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Ja też się tam zalogowałam Niestety po miesiącu serwis jest płatny. Jakby ktoś chciał się zalogować, to niech do mnie najpierw napisze. Podam swojego nicka i jesli się go wpisze przy logowaniu w rubryce "Kod polecający" dostanę miesiąc gratis.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:50   #40
russo17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Smile Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Cytat:
Napisane przez martynaa Pokaż wiadomość
przez pnad 3 lata brałam taletki anty... mam ich już serdecznie dość... i zastanawiam się nad alternatywą w antykoncepcji... czy ktoś wie cos na temat urządzeń: bioself, persona pearly, lady comp .... lub innych podobnych?

proszę o odpowiedź
witam
ja używam bioselfu już od dwóch lat i jestem zadowolona
innym też polecam jest łatwy w stosowaniu i co najważniejsze sprawdza się
www.bioself.pl
russo17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 16:06   #41
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Słyszałam wiele opini, że ze wszystkich Lady kompów, person i innych takich bioself jest najbardzij omylny.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-31, 14:56   #42
martynaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

mam pytanie
jak używa się pearly ?? czy temperaturę mierzy się jedynie w ustach, czy można pod pachą lub w pochwie, pytam właścicielki...
martynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 14:04   #43
zuz@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 25
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

ja mam ladycomp i mierzy się pod językiem w pearly pewnie tak samo bo i producent ten sam
zuz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 21:27   #44
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Cytat:
Napisane przez martynaa Pokaż wiadomość
mam pytanie
jak używa się pearly ?? czy temperaturę mierzy się jedynie w ustach, czy można pod pachą lub w pochwie, pytam właścicielki...
Pod pachą byłoby bez sensu. Tam żadnym termometrem nie uzyskasz wystarczającej dokładności.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 15:18   #45
jupik
Rozeznanie
 
Avatar jupik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: moje Miasto, w Centrum Świata:)
Wiadomości: 817
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Dziewczyny, ja tam nie wiem na ile skuteczne sa metody naturalne bo ich nie stosuję, ale co do Lady Compa i wszekich jego odmian(Perly, baby comp) to powiem wam jedno-szukałam informacji na temat tej metody, bo przerwałam branie tabletek a gumek nieawidzę i na każdym forum gdy pojawia się temat LC nagle zjawia się jakaś użytkowniczka z kilkoma postami na koncie lub zupełnie nowa i zaczyna zachwalać to urządzenie. Co ciekawe sposób wyrażania wszystkie te użytkowniczki mają podobny by nie powiedzieć-taki sam.Czasem nawet nick mają identyczny!!! Więc odnoszę wrażenie że to robota producenta, który stara się zrobić sobie reklamę. A tak nawiasem mówiąc urządzenie działa tylko na podstawie pomiaru temperatury i statystycznego cyklu zapisanego w pamięci...a jak wiadomo jest kłamstwo wiekie kłamstwo i statystyka. To już metoda objawowo termiczna jest dużo pewniejsza!!!przynajmniej są 2 zmienne wyznaczające dni płodne
a tu podaję przykładowe adresy forów, na któych pojawiały się nowe użytkowniczki-"propagatorki"lady compa
http://www.babyboom.pl/forum/forum-o...ady-comp-3747/
http://www.forum.obcasy.pl/viewtopic...er=asc&start=0
http://www.forum.wellnesslife.pl/viewtopic.php?t=102
__________________
już 25 kwietnia 2009r. nasz ślub

Seks- maksimum radości bez jednego uśmiechu...
http://www.suwaczek.pl/cache/36d1015f53.png

Edytowane przez jupik
Czas edycji: 2008-06-07 o 15:24 Powód: literówka
jupik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 12:00   #46
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Ja juz zakupiłam mikroskop DONNA i termometr MICROLIFE Mt 1622 (ponoc najlepszy do przy NPR). Ciekawe jak beda sie sprawowac. Odstawiam tabletki i bede musiała uważac teraz. No i ciekawe czy bedzie mi wychodzic to mierzenie temperatury
A moze wiecie cos o tym mikroskopie? Niektórzy gadają ze super i naprawde działa a kilka opinni ze jest on do bani. Ciekawa jestem.Bede miala okazje sama sie przekonac niebawem
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 14:03   #47
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

ja dostałam w prezencie personę i zastanawiam się nad jej skutecznością skoro już jest to będę używać ale czy ufać...?
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 14:07   #48
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Jakby któraś chciała paczkę testerów "persona", to mogę się na coś wymienić na targowisku, (całe zafoliowane i z długą datą ważności).
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 16:35   #49
iryda
Raczkowanie
 
