Jak wydepilowac cala strefe intymna? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-17, 07:36   #121
anka_skakanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 12
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Widzę, że nie tylko ja stosuję "wrzutki" w obcych tealetach A co do wrastania, musisz sama spróbować na kawalątku, odczekać i ocenić. W razie czego "straty" będą do przyjecia Pozdrówka
anka_skakanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 09:50   #122
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?do martiene

napiszcie do mnie na martiene@wp.pl to wam podam jej komorke
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 14:04   #123
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?do martiene

no wlasnie dziewczyny jak jest z ta mascia Emla? ona jest w koncu na recepte czy nie?
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 18:32   #124
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Hej! slyszalam o jakis chlodzacych przeciwbolowych masciach. czy znacie jakies??
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-17, 22:42   #125
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Witajcie
Koras z dziewczyn pytała o masc emle ..Ja swoje zdanie wyraziłam w tym poscie http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...a&pattern=emla Masc NIE jest na recepte
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 08:34   #126
mirela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 115
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Emla ma status leku na receptę ( tubka 30 g i zestaw krem plus plasterki ). Niewykluczone, ze gdzieś można kupic bez recepty, ale jest to niezgodne z prawem.
mirela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 13:34   #127
Kaktutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 8
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

A może najlepiej iść do ginekologa i powiedzieć o tych włosach.Bo to raczej za dużo meskich hormonów.Dostaniesz proszeczki i bedzie po krzyku.Polecam! Wiem od koleżanki która miała takie problemy,że jej pomogło.Odwagi i powodzenia.
Kaktutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-18, 13:47   #128
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Rybicka napisał(a):
> A może najlepiej iść do ginekologa i powiedzieć o tych włosach.Bo to raczej za dużo meskich hormonów.Dostaniesz proszeczki i bedzie po krzyku.Polecam! Wiem od koleżanki która miała takie problemy,że jej pomogło.Odwagi i powodzenia.

Jezus, Maria, proszę, nie piszcie takich "dobrych rad" na forum - proszeczki i po krzyku to jest bzdura, to nie sa proszki od bólu głowy, tylko hormony!!! I cześć ginekologów NIE CHCE ich zapisywac a takie "dolegliwości" jak owłosione bikini, bo nie jest to dla nich jednostka chorobowa, ale przypadłość estetyczna.
Mnie ginekolog zapytał, czy chcę zminimalizowac moje (nawet nie tak bardzo nadmierne) owłosienie, czy mieć zdrową wątrobę i sprawny system rozrodczy - bo te "proszeczki" są dość aktywne, i nie powinno się ich przepisywac, jeżeli wszystko inne gra (cykl itp).
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 14:06   #129
Kaktutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 8
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

A czy myślisz ,że włosy na brzuchu to norma? Po to są specjaliści,żeby leczyć bo to nie jest tak jak piszesz przypadłość kosmetyczna.Nikt nie mówi o łykaniu ich w niekontrolowanych ilościach i bez badań.Odpowiednie leki uregulują gospodarkę hormonalną!A tak w ogóle zanim zaczniesz brać tabletki powinnaś zrobić badanie m.in.wątroby.A wracając do tematu tabletek od bólu głowy skoro sądzisz,że można brać je wiaderkami to chyba nie ma o czym mówić.
Kaktutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 14:27   #130
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

hmm, a moze by tak czytać dokładniej? nie mówię, że tabletki od bólu głowy można łykac wiaderkami, i nawet nie będę tego wątku rozwijać ani komentować.
Włosy na brzuchu - zależy, ile ich jest - nie są normą (nic takiego nie napisałam), ale nie są też straszną abrewiacją - cześć kobiet tak ma, mogą za to być odpowiedzialne geny, hormony, a także tzw. nadwrażliwość na testosteron, którego poziom jest dobry, ale odczytywany przez receptory jako wysoki (stąd hisurytyzm i trądzik). W wielu wypadkach paseczek owłosienia wynika z ogolenia normalnego w tym miejscu meszku, odrastającego już jako włosy.
Powodów, jak widzisz, jest dużo. Oczywiście, najlepiej jest iść do lekarza i ustalić wszystko z nim (taka rada zresztą padła już wyżej) - ale można też zapytać mamę czy babcię, czy w rodzinie nie było takich przypadków.
I nie ma co banalizować hormonów - mogą pomóc, ale też zrobić dużo szkody, szczególnie u młodych dziewcząt, a, zakładam, Niuusia do takich właśnie należy (nikt ostatnio nie wypełnia profilu).
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 14:32   #131
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

>Kaktutka napisał(a):
>Odpowiednie leki uregulują gospodarkę hormonalną!

