jak pozbyc sie tipsow? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-25, 14:54   #1
hefalumpa
Rozeznanie
 
Avatar hefalumpa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: b-stok
Wiadomości: 906

jak pozbyc sie tipsow?


mam pytanie, jak "domowym sposobem" (czyli sama ) moge odkleic tipsy na ktorych jest akryl? dzieki z gory za pomoc
hefalumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 15:07   #2
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: jak pozbyc sie tipsow?

lepiej nie rób tego sama bo później będziesz miała zniszczoną płytke, bo ja się nieumiejętnie zdejmuje to takie są efekty
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 15:09   #3
miszka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 12
Dot.: jak pozbyc sie tipsow?

witam,ja juz sie sama pozbywałam tipsów i nie jest to za fajne,mopisze ci jak ja to zrobiłam,najpierw scięłam je najkrócej jak tylko mozna było a pozniej;....podważałam i zrywałam je a jesli cos zostało to pozbywałam sie tego za pomoca pilniczka,z tegfo co wiem to jest to dosc popularny sposób na domowe sciaganie tipsów
miszka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 15:21   #4
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: jak pozbyc sie tipsow?

ja Ci nie radze domowym sposobem tego robić, moje tipsy <słabej jakości> same się odklejały od strony skórek, wkurzyło mnie jeżdżenie co 2 dzień do kosmetyczki, w dodatku była zima i postanowiłam pozbyć się ich sama, po prostu he poodklejałam, ale pozniej moje naturalne paznokcie były w strasznym stanie!! 1 tipsa odklejałą mi kosmetyczka wsjadzając go w jakiś płyn, ale też płytka po zdjęciu tipsa nie była zbyt piękna... aczkolwiek chyba jednak lepiej zrobić to u kosmetyczki, a nie na siłę, bo można mieć przykrą krwawą niespodziankę....
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 15:47   #5
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: jak pozbyc sie tipsow?

Cytat:
Napisane przez miszka19
witam,ja juz sie sama pozbywałam tipsów i nie jest to za fajne,mopisze ci jak ja to zrobiłam,najpierw scięłam je najkrócej jak tylko mozna było a pozniej;....podważałam i zrywałam je a jesli cos zostało to pozbywałam sie tego za pomoca pilniczka,z tegfo co wiem to jest to dosc popularny sposób na domowe sciaganie tipsów
JEST TO REWELACYJNY SPOSÓB NA POROBIENIE SOBIE DZIUR W PŁYTCE (NIEKIEDY DO "MIĘSA" I ZNISZCZENIE SOBIE PAZNOKCI, JESLI MASZ OCHOTE NA ZNISZCZONE PAZNOKCIE TO BARDZO PROSZĘ TYLKO NIE MÓW PÓŹNIEJ ŻE AKRYLE NISZCZĄ PAZNOKCIE!!!!!!

DZIEWCZYNO IDŹ DO STYLISTKI I JE ZDEJMIJ! PAZNOKCI AKRYLOWYCH NIE MOŻNA ZRYWAĆ! A UMIEJETNIE ZDJĄĆ



LEPIEJ WYDAC TROCHE NA ZDJĘCIE NIŻ PÓŹNIEJ MAJATEK NA ODŻYWKI I LEKARZA JAK POROBISZ SOBIE DZIURY W PŁYTCE
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 15:59   #6
hefalumpa
Rozeznanie
 
Avatar hefalumpa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: b-stok
Wiadomości: 906
Dot.: jak pozbyc sie tipsow?

spokojnie, spokojnie. kuku nie zamierzam sobie robic napewno . kosmetyczka mowila mi ze mozna paznokietki w czyms lekko wymoczyc i same odchdza, tylko ni pamietam w czym wlasnie... . na silowe odrywanie nigdy bym sie nie zdecydowla .
hefalumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 16:06   #7
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: jak pozbyc sie tipsow?

Idź do stylistki odmoczy Ci paznokcie i pozostawi na nich cieniutka warstwę akrylu, wraz ze wzrostem paznokci będziesz sobie ten akryl spiłowywać - płytka pod akrylem jest pozbawiona wody, a więc bardzo delikatna, ta odrobina pozostawionego akrylu zabezpieczy ją i pomoze paznokciom szybko odrosnąć (jak wiesz chroniona płytka rośnie szybciej).

To co zapłacisz stylistce za zdjęcie akrylu jest równowarte wydatkom na minimum litrowa butlę acetonu którą później i tak wyrzucisz do śmieci więc chyba się nie opłaca.
Jeśli dziewczyna u której zakładałaś nie zdejmuje paznokci - bo i takowe "stylistki" się zdażają idź do innej renomowanej stylistki.
jeśli sie dowiem z jakiego jesteś miasta byc może będę mogła polecić Ci kogoś kto nie spaprze Ci paznokci i w prawidłowy sposób usunie akryl.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 17:54   #8
hefalumpa
Rozeznanie
 
Avatar hefalumpa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: b-stok
Wiadomości: 906
Dot.: jak pozbyc sie tipsow?

moja kosmetyczka zdejmuje,zdejmuje w sumie i tak sie do niej wybieram pokazac foty ze slubu. ah aceton wlasnie tej nazwy zapomnialam. dziekuje
hefalumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.