kupno kuchni w IKEA????? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 21:14   #31
ulubione
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 91
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Generalnie dobrze jest szukać produktów ze średniej półki ale w dobrej jakości. Te najtańsze na ogół bardzo szybko się niszczą. Przy większym remoncie czy wykańczaniu nowego mieszkania każdy grosz się liczy ale na stałych elementach nie warto oszczędzać.
ulubione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 08:41   #32
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Cytat:
Napisane przez masztika Pokaż wiadomość

ellish :
co do sof - bo tez mamy stamtad :P - sofe przywozi sie w czesciach, jedno pudlo jest wielkie jakby z calym korpusem, a reszte trzeba do niego podokładać, ale u nas montaz przebiegł bez problemu (sami montowalismy)
Dziekuje

To dobrze, ze tak sie przywozi, bo byloby ciezko do mieszkania nam wniesc taka wielka rzecz. A co do skladania, TZ juz zaciera rece, ona uwielbia te klocki
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 23:31   #33
miedzybugiemaprawda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
hmm...kiedys rozmawialam ze znajomym co pracuje w tym sklepie i odradza kupowania kuchni tutaj, ze wzgledu, ze one sa slabej jakosci.
Jak to sie mowi " jesli chcesz meble na dluzej, to na pewno nie Ikea, zreszta sama cena mowi za siebie".
I mowi sie, ze to sa "jednorazowe meble".
Cos tam zaraz bedzie sie odklejac/odpadac itp.

Opinia pracownika. Nigdy nie mialam nic z tego sklepu, wiec nie podpisuje sie pod tym, ale moze warto miec to na uwadze.
mam kuchnie białą wysoki połysk 4 rok. W sumie nie mam na co narzekać, to co się zepsuło zostało bez problemu wymienione, choć jesli by się uparli mogli nie przyjąć reklamacji. Gdybym meble kupiła gdzie indziej, nie byłoby tak różowo. Wiem, bo przerabiałam temat
miedzybugiemaprawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 23:39   #34
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Cytat:
Napisane przez masztika Pokaż wiadomość

w koncu padlo na najtansze fronty (bialy harlig - jak w przyszlosci budzet bedzie wiekszy to mozna same fronty wymienic)
troszke drozszy szary blat
sprzety bralismy spoza ikei bo akurat sprzety agd maja tam drogie (tylko piecyk wzielismy stamtad),
ale nie bylo z tym problemu
Z tego co czytałam, to ikea systematycznie ma wprowadzać na rynek nowe fronty które niestety nie będą pasować do obecnej zabudowy. W kolejnym roku (tzn chyba 2015?) ma być premiera, w Polsce na pewno będzie jakieś opóźnienie. Choć może przez jakiś czas będą jeszcze dostępny stary system
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 18:21   #35
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Cytat:
Napisane przez karitta Pokaż wiadomość
Ale odkop, wow
Kupowaliśmy meble na wymiar przez internet - wyszło sporo taniej.
Gotowe zestawy Ikea nie są najlepszej jakości, raczej bardzo przeciętnej, ale to kwestia tego, czego konkretnie oczekujemy.
zależy.
ja mam kuchnie z Ikei niemal 4,5 roku. 2 lata w jednym mieszkaniu, potem przeprowadzka - zabrałam meble kuchenne ze sobą (a co będę komuś sponsorować kuchnię jak w nowym mieszkaniu sama nie miałam), po przewiezieniu dopasowane do ustawienia w nowej kuchni. tutaj kolejne 2,5 roku. nic sie nie psuje, nie odpada, wszystko działa. no, ok odpływ zlewu sie popsuł po 4 latach i zaczęło lać się na podłogę - koszt wymiany na nowy 25 zł.
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 16:04   #36
masztika
Przyczajenie
 
Avatar masztika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

eibhlin87
naprawdę wow o tym nie wiedziałam

no, ale może rzeczywiście nie wycofają nagle wszystkich starych systemów bo myślę, że dużo ludzi by było niezadowolonych.

