Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-02, 18:43   #871
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Nie no, nie ma co porównywać IPL i fal radiowych do lasera, który faktycznie te włosy usuwa

Jeśli musiałabyś zrobić aż tyle zabiegów, to myślę, że znaczyłoby to, że masz albo jasne włosy,, ciemną karnację, albo problemy hormonalne, albo zabieg wykonywany jest źle/zużytą maszyną.
Innej opcji nie widzę, bo czytałam ostatnio trochę amerykańskich źródeł dot. LS i LSD i napisane było, że przy ciemnych włosach i jasnej skórze, braku indywidualnych problemów hormonalnych i skórnych i prawidłowo, rzetelnie wykonywanym zabiegu 4-5 zabiegów to maksimum, które usuwa ponad 90% włosów. Większości osobom nawet 4 wystarcza - co w sumie widzisz po sobie (pachy i bikini)

Fakt faktem jednak, że Depiclinic jest bardzo tanie - mam ogromną nadzieję, że idzie za tym jakość usług. I że będziemy tego przykładami
Kochana to mnie bardzo pocieszyłaś tymi amerykańskimi danymi to na karnawał będą gładkie łydy. To tak naprawdę lepiej iść na Dueta bo przynajmniej wiadomo że nie jest z odzysku i jest nowy, z nie wystrzelanymi głowicami. Trzyma kciuki za nas obie
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 18:54   #872
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Kochana to mnie bardzo pocieszyłaś tymi amerykańskimi danymi to na karnawał będą gładkie łydy. To tak naprawdę lepiej iść na Dueta bo przynajmniej wiadomo że nie jest z odzysku i jest nowy, z nie wystrzelanymi głowicami. Trzyma kciuki za nas obie
Ja za nas też
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 01:47   #873
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Jeśli musiałabyś zrobić aż tyle zabiegów, to myślę, że znaczyłoby to, że masz albo jasne włosy,, ciemną karnację, albo problemy hormonalne, albo zabieg wykonywany jest źle/zużytą maszyną.
Innej opcji nie widzę, bo czytałam ostatnio trochę amerykańskich źródeł dot. LS i LSD i napisane było, że przy ciemnych włosach i jasnej skórze, braku indywidualnych problemów hormonalnych i skórnych i prawidłowo, rzetelnie wykonywanym zabiegu 4-5 zabiegów to maksimum, które usuwa ponad 90% włosów. Większości osobom nawet 4 wystarcza - co w sumie widzisz po sobie (pachy i bikini)
z tego, co piszesz, wychodzi, ze mialam pecha - jestem po 7 zabiegach na bikini i pachy oraz po 8 na uda, i na uda na pewno sie jeszcze zabieg przyda, na bikini to tylko na konkretny fragment. a nie mam problemow hormonalnych, moje wlosy sa bardzo ciemne i dosc grube, a skore mam jasna, nieopalana w ogole od dawna.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 11:17   #874
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
z tego, co piszesz, wychodzi, ze mialam pecha - jestem po 7 zabiegach na bikini i pachy oraz po 8 na uda, i na uda na pewno sie jeszcze zabieg przyda, na bikini to tylko na konkretny fragment. a nie mam problemow hormonalnych, moje wlosy sa bardzo ciemne i dosc grube, a skore mam jasna, nieopalana w ogole od dawna.
Z tego co kojarzę miałaś laser aleksandrytowy.
Ja czytałam o LS i LSD Lumenisa
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 12:15   #875
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę miałaś laser aleksandrytowy.
Ja czytałam o LS i LSD Lumenisa
aleksandrytowym mialam robione lydki, 8 - 9 lat temu - i tam mialam 4 normalne zabiegi, pelne, a potem niby tylko czesciowe dostrzelania za polowe ceny, ale wyszly kolejne 4, tak ze zawsze mowie, ze mialam 6 pelnych zabiegow. natomiast bikini, uda i pachy mialam w wiekszosci robione Duetem, pozostale zabiegi - zwyklym LS.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 12:19   #876
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
aleksandrytowym mialam robione lydki, 8 - 9 lat temu - i tam mialam 4 normalne zabiegi, pelne, a potem niby tylko czesciowe dostrzelania za polowe ceny, ale wyszly kolejne 4, tak ze zawsze mowie, ze mialam 6 pelnych zabiegow. natomiast bikini, uda i pachy mialam w wiekszosci robione Duetem, pozostale zabiegi - zwyklym LS.
najwyraźniej były jakieś indywidualne uwarunkowania, który wpłynęły na to, że potrzebowałaś takiej liczby zabiegów.