Avatar iryda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
GG do iryda
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Cóż, jeśli dla kogos LC jest za drogi - mozna prowadzic obserwacje na http://www.28dni.pl.
Z tego co wiem jest tam specjalny algorytm, który pomaga okreslic roznice pomiedzy dniami płodnymi i niepłodnymi, a ponadto jest zawsze możliwość skorzystania z porad ekspertów.
nie ma tam żadnego algorytmu, bo ten chcąc niechcąc musiałby się opierać na statystyce, która niestety jest zawodna; za to mozna poprosic o pomoc ekspertów, lub poradzic się innych użytkowniczek
iryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 11:39   #50
zuz@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 25
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

jupik
widać jest więcej dziewczyn które są zadowolone z ladycompa jak ja. Jestem zwykłą dziewczyną, która wypowiada się na temat urządzenia które mnie bardzo dobrze służy i widać nie jest to kłasmtwo )

Tak łatwo oceniać innych cóż......

Na początku gdy znalażłam to urządzenie miałam podobne myśli do Twoich, byłam sceptycznie nastawiona, ale po wielu namysłach kontaktach z lekarzem i szperaniu w necie skusiłam się i teraz jestem juz zupełnie spokojna o antykoncepcję.

Ty robisz co chcesz i ja także.
zuz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 16:20   #51
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Cytat:
Napisane przez zuz@ Pokaż wiadomość
jupik
widać jest więcej dziewczyn które są zadowolone z ladycompa jak ja. Jestem zwykłą dziewczyną, która wypowiada się na temat urządzenia które mnie bardzo dobrze służy i widać nie jest to kłasmtwo )

Tak łatwo oceniać innych cóż......

Na początku gdy znalażłam to urządzenie miałam podobne myśli do Twoich, byłam sceptycznie nastawiona, ale po wielu namysłach kontaktach z lekarzem i szperaniu w necie skusiłam się i teraz jestem juz zupełnie spokojna o antykoncepcję.

Ty robisz co chcesz i ja także.
Skąd taka pewność? Jak ladycommp rozróżnia skok temperatury spowodowany stanem zapalnym w organiźmie od skoku spowodowanego owulacją? Może być super-hiper skomputeryzowany, ale to wciąż tylko termometr.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 15:16   #52
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

2-3 lata temu spotkałam się z właścicielami firmy (dystrybutor LC, BC i Pearly). Po pierwsze: bardzo mili, młodzi ludzie (małżeństwo) , chyba przez 2 godziny rozmawialiśmy o tych urządzeniach. Nie zdecydowałam się jednak na zakup, bo są to drogie urządzenia i wolałam poczekać aż usłyszę wieeeeele pozytywnych opini. Wydaje mi się że zuz@ robi reklamę szkoda, że inne osoby które tego używają nie pisza o tym.

Jednak po tych 3 latach znowu zastanawiam się nad zakupem, tym razem musze temat obgadać z TŻ-tem.

Jak coś znajdę na necie to napiszę, albo jak kupię
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 20:57   #53
monstruma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

kupilam lady comp pół roku temu. wczesniej przegladałam wszystkie fora ale trudno bylo znaleźć szczere, konkretne wypowiedzi co do skuteczności tego urządzenia. zaryzykowałam, i jestem calkiem zadowolona, choć nie ufam LC w 100%...
monstruma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 17:50   #54
iazn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

polecam bioself- w miare tani i dokładny.
iazn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 20:38   #55
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Cytat:
Napisane przez iazn Pokaż wiadomość
polecam bioself- w miare tani i dokładny.
a po co ci to urzadzenie skoro jestes dziewica ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 19:50   #56
ignorantia
Przyczajenie
 
