Woodstock 2013 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-17, 20:57   #31
ciociazosia
Raczkowanie
 
Avatar ciociazosia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 48
Dot.: Woodstock 2013

hej dziewczyny !
sluchajcie w tym roku pierwszy raz wybieram sie na woodstock i mam pytanie odnosnie podrozy pociagiem jak to jest ? slyszalam duzo opinii ze ciasno, tloczno, ludzie siedza praktycznie na sobie, a z drugiej strony ze to po porostu dobra impreza troche mnie przeraza wizja calego dnia bez mozliwosci ruchu ... :p

ja mam 21 lat i jestem z Lublina
__________________
Jakże naturalną rzeczą jest fruwanie i jak nienaturalnym jest nie mieć dokąd pofrunąć.
ciociazosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 21:17   #32
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Woodstock 2013

jeżeli pojedziesz MusicRegio (specjalnym woodstockowym pociągiem),to możesz się spodziewać takiej atmosfery :P zresztą pewnie w innych dużo lepiej nie będzie... w tym roku też jadę pociągiem i się trochę obawiam,w zeszłym roku zabrałam się z kolegą samochodem i to była najlepsza opcja ;p
w dodatku muszę tam dojechać sama,co przeraża mnie podwójnie na szczęście u mnie podróż będzie trwała ok. 4-5 h, a więc nie tak źle ;p

Edytowane przez df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Czas edycji: 2013-07-17 o 21:19
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 00:45   #33
kariosa
Zakorzenienie
 
Avatar kariosa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 238
GG do kariosa
Dot.: Woodstock 2013

A wybiera się ktos na Woodstock z Krakowa ?
__________________
Magnetyczny pocałunek
poprowadzi nas przez ciemność.
kariosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 09:09   #34
xxdisturbedxx
Raczkowanie
 
Avatar xxdisturbedxx
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 86
GG do xxdisturbedxx
Dot.: Woodstock 2013

Cytat:
Napisane przez ciociazosia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny !
sluchajcie w tym roku pierwszy raz wybieram sie na woodstock i mam pytanie odnosnie podrozy pociagiem jak to jest ? slyszalam duzo opinii ze ciasno, tloczno, ludzie siedza praktycznie na sobie, a z drugiej strony ze to po porostu dobra impreza troche mnie przeraza wizja calego dnia bez mozliwosci ruchu ... :p

ja mam 21 lat i jestem z Lublina
Jakoś rok temu wprowadzili w normalnych pociągach obowiązkową rezerwacje miejsc :P Rok temu właśnie tak jechaliśmy z ekipą we wtorek, kupiliśmy jeden wspolny bilet, żeby mieć miejsca obok siebie w miare możliwości i kazdy miał przypisane swoje miejsce siedzące, więc było wporzątku pod tym względem a piliśmy oczywiście całą drogę, bo jak zwykle jechaliśmy nocą, żeby rano być juz na miejscu Też jedziemy z Lublina, w tym roku 28-29 jakoś, a Ty?
__________________
18.02.2011
dbam o włosy od 01.02.2013
zapuszczam od 01.11.2012r.
₪ ø lll·o.
51cm... - 65
xxdisturbedxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 12:43   #35
Czcijmarchewe
Raczkowanie
 
Avatar Czcijmarchewe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 224
Dot.: Woodstock 2013

ciociazosia: Hmm...jazda w stronę Kostrzyna jest raczej mniej zatłoczona, da się nawet usiąść Z powrotem juz nie ma raczej takich rarytasów, wszyscy wracają praktycznie jednym pociagiem i dworzec jest zapełniony po brzegi. Ale jeżeli chodzi o zabawę, to jak trafi się na pozytywnych przyjaznych ludzi w przedziale(o co nie trudno), to jest to jeden z najlepszych elementów całego Woodstocku . Ale musisz być świadoma, że po kilku godzinach wszyscy już będą pijani/zjarani ;> . Można też trafić źle, jak mój chłopak, który musiał wysiąść na stacji 200km od domu, bo gościu latał z siekierą..wiec różnie bywa . Ja wole osobiscie jechać samochodem, już jechałam raz i wcale nie jest źle, zabawę sobie zostawiam już na pole namiotowe
__________________
Nikt nie przeżyje Twojego życia za Ciebie

