Prezerwatywa i finał - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-31, 10:23   #1
chrisbp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 144

Prezerwatywa i finał


Czy kochając się z gumką należy dla bezpieczeństwa wychodzić przed końcem? Wiem że głupie pytanie, ale moja TŻ bardzo boi się końca w środku i przeraża ją nawet te "pulsowanie" podczas orgazmu, bo kojarzy jej się to z pęknięciem. A oboje boimy się tego że może coś "wycieknąć" i jeśli już mam kończyć w środku to tylko w niepłodne. Jak już wspominałem w styczniu idzie po tabletki ale o seksie bez gumki nie będzie mowy, najwyżej będę mógł kończyć zawsze w środku...O dziecku nie ma mowy, brak jakichkolwiek możliwości, oboje studiujemy jeszcze zaocznie i zarabiamy dość małe kwoty (poniżej 1000zł). Ale chciałbym wreszcie kochać się NORMALNIE. Jak ją przekonać?
chrisbp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 10:30   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez chrisbp Pokaż wiadomość
Czy kochając się z gumką należy dla bezpieczeństwa wychodzić przed końcem? Wiem że głupie pytanie, ale moja TŻ bardzo boi się końca w środku i przeraża ją nawet te "pulsowanie" podczas orgazmu, bo kojarzy jej się to z pęknięciem. A oboje boimy się tego że może coś "wycieknąć" i jeśli już mam kończyć w środku to tylko w niepłodne. Jak już wspominałem w styczniu idzie po tabletki ale o seksie bez gumki nie będzie mowy, najwyżej będę mógł kończyć zawsze w środku...O dziecku nie ma mowy, brak jakichkolwiek możliwości, oboje studiujemy jeszcze zaocznie i zarabiamy dość małe kwoty (poniżej 1000zł). Ale chciałbym wreszcie kochać się NORMALNIE. Jak ją przekonać?
prezerwatywy są skuteczne.
skoro się boi to problem raczej psychologiczny i bała się bedzie zapewne tez z tabletkami.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 10:31   #3
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez chrisbp Pokaż wiadomość
Czy kochając się z gumką należy dla bezpieczeństwa wychodzić przed końcem? Wiem że głupie pytanie, ale moja TŻ bardzo boi się końca w środku i przeraża ją nawet te "pulsowanie" podczas orgazmu, bo kojarzy jej się to z pęknięciem. A oboje boimy się tego że może coś "wycieknąć" i jeśli już mam kończyć w środku to tylko w niepłodne. Jak już wspominałem w styczniu idzie po tabletki ale o seksie bez gumki nie będzie mowy, najwyżej będę mógł kończyć zawsze w środku...O dziecku nie ma mowy, brak jakichkolwiek możliwości, oboje studiujemy jeszcze zaocznie i zarabiamy dość małe kwoty (poniżej 1000zł). Ale chciałbym wreszcie kochać się NORMALNIE. Jak ją przekonać?
Wy to do seksu chyba nie dojrzeliście po prostu i tyle (pisze to mając w pamięci pozostałe posty Autora).
Proponowałabym dać sobie spokój póki co, bo tak to więcej stresu niż przyjemności.

__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 11:41   #4
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość


Wy to do seksu chyba nie dojrzeliście po prostu i tyle (pisze to mając w pamięci pozostałe posty Autora).
Proponowałabym dać sobie spokój póki co, bo tak to więcej stresu niż przyjemności.

popieram...

Z tabletkami i gumką też Ci nie pozwoli kończyć w środku... Masakra jakaś.
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 12:08   #5
ewcia 87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 178
Dot.: Prezerwatywa i finał

ja też jestem taka panikarą..w ogóle nie wiem czy to nie tokofobia jest..dlatego też wiem, że do seksu nie dorosłam i się za to nie biorę póki czegoś z psychika nie zrobię, bo tak to nie przyjemność a ciągła kontrola i co miesiąc stres tylko..nerwicy się tylko można nabawić i zrazić do seksu. jakby była prawdziwa gotowość to by nie było aż takiego strachu u Twojej dziewczyny.
ewcia 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 12:59   #6
zielona89
Raczkowanie
 
Avatar zielona89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: gdzieś tam na końcu świata
Wiadomości: 86
GG do zielona89
Dot.: Prezerwatywa i finał

A długo razem współzyjecie?? Ja na samym początku też nie wyobrażałam sobie sexu bez gumki, a co dopiero kończyć "w środku". Po jakims czasie przekonałam sie do kochania bez prezerwatywy ( w tym czasie brałam tabletki) i mój TŻ kończył w środku. To tez był stres, bo nie chciałam ciąży. A teraz, kiedy chce i mój kończy w środku, nie biore tabletek ani nie używamy prezerwatyw od 2 lat nic
Wydaje mi się, że lęk u Twojej spowodowany jest paniką (niechciana ciąża, co powiedzą inni, jak ja sobie poradze na studiach, a poza tym to 3a mieć za co dzieciątko wychować). Porozmawiaj z nią, może nawet wybierzcie sie razem do gina, ustalcie z lekarzem jakie zabezpieczenie będzie najlepsze, aby kochać się w końcu normalnie.