W każdym razie ja potwierdzam, że moja kuchnia sprawuje się bardzo dobrze, tak samo dobrze wygląda, więc myślę, że jak za taka cenę to jest super.

no i 25 lat gwarancji tylko właśnie przy montażu trzeba się zapoznać z regulaminem bo tam trzeba zachować odpowiednie odległości, wysokości itp żeby gwarancja była ważna.
masztika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 16:48   #37
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Z racji tego, że posiadam kuchnie z Ikei dorzucę swoją opinię, może komuś się przyda
W nowym domu mieszkam prawie 2 lata i kuchnię użytkuje bardzo intensywnie (posiadam fronty LIDINGÖ i blaty NUMERÄR).
Kuchnię zamówiliśmy z transportem i zbieraniem, natomiast bez problemu całą złożyli nam tata i teść (ceny montażu są dosyć wysokie).
Jeżeli chodzi o szafki i fronty nie mam do nich żadnych zastrzeżen.
Szafek mam dosyć dużo + wyspę (kuchnia ok20m), kolor biały, bez problemu czyści się fronty, tzw karuzela sprawuje się świetnie, wszystkie mechanizmy/spowalniacze itd bez zarzutu.
Jeżeli natomiast chodzi o blat osobiście nie polecam-niesamowicie się rysuje, nawet przy najdrobniejszym przesunięciu np garnka czy talerza (a Ikea na stronie informuje, że drewniany blat jest niesamowicie wytrzymały, my swój przed montażem dodatkowo zaimpregnowaliśmy a wg. mnie obecnie wygląa fatalnie, dodam, że cena jest bardzo wysoka i myślałam, że idzie za nią jakość).
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 10:32   #38
masztika
Przyczajenie
 
Avatar masztika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

tak, co do blatów to tez słyszałam bardzo podzielone opinie. na początku skłanialiśmy się właśnie do drewnianego, w końcu wzięliśmy laminowany szary NUMERAR, na razie sprawuje się ok, ale wiadomo dopiero po dłuższym czasie będzie można ocenić.
No, ale właśnie ceny blatów są tam dosyć wysokie, a jakość nie zawsze taka jak powinna być..
masztika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 14:51   #39
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
hmm...kiedys rozmawialam ze znajomym co pracuje w tym sklepie i odradza kupowania kuchni tutaj, ze wzgledu, ze one sa slabej jakosci.
Jak to sie mowi " jesli chcesz meble na dluzej, to na pewno nie Ikea, zreszta sama cena mowi za siebie".
I mowi sie, ze to sa "jednorazowe meble".
Cos tam zaraz bedzie sie odklejac/odpadac itp.

Opinia pracownika. Nigdy nie mialam nic z tego sklepu, wiec nie podpisuje sie pod tym, ale moze warto miec to na uwadze.
To jest opinia pracownika który widzi te kuchnie na codzień w sklepie. A jak wiemy codziennie przechodzi tam wiele ludzi, który niszczą szafki otwierając, testując. Myślę że zużycie to jest niewspółmierne do tego w domu.

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
a jak szlo skladanie? Ile Wam to zajelo? To chyba trzeba miec anielska cierpliwosc
Cytat:
Napisane przez kiika Pokaż wiadomość
Pracownicy z Ikea we dwóch składali kuchnię do późnego wieczora, więc nie wyobrażam sobie jak długo robiły to osoby, które nie znają się na rzeczy.
Mnie zajęło dwa dni na spokojnie samo składanie. Robiłam to z chłopakiem, ale nie śpieszyliśmy się jakoś specjalnie. Samo zawieszenie i wywiercenie otworów na uchwyty, robili panowie którzy wówczas nam przeprowadzali remont.