Edytowane przez Czcijmarchewe
Czas edycji: 2013-07-18 o 12:45
Czcijmarchewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 16:46   #36
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Woodstock 2013

do tych, które bywały wcześniej na woodstocku - jak Wam się podoba tegoroczne menu strefy gastro? :O
jak dla mnie z roku na rok większa tragedia ...
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:02   #37
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Woodstock 2013

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
do tych, które bywały wcześniej na woodstocku - jak Wam się podoba tegoroczne menu strefy gastro? :O
jak dla mnie z roku na rok większa tragedia ...
ja i tak wiecznie jem na obiad żarcie od Kryszny i na śniadanie pasztet z bułą z Lidla :P (mimo że nie lubię pasztety, ale na woodzie jest mi to obojętne), więc dla mnie jadłospis nie robi różnicy. Ta strefa z fastfoodami nigdy mnie nie ciągnęła, za ciężkie jedzenie.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 17:04   #38
ciociazosia
Raczkowanie
 
Avatar ciociazosia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 48
Dot.: Woodstock 2013

Cytat:
Napisane przez xxdisturbedxx Pokaż wiadomość
Jakoś rok temu wprowadzili w normalnych pociągach obowiązkową rezerwacje miejsc :P Rok temu właśnie tak jechaliśmy z ekipą we wtorek, kupiliśmy jeden wspolny bilet, żeby mieć miejsca obok siebie w miare możliwości i kazdy miał przypisane swoje miejsce siedzące, więc było wporzątku pod tym względem a piliśmy oczywiście całą drogę, bo jak zwykle jechaliśmy nocą, żeby rano być juz na miejscu Też jedziemy z Lublina, w tym roku 28-29 jakoś, a Ty?
oo takie cos bardzo by mi odpowiadalo wiesz ja po prostu boje sie ze w mega zatloczonym pociagu, kiedy nawet nie bede miala jak sie ruszyc calego dnia nie wytrzymam ... pozniej wiadomo, upilabym sie pewnie jak najszybciej zeby nie myslec o tym ale i tak i tak wizja takiej podrozy troche mnie przeraza ...
ja musialabym jechac pociagiem, ktory zatrzymuje sie w Radomiu, sama jestem z Lublina, ale jade z ekipa z Radomia.. nie wiesz jak jedzie ten pociag, ktorym Ty bedziesz jechac ? jesli chodzi o termin to wlasnie myslelismy o tym samym

Cytat:
Napisane przez Czcijmarchewe Pokaż wiadomość
ciociazosia: Hmm...jazda w stronę Kostrzyna jest raczej mniej zatłoczona, da się nawet usiąść Z powrotem juz nie ma raczej takich rarytasów, wszyscy wracają praktycznie jednym pociagiem i dworzec jest zapełniony po brzegi. Ale jeżeli chodzi o zabawę, to jak trafi się na pozytywnych przyjaznych ludzi w przedziale(o co nie trudno), to jest to jeden z najlepszych elementów całego Woodstocku . Ale musisz być świadoma, że po kilku godzinach wszyscy już będą pijani/zjarani ;> . Można też trafić źle, jak mój chłopak, który musiał wysiąść na stacji 200km od domu, bo gościu latał z siekierą..wiec różnie bywa . Ja wole osobiscie jechać samochodem, już jechałam raz i wcale nie jest źle, zabawę sobie zostawiam już na pole namiotowe
szczerze mowiac tez bym wolala jechac samochodem, ale niestety nie da rady ...
pierwszy raz jade i wlasnie jedyne co mnie tak troche przeraza jest wlasnie podroz pociagiem ...

pewnie to bedzie glupie pytanie, ale jako 'pierwszak' pozwole sobie je zadac
co nalezy koniecznie wziac ze soba na woodstock ?

a, i z gory przepraszam za brak polskich znakow... )
__________________
Jakże naturalną rzeczą jest fruwanie i jak nienaturalnym jest nie mieć dokąd pofrunąć.

