Gdzie mozna kupic papier do decoupage w arkuszach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-02, 16:15   #1
artlandia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 12

Gdzie mozna kupic papier do decoupage w arkuszach?


Witam

Czy ktoś z Was wie, gdzie mogę kupić papier do decoupage w arkuszach?
Pytam o arkusz, bo format ma być dość duży. Może napisze do czego mi potrzebny , to naświetle o jaki papier dokladnie pytam .
Więc papier potrzebuje do pokrycia dużych powierzchni. (będzie naklejany na płaskie przedmioty )Nie chcę wycinać elementów, stąd motyw z serwetek odpada( w sumie i tak serwetka jest za mała a w łączenie serwetek, bawić się nie chce)
I teraz tak...Jak już znajdę ten papier, to na co warto zwrócić uwagę , bo wiem, ze papiery różnią się od siebie grubością . Bardzo proszę byście doradzili mi , jaka grubość jest najlepsza .

Pozdrawiam
artlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:18   #2
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Gdzie mozna kupic papier do decoupage w arkuszach?

Wszystkie papiery do decou są w arkuszach,przeważnie 50x70.Ale to nie znaczy,że każdy można użyć tak jak zamyślasz bo składają sie przeważnie z mniejszych elementów,które też trzeba powycinać,poukładać,podma lować tak aby złożyły sie na fajną całość.Tak jak z serwetkami.Można tak ozdobić całe meble,zrobic scenke na ścianie..itp.Istnieją też z dużymi elementami,na całości(np.widoki)Nie wiem co chcesz osiągnąć.Kupić można w sklepach internetowych. Wyszukiwarka nie gryzie.. jak pooglądasz papiery i wzory coś Cie natchnie.A grubościa sie nie kieruj.Wole np.gruby Calambur od cieniutkiej Stamperii.Dużo lepiej sie układa.Kieruj sie wzorem.
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.