Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-03, 12:55   #61
pedantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Od kilku miesięcy łykam Biocell oraz Topialyse i przyznam - widzę poprawę
Stan skóry bardzo się poprawił, jest nawilżona i nie piecze z powodu suchości.
W tej chwili balsam do ciała to przyzwyczajenie, a nie paląca potrzeba i bywa, że zapominam o kremie do rąk (!)
Gdyby tak jeszcze cellulit znikł byłoby cudownie !

O cenie jednych i drugich nie wspomnę
pedantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 13:14   #62
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

topialyse - co to takiego
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 13:52   #63
pedantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Topialyse to kapsułki
Skład : 500 mg oleju z ogórecznika lekarskiego i 2,5 mg wit. E
Wskazania : uzupełnienie kuracji atopowego zapalenia skóry, skóra sucha, wrażliwa
pedantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 15:21   #64
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

dziękuję, ja właśnie czegoś takiego szukam (oprócz Biocellu), a mogłabyś podać cenę?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 15:30   #65
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

http://edumed.com.pl/sklep.php/p1496...-kapsulek.html
wychodzi jeszcze drożej niż Biocell..bo łyka się 2-4 kapsułki;/ ale skład znany..olej z ogórecznika i wit.E, chyba można zastosować tańsze substytuty pozdrawiam
http://www.dlapacjenta.pl/sklep/prod...roducts_id=222 i chyba nawet może byc lepszy, bo taki olej to chyba rzeczywiście olej a witamina E jest powszechna i tania..oczywiście ważne by z nią nie przedobrzyć
tu jest jeszcze fajny artykuł..http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...6,3525621.html
ten alphol omega plus fajnie wygląda

Edytowane przez pscoua
Czas edycji: 2009-09-04 o 16:11
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 15:46   #66
pedantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Oczywiście

Za pierwsze opakowanie Biocell płaciłam ok. 150 zł !
Topialyse ok. 70 - 80 zł ale prawdopodobnie trafiłam na najdroższą aptekę w mieście
Przy zamawianiu kolejnych poszłam po rozum do głowy i złożyłam zamówienie w necie - jest duuużo taniej
pedantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 16:10   #67
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

no to faktycznie pedantko..współczuję wydanych pieniążków..ale też niekoniecznie, bo ważne by preparaty pomagały..gorzej by było jakby się przepłaciło i jeszcze nic nie pomogło..a Ty chyba efekty pozytywne widzisz, prawda? stosujesz dalej topilyse czy coś pozamieniałaś?
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 16:46   #68
pedantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Efekty widzę, oj widzę i dlatego wciąż je łykam
Wczoraj co prawda skusiłam się na inne cuda więc pewnie na jakiś czas je zdradzę ale wrócę do nich na pewno

Edytowane przez pedantka
Czas edycji: 2009-09-04 o 16:48
pedantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 17:38   #69
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

a co to za nowe cuda? mnie się kończy 2opakowanie Biocellu i się zastanawiam czy nie dodać jakiegoś oleju z ogórecznika do kuracji albo zamienić Biocell na ogórecznik, choć powiem szczerze,że jestem zadowolona z Biocellu i raczej jeszcze pochłonę 3opakowanie tym b,że następne starczy już na 2miesiące i jakoże teraz juz tylko jedna kapsułka dziennie będzie, myślę,żeby coś dorzucić
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 18:10   #70
pedantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

pscoua, Topialyse to nic innego jak ogórecznik
Dermatolog poleciła, bym brała je z kwasem hialuronowym i na efekty nie musiałam długo czekać więc Tobie również proponuję łykać jedne i drugie równocześnie
pedantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:08   #71
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