Też nie do końca. Hromony antyandrogenowe, stosowane na dolegliwości typu trądzik, hisurytyzm, nie mają w wielu wypadkach dłuższego działania, a tylko doraźne. Tzn. kiedy się je bierze, gospodarka wygląda na uregulowaną, ale wystarczy je odstawić, by wszystko wróciło do swojej własnej normy. Dlatego między innymi część ginekologów nie chce od jakiegoś czasu zapisywać Diane 35 (jest to zresztą dość obciążająca dla organizmu pigułka).

Nie mówię, żeby niczego z problemem nie robić ani nie iść do lekarza - ale może być wiele przyczyn takiej przypadłości, wiele sposobów na jej usunięcie czy złagodzenie, i nawet " proszeczki i po krzyku" (nadal nie rozumiem, jak można tak pisać o hormonach) mogą nie podziałać albo dać krótkofalowy efekt.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-18, 14:40   #132
Rybeńka
Raczkowanie
 
Avatar Rybeńka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 65
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Każda tabletka, od bólu głowy, hormonalna, czy jakakolwiek inna, ma swoje skutki uboczne. Zwykle niszczą żołądek, wątrobę i mają wpływ na inne organy. To nie ulega wątpliwości
Raczej odradzam "owłosionym" dziewczynom stosowanie pigułki hormonalnej tylko ze względu na owłosienie. Trzeba pokochać te włoski, wiem coś o tym - sama jestem posiadaczką dosyć obfitego owłosienia
Od 5 lat stosuję pigułkę, ale przede wszystkim ze względów antykoncepcyjnych; kwestia zmniejszenia owłosienia jest dla mnie sprawą drugorzędną. Biorę Diane-35 (Szczerze mówiąc nie widzę żadnej poprawy), która jest przede wszystkim lekiem na łojotok i trądzik, u mnie jakoś nic nie wyleczyła - włoski przetłuszczają się, mimo, iż nie jestem już nastką ciągle pojawia się "coś" na mojej buzi Wcześniej przyjmowałam Anteovin, był o niebo lepszy, ale zawierał zdecydowanie zbyt wielką dawkę hormonów, no i ta cena...
Polecam golarki, ewentualnie wosk (szczególnie na "wąsiki"), słyszałam też o metodzie z wodą utlenioną, ale nie testowałam jej.
Pozdrawiam
Rybeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 14:44   #133
Kaktutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 8
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Może lepiej "Śmierć lekom hormonalnym" bo po nich urosną nam drugie głowy!Może przy logowaniu dopisz magister?Co do twojego komentarza do koleżanki "Rybickiej" to tez mam wrażenie, że łykasz dużo tabletek od bólu.
Kaktutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 14:44   #134
Rybeńka
Raczkowanie
 
Avatar Rybeńka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 65
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Joannea, czy mogłabyś napisać coś więcej na temat Diane-35?
Ja przyjmuję taką właśnie pigułkę, ale nadal mam obiekcje czy aby dobrze robię. Pytałam o nią kilku ginekologów i każdy mówił co innego - nie wiem już kogo słuchać
Rybeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 14:49   #135
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

>Kaktutka napisał(a):
> Może lepiej "Śmierć lekom hormonalnym" bo po nich urosną >nam drugie głowy!

nie, nie śmierć, tylko uwazne i odpowiedzialne dawkowanie. Ja sama jestm na hormonach od nie wiem już ilu lat, ale bardzo wielu

>Może przy logowaniu dopisz magister?

a tego, przepraszam, nie zrozumiałam?