_____

Ja dziś mogę już oficjalnie potwierdzić, że na dole łydek - tam gdzie miałam LS - mam łyse miejsca
Poza tym na łydkach mam już włoski, ale na dole gładki placki
Resztę łydek miałam robioną LSD, więc może faktycznie zwykły LS będzie skuteczniejszy... Gdy będę w grudniu w Depiclinic, to porozmawiam o tym.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 12:55   #877
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
najwyraźniej były jakieś indywidualne uwarunkowania, który wpłynęły na to, że potrzebowałaś takiej liczby zabiegów.
no, dlatego ja twierdzilam zawsze, ze teoria o wystarczajacej ilosci zabiegow to wlasnie wylacznie teoria. ale z tego, co napisalas wyzej, problem tkwi w dokladnosci wykonanego zabiegu...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 13:19   #878
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, dlatego ja twierdzilam zawsze, ze teoria o wystarczajacej ilosci zabiegow to wlasnie wylacznie teoria. ale z tego, co napisalas wyzej, problem tkwi w dokladnosci wykonanego zabiegu...
Może nie tyle teoria, co uogólnienie, w końcu na pewno różne kobiety różnie reagowały.
Ale zgadzam się z dokładnością zabiegu - myślę, że to jest najważniejsze. Zresztą w tym tekście, o którym wspomniałam też było zaznaczone, że ilość zabiegów jest zależna od dokładności i rzetelności zabiegu. I poziomu wyeksploatowania sprzętu.

Swoją drogą - niesamowicie Ci zazdroszczę, że od tylu lat nie masz włosów na łydkach. Musisz mieć naprawdę idealną skórę, bo nie katujesz jej żelami/maszynkami/kremami/depilatorami etc.
Mam nadzieję, że za kilka/kilkanaście miesięcy też będę mogła wreszcie cieszyć się taką
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 13:34   #879
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Może nie tyle teoria, co uogólnienie, w końcu na pewno różne kobiety różnie reagowały.
Ale zgadzam się z dokładnością zabiegu - myślę, że to jest najważniejsze. Zresztą w tym tekście, o którym wspomniałam też było zaznaczone, że ilość zabiegów jest zależna od dokładności i rzetelności zabiegu. I poziomu wyeksploatowania sprzętu.
dlatego sie zastanawiam, jak jest w moim przypadku. jesli chodzi o czas trwania, to na pewno niektore zabiegi trwaly za krotko. tylko tak czy siak, uda sa dla mnie tajemnica, bo bo 5 zabiegach Duetem zniknelo mi moze z 10 - 20% wlosow, a zabiegi byly bolesne (czyli jesli nawet nie robiono mi ich dokladnie - za szybko - to jednak chyba wiekszy odsetek wlosow winien byl zniknac, prawda?). teraz, po trzech kolejnych zabiegach zwyklym LS jest duzo lepiej.

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Swoją drogą - niesamowicie Ci zazdroszczę, że od tylu lat nie masz włosów na łydkach. Musisz mieć naprawdę idealną skórę, bo nie katujesz jej żelami/maszynkami/kremami/depilatorami etc.
Mam nadzieję, że za kilka/kilkanaście miesięcy też będę mogła wreszcie cieszyć się taką
oj, tak idealnie gladkich to nie mam, zanim zaczelam sie laserowac, to moje lydki naprawde duzo wycierpialy, bo wlosy wyrywalam zawsze z cebulkami i duzo mi wrastalo, a ja je wyciagalam "na zywca" peseta spod skory . czasem sie zastanawialam co gorsze: wlosy na nogach czy rany od wyciaganych wlosow . ponadto troszke wlosow, jak ja to mowie - na krzyz, zostalo, minimum raz w miesiacu usuwam je depilatorem. ale dla mnie to i tak super, bo jako bardzo ciemnowlosa latwo nie mialam.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-11-03 o 13:35
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 13:37   #880
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
oj, tak idealnie gladkich to nie mam, zanim zaczelam sie laserowac, to moje lydki naprawde duzo wycierpialy, bo wlosy wyrywalam zawsze z cebulkami i duzo mi wrastalo, a ja je wyciagalam "na zywca" peseta spod skory . czasem sie zastanawialam co gorsze: wlosy na nogach czy rany od wyciaganych wlosow.
Znam to, oj znam. Niestety...
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 13:40   #881
Clove1
Rozeznanie
 