PZDR

Szampańskiej zabawy
zielona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 13:24   #7
Prudencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 121
Dot.: Prezerwatywa i finał

Rozumiem obawy Twojej dziewczyny, bo sama miałam podobnie. Najważniejsze jest dobre zabezpieczenie, aby była świadoma, że prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest tak minimalne, że wręcz nielogiczne jest zamartwiwanie się. Proponuję prezerwatywę plus tabletki. Sama korzystam z takiego rozwiązania i daje mi to dużą pewność, bo nawet jeśli jedna metoda by zawiodła, to jest druga. A chociaż współżyję od prawie 6 lat, to nigdy nie zawiodła nas żadna z tych metod (tzn. nic na to nie wskazywało).
Prudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 13:32   #8
zielona89
Raczkowanie
 
Avatar zielona89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: gdzieś tam na końcu świata
Wiadomości: 86
GG do zielona89
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez Prudencja Pokaż wiadomość
Rozumiem obawy Twojej dziewczyny, bo sama miałam podobnie. Najważniejsze jest dobre zabezpieczenie, aby była świadoma, że prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest tak minimalne, że wręcz nielogiczne jest zamartwiwanie się. Proponuję prezerwatywę plus tabletki. Sama korzystam z takiego rozwiązania i daje mi to dużą pewność, bo nawet jeśli jedna metoda by zawiodła, to jest druga. A chociaż współżyję od prawie 6 lat, to nigdy nie zawiodła nas żadna z tych metod (tzn. nic na to nie wskazywało).
4 lata brałam tabletki - to nie jest dobry pomysł mam dojechane na maxa wnętrzności, spada libido i humorki są nie do zniesienia
zielona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 13:45   #9
Prudencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 121
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez zielona89 Pokaż wiadomość
4 lata brałam tabletki - to nie jest dobry pomysł mam dojechane na maxa wnętrzności, spada libido i humorki są nie do zniesienia
Ja humorków nie mam, co do libido, to nie wiem, być może mi spadło, ale nie mam porównania. Tabletki to był taki skrót myślowy, 1,5 roku temu zmieniłam je na plasterki i chwalę sobie. Wiem, że takie długie stosowania hormonów na pewno zdrowe nie jest, ale na razie nie rezygnuję, wolę spać spokojnie.
Prudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 14:20   #10
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Prezerwatywa i finał

idź z nią do ginekologa i porozmawiajcie z ginekologie o metodach antykoncpecji i o tym czy ryzkowne jest "kończenie" w środku i nie stosowanie dodatkowego zabezpieczenia

może rozmowa z profesjonalistą który się na temacie zna ją przekona
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 15:17   #11
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Prezerwatywa i finał

Rozumiem Twoją dziewczynę, jak i jej obawy. Też to przechodziłam. Nigdy nie stosowałam tabletek,bo panicznie boje się przytyć, ale wiem, że nawet gdybym je stosowała to i tak chciałabym dodatkowo prezerwatywę (niepotrzebnie zupełnie). Myślę, że ważne jest przede wszystkim zaufanie do partnera. Ja z moim TŻtem zabezpieczamy się tylko prezerwatywą i zawsze pozwalam mu kończyć we mnie, bo wiem, że mogę mu zaufać i jestem pewna, że gdyby w trakcie coś się stało to on by to wyczuł i przerwał

