Miłośniczki Gelish - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-04, 14:13   #31
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Miłośniczki Gelish

w tej chwili mają promocje na magnetyczną kolekcje

http://sklep.eurofashion.com.pl/sear..._query=magneto
asik G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 07:57   #32
BELLA7777
Przyczajenie
 
Avatar BELLA7777
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
w tej chwili mają promocje na magnetyczną kolekcje

http://sklep.eurofashion.com.pl/sear..._query=magneto
o super, wielkie dzięki za podpowiedź świetne ceny
BELLA7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 15:20   #33
Naatisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Miłośniczki Gelish

Hej dziewczyny!
Mam do was pytanie... Wykonuje manicure hybrydowy juz od dłuższego czasu, lakiery zamawiam z allegro, oczywiście firmy harmony gelish. Ostatnio napotkałam problem z nowymi odcieniami tzn. inner vixen i sweet chocolate, lakiery niestety nie zastygają mi pod lampą ani ani standardową ani LED-ową, daje cienką warstwe koloru a lakier ciagle nie zastyga. Próbowałam już różnych metod i nie wiem jaki może być powód. Spotkałyście się już z takim problemem?
Wiecie moze czy temperatura otoczenia moze mieć na to wpływ?

Edytowane przez Naatisha
Czas edycji: 2013-11-06 o 15:21
Naatisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 16:46   #34
Beauty 4U
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Miłośniczki Gelish

Witaj. Niestety nie podpowiem ci czy temperatura może mieć znaczenie, bo jedyne doświadczenia jakie miałam z niedostatecznym wysychaniem lakieru to kończące się żarówki a używam lampy UV lub gdy nałożyłam zbyt grubą warstwę i lakier się marszczył tudzież puchł i po nałożeniu 2 warstwy gdzie pierwsza nie wyschła robił się bąbel i po rozdrapaniu go miejsce było wilgotne. Miałam też takie sytuacje, że klientka nie wystarczająco głęboko włożyła rękę do lampy i kciuki nie wysychały więc prosiłam aby dłużej przytrzymała ręke w lampie. W twojej sytuacji gdy masz lampę i UV i LED to dziwna sytuacja. Choć obstawiałabym lampę. Ja niestety nie mam tych kolorów,które nabyłaś,ale może spróbuj je porządnie wymieszać.
Nasunęło mi się jeszcze pytanie jak je przechowujesz, bo może to ma wpływ. Może jest im zbyt ciepło albo zimno albo sprzedawca w nie właściwy sposób je przechowywał i straciły swoje właściwości

Edytowane przez Beauty 4U
Czas edycji: 2013-11-08 o 16:57
Beauty 4U jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 17:20   #35
Naatisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Miłośniczki Gelish

Dziękuje za odpowiedź. Lakiery stoją na wiszącej półce przy ścianie. Co do puchnięcia lakierów, to faktycznie trzeba kłaść naprawdę cienko, co jest czasem problematyczne, bo np mam klientkę która uwielbia kolor z kolekcji candy i nie chce dać się namówić na inny, jest to śliczny cukierkowy róż o nazwie You're so sweet, który niestety bardzo prześwituje i przez to ze trzeba go cienko kłaść, potrzebne są 3 warstwy... Tamte dwa kolory dzisiaj odesłałam do sprzedwacy i zamieni mi na inne, ponieważ tylko z nimi jest problem, inne ładnie zastygają. A nie ma sensu sie stresować przy klientce czy lakier dobrze zastygnie, czy też nie. Jednak z tego co widze, każdy kolor najlepiej testować najpierw na sobie, niektóre maja bardzo fajną i rzadką konsystencje dzięki czemu fajnie sie rozprowadzają, a inne są dość gęste i chyba te odcienie częściej puchną ponieważ ciężko nałożyć bardzo cienką warstwe
Naatisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 19:10   #36
eqerte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Miłośniczki Gelish

Hej też mam sweet chocolate i nie mam problemu z utwardzaniem. 30 sek. w lampie LED 18G i pięknie zastyga. Jaką masz lampę? - Bo myślę że to tkwi problem. Kładę czasami jedną konkretną warstwę i już pięknie kryje. Pozdrawiam!
eqerte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 14:10   #37
Naatisha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Miłośniczki Gelish

Mam nową lampę LED 12 Watt i zwykłą, w obu niestety nie zastyga nawet po 60 sekundach, kolor sweet chocolate po około 90 sec dopiero zastygał
Naatisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 14:29   #38
BELLA7777
Przyczajenie
 
