4 miesiace bez okresu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-27, 16:32   #1
motylek825
Zakorzenienie
 
Avatar motylek825
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 6 831

4 miesiace bez okresu


Witajcie, mam 20 lat i ostatnia miesiaczke mialam18 sierpnia dzis jest 27 grudnia a ja nadal nie mam okresu. Czy ktoras z was miala podobny problem? Wspolzyje z moim chlopakiem od 5 lat, zawsze sie zabezpieczamy. W pazdzierniku robilam pierwszy test, ktory byl negatywny, potem jeszcze 5 i wszystkie negatywne. Od lipca mieszkam za granica i poki co nie mam mozliwosci isc do lekarza. Dodam, ze od ostatniego okresu przytylam 8 kilo co bardzo mnie martwi - tak zaczelam jesc wiecej, nie moge wejsc w zadne spodnie i brzuch tez mi sie powiekszyl lecz to raczej z nadmiaru kilogramow bo watpie zeby to byla ciaza skoro testy negatywne chyba ze bylabym jedna na milion i pach! Ciaza z zaskoczenia? Czasem wystepuje pobolewanie brzucha jakby na okres ale go wciaz nie ma, piersi nie sa nabrzmiale ani nic. Moze to objaw jakiejs choroby? Podzielcie sie prosze swoimi doswiadczeniami.
motylek825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 16:42   #2
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: 4 miesiace bez okresu

a robiłaś test z krwi?
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 17:13   #3
motylek825
Zakorzenienie
 
Avatar motylek825
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 6 831
Dot.: 4 miesiace bez okresu

Nie, poniewaz nie mam takiej mozliwosci, nawet nie wiem jak to tu w anglii dziala i co musze najpierw zrobic gdzie isc.
motylek825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 17:17   #4
vaness886
Raczkowanie
 
Avatar vaness886
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 409
Dot.: 4 miesiace bez okresu

hmm , nie wiem co Ci doradzić ;/ najlepsza byłaby wizyta u lekarza , jednak piszesz że nie masz możliwości pójścia do niego . Ja takiego przypadku nie miałam i nie znam nikogo takiego .
vaness886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 17:19   #5
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: 4 miesiace bez okresu

moja koleżanka nie miała okresu 9 miesięc a w ciąży nie była.. okazało się że może mieć przez to w przyszłości problemy z zajściem ciążę bo za późno poszła z tm do gina..
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 12:18   #6
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: 4 miesiace bez okresu

Przeciez w Anglii tak samo sa lekarze... Wystarczy isc do GP a on Cie pokieruje dalej...
Jak pracujesz i masz insurance to jestes ubezpieczona... i przysluguje Ci opieka lekarska. Nawet tabletki anty dostaje sie za darmo (z tego co wiem)
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 09:06   #7
anezram09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: 4 miesiace bez okresu

Witaj
Ja też byłam w podobnej sytuacji co Ty robiłam test na ciąże i negatywny, przytyłam więc poszłam do ginekologa zbadał i wszystko ok zaproponował usg piersi a przy okazji zrobił mi usg tarczycy i jakie było zdziwienie kiedy zapytał mnie czy miałam kiedyś operacje na tarczyce a ja nie miałam zrobiłam TSH norma była 4,6 a ja miałam 98,3 Teraz jestem pod stałą opieką endokrynologa Może masz problem z tarczycą nie ma na co czekać idź do lekarza Pozdrawiam
anezram09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 12:12   #8
motylek825
Zakorzenienie
 
Avatar motylek825
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 6 831
Dot.: 4 miesiace bez okresu

Mialam kiedys badane TSH jakies 4 lata temu ze wzgledu na tradzik ale wszystko bylo w normie. Postaram sie jak najszybciej isc do lekarza, mam nadzieje ze cos zrozumiem bo moj angielski jest sredni:/ dodam ze od wczoraj nabrzmialy i pobolewaja mnie piersi - moze jednak okres przyjdzie ale i tak wybiore sie do lekarza i dam Wam znac. Pozdrawiam
motylek825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 14:38   #9
anezram09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: 4 miesiace bez okresu

,,Motylku" że Cię bolą piersi to znak że niedługo dostaniesz u mnie jest około tygodnia. A co do wyników to mi też robili dwa lata przed tamtymi wynikami i były dobre. Lekarz też się dziwił się że taki wysoki wysłał mnie do innego laboratorium a wynik ten sam
Napisz sobie na kartce przetłumacz wszystko będziesz miała ściągę
A do Polski na wycieczkę nie chcesz się wybrać w jeden dzień wszystkie wyniki zrobisz popołudniu od bierzesz tak moi znajomi robią.Odwiedzają lekarzy
Kochaniutka zdrowiej i nie martw się na zapas teraz idź na sylwestrowa zabawę i baw się do białego rana
ŻYCZĘ TOBIE I WSZYSTKIM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 ABY CHOCIAŻ CZĘŚĆ MARZEŃ NAM SIĘ SPEŁNIŁO
Pozdrawiam serdecznie
anezram09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 06:00   #10
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: 4 miesiace bez okresu

Cytat:
Napisane przez anezram09 Pokaż wiadomość
,,Motylku" że Cię bolą piersi to znak że niedługo dostaniesz u mnie jest około tygodnia. A co do wyników to mi też robili dwa lata przed tamtymi wynikami i były dobre. Lekarz też się dziwił się że taki wysoki wysłał mnie do innego laboratorium a wynik ten sam
Napisz sobie na kartce przetłumacz wszystko będziesz miała ściągę
A do Polski na wycieczkę nie chcesz się wybrać w jeden dzień wszystkie wyniki zrobisz popołudniu od bierzesz tak moi znajomi robią.Odwiedzają lekarzy
Kochaniutka zdrowiej i nie martw się na zapas teraz idź na sylwestrowa zabawę i baw się do białego rana
ŻYCZĘ TOBIE I WSZYSTKIM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 ABY CHOCIAŻ CZĘŚĆ MARZEŃ NAM SIĘ SPEŁNIŁO
Pozdrawiam serdecznie
Bolące i nabrzmiałe piersi nie zawsze świadczą o zbliżającej się miesiączce. To, że u Ciebie jest to objaw zwiastujący przyjście krwawienia nie znaczy, że u kogoś również tak jest.
Tak jak już poprzedniczki napisały - jedynym wyjściem jest wizyta u lekarza. Ja bym zaczęła od zbadania tarczycy, bo objawy przypominają problemy z tarczycą. Ale niekoniecznie tak musi być. Równie dobrze może być to cokolwiek innego. Na pewno nie możesz tego lekceważyć, ponieważ może to skutkować większymi problemami w przyszłości.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 16:34   #11
motylek825
Zakorzenienie
 
Avatar motylek825
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 6 831
Dot.: 4 miesiace bez okresu

Witajcie kochane, dziékujé za wsparcie z waszej strony, chcialam wam powiedziec, ze o dziwo w koncu dostalam okres 2 stycznia i krwawienie bylo normalne, trwalo 5 dni tak jak zawsze. Mam nadzieje, ze to wszystko sie unormuje, ale i tak wybieram sie do lekarza bo chce miec pewnosc, ze wszystko jest ze mna w porzadku, poniewaz planujemy miec dzieci i bardzo tego pragniemy lecz najpierw odkladamy na slub niezle mnie wystraszyly te 4 miesiace bez miesiaczki, bede Wam zdawala relacje i dziekuje jeszcze raz za odpowiedzi od Was. Pozdrawiam serdecznie
motylek825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.