Superbalanced Powder Makup jako wykonczenie makijazu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-20, 12:28   #1
Asiula_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2

Superbalanced Powder Makup jako wykonczenie makijazu?


Mam skore naczynkowa, mieszana. Uzywam plynnego podkladu Clinique Redness Solutions Instant Relief, z ktorego jestem zadowolona. Potrzebuje jednak wykonczenia tego makijazu. Po kilku godzinach moja skora zaczyna sie swiecic. Czy powinnam uzyc pudru sypkiego, w kamieniu czy moze po prostu mineralnego z tej samej linii co podklad?Osobiscie sklanialabym sie na uzycie Superbalanced Powder Makup, nie jestem przekonana do zoltego koloru pudru mineralnego z linii Redness Solutions.Ciagle jednak wstrzymuje sie z zakupem, poniewaz do tamtego roku temat makup byl mi zupelnie obcy i nie chce miec efektu maski.Prosze pomozcie!
Asiula_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 08:14   #2
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Superbalanced Powder Makup jako wykonczenie makijazu?

Ten puder nałożony na twarz jest bezbarwny, więc nie martw się, że zrobisz się żółta niczym Chinka. Jedyna sprawa w moim odczuciu - trzeba sobie kupić porządny pędzel, ten drapak dodany do pudru to masakra, potrafi podrażnić skórę, a przy tym źle kryje, bo jest za twardy. Spokojnie się do matowienia nada. A ja bym się chętnie czegoś więcej dowiedziała o tym płynnym podkładzie, gdzie go kupiłaś? Bo myślałam że w linii rs jest tylko puder sypki i prasowany...
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 13:04   #3
Asiula_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Superbalanced Powder Makup jako wykonczenie makijazu?

Kupilam go w USA, maja do wyboru 6 kolorow,ja mam calming fair. No wlansie chodzi o nalozenie tego pudru. Jestem zoltodziobem w robieniu makup i obawiam sie,ze pedzel nie jest glownym problemem. Stad usmiech do superbalance, jest bezpieczniejszy w nakladaniu,poniewaz ma aplikator. Nie wiem tylko czy superbalance traktowac jako podklad czy tez jako puder.I czy to w ogole jest dobry pomysl takie pomieszanie przy moim typie cery.
Asiula_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.