Avatar BELLA7777
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Miłośniczki Gelish

a ja własnie kupiłam kilka Gelishów (dotąd-choć fakt: od niedawna, stosowałam Shellac). W załączeniu moja pierwsza próba -kolor Inner Vixen
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131111_222817.jpg (64,8 KB, 386 załadowań)
BELLA7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 17:11   #39
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez BELLA7777 Pokaż wiadomość
a ja własnie kupiłam kilka Gelishów (dotąd-choć fakt: od niedawna, stosowałam Shellac). W załączeniu moja pierwsza próba -kolor Inner Vixen
zmieniłas na Gelish tak poprostu aby wypróbować ,czy shellac nie podeszły CI ?gdzie kupujesz gelish ?
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 18:09   #40
PaulaCooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 303
Dot.: Miłośniczki Gelish

Ja mam wlasnie skinny vanilla latte i sweet chocolate na pazurkach. Super efekt. W piatek wreszcie mi przyszlo 6 nowych kolorkow a dlugo na nie czekalam...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
PaulaCooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 21:04   #41
Beauty 4U
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Miłośniczki Gelish

Dziewczyny proszę o pomoc. Jak nazywa się biały do frencha? Sheek white ( czy jakos tak) czy Snow bunny? Do tej pory używałam zupełnie innej firmy do malowania białej końcówki,ale chciałabym po prostu mieć z Gelisha. Bardzo Was proszę o pomoc
Beauty 4U jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 05:44   #42
PaulaCooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 303
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez Beauty 4U Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc. Jak nazywa się biały do frencha? Sheek white ( czy jakos tak) czy Snow bunny? Do tej pory używałam zupełnie innej firmy do malowania białej końcówki,ale chciałabym po prostu mieć z Gelisha. Bardzo Was proszę o pomoc
W sumie oba moga byc ja mam ten 1 i jestem zadowolona.


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
PaulaCooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:40   #43
Beauty 4U
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Miłośniczki Gelish

Dzięki a powiedz mi jeszcze jedno. Czy dobrze kryje już pierwsza warstwa? Pytam, ponieważ ja właściwie maluję białą końcówkę dopiero na kolor (najczęściej rózowy) i potrzebowałabym dobrze kryjącego białego. W linku jest french jaki najczęściej wykonuję, żeby zobrazować to o co mi chodzi
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
Beauty 4U jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 18:37   #44
PaulaCooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 303
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez Beauty 4U Pokaż wiadomość
Dzięki a powiedz mi jeszcze jedno. Czy dobrze kryje już pierwsza warstwa? Pytam, ponieważ ja właściwie maluję białą końcówkę dopiero na kolor (najczęściej rózowy) i potrzebowałabym dobrze kryjącego białego. W linku jest french jaki najczęściej wykonuję, żeby zobrazować to o co mi chodzi
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
O, zupelnie zapomnialam odpisac dobrze kryje, musisz sama sprawdzic jak Ci wygodnie, mi sie zdarzalo dawac jedna warstwe


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
PaulaCooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 14:31   #45
Beauty 4U
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Miłośniczki Gelish

Dziękuję, w takim razie zamówię go sobie
Beauty 4U jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 00:53   #46
mandolinka50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Kupowałam Gelish w EuroFashion, BeatyFlo oraz przez allegro ale w wersji z odbiorem osobistym. Mogłam sama stwierdzić oryginalność i wybrać kolor. Podany przez Ciebie w linku sprzedawca wg mnie ma oryginały.
Witajcie Kochane!

E-Urszula jak odróżniasz oryginał od podróbki?
Są jakieś oczywiste różnice?
Na jednej stronce znalazłam takie zestawienie:
http://www.paznokcie-hybrydowe.pl/or...ukt-pm-57.html

Co Ty na to?

Pozdrawiam
mandolinka50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 08:23   #47
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez mandolinka50 Pokaż wiadomość
...
E-Urszula jak odróżniasz oryginał od podróbki?
Są jakieś oczywiste różnice?
Na jednej stronce znalazłam takie zestawienie:
http://www.paznokcie-hybrydowe.pl/or...ukt-pm-57.html

Co Ty na to? ...
Tak, w linku jest przykład podróbki i oryginału. Właściwie obowiązują te same zasady, co przy odróżnianiu podróbek perfum. Po pierwsze opakowanie, po drugie butelka (wykonanie, szata graficzna), po trzecie zapach (tak zapach lakieru), po czwarte konsystencja, dodatkowo pędzelek. Jednak nie wystarczy opisać potencjalne różnice - bo trzeba "umieć" je zobaczyć.
Są różne linie z drobnymi różnicami szaty graficznej, limitowanki (w lakierach to się chyba kolekcje nazywa). Poszczególne kolory w oryginałach różnią się np. konsystencją a nie wiem jak to jest w podróbkach.
Nie potrafię podać przepisu na "odróżnienie". W testach na ludziach podróbek perfum, to co dla mnie było ewidentną i tandetną podróbką dla koleżanki niczym nie różniło się od oryginału (kupiła jako oryginał).
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 09:23   #48
mandolinka50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Miłośniczki Gelish