Avatar Clove1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 506
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny może pomożecie mi zdecydować który gabinet wybrać w Warszawie Depiclinic czy Studio Laser na Jerozolimskich ? Interesuje mnie oczywiście LS. Czytałam w tym wątku dużo pozytywnych opinii o Depiclinic, a czy któraś chodziła do Studia Laser i mogłaby coś więcej o nim napisać?
proszę o pomoc
__________________


Wymiana

Perfumy

Lacoste Touch of Pink, Si Lolita, Halloween, Enigma, Esprit

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=454116
Clove1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 20:21   #882
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Clove1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny może pomożecie mi zdecydować który gabinet wybrać w Warszawie Depiclinic czy Studio Laser na Jerozolimskich ? Interesuje mnie oczywiście LS. Czytałam w tym wątku dużo pozytywnych opinii o Depiclinic, a czy któraś chodziła do Studia Laser i mogłaby coś więcej o nim napisać?
proszę o pomoc
ja chodziłam do Studia Laser i byłam bardzo zadowolona. Panie wykonują zabieg dokładnie, znieczulają również lodem. Pełen profesjonalizm. Szkoda tylko, że nie mają jakiś większych promocji. Zabieg na bikini głębokie trwał 40 minut a nie jak w Laser Expert 5min...
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 21:27   #883
Clove1
Rozeznanie
 
Avatar Clove1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 506
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Eevaa a już jesteś po wszystkich zabiegach? : ) Jak ze skutecznością u nich? Wszystkich włosków się pozbyłaś? Trochę się boję, że w Studiu Laser jest zwykły LS który jest dużo bardziej bolesny i nie wiem czy wytrzymam: )
__________________


Wymiana

Perfumy

Lacoste Touch of Pink, Si Lolita, Halloween, Enigma, Esprit

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=454116
Clove1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 14:20   #884
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Ja dziś mogę już oficjalnie potwierdzić, że na dole łydek - tam gdzie miałam LS - mam łyse miejsca
Poza tym na łydkach mam już włoski, ale na dole gładki placki
Resztę łydek miałam robioną LSD, więc może faktycznie zwykły LS będzie skuteczniejszy... Gdy będę w grudniu w Depiclinic, to porozmawiam o tym.
Ja będę w Depiclinic w przyszłym tygodniu to porozmawiam o tym.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
dlatego sie zastanawiam, jak jest w moim przypadku. jesli chodzi o czas trwania, to na pewno niektore zabiegi trwaly za krotko. tylko tak czy siak, uda sa dla mnie tajemnica, bo bo 5 zabiegach Duetem zniknelo mi moze z 10 - 20% wlosow, a zabiegi byly bolesne (czyli jesli nawet nie robiono mi ich dokladnie - za szybko - to jednak chyba wiekszy odsetek wlosow winien byl zniknac, prawda?). teraz, po trzech kolejnych zabiegach zwyklym LS jest duzo lepiej.
A co ile tygodni miałaś powtarzany zabieg? Ja miałam Duet-a na pachy i bikini, chyba był dokładnie zrobiony bo pod pachami prawie nic już nie ma. Normalnie rano sama mi się gęba śmieje w łazience przed lustrem A bikini miałam trochę Duetem i wykończenie małą głowicą LS i tam mnie bolało i później miałam strupki, ale czego nie robi się dla swojej Grażyny :P

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Clove1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny może pomożecie mi zdecydować który gabinet wybrać w Warszawie Depiclinic czy Studio Laser na Jerozolimskich ? Interesuje mnie oczywiście LS. Czytałam w tym wątku dużo pozytywnych opinii o Depiclinic, a czy któraś chodziła do Studia Laser i mogłaby coś więcej o nim napisać?
proszę o pomoc
Hej ja chodzę do Depiclinic i jestem bardzo zadowolona - polecam. A jeżeli chodzi o Studio Laser to nie byłam ale sprawdziłam na stronie dystrybutora i ich tam nie ma ... i nie wiem czy mają fabrycznie nowy sprzęt czy po-leasingowy i czy mają przeszkolony zespół. Ja zanim trafiłam do Depiclinic długo się zastanawiałam, googlałam na ten temat, dzwoniłam do dystrybutora do Krakowa.