no właśnie wiem, dlatego kupie sobie, ale ten polski olej z ogórecznika.po jakim czasie widziałaś efekty?
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 19:22   #72
pedantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Pierwsze jakoś po trzech miesiącach, później było coraz lepiej
pedantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:44   #73
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez pscoua Pokaż wiadomość
http://edumed.com.pl/sklep.php/p1496...-kapsulek.html
wychodzi jeszcze drożej niż Biocell..bo łyka się 2-4 kapsułki;/ ale skład znany..olej z ogórecznika i wit.E, chyba można zastosować tańsze substytuty pozdrawiam
http://www.dlapacjenta.pl/sklep/prod...roducts_id=222 i chyba nawet może byc lepszy, bo taki olej to chyba rzeczywiście olej a witamina E jest powszechna i tania..oczywiście ważne by z nią nie przedobrzyć
tu jest jeszcze fajny artykuł..http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...6,3525621.html
ten alphol omega plus fajnie wygląda
faktycznie, alphol wygląda baardzo ciekawie - len, ogórecznik, selen, cena też nie zabija (jak przy biocellu) chyba znalazłam swoje tabletki na AZS i suchą skórę, bo biocell - 90złx 3 m-ce to dla mnie jednak dość duży wydatek
tak w ogóle to chciałam jeszcze założyć oddzielny wątek do suplementów właśnie na suchą skórę i do prewencji zmarszczek, ale widzę, że chyba nie muszę, bo dyskusja fajnie nam się w tym kierunku rozwinęła
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 21:42   #74
Kaaasia76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Dziewczyny, a ja od dwóch miesięcy stosuję preparat "Forever Active HA" i jestem bardzo zadowolona. Moja skóra jest nawilżona, zmarszczki wokół oczu są mniej widoczne, no i stawy nie bolą - bo kwas hialuronowy działa nie tylko na skórę i oczy, ale również nawilża stawy.
Jest to produkt zawierający 40 mg kwasu hialuronowego drobnocząsteczkowego pozyskiwanego metodą biotechnologiczną (czyli nie z grzebieni kogucich ), sproszkowane kłącze kurkumy(25mg), olejek z korzenia imbiru(25mg) i cynk(1mg). Nie ma w tym żadnych sztucznych barwników jak np. dwutlenek tytanu...Kurkuma i imbir wspomagają działanie kwasu w nawilżaniu stawów. Kurkuma dodatkowo chroni przed nowotworami. Biorę 2 tabletki dziennie, a w opakowaniu jest 60 - czyli wystarcza na 1 miesiąc.
Niestety cena jest nieco wysoka, ale uważam, ze warto zainwestować
Dodam jeszcze, ze tego preparatu nie można kupić w żadnym sklepie ani w żadnej aptece - kupuje się go od dystrybutora. Jeśli jesteście zainteresowane to mogę Wam podać kontakt do osoby od której ja to kupuję - mega sympatyczna i bardzo kompetentna
Kaaasia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 23:12   #75
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

no 100zł sporo troszkęę a ktos jeszcze uzywa;?
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:50   #76
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez normajeane Pokaż wiadomość
Biocell jest beznadziejny - kosztuje prawie 100 zł/60 kapsułek, przy czym jedna kapsułka zawiera tylko 6,3 mg kwasu hialuronowego. Lepszy już jest Hialu-Femin - cena: ok. 50 zł za 60 kapsułek i 20 mg kwasu hialuronowego w kapsułce, jednak, jak dotąd, najlepszy na rynku jest produkt Olimp Labs - Olimp Perfect Skim Hydro-Complex. Cena: ok. 20 zł za 30 kapsułek i aż 25 mg kwasu hialuronowego w kapsułce!
Relastan, kórego uzywam i jestem nim zachwycona ma 22 mg kwasu hialuronowego , ma wit. C, Wit.E i Beta Karoten - i kosztuje o wiele mniej , na all za 75 tabl. zapłaciłam około 40 zł
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 20:36   #77
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Relastan, kórego uzywam i jestem nim zachwycona ma 22 mg kwasu hialuronowego , ma wit. C, Wit.E i Beta Karoten - i kosztuje o wiele mniej , na all za 75 tabl. zapłaciłam około 40 zł
a ja się zastanawiam nad preparatem Hialumax Duo z 40mg-ami kwasu hialuronowego w kapsułce (30kaps za ok 20 zł)
a teraz biorę Alphol Omega plus
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 16:16   #78
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a ja się zastanawiam nad preparatem Hialumax Duo z 40mg-ami kwasu hialuronowego w kapsułce (30kaps za ok 20 zł)
a teraz biorę Alphol Omega plus
ooo... to mnie zaciekawiłaś , zaraz sobie sprawdzę skład....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 18:08   #79
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Skład Hialumax'u Duo
maltodekstryna, celuloza mikrokrystaliczna – substancje wypełniające, hialuronian sodu (źródło kwasu hialuronowego), stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, kapsułka (żelatyna – składnik otoczki, barwniki:E171, E104, E110).