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Z racji tego, że posiadam kuchnie z Ikei dorzucę swoją opinię, może komuś się przyda
W nowym domu mieszkam prawie 2 lata i kuchnię użytkuje bardzo intensywnie (posiadam fronty LIDINGÖ i blaty NUMERÄR).
Kuchnię zamówiliśmy z transportem i zbieraniem, natomiast bez problemu całą złożyli nam tata i teść (ceny montażu są dosyć wysokie).
Jeżeli chodzi o szafki i fronty nie mam do nich żadnych zastrzeżen.
Szafek mam dosyć dużo + wyspę (kuchnia ok20m), kolor biały, bez problemu czyści się fronty, tzw karuzela sprawuje się świetnie, wszystkie mechanizmy/spowalniacze itd bez zarzutu.
Jeżeli natomiast chodzi o blat osobiście nie polecam-niesamowicie się rysuje, nawet przy najdrobniejszym przesunięciu np garnka czy talerza (a Ikea na stronie informuje, że drewniany blat jest niesamowicie wytrzymały, my swój przed montażem dodatkowo zaimpregnowaliśmy a wg. mnie obecnie wygląa fatalnie, dodam, że cena jest bardzo wysoka i myślałam, że idzie za nią jakość).
Zgadzam się w zupełności. Szafki w środku, na zewnątrz są wciąż bez zarzutu ( a to już lata...). Natomiast nie polecam blatu, lepiej dokupić sobie z innego źródła. W miejscach złączenia z kuchenką poodchodziły boki laminatu. Taśma na froncie się wytarła, w okolicach zlewu zrobiły się wybrzuszenia (fakt że u mnie w domu nikt nie przejmuje się tą wodą stojącą).
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 13:37   #40
ulubione
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 91
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Z drewnem niestety tak jest, że łatwo się rysuje ale jak jest olejowane to bardzo łatwo naprawić. Ja mam taki dębowy blat i od czasu do czasu po prostu olejuje i nic nie widać. Naturalne materiały mają to do siebie....
ulubione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 00:25   #41
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Podnoszę temat.
Obecnie jesteśmy w trakcie wybierania mebli do kuchni, no i nasz wybór padł na meble IKEA - fronty STÅT i blat PRÄGEL. Projekt już gotowy, jedynie zastanawiamy się nad AGD, i tu mam kilka pytań . Czy normalna pralka i zmywarka zmieszczą się pod blat? Czy każde zmywarki/pralki mają ściągane swoje blaty?
Poszukujemy sprzętu z BOSCHa: zmywarki, pralki, i piekarnika. Macie jakieś sprawdzone modele?

I jeszcze jedno pytanie, czy lepiej wziąć większą czy mniejszą szafkę na okap? CZy w ogole w tej szafce można trzymać coś postawionego na okapie? Może pytanie z kosmosu, ale nie mialam nigdy styczności z tym urządzeniem...
Z góry dziękuję za pomoc
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 12:14   #42
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

My swoją kuchnię też kupiliśmy w Ikei korzystając z grudniowej promocji. Jeszcze czeka w paczkach na złożenie, za jakieś 2 tygodnie mam nadzieję zaczniemy z nią działać

Projekt przygotowaliśmy sami, później w sklepie jeden z pracowników na niego spojrzał i pomógł z małymi,ale ważnymi detalami
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:03   #43
bierdonkalemur
Raczkowanie
 
Avatar bierdonkalemur
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Hej właśnie zastanawiamy się nad zakupem mebli kuchennych do naszego nowego mieszkania. U 3 różnych producentów mebli na wymiar dostaliśmy wycenę kuchni od 5000zł-6700 zł Materiały to byłyby góra połysk - tzw. folia i dół matowy (nie folia). Blat niedrewniany. Szuflady na ciche domykanie. Grubość płyt tzw. "18" i tutaj moje pytanie czy taka cena to dużo czy mało w porównaniu do kuchni z IKEA? Słyszałam różne opinie o kuchniach z IKEA głównie, że są to meble na dużo cieńszych płytach "16" a nawet "12" których nie polecano mi. Meble na wymiar powinny być niby lepszej jakości ale jakoś nie czuję że materiały które będą użyte są jakiejś super jakości. W końcu to nie lakier czy drewno więc nie wiem czy warto robić na wymiar...zależało mi na kuchni z połyskiem ale pani która robiła dla nas wycenę powiedziała że dołem muszą być matowe bo te z połyskiem (folia) mogą się odklejać przy piekarniku z powodu ciepła co mnie zmartwiło bo lakier już jest dwa razy droższy więc odpada....a dodam że kuchnia jest narożna wymiary: 2,5 m i druga ściana 1,30 m w tym mieści się kuchenka z piekarnikiem w zabudowie i kran To znaczy byłyby montowane w tych meblach ale oczywiście nie w tej cenie bo kuchenka i kran do kupienia oddzielnie

Edytowane przez bierdonkalemur
Czas edycji: 2014-02-13 o 22:06
bierdonkalemur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:55   #44
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Mam pytanko, ma ktoras z Was pralke pod blatem i dodatkowo taka czarna ochronna mate podpralkowa ? Da to rade zmiescic sie wszytko pod blatem, czy raczej sama pralka bez maty?