Edytowane przez hania_k
Czas edycji: 2012-11-04 o 14:10
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 15:03   #885
Clove1
Rozeznanie
 
Avatar Clove1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 506
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Haniu a ile miałaś zabiegów na pachy i bikini, że już nic prawie nie masz? Mnie właśnie interesują najbardziej łydki i chyba lepsze efekty są po zwykłym LS sama już nie wiem. Ale skoro tak polecasz to chyba się zapiszę do depiclinic. Ciekawi mnie ile będę potrzebować zabiegów duetem
__________________


Wymiana

Perfumy

Lacoste Touch of Pink, Si Lolita, Halloween, Enigma, Esprit

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=454116
Clove1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 16:33   #886
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny a gdzie sprawdzic tz na jakiej stronie czy dany salon ma sprzet od dystrybutora?

I jeszcze pytanie na ile przed zabiegiem nakladacie emle?

Dzięki
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 17:06   #887
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Clove1 Pokaż wiadomość
Haniu a ile miałaś zabiegów na pachy i bikini, że już nic prawie nie masz? Mnie właśnie interesują najbardziej łydki i chyba lepsze efekty są po zwykłym LS sama już nie wiem. Ale skoro tak polecasz to chyba się zapiszę do depiclinic. Ciekawi mnie ile będę potrzebować zabiegów duetem
Paszki już 3 razy,a bikini 2 razy. Ale zanim pójdziesz na wizytę, możesz umówić się na wizytę testową, czy jakoś tak, gdzie Pani Małgosia zrobi ci próbny strzał i opowie co i jak. Ja jeszcze nóg nie miałam idę w tym tygodniu, ale patrząc na pachy i bikini powinno być spoko.

Jak byłam na wizytach to prawie cały czas rozmawiałam z Panią Małgosią, tak że czas szybciutko mijał, między innymi o depilacji i różnych historiach jakie już doświadczyła, i miała takie przypadki gdzie po 3-4 razach już nie było żadnych włosów, a i miała takie panie które potrzebowały 8 razy, i jak ja się na początku pytałam ile zabiegów będę potrzebowała to mi powiedziała że to jest indywidualna sprawa i nie da się określić dokładnie. Ja jestem tym szczęśliwym przypadkiem który myślę po 4 razach już na pachach nie będę miała nic.
Ważne jest aby chodzić systematycznie, i za każdym razem ubijać te włosy, których nie udało się wcześniej.
I mówiła też że im większy kontrast między skórą a włosem to lepiej, czyli ideał to kruczo czarne włosy na bieluśkiej skórze.

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez misia3006 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie sprawdzic tz na jakiej stronie czy dany salon ma sprzet od dystrybutora?

I jeszcze pytanie na ile przed zabiegiem nakladacie emle?

Dzięki
Na stronie: http://coherent.com.pl/rekomendowane_gabinety,s-60.html

A jeżeli chodzi o emlę to też bym chętnie się dowiedziała?

HK
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 17:31   #888
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
A co ile tygodni miałaś powtarzany zabieg? Ja miałam Duet-a na pachy i bikini, chyba był dokładnie zrobiony bo pod pachami prawie nic już nie ma. Normalnie rano sama mi się gęba śmieje w łazience przed lustrem A bikini miałam trochę Duetem i wykończenie małą głowicą LS i tam mnie bolało i później miałam strupki, ale czego nie robi się dla swojej Grażyny :P
co jakies 10 tygodni, moze troche wiecej. tak ze pod tym wzgledem bylo ok.

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Ważne jest aby chodzić systematycznie, i za każdym razem ubijać te włosy, których nie udało się wcześniej.
wyboldowane - no, o to chyba w tym chodzi, ale przeciez i tak laserem robiona jest cala powierzchnia.