też jestem zainteresowana tym preparatem, najbardziej - jego skutecznością, bo ma świetny stosunek ceny do ilości zawartego w kapsułce kwasu hialuronowego
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 12:17   #80
Biednabrazylijska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Trzeba tez zwracac uwage na rodzaj kwasu hialuronowego jaki jest zawarty w preparatach. Ostatnio szarpnelam sie na ostrzykniecie kwasem hialuronowym, efekt super tylko malo to przyjemne i ta cena ale przy okazji dermatolog zrobil mi wykald na temat dzialania i typow kwasow, podobno wiekszosc produktow zawiera maloczasteczkowy kwas hialuronowy ktorego z wiekiem nam przybywa i wcale nie jest dobry dla organizmu wazne jest zeby uzupelniac w organizmie wielkoczasteczkowy kwas bo to dzieki niemu skora wyglada piekniepodobno wystarczyc pic wywar z kurzych lapek i bedziemy miec go pod dostatkiem w organizmiederma tolog polecil mi jako przedluzenie efektu zabiegu dwa produkty SOLGAR 100MG KH kosztuje ok. 130zl i Hialu-Femin 20MG KH za 50zl. Splukalam sie na zabieg wiec wybralam ten tanszy, zobaczymy jak sie spisze.

pozdr
Biednabrazylijska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 13:08   #81
malaike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Witam ja słyszałam dokładnie odwrotnie, kwas małocząsteczkowy wnika głębiej w skórę i dlatego jest lepszy. Długo się zastanawiałam czy kupić biocell (6,3 mg w kapsułce ) czy relastan (22 mg w kapsułce ). Wybrałam ten pierwszy ponieważ producent podaje informację że produkt zawiera właśnie małocząsteczkowy kwas hialuronowy. Mam nadzieję że dobrze wybrałam ponieważ kupiłam droższy produkt ;/

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Aha, wczoraj też skusiłam się na zastrzyki z kwasu hialuronowego, i powiem że warto efekt natychmiastowy )
malaike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 08:56   #82
Kaaasia76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Ja polecam "Forever Active HA"
Jest to produkt zawierający 40 mg kwasu hialuronowego drobnocząsteczkowego pozyskiwanego metodą biotechnologiczną (czyli nie z grzebieni kogucich )

Pozdrawiam
Kasia



Cytat:
Napisane przez malaike Pokaż wiadomość
Witam ja słyszałam dokładnie odwrotnie, kwas małocząsteczkowy wnika głębiej w skórę i dlatego jest lepszy. Długo się zastanawiałam czy kupić biocell (6,3 mg w kapsułce ) czy relastan (22 mg w kapsułce ). Wybrałam ten pierwszy ponieważ producent podaje informację że produkt zawiera właśnie małocząsteczkowy kwas hialuronowy. Mam nadzieję że dobrze wybrałam ponieważ kupiłam droższy produkt ;/

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Aha, wczoraj też skusiłam się na zastrzyki z kwasu hialuronowego, i powiem że warto efekt natychmiastowy )
Kaaasia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 07:11   #83
malaike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Biocell jest z wyciągiem z grzebienia koguta , to niedobrze? Może się ktoś wypowiedzieć na ten temat??
malaike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 08:20   #84
Biednabrazylijska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez malaike Pokaż wiadomość
Witam ja słyszałam dokładnie odwrotnie, kwas małocząsteczkowy wnika głębiej w skórę i dlatego jest lepszy. Długo się zastanawiałam czy kupić biocell (6,3 mg w kapsułce ) czy relastan (22 mg w kapsułce ). Wybrałam ten pierwszy ponieważ producent podaje informację że produkt zawiera właśnie małocząsteczkowy kwas hialuronowy. Mam nadzieję że dobrze wybrałam ponieważ kupiłam droższy produkt ;/