Avatar ignorantia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 14
Cytat:
Napisane przez Sanderek Pokaż wiadomość
Ja spotakłam się z tym urządzonkiem w Niemczech, a kobiety bardzo je sobie chwalą. Podobno bardzo dokładnie określa dni płodne i bezpieczne, jednak mnie osobiście urzadzenie to nie przekonuje. Prędzej przekona mnie skuteczność tego urządzenia w przypadku, gdy ktoś chce miec dzieci w celu dokładniejszego określenia dni płodych, jednak nie widze w tym "dobrego środka antykoncepcji".
Owszem, BARDZO dokładnie. Wg lady-compa masz mniej więcej 25 dni płodnych w miesiącu Nie dziwię się, że ma tak wysoki wskaźnik Pearla.
Wyrzucona kasa.

PS Znajdźcie sobie wszystkie wypowiedzi użytkowniczki Zuz@. Marketing w formie czystej. Wstyd.

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-12-17 o 09:41 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja edycji/multicytatu, z której proszę korzystać!
ignorantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 08:17   #57
moniazabcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Od 6 lat używam Bioselfu, myślę że z powodzeniem, bo działał zarówno jako wskaźnik najlepszych dni płodnych i jako wskaźnik dni niepłodnych. Więcej możecie poczytać tu, to nowszy model Biselfu niż ja mam http://www.ciaza-porod.pl/bioself.html
Oczywiście nie namawiam nikogo na siłę. Dzisiaj szukałam informacji o innych urządzeniach bo myślałam że od tamtego czasu coś pojawiło się nowego ale jak widzę są te same produkty.
moniazabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 11:56   #58
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Proponuję:
  1. nie ufać żadnym urządzeniom w 100%. Jak ktoś chce je stosować, to poczytać o różnych metodach wieloobjawowych i "komputerek" traktować tylko jako dodatkowy wskaźnik. (Chyba, że ktoś niezdecydowany, czy chce dziecko, czy nie :wink: )
  2. nie ufać opiniom osób, które właśnie założyły nowego nicka tylko po to, żeby zachwalić urządzenie.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 11:59   #59
annajak
Raczkowanie
 
Avatar annajak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szamotuły - Leszno
Wiadomości: 60
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

witam
przeczytałam wątek i inne fora w internecie - bo zdecydowałam się odstawić tabletki, które biorę już od lat, i niestety zauważam coraz więcej skutków ubocznych (waga, pękające naczynka, spadek libido, rozdrażnienie). Faktycznie mało informacji u nas o tym i zawsze znajdzie się ktoś dziwnie zachwalający. Według mnie to działa jak kalendarzyk + mierzenie temperatury, ale myślę że jest dużo dokładniejszy od takich samodzielnych zapisków w końcu to komputerek

Ja zamierzam kupić baby comp, ze względu na to, że za jakiś czas będziemy z mężem planować dzidziusia (marzy mi się dziewczynka , a ta wersja komputerka ma wbudowane coś do określania płci potomka na 80%), i na pewno przez jakiś czas zanim nie nabiorę zaufania do tego "drogiegoo termometru ze statystyką" będę stosować gumki.

W polskim internecie najtaniej znalazłam to użądzenie tutaj
http://www.******************/apteka-produkty /babycompkomputercykluprze znaczonydoplanowaniarodzi nyorazant ykoncepcji-2566.html
- za 2249,00zł. I tam pewnie kupię.

Jeszcze trochę to potrwa zanim się przestawię z hormonów, bo mam jeszcze dwa opakowania do zjedzenia i potem trzeba poczekać na 1 normalną miesiączkę z tego co czytałam żeby zacząć mierzyć, a z tym po odstawieniu hormonów ponoć różnie jest, można sobie długo poczekać hi hi. Ale przynajmniej już dziś zacznę odkładać kaskę na to cudo.

Jak kupię napiszę.

Pozdrawiam !
__________________
Ślubowałam 14-07-2007

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007071401801830.png
annajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 21:05   #60
moniazabcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: bioself, persona pearly, lady comp ....

Moje dwie koleżanki także używają komputerków ale rzeczywiście jako wsparcia metody tradycyjnej objawowo termicznej, mówią że to raczej one się mylą niż komputerek. Ile w tym prawdy to nie wiem ale ja będę nadal używać mojego gadżetu
moniazabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-25 13:59:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.