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
I mówiła też że im większy kontrast między skórą a włosem to lepiej, czyli ideał to kruczo czarne włosy na bieluśkiej skórze.
no, ja tak w sumie mam mniej wiecej.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 19:27   #889
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2


Na stronie: http://coherent.com.pl/rekomendowane_gabinety,s-60.html

A jeżeli chodzi o emlę to też bym chętnie się dowiedziała?

HK[/QUOTE]

Dziękuję ślicznie
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 21:09   #890
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

emla ma ulotkę
według niej smarowałam 2 godziny przed.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 21:53   #891
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez misia3006 Pokaż wiadomość

Na stronie: http://coherent.com.pl/rekomendowane_gabinety,s-60.html

A jeżeli chodzi o emlę to też bym chętnie się dowiedziała?

HK
Dziękuję ślicznie [/QUOTE]
Pare razy smarowalam sie emla i powiem, ze im dluzej tym lepiej. godzina to niezbedne mnimum, do tego szczelnie zapakowana w folie spozywcza . po ok. 1,5 godziny nie czulam ze mam cos...miedzy nogami koszmarnie dziwne uczucie. nie wiem w sumie jak bikini smakuje" bez emli, ale nawet po tej 1,5-2 h bolalo, momentami nieznosnie.
co do waszej dyskusji na temat koloru wlosow i skory i optymizmu, ze 4 zabiegi wystarcza. jak tak sobie obserwuje ten watek to widze, ze w polsce same bladolice kobiety porosniete czarna szczecina. tak oczywiscie, kazdej z nas sie WYDAJE, ze ma ohydne czarne jak wegiel wlosy, ktore blyszcza sie na bladej skorze. ale to nieprawda, ja same mowicie, panie w salonach stwierdzaja, ze wasz kolor wlosow to co najwyzej ciemny blond. ja juz przestalam sie ludzic, co do koloru swoich wlosow i podrecznikowej ilosci zabiegow. malo tego, ze wlosy tylko wydaja mi sie ciemne, one sa w roznych kolorach na roznych czesciach ciala! uda juz dawn zostawilam w spokoju, bo to co wydawalo mi sie gesta, ciemna szczecina, laser nawet nie zauwazyl. co do koloru skory, nie opalam sie od roku, wlosy przyciemniam robiac sie na brunetke. ja juz dawno porzucilam nadzieje na "ksiazkowy" przypadek.

Na stronie producenta LS i LSD pieknie wyjasniono roznice pomiedzy obydwoma laserami. zapraszam do lektury:

Dwie niezależne diody na jednej platformie
System LightSheer DUET ma dwie głowice emitujące z częstością 3 Hz światło lasera diodowego o długości fali 800 nm i bardzo wysokiej mocy efektywnej 1600 W o czasach impulsów 30, 100 i 400 msek.
Pierwsza z głowic, zaopatrzona w stosunkowo niewielkie okienko terapeutyczne z syntetycznego szafiru o wymiarach 9x9 mm, dostarcza impulsy o regulowanej gęstości energii do 100 J/cm², i służy do bardzo skutecznej i precyzyjnej depilacji dowolnych obszarów ciała. Chłodzona końcówka szafirowa będąca własnością patentową firmy zapobiega oparzeniom nawet przy tak bardzo wysokich mocach, dzięki czemu występowanie komplikacji jest bardzo obniżone (poniżej 0,1%). Jest to najmocniejszy z istniejących systemów, co pozwala na zmniejszenie liczby seansów terapeutycznych i zapewnia nieporównywalną z innymi systemami skuteczność i lepszy rachunek ekonomiczny – tak dla prowadzącego zabiegi jak i dla pacjenta.
Druga głowica to nowatorskie połączenie dużej powierzchni zabiegowej 22x35 mm z podciśnieniem
, co zezwala na bardzo szybką, skuteczna i bezbolesną trwałą depilację dużych powierzchni ciała jak nogi, plecy czy tors. Znacznie większa powierzchnia wiązki zabiegowej powoduje, że zwiększa się głębokość wnikania światła laserowego, a zasysanie skóry poddanej zabiegowi do wnętrza głowicy zwiększa absorpcję energii i dzięki temu uzyskujemy skuteczna depilację przy niższych energiach: 4,5-12 J/cm². Liczba impulsów potrzebnych do depilacji danej powierzchni jest 10-krotnie niższa w porównaniu z zabiegiem klasycznym, co powoduje znaczne skrócenie czasu zabiegu. Przykładowo zabieg nóg nową głowicą zajmuje zaledwie 15 minut, a nie jak poprzednio 3-4 godziny. Zabieg nie jest bolesny, głowica nie wymaga stosowania chłodzenia. Dzięki szybkości depilacji zabieg nie jest dla pacjenta uciążliwy. Badania prowadzone na rynku amerykańskim potwierdzają identyczną skuteczność obu głowic.