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Aha, wczoraj też skusiłam się na zastrzyki z kwasu hialuronowego, i powiem że warto efekt natychmiastowy )
Bo producenci wprowadzaja nas w bladkupuja tani skladnik a nam latwo jest sprzedac taka bajeczke ze jak cos ma mala czasteczke to lepiej sie wchlaniapo co nam maloczasteczkowy kawas, ktorego wraz z wiekiem nam przybywanasz organizm potrzebuje duzej czasteczki bo to ona jest odpowiedzialna m.inn za gojenie sie ran., zwrocie uwage na to jak w dziecinstwie wszystkie zadrapania sie pieknie goily, nie zostawiajac blizn!to wlasnie dzieki wielkoczasteczkowemu KH wystarczy porozmawiac z lekarzem, mala czasteczka moze przyczynic sie do podatnosci na stany zapalne.



Kwas pozyskiwany z grzebieni kogucich ma domieszki roznych nie potrzebnych nam skladnikow m.inn bialek.

pozdr
Biednabrazylijska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 11:56   #85
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

dziewczyny, a powiedzcie mi kochane, czy po takich tabletkach się tyje? bo wydaje mi się, że po większości takich kuracji od wewnątrz można nabrać wagi. Mam przykre doświadczenia i wolałabym tego uniknąć, a akurat wpadło mi w ręce pierwsze opakowanie hialu femin i zastanawiam się nad użytkowaniem- chciałam oddam mamie, jej się chyba bardzie przyda, ale jak przytyje to będzie bardzo nieprzyjemnie :P pozdrawiam.
__________________
No hej.
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 16:34   #86
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

chodzi ci o tabletki z kwasem hialuronowym? one nie wpływają na wagę
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 14:46   #87
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

pytałam, bo na przykład mama brała tabletki na włosy i paznokcie i po niech przytyła i dlatego wolałam się profilaktycznie upewnić
__________________
No hej.
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 07:58   #88
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

nie wiem, jakie tabletki brała twoja mama, ale kwas hialuronowy z pewnością nie wpływa na przyrost wagi
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 08:29   #89
elcia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Witam
proszę przeczytć na temat producenta Biocell i preparatu.
www.otwarty.pl/.../batalia-o-kwas-hialuronowy-8211-czy-rozmiar-sie-liczy.html -
Ja zaczęłam stosować kwas hialuronowy firmy Solgar.Zobaczymy jakie będą efekty
http://www.solgar.pl/products/98.html
Mają bardzo dobre produkty ale dosyć drogie.Stosowałam witaminę C 1000 bardzo dobrze przyswajalna (warto poczytać) cena 56 zł ale w promocjach mozna kupić za 43zł.Gdy syn był przeziebiony to dawałam mu 5-6 tabletek dziennie.Bardzo szybko wracał do formy.

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

widzę że źle wpisałam - nie mozna wejśc bezpośrednio- teraz powinno byc dobrze
http://www.otwarty.pl/tekst/33792/ba...sie-liczy.html
elcia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:08   #90
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez elcia33 Pokaż wiadomość
Witam
proszę przeczytć na temat producenta Biocell i preparatu.
www.otwarty.pl/.../batalia-o-kwas-hialuronowy-8211-czy-rozmiar-sie-liczy.html -
Ja zaczęłam stosować kwas hialuronowy firmy Solgar.Zobaczymy jakie będą efekty
http://www.solgar.pl/products/98.html
Mają bardzo dobre produkty ale dosyć drogie.Stosowałam witaminę C 1000 bardzo dobrze przyswajalna (warto poczytać) cena 56 zł ale w promocjach mozna kupić za 43zł.Gdy syn był przeziebiony to dawałam mu 5-6 tabletek dziennie.Bardzo szybko wracał do formy.

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

widzę że źle wpisałam - nie mozna wejśc bezpośrednio- teraz powinno byc dobrze
http://www.otwarty.pl/tekst/33792/ba...sie-liczy.html
a ile kosztuje ten kwas hialuronowy Solgar? i czy jest dostępny w aptekach stacjonarnych?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.