No a dlaczego na jednych opakowaniach pasek jest szary (jasny i ciemny na topie i bazie) a na innych kolorowe (niebieski i różowy/fioletowy)?
Czy to też ma jakiś związek z podróbką?
mandolinka50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 10:28   #49
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Miłośniczki Gelish

szary pasek masz na wersji 15ml (base+top). Top 9ml ma pasek niebieski a baza 9ml ma pasek fioletowy. Zajrzyj sobie do sklepu internetowego EF.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 15:14   #50
mandolinka50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
szary pasek masz na wersji 15ml (base+top). Top 9ml ma pasek niebieski a baza 9ml ma pasek fioletowy. Zajrzyj sobie do sklepu internetowego EF.
Nie zgadza się to z informacją na tej stronie:
http://www.paznokcie-hybrydowe.pl/ze...wka-p-858.html

Może jest jakieś inne wytłumaczenie?
mandolinka50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 16:46   #51
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez mandolinka50 Pokaż wiadomość
No a dlaczego na jednych opakowaniach pasek jest szary (jasny i ciemny na topie i bazie) a na innych kolorowe (niebieski i różowy/fioletowy)?
Czy to też ma jakiś związek z podróbką?
Tak jak pisałam są różne linie z drobnymi różnicami szaty graficznej. Głównie dotyczy to bazy i topu. Były wydania w kompletach odróżniające się od podstawowej linii, które często w Polsce są rozkompletowane i sprzedawane pojedynczo. Po tych różnicach można wywnioskować np. kiedy lakier został wyprodukowany. Wszystkie informacje są w necie. Aktualnie nie szukam niczego do kupienia i przestałam śledzić, co nowego pojawiło się na rynku.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 17:04   #52
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez mandolinka50 Pokaż wiadomość
Nie zgadza się to z informacją na tej stronie:
http://www.paznokcie-hybrydowe.pl/ze...wka-p-858.html

Może jest jakieś inne wytłumaczenie?
hmm.. no to w takim razie pozostaje kupić u zaufanego sprzedawcy np. w sklepie internetowym EF- mają też sklepy i dystrybutorów we wszystkich większych miastach, więc można kupić nie płacąc kosztów przesyłki. Wtedy masz pewność, że towar jest oryginalny.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 09:10   #53
mandolinka50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Miłośniczki Gelish

Dzięki Dziewczyny
mandolinka50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 15:39   #54
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Miłośniczki Gelish

Dziewczyny czy którys zestaw z tych które podaje jest oryginalny i mozna śmiało go wziąć?
http://allegro.pl/harmony-gelish-zes...770504637.html

http://allegro.pl/harmony-gelish-bas...755947891.html

które wziąć?
czyms się różnią ?
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 11:37   #55
eqerte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Miłośniczki Gelish

Hej! Na moje oko te w srebrnych butelkach są podejrzane, górne zdjęcia są ok, ale jak zjedziesz niżej to zobaczysz inny produkt. Te napisy na butelkach za tłuste i powinno na bazie pisać "fundation gel" a na nich jest napisane "base gel", poza tym nakrętka powinna być srebrna u góry lekko zwęższa, a tu niespodzianka, nakrętka biała , prosta. Natomiast te drugie są najprawdopodobniej z zestawu "fantastic four" (ph bond, oliwka, baza, nabłyszczacz) i wyglądają na oryginalne. Jeśli już, to wzięłabym te z kolorowymi paskami. Ja moje zamawiam w stanach http://stores.ebay.ie/outletnail?_trksid=p2047675.l2563, nie wiem czy wysyłają do Polski, zerknij sobie, polecam.
eqerte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:07   #56
monnikamm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Miłośniczki Gelish

Zastanawiam się nad kupnem tego lakieru. Mam bazę i top od shellac, skończył mi się lakier shellac Romantique. W poprzednich postach pisałyście że baza i top z kolorem gelish da radę.