Fakty sa takie: obydwie tak samo skuteczne, ale jak mozecie wybrac to dla wlasnego komfortu (brak bolu i szybszy zabieg) wybierzcie LSD. Amen

Edytowane przez monika.c25
Czas edycji: 2012-11-04 o 22:09
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 22:12   #892
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
tak oczywiscie, kazdej z nas sie WYDAJE, ze ma ohydne czarne jak wegiel wlosy, ktore blyszcza sie na bladej skorze. ale to nieprawda, ja same mowicie, panie w salonach stwierdzaja, ze wasz kolor wlosow to co najwyzej ciemny blond.
wyboldowane - u mnie nikt "ciemnosci" owlosienia nie kwestionowal, a bylam w kilku salonach, wiec z ta nieprawda i ze KAZDEJ sie wydaje, bym nie przesadzala. ponadto chyba naturalne jest, ze czlowiek odnosi sie do siebie przez porownanie z innymi osobami - i stad ocena.

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
ja juz przestalam sie ludzic, co do koloru swoich wlosow i podrecznikowej ilosci zabiegow. malo tego, ze wlosy tylko wydaja mi sie ciemne, one sa w roznych kolorach na roznych czesciach ciala! uda juz dawn zostawilam w spokoju, bo to co wydawalo mi sie gesta, ciemna szczecina, laser nawet nie zauwazyl. co do koloru skory, nie opalam sie od roku, wlosy przyciemniam robiac sie na brunetke. ja juz dawno porzucilam nadzieje na "ksiazkowy" przypadek.
ja jestem ciemna szatynka, ale zauwazylam, ze ludzie uwazaja mnie za brunetke. mam ciemna oprawe oczu, bez makijazu "mam"nadal oczy - ale jest cos za cos - wlosy wszedzie sa bardzo ciemne (i rzeklabym, ze w tym samym odcieniu). przy czym moja kolezanka blondynka, majaca jasne owlosienie, pozbyla sie wlosow po tych wlasnie ksiazkowych 4 zabiegach, zdaje sie. tak ze zaczynam myslec, ze jednak sama dobra "baza" do zabiegu to zaledwie ulamek sukcesu...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 22:15   #893
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
Pare razy smarowalam sie emla i powiem, ze im dluzej tym lepiej. godzina to niezbedne mnimum, do tego szczelnie zapakowana w folie spozywcza . po ok. 1,5 godziny nie czulam ze mam cos...miedzy nogami koszmarnie dziwne uczucie. nie wiem w sumie jak bikini smakuje" bez emli, ale nawet po tej 1,5-2 h bolalo, momentami nieznosnie.
co do waszej dyskusji na temat koloru wlosow i skory i optymizmu, ze 4 zabiegi wystarcza. jak tak sobie obserwuje ten watek to widze, ze w polsce same bladolice kobiety porosniete czarna szczecina. tak oczywiscie, kazdej z nas sie WYDAJE, ze ma ohydne czarne jak wegiel wlosy, ktore blyszcza sie na bladej skorze. ale to nieprawda, ja same mowicie, panie w salonach stwierdzaja, ze wasz kolor wlosow to co najwyzej ciemny blond. ja juz przestalam sie ludzic, co do koloru swoich wlosow i podrecznikowej ilosci zabiegow. malo tego, ze wlosy tylko wydaja mi sie ciemne, one sa w roznych kolorach na roznych czesciach ciala! uda juz dawn zostawilam w spokoju, bo to co wydawalo mi sie gesta, ciemna szczecina, laser nawet nie zauwazyl. co do koloru skory, nie opalam sie od roku, wlosy przyciemniam robiac sie na brunetke. ja juz dawno porzucilam nadzieje na "ksiazkowy" przypadek.

