Dopasowanie ubrań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-21, 14:42   #1
AValuack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13

Dopasowanie ubrań


Witam. Chciałbym zapytać jak dopasowywać ubrania, kolorystycznie, a także co nosić, a czego nie? Mam jasną cerę, niestety tłustą, ale walczę z tym różnymi kosmetykami.. Włosy ciemny blond, niebieskie oczy(tutaj też możecie mi doradzić w jakim kolorze mogę kupić soczewki zerówki, aby to fajnie wyglądało), co do sylwetki myślę, że wysportowana, coś w rodzaju V, konkretniej, nogi i biodra mam dosyć spore, talie wąską i wyżej barki oraz motyle (to po bokach klatki, pod pachami można powiedzieć) szerokie. W jakich kolorach chodzić, w jakich NIE chodzić, z czego powinna się składać moja garderoba? Proszę wymienić konkretne rzeczy, nie wiem jak to lepiej opisać, więc podam przykład:
-Kardigan - nie
-Sweter z dekoltem V - tak
-Sweter z okrągłym - Nie

Nie wiem jak to jest z tymi wyżej, bo to wzięte tylko dla przykładu, także nie sugerujcie się tym. Chciałem to jedynie zobrazować, bo nie wiem czy załapiecie o co mi chodzi.

Druga sprawa, jak dobierać do siebie ubrania, tzn jakie wybrać spodnie, np do butów, góry, zegarka, okularów przeciwsłonecznych itd.

Proszę o konkretne wypowiedzi. Jestem mężczyzną jeśli to ma jakieś znaczenie, a ktoś się jeszcze nie domyślił.

Możecie także zdradzić, jaki styl ubioru u mężczyzn się wam podoba.

Pozdrawiam!
AValuack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 14:57   #2
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Dopasowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez AValuack Pokaż wiadomość
Witam. Chciałbym zapytać jak dopasowywać ubrania, kolorystycznie, a także co nosić, a czego nie? Mam jasną cerę, niestety tłustą, ale walczę z tym różnymi kosmetykami.. Włosy ciemny blond, niebieskie oczy(tutaj też możecie mi doradzić w jakim kolorze mogę kupić soczewki zerówki, aby to fajnie wyglądało), co do sylwetki myślę, że wysportowana, coś w rodzaju V, konkretniej, nogi i biodra mam dosyć spore, talie wąską i wyżej barki oraz motyle (to po bokach klatki, pod pachami można powiedzieć) szerokie. W jakich kolorach chodzić, w jakich NIE chodzić, z czego powinna się składać moja garderoba? Proszę wymienić konkretne rzeczy, nie wiem jak to lepiej opisać, więc podam przykład:
-Kardigan - nie
-Sweter z dekoltem V - tak
-Sweter z okrągłym - Nie

Nie wiem jak to jest z tymi wyżej, bo to wzięte tylko dla przykładu, także nie sugerujcie się tym. Chciałem to jedynie zobrazować, bo nie wiem czy załapiecie o co mi chodzi.

Druga sprawa, jak dobierać do siebie ubrania, tzn jakie wybrać spodnie, np do butów, góry, zegarka, okularów przeciwsłonecznych itd.

Proszę o konkretne wypowiedzi. Jestem mężczyzną jeśli to ma jakieś znaczenie, a ktoś się jeszcze nie domyślił.

Możecie także zdradzić, jaki styl ubioru u mężczyzn się wam podoba.

Pozdrawiam!
Nie, nie ma Wstaw zdjęcie. Ale powiem Ci wprost, najlepiej weź na zakupy jakąś ogarniętą kumpelę.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 15:10   #3
AValuack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Dopasowanie ubrań

Zdjęcie sylwetki? Twarzy?

Mogę wziąć, ale często same nie potrafią doradzić, mam dosyć krytyczny gust, nie podobają mi się np. koszule w kratkę (większość), a jak jest zapięta.. to wgl masakra. Nie wiem czy mam rację, czy to faktycznie brzydko wygląda, czy nie, sporo osób tak chodzi, dla mnie to jest wgl nie do pomyślenia, żeby zapiąć koszulę.


Edit. Ew. białą na okazje.

Edytowane przez AValuack
Czas edycji: 2014-02-21 o 15:12
AValuack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 15:23   #4
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dopasowanie ubrań

Cytat:
Napisane przez AValuack Pokaż wiadomość
Zdjęcie sylwetki? Twarzy?

Mogę wziąć, ale często same nie potrafią doradzić, mam dosyć krytyczny gust, nie podobają mi się np. koszule w kratkę (większość), a jak jest zapięta.. to wgl masakra. Nie wiem czy mam rację, czy to faktycznie brzydko wygląda, czy nie, sporo osób tak chodzi, dla mnie to jest wgl nie do pomyślenia, żeby zapiąć koszulę.


Edit. Ew. białą na okazje.
Skąd jesteś?
Ja cię na zakupy wezmę
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 15:28   #5
AValuack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Dopasowanie ubrań

Okolice Rzeszowa w weekendy, w tygodniu Kraków.


Chcę się też pobawić w DIY, poprzerabiać ubrania, dlatego potrzebuję info nt. kolorów i tego co powinienem nosić.
AValuack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 15:51   #6
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Dopasowanie ubrań

Zdjęcia sylwetki, twarz też by pomogła.
Możesz przejść się do galerii i zobaczyć manekiny w zarze, massimo dutti, będziesz miał na czym się wzorować. Męskie ciuchy są dość uniwersalne. Koszule białe i błękitne pasują każdemu, klasyczne jeansy bez przetarć, z prostą nogawką. Marynarki - tu już trzeba się postarać, zmierzyć, ale jedna lepsza i jedna sportowa robią cały strój. Kolory - jestem zdania, że najważniejsze jest stworzyć bazę, a do tego nie trzeba się znać na doborze. Granat, czarny, biały, grafitowy, bordo, brąz pasuje do wszystkiego i do każdego. Jeśli nie masz brzuszka, to polecam koszule slim fit, ładnie pasują do jeansów.
No i lumpeksy, kopalnia męskich koszul!
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 16:01   #7
AValuack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Dopasowanie ubrań

Nie mam brzuszka, klatka jest większa, lubię to podkreślać właśnie tymi slimami. Nie wiem jak to z tymi kolorami, wiem na pewno, że szary do mnie pasuje. Nie wiem jak inne, mogę wysłać co najwyżej na PW.
AValuack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 19:40   #8
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dopasowanie ubrań

Może coś w tym stylu: (kierowałam się tym to mi się osobiście podoba) ale ciężko doradzić komuś co będzie dobrze wyglądało nie znając jego stylu






__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 20:40:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.