Sent from my LG-P700 using Wizaz Forum mobile app
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 15:10   #45
mariola2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

NIE NIE NIE Dzwoniłam, pytałam każdy robi cos innego, dwie takie panie z plakietkami " uczymy się"miały mi doradzić jakie meble, które do mojej wymierzonej kuchni, to nie muszę sobie kupić projekt, ona nic nie może podłam wymiary powiedziałam co mi sie podoba, okazało się że już nie ma tych mebli, jeszcze jedne czerwone też sie wysprzedały - masakra. NIE POLECAM!!! ZNIECHĘCONA NIGDY WIĘCEJ
mariola2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 06:23   #46
ksieciunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 69
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
My swoją kuchnię też kupiliśmy w Ikei korzystając z grudniowej promocji. Jeszcze czeka w paczkach na złożenie, za jakieś 2 tygodnie mam nadzieję zaczniemy z nią działać

Projekt przygotowaliśmy sami, później w sklepie jeden z pracowników na niego spojrzał i pomógł z małymi,ale ważnymi detalami
I jak, kuchnia poskładana? Jakie wybraliście fronty i jak oceniacie jakość?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





ksieciunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 06:40   #47
Kornellis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 289
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Ja mam kuchnie z Ikea. Tą bardzo popularną w serialach telewizyjnych choć jak kupowałam... to tak popularna nie była. Wtedy była "nowością" . Zdecydowałam się na ikea. Bo szło kupować na tak przysłowiowe raty - najpierw dół, potem górne szafki. Ja sobie projekt kuchni zrobiłam sama.. w Intrenecie w takim programie Ikea.
Meble używam już sporo czasu... ok. 4 lat. Są w stanie dobrym. Poniszczyły się trochę w środku.. ale to raczej moja wina. Myślę, że na nasze mieszkanie w tym mieszkaniu jeszcze jakieś 4-5lat wystarczą (choć chcielibyśmy mniej)
__________________
"Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia"

Dwukierunkowa studentka po przejściach
Kornellis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 13:30   #48
ksieciunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 69
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Cytat:
Napisane przez Kornellis Pokaż wiadomość
Ja mam kuchnie z Ikea. Tą bardzo popularną w serialach telewizyjnych choć jak kupowałam... to tak popularna nie była. Wtedy była "nowością" . Zdecydowałam się na ikea. Bo szło kupować na tak przysłowiowe raty - najpierw dół, potem górne szafki. Ja sobie projekt kuchni zrobiłam sama.. w Intrenecie w takim programie Ikea.
Meble używam już sporo czasu... ok. 4 lat. Są w stanie dobrym. Poniszczyły się trochę w środku.. ale to raczej moja wina. Myślę, że na nasze mieszkanie w tym mieszkaniu jeszcze jakieś 4-5lat wystarczą (choć chcielibyśmy mniej)
Dzięki za opinię, ale chciałabym, żeby wypowiedział się ktoś, kto ma meble METOD. Sama też mam FAKTUM, kupione 3 lata temu, z frontami Abstrakt. Do nowego mieszkania rownież ma być ikea, tylko zastanawiam się jak sprawują się te nowe meble - głównie chodzi mi o mechanizmy szuflad, zawiasy. W sklepie mialam wrazenie, ze FAKTUM były solidniejsze, choć może to dlatego, że te meble z ekspozycji są otwierane przez wszystkich po milion razy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





ksieciunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 19:50   #49
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Jeżeli chodzi o system METOD, to ja nie narzekam. Z szuflad naprawdę warto wziąć maximery, ten droższy typ szuflad. Zawiasy też na razie działają bez szwanku. I warto dołożyć do lepszych nóżek zamiast najtańszych plastików.
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-07, 20:46   #50
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