Na stronie producenta LS i LSD pieknie wyjasniono roznice pomiedzy obydwoma laserami. zapraszam do lektury:

...

Fakty sa takie: obydwie tak samo skuteczne, ale jak mozecie wybrac to dla wlasnego komfortu (brak bolu i szybszy zabieg) wybierzcie LSD. Amen
Amen , w tym tygodniu idę na nogi na Dueta i mam nadzieję że u mnie będzie efekt

Edytowane przez hania_k
Czas edycji: 2012-11-04 o 22:16
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 22:16   #894
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
Druga głowica to nowatorskie połączenie dużej powierzchni zabiegowej 22x35 mm z podciśnieniem (...) Zabieg nie jest bolesny, głowica nie wymaga stosowania chłodzenia.Fakty sa takie: obydwie tak samo skuteczne, ale jak mozecie wybrac to dla wlasnego komfortu (brak bolu i szybszy zabieg) wybierzcie LSD. Amen
i widzisz, kolejna rzecz, ktora podwaze - u mnie zabieg LSD byl porownywalnie bolesny do tego robionego zwyklym Duetem. i o ile w odwrotnym przypadku - tj. braku bolu, gdy winien on byc - mozna byloby stwierdzic, ze zabieg byl zle wykonywany, to jednak w tej sytuacji trudno mi uwierzyc, ze wskutek na przyklad za niskiej mocy odczuwalam bol nie do zniesienia... zaprawde, powiadam - myslalam, ze wykorkuje z bolu^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 22:40   #895
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
i widzisz, kolejna rzecz, ktora podwaze - u mnie zabieg LSD byl porownywalnie bolesny do tego robionego zwyklym Duetem. i o ile w odwrotnym przypadku - tj. braku bolu, gdy winien on byc - mozna byloby stwierdzic, ze zabieg byl zle wykonywany, to jednak w tej sytuacji trudno mi uwierzyc, ze wskutek na przyklad za niskiej mocy odczuwalam bol nie do zniesienia... zaprawde, powiadam - myslalam, ze wykorkuje z bolu^^.
Jak chcesz będę w tym tygodniu na zabiegu to zapytam się o ciebie
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 22:45   #896
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Jak chcesz będę w tym tygodniu na zabiegu to zapytam się o ciebie
w sumie mozesz zapytac, ciekawam opinii.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 07:32   #897
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem po drugim zabiegu bikini.
Bardzo różnił się od pierwszego.
Prawie umierałam z bólu (może dlatego, że przy pierwszym łyknęłam tabletkę Ketonal Forte i chyba działała). Za to podrażnień mam dużo mniej - zgłosiłam Pani, że przy pierwszym zabiegu dłuuugo się goiłam i byłam b.podrażniona - więc może teraz zmniejszyła moc (?) a może wynika to z pogody: przy pierwszym zabiegu był bardzo upalny dzień lata a ja wracałam z zabiegu do domu 20 km nagrzanym samochodem bez klimatyzacji i siedzenie samochodowe było jak piekarnik.
Mam wrażenie, że ta depilacja była krótsza i niedokładna, tak jakby babka widząc, że mnie b.boli skróciła zabieg pomijając włoski.
Powiem szczerze, że trochę tracę zaufanie do osoby wykonującej zabieg. Zapłaciłam z góry za 4 zabiegi, gdyż tak było duuużo taniej (a dla mnie LS to i tak duży wydatek), ale trochę żałuję - teraz chciałabym pójść do innego salonu i porównać.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 08:13   #898
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Jestem po drugim zabiegu bikini.
Bardzo różnił się od pierwszego.
Prawie umierałam z bólu (może dlatego, że przy pierwszym łyknęłam tabletkę Ketonal Forte i chyba działała). Za to podrażnień mam dużo mniej - zgłosiłam Pani, że przy pierwszym zabiegu dłuuugo się goiłam i byłam b.podrażniona - więc może teraz zmniejszyła moc (?) a może wynika to z pogody: przy pierwszym zabiegu był bardzo upalny dzień lata a ja wracałam z zabiegu do domu 20 km nagrzanym samochodem bez klimatyzacji i siedzenie samochodowe było jak piekarnik.