Edytowane przez ciociazosia
Czas edycji: 2013-07-18 o 17:05 Powód: dopisek
ciociazosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:07   #39
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Woodstock 2013

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
ja i tak wiecznie jem na obiad żarcie od Kryszny i na śniadanie pasztet z bułą z Lidla :P (mimo że nie lubię pasztety, ale na woodzie jest mi to obojętne), więc dla mnie jadłospis nie robi różnicy. Ta strefa z fastfoodami nigdy mnie nie ciągnęła, za ciężkie jedzenie.
ja niestety do kryszny się zraziłam 3 lata temu... :-D
zastanawia mnie jedynie fakt ciągle rosnących cen (9zł za ziemniaki z kefirem?!) i zmniejszających się porcji.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ciociazosia Pokaż wiadomość
oo takie cos bardzo by mi odpowiadalo wiesz ja po prostu boje sie ze w mega zatloczonym pociagu, kiedy nawet nie bede miala jak sie ruszyc calego dnia nie wytrzymam ... pozniej wiadomo, upilabym sie pewnie jak najszybciej zeby nie myslec o tym ale i tak i tak wizja takiej podrozy troche mnie przeraza ...
ja musialabym jechac pociagiem, ktory zatrzymuje sie w Radomiu, sama jestem z Lublina, ale jade z ekipa z Radomia.. nie wiesz jak jedzie ten pociag, ktorym Ty bedziesz jechac ? jesli chodzi o termin to wlasnie myslelismy o tym samym



szczerze mowiac tez bym wolala jechac samochodem, ale niestety nie da rady ...
pierwszy raz jade i wlasnie jedyne co mnie tak troche przeraza jest wlasnie podroz pociagiem ...

pewnie to bedzie glupie pytanie, ale jako 'pierwszak' pozwole sobie je zadac
co nalezy koniecznie wziac ze soba na woodstock ?

śpiwór, folię na namiot (przy deszczu okazuje się być bezcenna), coś ciepłego do ubrania, coś na upały,papier toaletowy, krem z filtrem, jak najmniej cennych rzeczy i dobry humor


w zeszłym roku chodziła po polu dziewczyna, która poszukiwała agregatu prądotwórczego bo potrzebowała prąd do prostownicy..

edit: chusteczki nawilzajace/odswiezające, jakąś nerkę (saszetkę), torebkę, czy plecak, do której wrzucisz portfel i telefon, kiedy będziesz się gdzieś ruszała. (pewnie będę sukcesywnie dopisywała, kiedy odkopię swoją listę )

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2013-07-18 o 17:13
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:15   #40
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Woodstock 2013

kisielova, wszystko drożeje, więc i jedzenie na Woodzie też

ja zawsze obowiązkowo biorę filtr i saszetkę na pas

pociągiem się fajnie jedzie, mimo długiej podróży, jedyny problem to wysokie prawdopodobieństwo, że się nie wsiądzie z powodu ilości osób
Pamiętam jak w ostatniej chwili wsiedliśmy do pociągu, tuż przed zamknięciem drzwi, dzięki takiemu kolesiowi. Reszta nam wmawiała, że nie ma miejsca, a z czasem jak pociąg ruszył to się jednak miejsce znalazło, nie było aż tak ciasno, skoro siedziałam :P
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:43   #41
ciociazosia
Raczkowanie
 
Avatar ciociazosia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 48
Dot.: Woodstock 2013

Cytat:
[/COLOR]