Ps. Myślę, że gumki są na tyle mocne, że podczas delikatnego , normalnego seksu (bez jakiś kosmicznych wyczynów) nie mają szansy pęknąć. Mam na myśli prezerwatywy porządniejszych firm, oczywiście.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 17:27   #12
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez chrisbp Pokaż wiadomość
Ale chciałbym wreszcie kochać się NORMALNIE. Jak ją przekonać?
Boze czytajac takie posty czekam az wymysla dla panow tabletki anty, i zebyscie to wy mieli skoki wagi, humorki i zerowe libido po braniu ich. Chlopie czy ty dojrzales do zwiazku/seksu. Oj poradzcie mi cos bo chce konczyc w dziewczynie a bez tego sex to nie sex. Prawda jest taka ze nawet tabletki nie daja 100 procentowego zabezpieczenia i prosze mnie tu nie zjezdzac ze ja biore i nie zaszlam bo znajoma w 3 miesiacu dowiedziala sie ze ma bobaska pod serduszkiem.
A z twoim podejsciem nie dziwie sie twojej dziewczynie bo wnioskujac z dojrzalosci twojej wypowiedzi dalbys dyla w tym 1 procencie mozliwosci zajscia a ona zostalaby sama z mala niunia.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 17:40   #13
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez 3asiex Pokaż wiadomość
Boze czytajac takie posty czekam az wymysla dla panow tabletki anty, i zebyscie to wy mieli skoki wagi, humorki i zerowe libido po braniu ich. Chlopie czy ty dojrzales do zwiazku/seksu. Oj poradzcie mi cos bo chce konczyc w dziewczynie a bez tego sex to nie sex. Prawda jest taka ze nawet tabletki nie daja 100 procentowego zabezpieczenia i prosze mnie tu nie zjezdzac ze ja biore i nie zaszlam bo znajoma w 3 miesiacu dowiedziala sie ze ma bobaska pod serduszkiem.
A z twoim podejsciem nie dziwie sie twojej dziewczynie bo wnioskujac z dojrzalosci twojej wypowiedzi dalbys dyla w tym 1 procencie mozliwosci zajscia a ona zostalaby sama z mala niunia.
.....

Nie przesadzajmy. Nie dziwię się, że gość nie chce za każdym razem "wyskakiwać"- to to nawet niezdrowe jest.

A jak tabletki przyjmujesz zgodnie z ulotką, nic nie pomijasz, nie bierzesz antybiotyków, nie masz biegunki itd itp, to nie ma szans bys w ciążę zaszła. Znajomej gratulujemy, ale nie uwierzę nigdy że brała tabletki 100% zgodnie z ulotką.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 17:54   #14
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
.....

Nie przesadzajmy. Nie dziwię się, że gość nie chce za każdym razem "wyskakiwać"- to to nawet niezdrowe jest.

A jak tabletki przyjmujesz zgodnie z ulotką, nic nie pomijasz, nie bierzesz antybiotyków, nie masz biegunki itd itp, to nie ma szans bys w ciążę zaszła. Znajomej gratulujemy, ale nie uwierzę nigdy że brała tabletki 100% zgodnie z ulotką.
Prawda jest taka że jej za reke nie trzymałam gdy brała tabletki, faktem jest ze ma ślicznego syna mimo brania tabletek. Tak więc pewna jest tylko śmierć i podatki a nie 100 % skuteczna antykoncepcja. Jego dziewczyna boi się dziecka i szczerze wątpie ze ona ugnie się jego namowom zeby sobie do końca potrzymał. A uwieszanie się na rękawie i jęczenie "Pozwól mi skończyć w tobie bo pewne jest ze nie będziemy mieli dziecka" do niczego nie prowadzi jeśli ona ma inne zdanie. Mówisz ze niezdrowe jest kończenie poza ale tak samo dołujące jest czekanie do następnego okresu jeśli już na odwal pozwoliłaby mu skończyć i nie wierzyła w skuteczność gumek\tabletek.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 18:20   #15
chrisbp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 144
Dot.: Prezerwatywa i finał

Unimil Skyn...A odnośnie dni płodnych - też można w środku?
chrisbp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 11:32   #16
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez chrisbp Pokaż wiadomość
Unimil Skyn...A odnośnie dni płodnych - też można w środku?
Z prezerwatywą zaawsze można w środku....
Tak samo z tabletkami, również bez prezerwatywy.....
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 13:29   #17
milamilo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 46
Dot.: Prezerwatywa i finał

serio? a czy przypadkiem na ulotce durexa nie jest napisane, aby kończyć na zewnątrz? ;>
milamilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 15:59   #18
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez milamilo Pokaż wiadomość
serio? a czy przypadkiem na ulotce durexa nie jest napisane, aby kończyć na zewnątrz? ;>
nie osłabiaj mnie
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 16:13   #19
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez milamilo Pokaż wiadomość
serio? a czy przypadkiem na ulotce durexa nie jest napisane, aby kończyć na zewnątrz? ;>
O kurde, to ja może w ciąży jestem!
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 19:14   #20
_Anecia
Raczkowanie
 
Avatar _Anecia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 182
Dot.: Prezerwatywa i finał

Tak zapytam w tym wątku od razu, tylko proszę potraktować to poważnie. Bo kiedyś czytałam na ten temat dużo i zdania są podzielone co do dni płodnych i tylko gumki, więc czy jest możliwość zajścia w ciąże?