Mam wrażenie, że ta depilacja była krótsza i niedokładna, tak jakby babka widząc, że mnie b.boli skróciła zabieg pomijając włoski.
Powiem szczerze, że trochę tracę zaufanie do osoby wykonującej zabieg. Zapłaciłam z góry za 4 zabiegi, gdyż tak było duuużo taniej (a dla mnie LS to i tak duży wydatek), ale trochę żałuję - teraz chciałabym pójść do innego salonu i porównać.
nie musisz ,wystarczy przyjrzeć się miejscom depilowanym.od razu widać ,gdzie skórabyłą "trzaśnięta",bo ciało nabrzmiewa i widać kwadraciki.poza tym dostajesz okulary i możesz obserwowac zabieg.
ja tak w jednym salonie pokazałam pani ominięty fragment skóry
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 09:37   #899
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
co do waszej dyskusji na temat koloru wlosow i skory i optymizmu, ze 4 zabiegi wystarcza. jak tak sobie obserwuje ten watek to widze, ze w polsce same bladolice kobiety porosniete czarna szczecina. tak oczywiscie, kazdej z nas sie WYDAJE, ze ma ohydne czarne jak wegiel wlosy, ktore blyszcza sie na bladej skorze. ale to nieprawda, ja same mowicie, panie w salonach stwierdzaja, ze wasz kolor wlosow to co najwyzej ciemny blond. ja juz przestalam sie ludzic, co do koloru swoich wlosow i podrecznikowej ilosci zabiegow. malo tego, ze wlosy tylko wydaja mi sie ciemne, one sa w roznych kolorach na roznych czesciach ciala!
Ja mam zupełnie czarne włosy tylko na bikini i pod pachami. Te na łydkach - ciemne i mocne mam właściwie tylko do wysokości ok. 10 cm przed kolanami. Następnie powierzchnia przed kolanami, kolana i całe uda, to jasne, mało widoczne włoski, wręcz miłe w dotyku
Ta powierzchnia łydek, która najbardziej mi dokucza, to chyba efekt wieloletniego katowania nóg na zmianę depilatorem i maszynkami.
I faktycznie sądziłam, że te włosy są czarne - być może dlatego, że skórę mam bardzo jasną. Pani w Depiclinic stwierdziła, że włosy są koloru ciemno blond - ale na tyle łydek już powiedziała, że są czarne.
Generalnie miałam włosy zupełnie ogolone - Pani poprosiła o zostawienie paska włosów na następny zabieg, żeby mogła dokładnie ocenić ich kolor.
Także proszę mojego przykładu nie brać jako wiążącego
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 12:13   #900
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Smile Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Ja mam zupełnie czarne włosy tylko na bikini i pod pachami. Te na łydkach - ciemne i mocne mam właściwie tylko do wysokości ok. 10 cm przed kolanami. Następnie powierzchnia przed kolanami, kolana i całe uda, to jasne, mało widoczne włoski, wręcz miłe w dotyku
Ta powierzchnia łydek, która najbardziej mi dokucza, to chyba efekt wieloletniego katowania nóg na zmianę depilatorem i maszynkami.
I faktycznie sądziłam, że te włosy są czarne - być może dlatego, że skórę mam bardzo jasną. Pani w Depiclinic stwierdziła, że włosy są koloru ciemno blond - ale na tyle łydek już powiedziała, że są czarne.
Generalnie miałam włosy zupełnie ogolone - Pani poprosiła o zostawienie paska włosów na następny zabieg, żeby mogła dokładnie ocenić ich kolor.
Także proszę mojego przykładu nie brać jako wiążącego
Każda z nas jest inna i chyba nie ma żadnego wiążącego przykładu, po prostu trzeba się pogodzić z tym że jestem jaka jestem i potrzebuję odpowiednią ilość zabiegów. Najważniejsze aby trafić do dobrego, profesjonalnego i godnego polecenia gabinetu.
Zaintrygowana zaczęłam szukać zachodnich publikacji na temat depilacji LS i LSD jak do czegoś dojdę to dam znać.
HK
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.