śpiwór, folię na namiot (przy deszczu okazuje się być bezcenna), coś ciepłego do ubrania, coś na upały,papier toaletowy, krem z filtrem, jak najmniej cennych rzeczy i dobry humor


w zeszłym roku chodziła po polu dziewczyna, która poszukiwała agregatu prądotwórczego bo potrzebowała prąd do prostownicy..

edit: chusteczki nawilzajace/odswiezające, jakąś nerkę (saszetkę), torebkę, czy plecak, do której wrzucisz portfel i telefon, kiedy będziesz się gdzieś ruszała. (pewnie będę sukcesywnie dopisywała, kiedy odkopię swoją listę )
wlasnie o takich rzeczach myslalam, jeszcze slyszalam, ze moze przydac sie jakas chustka na twarz, aby oslonic sie od pylu ? nie wiem czy to konieczne
ale prostownica na woodstocku hahah ciekawe niee, takich rzeczy to nie potrzebuje

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
kisielova, wszystko drożeje, więc i jedzenie na Woodzie też

ja zawsze obowiązkowo biorę filtr i saszetkę na pas

pociągiem się fajnie jedzie, mimo długiej podróży, jedyny problem to wysokie prawdopodobieństwo, że się nie wsiądzie z powodu ilości osób
Pamiętam jak w ostatniej chwili wsiedliśmy do pociągu, tuż przed zamknięciem drzwi, dzięki takiemu kolesiowi. Reszta nam wmawiała, że nie ma miejsca, a z czasem jak pociąg ruszył to się jednak miejsce znalazło, nie było aż tak ciasno, skoro siedziałam :P
no dobra to kolejne pytanie dotyczace pociagu jak to jest z toaleta ? da sie do niej dopchac czy trzeba sikac do butelek
__________________
Jakże naturalną rzeczą jest fruwanie i jak nienaturalnym jest nie mieć dokąd pofrunąć.
ciociazosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 17:44   #42
xxdisturbedxx
Raczkowanie
 
Avatar xxdisturbedxx
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 86
GG do xxdisturbedxx
Dot.: Woodstock 2013

Cytat:
Napisane przez ciociazosia Pokaż wiadomość
oo takie cos bardzo by mi odpowiadalo wiesz ja po prostu boje sie ze w mega zatloczonym pociagu, kiedy nawet nie bede miala jak sie ruszyc calego dnia nie wytrzymam ... pozniej wiadomo, upilabym sie pewnie jak najszybciej zeby nie myslec o tym ale i tak i tak wizja takiej podrozy troche mnie przeraza ...
ja musialabym jechac pociagiem, ktory zatrzymuje sie w Radomiu, sama jestem z Lublina, ale jade z ekipa z Radomia.. nie wiesz jak jedzie ten pociag, ktorym Ty bedziesz jechac ? jesli chodzi o termin to wlasnie myslelismy o tym samym



szczerze mowiac tez bym wolala jechac samochodem, ale niestety nie da rady ...
pierwszy raz jade i wlasnie jedyne co mnie tak troche przeraza jest wlasnie podroz pociagiem ...

pewnie to bedzie glupie pytanie, ale jako 'pierwszak' pozwole sobie je zadac
co nalezy koniecznie wziac ze soba na woodstock ?

a, i z gory przepraszam za brak polskich znakow... )
Takie połączenie troche na około :P My tez zbieramy osobę z Radomia, ale umawiamy się w warszawie wschodniej Bo tam jest przesiadka w większości połączeń każdy jedzie właśnie Lublin-Warszawa Wschodnia... :P

Ja tam bardziej boje się jechać samochodem niż pociągiem Część mojej ekipy jedzie właśnie z kumplem samochodem już w niedzielę

