co sadzicie o samoopalaczach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-15, 13:38   #1
puchacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 12
GG do puchacz

co sadzicie o samoopalaczach


zbieram informacje na temat samoopalaczy ,ktore sa dobre
czy szkodza skorze jak czesto mozna je stosowac
co lepsze podklad czy samoopalacz wpiszcie swoje opinie
puchacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 13:54   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: co sadzicie o samoopalaczach

polecam
http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_samoopalacze.php
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 14:05   #3
LiliBlue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 58
Re: co sadzicie o samoopalaczach

Ja używam różnych samoopalaczy, np. DAX COSMETICS w piance (dobry dla tłustej cery. Używam przez cały rok i nie korzystam ani ze słońca ani z solarium. Raz w tygodniu robię peeling całego ciała, a samoopalaczem smaruję się 2-3 razy w tygodniu. Jeżeli chodzi o kwestię czy samoopalacz czy podkład, to nie bardzo rozumiem pytanie. Samoopalacz poprawia kolor skóry, o podkład ma wiele innych funkcji, wygładza, matuje, maskuje niedoskonałości itd. To są dwa niezależne od siebie kosmetyki i najlepiej używać jednego i drugiego. Niewątpliwie stosowanie samoopalacza wymaga wprawy i trochę czasu. Trzeba przygotować skórę (np. posmarować balsamem jeżeli jest sucha), starannie rozprowadzać preparat, nie zapomnieć o zabezpieczeniu brwi, kolan, łokci itd., czekać parę minut aż się wchłonie, po kilku użyciach zrobić staranny peeling... Więc powodzenia.
LiliBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 16:38   #4
puchacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 12
GG do puchacz
Re: co sadzicie o samoopalaczach

w kwestii samoopalcz czy podklad chodzilo mi o to co bardziej zatyka pory soory za zle sprecyzowanie pytanka dzieki za stronke!!!!!!!
puchacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 18:20   #5
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Efekt POMARAŃCZY!!!

Hej Dziewczyny!
Znacie może jakiś samoopalacz,który nie daje pomarańczowatego koloru? Nie wiem,na mnie każdy jakoś dziwnie wygląda : A może znacie jakiś który nie barwi aż tak bardzo ubrań? Nabardziej mnie denerwuje,że samoopalacze tak bardzo brudzą bieliznę np.ramiączka od stanika od razu pomarańczowe.Czy ja coś źle robię???(albo za dużo żądam od samoopalaczy)hehe
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-15, 18:57   #6
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Re: Efekt POMARAŃCZY!!!

Polecam Clarins Auto bronzante express do twarzy i ciała(w sprayu),opala na brązowo,ale przy nakladaniu trzeba co chwile myc ręce,a 24h przed nałożeniem staranny peeling ciała.Ubrać można sie natychmiast po nałożeniu,nie zostawia plam na ubraniu bo ma konsystencje wody.Niestety pomimo swojej ceny ok.100zł zostawia charakterystyczny smród samoopalaczowy .Trzyma sie około 4 dni,na twarzy ok.2-3dni.
Jeśli nie przeszadz Ci ten smrodek i cenato napewno będziesz zadowolona bo opala na delikatny brązowy kolor
Pozdrawiam!!!!
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.