My właśnie jesteśmy o krok od kupna kuchni z Ikea, wszyscy dookoła (w tym koledzy zajmujący się skręcaniem mebli) chwalą, więc nie wahamy się
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 19:44   #51
ksieciunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 69
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

[1=6610e975c85461a73511d7b 83bf3e01cd5d91d24_6487a38 504e0b;63900796]Jeżeli chodzi o system METOD, to ja nie narzekam. Z szuflad naprawdę warto wziąć maximery, ten droższy typ szuflad. Zawiasy też na razie działają bez szwanku. I warto dołożyć do lepszych nóżek zamiast najtańszych plastików.[/QUOTE]
Dzięki za opinię! A długo już macie kuchnię METOD? Nastawiamy się właśnie na Maximerę - nawet wtedy cena naszej kuchni jest niska w porównaniu do kuchni na wymiar. A jakie macie fronty?
[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;63902646]My właśnie jesteśmy o krok od kupna kuchni z Ikea, wszyscy dookoła (w tym koledzy zajmujący się skręcaniem mebli) chwalą, więc nie wahamy się [/QUOTE]
Pochwal się jak już poskładacie Waszą kuchnię My będziemy kupować dopiero pod koniec roku, więc mam jeszcze trochę czasu na zbieranie opinii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





ksieciunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 14:11   #52
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Tez słyszałam że te kuchnie sa fajnie i można dopasowac na rózne sposoby do pomieszczenia, a wychodzi sporo taniej niż na wymiar.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 08:20   #53
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

My obecnie szykujemy się do zakupu kuchni Metod z frontami Filipstad. W naszym obecnym mieszkaniu użytkujemy kuchnię Metod już 4 lata i nic się z nią nie dzieje, nie widać po niej zużycia.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 14:07   #54
Olga351
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Ja jednak od kuchni z ikei wolałabym coś solidnego, zrobionego na wymiar. Sama mam meble kuchenne xxx i zdecydowanie chwalę sobie takie rozwiązanie, co i Wam polecam.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2017-05-05 o 23:18 Powód: ukryty link
Olga351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 13:16   #55
Maciekja32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Witam. Dziś jest 31.10.2017 a ja właśnie rozglądam się za sprzętem do kuchni. Póki co sprzęt który wpadł mi w oko prezentuje poniższa lista :

-płyta indukcyjna samsung NZ64H57479K cena 1850zl
-piekarnik samsung NV70H5787CB 2190 zl
-okap samsung NK24M7070VB 2290 zl
-lodówka samsung RB33J3230BC jeśli wezmę ten cały sprzęt z listy to lodówkę będę miał za 950 zł

Czas mi się kończy gdyż stolarz pogania..

Proszę o opinie co myślicie na temat mojego wyboru.
Mile widziane opinie użytkownik?w w/w sprzętu.
Maciekja32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 17:22   #56
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Promocja na kuchnie do 11 stycznia. Ktoś się skusi? Ja na pewno.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 11:56   #57
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Promocja na kuchnie do 11 stycznia. Ktoś się skusi? Ja na pewno.
ja chyba również
__________________
Amelia 05.09.2011
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 16:06   #58
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Cytat:
Napisane przez new_life Pokaż wiadomość
ja chyba również

W którą celujesz?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 02:24   #59
patana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 29
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Ja na pewno, bo w kwietniu wyprowadzka na swoje 😀 zastanawiamy sie jeszcze nad agd, bo jednak nie przekonuje mnie ten z ikea, choć na zmywarkę będziemy skazani ( nie spasuje się frontu do zmywarki innej firmy-info z infolinii)...
patana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 08:49   #60
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: kupno kuchni w IKEA?????

Cytat:
Napisane przez patana Pokaż wiadomość
Ja na pewno, bo w kwietniu wyprowadzka na swoje 😀 zastanawiamy sie jeszcze nad agd, bo jednak nie przekonuje mnie ten z ikea, choć na zmywarkę będziemy skazani ( nie spasuje się frontu do zmywarki innej firmy-info z infolinii)...
My wzięliśmy właśnie tylko zmywarkę. Resztę kupimy/kuoiliśmy gdzie indziej. Jutro przyjeżdża kuchnia (94 kartony, razem 411 kg.).
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-10 17:44:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.