Ja na mojej liście mam:
-ubrania według uznania :P
-strój kąpielowy do mycia się w kranach + klapki
-ręcznik i pierdółki do mycia się
-krem UV
-mokre chusteczki dla dzieci
-namiot, śpiwór, karimata, opcjonalnie mała poduszka
-telefon + ładowarka
-scyzoryk, igła z nitką do montowania flagi
-worki na śmieci
-jakaś bandamka na ryjek od kurzu
-nerka

i z najważniejszych rzeczy to chyba tyle
__________________
18.02.2011
dbam o włosy od 01.02.2013
zapuszczam od 01.11.2012r.
₪ ø lll·o.
51cm... - 65
xxdisturbedxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:47   #43
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Woodstock 2013

bandamka, czy maska na twarz bywają przydatne, szczególnie przy scenie
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 22:02   #44
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Woodstock 2013

ciociazosia, ja do toalety się dopchałam bez problemu, bo siedziałam obok :P, ale z tego co zauważyłam, inni też dawali radę. A kolejki długie.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 19:24   #45
Namiot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Woodstock 2013

Witam wszystkich ceniących piękno zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Zapraszam do udziału w najpiękniejszym Evencie tego Woodstocku. Niech i nas tam nie zabraknie

https://www.facebook.com/events/419105548208749
Namiot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 17:28   #46
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Woodstock 2013

dziewczyny, które jadą pierwszy raz - przydatny będzie kawałek (ok 1,5m) węża ogrodowego. podpina się go do kranu i o niebo lepiej się myje.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 18:26   #47
ggg23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Woodstock 2013

Hej, a ktoś może wybiera się na wooda z wrocławia w pt po południu lub w sobotę rano? z chęcią bym skoczyła na jeden/dwa wieczory, klimat trzeba poczuć
ggg23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:33   #48
Azaya
Raczkowanie
 
Avatar Azaya
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Six Feet Under :)
Wiadomości: 120
Dot.: Woodstock 2013

Czekać na zespoły? Na Woodzie? A kto jeździ tam dla muzyki?
A nie, przepraszam, mój pierwszy Woodstock zaliczyłam dzięki Korpiklaani. Ale już pierwszego dnia - chyba nawet nie było jeszcze wtedy 'właściwego' festiwalu - zrozumiałam, że zespoły nie mają znaczenia w takiej atmosferze.
Nawet ten nieszczęsny Bednarek (choć dla mnie nieporozumieniem była Steczkowska, dzisiejsza...) przejdzie
Azaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 12:47   #49
Czcijmarchewe
Raczkowanie
 
Avatar Czcijmarchewe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 224
Dot.: Woodstock 2013

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
dziewczyny, które jadą pierwszy raz - przydatny będzie kawałek (ok 1,5m) węża ogrodowego. podpina się go do kranu i o niebo lepiej się myje.
doszły mnie słuchy, że Owsiak w tym roku pomyślal o wężach do każdego kranu + o betonie pod umywalkami, żeby nie było błota ;d. No ale zawsze warto mieć swój

Azaya: masz racje Ja tam dzięki tej całej Woodstockowej atmosferze bawię się nieziemsko na zespołach, których nawet nie znam

Bawicie sie może w zbieranie puszek/kubełków po piwach? Niezłe fanty można dostać . Nam sie rok temu nudziło i zobaczyłam, że nawet zbieranie śmieci jest tam fajne XD
__________________
Nikt nie przeżyje Twojego życia za Ciebie

Edytowane przez Czcijmarchewe
Czas edycji: 2013-07-24 o 12:48
Czcijmarchewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 13:05   #50
Azaya
Raczkowanie
 
Avatar Azaya
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Six Feet Under :)
Wiadomości: 120
Dot.: Woodstock 2013

Ale to błoto pod kranami to nieodzowna część Woodstocku! Nie ma to jak o jak n piątej rano potaplać się stopami w lodowatym bagnie, myjąc zęby przy kraniepełnym cholera-wie-czego
Azaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 21:36   #51
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Woodstock 2013

Jakiś Toruń?
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 23:41   #52
Lureen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 23
Dot.: Woodstock 2013

