Nietypowy problem, wszyta łechtaczka?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 17:59   #1
Arliii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Angry

Nietypowy problem, wszyta łechtaczka?!


Jak w temacie, pytanie do wszystkich orientujących się chociaż trochę w temacie. Jakieś dziesięć lat temu miałam wypadek na rowerze. Uderzyłam się "tam", krwotok wewnętrzny, dwie operacje i jak kiedyś mi "nie mój" ginekolog powiedział... Wszyta spora część łechtaczki... Dopiero ostatnio zaczęło mi to doskierać- pierwsze kontakty seksualne, jakieś tam czucie mam, jednak na pewno nie takie jakie powinno być. Głupia. Bardzo głupia wręcz sprawa. Czy ktoś wie czy da się to "naprawić", albo czy chociaż po takim czasie mam prawo pozwać tego lekarza. Jakby niepatrzeć to bardzo ważna część kobiecego ciała....
Już sam wygląd tych miejsc mi doskiera, a co dopiero takie coś....
Arliii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 09:20   #2
Duita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 242
Dot.: Nietypowy problem, wszyta łechtaczka?!

Cytat:
Napisane przez Arliii Pokaż wiadomość
Jak w temacie, pytanie do wszystkich orientujących się chociaż trochę w temacie. Jakieś dziesięć lat temu miałam wypadek na rowerze. Uderzyłam się "tam", krwotok wewnętrzny, dwie operacje i jak kiedyś mi "nie mój" ginekolog powiedział... Wszyta spora część łechtaczki... Dopiero ostatnio zaczęło mi to doskierać- pierwsze kontakty seksualne, jakieś tam czucie mam, jednak na pewno nie takie jakie powinno być. Głupia. Bardzo głupia wręcz sprawa. Czy ktoś wie czy da się to "naprawić", albo czy chociaż po takim czasie mam prawo pozwać tego lekarza. Jakby niepatrzeć to bardzo ważna część kobiecego ciała....
Już sam wygląd tych miejsc mi doskiera, a co dopiero takie coś....
pozwac... mozesz ale takie sprawy dlugo sie ciagna i nie wiadomo czy wygrasz, jesli nie to poniesiesz wszystkie koszty rozpraw.
chirurg plastyczny moze to "naprawic takie opeacje są ostatnio coraz czesciej wykonywanetez i w Polsce. z tego co sie orientuje to az takie drogie nie są. musisz poszukać na necie. Pozdrawiam
__________________
18.02.2010 400hp
Duita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 12:34   #3
Arliii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Nietypowy problem, wszyta łechtaczka?!

Dzięki. Trochę mnie pocieszyłaś.
Cena jest mniej ważna. Napisałam maila do pewnej pani chirurg, ale jeszcze mi nie odpisała. Wiem, że więcej by mnie wyszo za tą rozprawe niż za samą operacje, ale czułabym się usatysfakcjonowa faktem, że pociągałam go po sądach jeśli moje ciało przypadkiem nie mogłoby wrócić do normy. Teraz tylko czekać na odpowiedź lekarza. Oby pozytywną.... Ciekawe czy dużo takich przypadków jest na świecie.
Arliii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 09:47   #4
Duita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 242
Dot.: Nietypowy problem, wszyta łechtaczka?!

Cytat:
Napisane przez Arliii Pokaż wiadomość
Dzięki. Trochę mnie pocieszyłaś.
Cena jest mniej ważna. Napisałam maila do pewnej pani chirurg, ale jeszcze mi nie odpisała. Wiem, że więcej by mnie wyszo za tą rozprawe niż za samą operacje, ale czułabym się usatysfakcjonowa faktem, że pociągałam go po sądach jeśli moje ciało przypadkiem nie mogłoby wrócić do normy. Teraz tylko czekać na odpowiedź lekarza. Oby pozytywną.... Ciekawe czy dużo takich przypadków jest na świecie.
mysle ze powinnas popisac do roznych lekazy, najlepisj hurtowo, to wtedy bedziesz miala jakies tam porownanie
czy dużo... pewnie troche sie znajdzie i pewnie nie takich ale i jeszcze gorszych
__________________
18.02.2010 400hp
Duita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 21:26   #5
Arliii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Nietypowy problem, wszyta łechtaczka?!

Jak na razie nikt mi nie odpisał. Oj wiadomo, ten mój głupi wybryk mógł się skończyć dużo gorzej. Swoją drogą jak mnie przyjmowali na oddział to lekarze rozmawiali z moją mamą o tym, że mieli dziewczynkę która nadziała się na szczebel z sanek...
Arliii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 07:35   #6
Duita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 242
Dot.: Nietypowy problem, wszyta łechtaczka?!

biedna dziewczynka

a wklepalas w google chirurgia narządów płciowych? moze sprobujesz podzwonic?
__________________
18.02.2010 400hp
Duita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.