Według mnie, to jeżeli jest gumka - bez względu na to czy są to dni płodne, czy nie płodne to ciąża jest wręcz niemożliwa.
_Anecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 19:20   #21
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez _Anecia Pokaż wiadomość
Tak zapytam w tym wątku od razu, tylko proszę potraktować to poważnie. Bo kiedyś czytałam na ten temat dużo i zdania są podzielone co do dni płodnych i tylko gumki, więc czy jest możliwość zajścia w ciąże?

Według mnie, to jeżeli jest gumka - bez względu na to czy są to dni płodne, czy nie płodne to ciąża jest wręcz niemożliwa.
No i tak jest. Tylko gumka cała musi być....
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 21:45   #22
_Anecia
Raczkowanie
 
Avatar _Anecia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 182
Dot.: Prezerwatywa i finał

Tak chodziło mi o 'całą' gumkę, nieuszkodzoną
_Anecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 23:30   #23
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Prezerwatywa i finał

To znowu Ty
Dziwię się, że Wy w ogóle jesteście w stanie decydować się na seks z takimi chorymi jazdami. Proponuje się wykastrować - będzie spokój i w Waszym łóżku i na wizażu

Cytat:
Napisane przez _Anecia Pokaż wiadomość
Bo kiedyś czytałam na ten temat dużo i zdania są podzielone co do dni płodnych i tylko gumki, więc czy jest możliwość zajścia w ciąże?
Oczywiście, że można, ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Ile razy można powtarzać, że NIE MA antykoncepcji absolutnie skutecznej?
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 08:31   #24
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Prezerwatywa i finał

A ja mam takie pytanie, czy jeśli wskaźnik Pearla dla prezerwatyw wynosi 3 to oznacza że na 100 kobiet przez rok używających prezerwatyw 3 zaszło w ciąże, tylko wtedy gdy prezerwatywa mimo wszystko była dobrze użyta, nie pękła, nie zsunęła się, czy są też liczone wpadki typu własnie pęknięcie czy zsunięcie?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 08:44   #25
milamilo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 46
Dot.: Prezerwatywa i finał

może, ale raczej bym tego ludzkości nie życzyła

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

@klempa of course
milamilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 13:13   #26
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie, czy jeśli wskaźnik Pearla dla prezerwatyw wynosi 3 to oznacza że na 100 kobiet przez rok używających prezerwatyw 3 zaszło w ciąże, tylko wtedy gdy prezerwatywa mimo wszystko była dobrze użyta, nie pękła, nie zsunęła się, czy są też liczone wpadki typu własnie pęknięcie czy zsunięcie?
dobre użycie to jest dobre stosowanie przez użytkownika, tzn dobre przechowywanie i dobre założenie i zdjęcie. jeżeli gumka była fabrycznie jakaś lewa i pękła to to się w to wlicza.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 19:31   #27
_Anecia
Raczkowanie
 
Avatar _Anecia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 182
Dot.: Prezerwatywa i finał

Juliette88 - no tak, ale jeżeli prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła się ani nic to chyba jest mało prawdopodobne chodziło mi o takie coś
_Anecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 12:29   #28
xXCinderellaXx5
Zadomowienie
 
Avatar xXCinderellaXx5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Prezerwatywa i finał

Szczerze ? Ja też wolę gdy partner ucieka przed wytryskiem Czuję się wtedy bezpieczniejsza. Ale to we mnie jest problem bo jestem za bardzo przewrażliwiona
__________________
  • Zapuszczam i dbam o włosy
    • 03.09.12-Zdałam prawko
xXCinderellaXx5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:14   #29
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez milamilo Pokaż wiadomość
serio? a czy przypadkiem na ulotce durexa nie jest napisane, aby kończyć na zewnątrz? ;>

zima może to sie skończyć zamarznięciem jąder w najlepszym razie anginą

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez xXCinderellaXx5 Pokaż wiadomość
Szczerze ? Ja też wolę gdy partner ucieka przed wytryskiem Czuję się wtedy bezpieczniejsza. Ale to we mnie jest problem bo jestem za bardzo przewrażliwiona
Ale wiesz ,ze to nie do końca zdrowe jest ?tak wyskakiwać,co to za przyjemność ,wiecznie sie pilnować i uważać.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:15   #30
xXCinderellaXx5
Zadomowienie
 
Avatar xXCinderellaXx5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Prezerwatywa i finał

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
zima może to sie skończyć zamarznięciem jąder w najlepszym razie anginą

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------



Ale wiesz ,ze to nie do końca zdrowe jest ?tak wyskakiwać,co to za przyjemność ,wiecznie sie pilnować i uważać.
tak wiem.
__________________
  • Zapuszczam i dbam o włosy
    • 03.09.12-Zdałam prawko
xXCinderellaXx5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.