Cytat:
Napisane przez kariosa Pokaż wiadomość
A wybiera się ktos na Woodstock z Krakowa ?
Ja i właśnie szukam towarzystwa, tudzież samochodu, żeby się zabrać...
25 lat, drugi Woodstock, najbardziej czekam na Kusturicę, ale w sumie i tak najważniejsza jest atmosfera. Jak jesteś zainteresowana, to możemy szukać razem kogoś z autem.
Lureen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 11:04   #53
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Woodstock 2013

Cytat:
Napisane przez Azaya Pokaż wiadomość
Ale to błoto pod kranami to nieodzowna część Woodstocku! Nie ma to jak o jak n piątej rano potaplać się stopami w lodowatym bagnie, myjąc zęby przy kraniepełnym cholera-wie-czego

nie mogę się już doczekać. w poniedziałek będę na polu
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 17:36   #54
nielegalnie
Raczkowanie
 
Avatar nielegalnie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: Woodstock 2013

no to do zobaczenia na woodstocku!
nielegalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 20:46   #55
xxdisturbedxx
Raczkowanie
 
Avatar xxdisturbedxx
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 86
GG do xxdisturbedxx
Dot.: Woodstock 2013

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość

nie mogę się już doczekać. w poniedziałek będę na polu
ja tak samo w niedziele wieczorem wyjeżdżam z Lublina
__________________
18.02.2011
dbam o włosy od 01.02.2013
zapuszczam od 01.11.2012r.
₪ ø lll·o.
51cm... - 65
xxdisturbedxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 21:05   #56
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Woodstock 2013

Cześć dziewczyny! Z ważniejszych rzeczy pamiętajcie jeszcze o jakimś środku na komary i latarce (przydaje się do nocnych powrotów)

Razem ze znajomymi wyruszamy w poniedziałek rano z Poznania, także około 9 meldujemy się na polu Do zobaczenia, bawcie się dobrze!
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 09:47   #57
Azaya
Raczkowanie
 
Avatar Azaya
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Six Feet Under :)
Wiadomości: 120
Dot.: Woodstock 2013

Wtorek, Warszawa, 6:49 + opóźnienie
Późno będę, ale cóż - bardziej wyspana na festiwalu właściwym.
Sziet, festiwal właściwy rozpoczyna się już wtedy, gdy przyjadą pierwsi festiwalowicze... :x
Azaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 13:56   #58
lisiasta
Przyczajenie
 
Avatar lisiasta
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 25
Dot.: Woodstock 2013

Hej dziewczyny Jadę pierwszy raz, wyjeżdżam jutro o północy. Mam nadzieję, że damy radę z tym upałem
__________________

"I'll tell you this: no eternal reward will forgive us now for wasting the down"

lisiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 08:00   #59
Azaya
Raczkowanie
 
Avatar Azaya
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Six Feet Under :)
Wiadomości: 120
Dot.: Woodstock 2013

Cytat:
Napisane przez lisiasta Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Jadę pierwszy raz, wyjeżdżam jutro o północy. Mam nadzieję, że damy radę z tym upałem
Z dwojga złego upał lepszy - rok temu ja miałam w namiocie prywatny basen, a w całej wiosce kuglarskiej posiedliśmy własną rzekę
Azaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 11:02   #60
lisiasta
Przyczajenie
 
Avatar lisiasta
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 25
Dot.: Woodstock 2013

Cytat:
Napisane przez Azaya Pokaż wiadomość
Z dwojga złego upał lepszy - rok temu ja miałam w namiocie prywatny basen, a w całej wiosce kuglarskiej posiedliśmy własną rzekę
Kurczę, wolałabym nie pływać w namiocie, ale w sumie to też ma swój urok z tego, co widzę na prognozach pogody to trochę popada i temperatura też jakoś się ogarnia Bądź co bądź- na pewno będzie superaśnie!
__________________

"I'll tell you this: no eternal reward will forgive us now for wasting the down"

lisiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.