Pozostaje kwestia koloru, zależy mi na połyskującym (nie żaden brokatowy,satynowy, tylko czysty kolor z połyskiem,błyszczący). Ten Romantique przy dwóch warstwach był kryjący,,konsystencja końcówki w buteleczce którą używałam 3 lata! była już naprawdę gęsta.
Chciałabym uzyskać mleczny/biało-różowy kolor na paznokciach, półprzezroczysty po jednej warstwie.Coś podobnego do tego Romantique z shellac.Coś jak w linku niżej.Pomożecie?Może vanilla silk(chyba bardziej satynowy niż błyszczący,tak przynajmniej na zdjęciach wychodzi), simpler sheer czy ambience?
http://www.google.pl/imgres?sa=X&esp...tart=0&ndsp=20

Edytowane przez monnikamm
Czas edycji: 2014-01-11 o 21:22
monnikamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 07:18   #57
bojdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Miłośniczki Gelish

Witam.
Czy któraś z Was używała odżywki Gelish Vitagel?
bojdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 15:20   #58
Beauty 4U
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Miłośniczki Gelish

Owszem obu i ja niestety nie jestem zadowolona z żadnej. Zieloną 'Strenght" używałam jako pierwszej. Na początku po tym jak zdjęłam sobie akryle po 5 latach noszenia (i 5 poprzednich żelach) wydawało mi się, że po niej paznokcie mi się poprawiły. Niestety tylko mi się wydawało, bo żeby odbudować paznokcie to powinnam sobie przeprowadzić kurację japońskim manicurem tudzież manicurem na ciepło, zabiebiem parafinowym, lepszą dietą czy odpowiednią suplementacją a nie odżywką pod którą i tak musiałam stosować primer kwasowy,żeby mi się ta odżywka trzymała te 3 tygodnie,które producent przewiduje. Stosowałam ją u moich klientek jako bazę pod kolorową hybrydę. Niestety trzeba się nauczyć jej stosowania, bo niesamowicie szybko się kurczy i trzeba niesamowicie cieniutko ją nakładać (jeszcze cieńszą aniżeli typowy podkład). Najlepiej malować po jednym paznokciu i od razu "suszyć" w lampie. Zalecam przed każdorazowym użyciem bardzo porządnie ją wymiezsać dla uzyskania przezroczystej konsystencji (bez mieszania jest mleczna). Do dnia dzisiejszego używam Vitageli, bo łudzę się,że mniej się niszczą paznokcie. Niestety to tylko złudzenie. Panie, którym regularnie co 2-3 tygodnie wymieniam kolory hybryd, pomimo delikatności w obchodzeniu się z paznokciami klientek nie widzę ani poprawy ani nie naruszenia płytki. Z moich obserwacji zauważyłam,że u niektórych klientek hybryda na Vitagel'ach gorzej się trzyma aniżeli na zwykłym podkładzie. Niestety pomarańczowy Vitagel "Recovery" jest jeszcze gorszy w pracy. Jeżeli chcesz zainwestować, to lepiej w zieloną "Strenght".
Przede wszystkim,żeby jakakolwiek kuracja miała sens, to należy wykonywać zabiegi systematycznie. Niestety klientki nie przeprowadzają kuracji do konca i w połowie czy co najwyżej po 2 zabiegach zaprzestają "leczenia" dlatego Vitagel to spory wydatek. Skonczy się na tym,że bedziesz jej uzywać jako podkład pod hybrydę a policzysz klientkę za te same pieniadze co na zwykłym podkładzie. Teraz jak sięgam pamięcią to rok temu mojej sąsiadce robiłam kurację zielonym Vitagelem i malowałyśmy zwykłym lakierem. Było chyba 5 zabiegów, bo sądziłam,że wyleczę jej 1 paznokcia, który pęka jej wzdłuż płytki. Niestety nie wyleczyłam tego pazurka.
Może inne dziewczyny mają bardziej pozytywne wrażenia o Vitgelach. Ja niestety nie mam. "Męczę" właśnie pomarańczową i raczej już żadnej odżywki z Gelisha nie kupię. Dodam,że podobne wrażenia mają moje znajome manicurzystki,które miały z nimi do czynienia.
Beauty 4U jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 22:02   #59
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Miłośniczki Gelish

Witam

mam pytanko, gdzie na bazie i topie jest data ?... bo ja właśnie dostałam przesyłke i nie widzę daty. Tak ogólnie to wydają się oryginalne ale-ale zastanawia mnie ta data ?
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 20:39   #60
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Miłośniczki Gelish

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Witam

mam pytanko, gdzie na bazie i topie jest data ?... bo ja właśnie dostałam przesyłke i nie widzę daty. Tak ogólnie to wydają się oryginalne ale-ale zastanawia mnie ta data ?
Nie ma daty, są naklejki z kodami (nr partii) paskowymi w pojedynczych egzemplarzach i seryjne (nadruk numeryczny - żółty) w wielopakach. Termin przydatności do użycia 36 miesięcy od otwarcia.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-08 09:15:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.