>Co do twojego komentarza do koleżanki "Rybickiej" to tez mam wrażenie, że łykasz dużo tabletek od bólu.

nie komentowałam niczego <do koleżanki "Rybickiej">?
natomiast bardzo podobał mi się jej post - był wyważony.

Nie zacietrzewiaj się tak, Kakutko, każda z nas wyraziła swoją opinię, po to jest to forum - w końcu chcemy pomóc komuś z określoną przypadłością, a nie wszczynać niepotrzebne bójki słowne
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 14:49   #136
Kaktutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 8
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Rybeńko ja też kiedyś brałam Diane 35 ale dla mnie były nie właściwe. Piersi miałam tak obolałe,że nawet w biustonoszu nie mogłam chodzić.Od tego czasu zmianiłam i tabletki i ginekologa.Z tego co słyszałam od innego lekarza to raczej tabletka lecznicza niż antykoncepcyjna.Jesli dobrze sie po niej czujesz to powinno być dobrze.Pozdrawiam.
Rybeńka napisał(a):
> Joannea, czy mogłabyś napisać coś więcej na temat Diane-35?
> Ja przyjmuję taką właśnie pigułkę, ale nadal mam obiekcje czy aby dobrze robię. Pytałam o nią kilku ginekologów i każdy mówił co innego - nie wiem już kogo słuchać
Kaktutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 14:55   #137
anka_skakanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 12
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytologia nie ma tu nic do rzeczy, biologia pochwy zwana potocznie wymazem ma znaczenie (to podczas tego badania wychodzą infekcje pochwy lub ich brak)- to primo;
secundo zaś - mydełka z apteki? nie radzę - polecam Lactacyd, zawiera dobroczynne kultury bakterii kwasu mlekowego i jest stworzony właśnie dla higieny intymnej kobiet. Pozdrawiam. Ania
anka_skakanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 15:06   #138
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

tutaj sa linki do forum o Diane i jej działaniu na cerę:

te są szczególnie dobre:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1080829137
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1055363828

ten o alternatywie:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1075226546

ten jest o Diane i tyciu:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1078061662

a ten rozprawia się z mitami:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1034012744

a tu jest o antykoncepcyjnym działaniu Diane:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1081149378
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1077003824


Ja osobiście nie lubię Diane - dla mnie jest nieodpowiednia (ale co kobieta, to reakcja)
Kiedy brałam Danę po raz pierwszy, chyba z dziesięć albo i więcej lat temu, mówiło się o niej w samych superlatywach - niestety, na mnie praktcyznie nie podziałała. Wróciłam do niej jakiś czas temu, i reagowałam bardzo źle - już gdzieś na forum o tym pisałam, w każdym razie, tym razem nie dało sie nawet ciągnąć kuracji. Mój lekarz bardzo zreszta odradzał, bo uważa, że Diana daje krótkofalowy efekt. Ostatnio, po jakiejś dyskucji na Wizażu, znowu go o Dianę zapytalam, i stwierdził, że nie zapisuje jej już pacjentkom, bo to jedna z najmniej przewidywalnych pigułek, i choć sprawdzi się u części kobiet, u dużej grupy efekt może być "każdy jeden"
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 15:08   #139
Kaktusik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 6
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja sądzę, że żele do higieny są fajne.Ja mam taki zwykły, tani i fajnie sie po nim czuje. Szczególnie kiedy stosuje go w czasie menstruacji.
anka_skakanka napisał(a):
> Cytologia nie ma tu nic do rzeczy, biologia pochwy zwana potocznie wymazem ma znaczenie (to podczas tego badania wychodzą infekcje pochwy lub ich brak)- to primo;
> secundo zaś - mydełka z apteki? nie radzę - polecam Lactacyd, zawiera dobroczynne kultury bakterii kwasu mlekowego i jest stworzony właśnie dla higieny intymnej kobiet. Pozdrawiam. Ania
Kaktusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-18, 15:10   #140
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Rybenko poszukaj w archiwum .na temat Diane 35 bylo juz mnostwo postow(miedzy innymi i ja zamiescilam dosyc obszerny)!! Stosowalam je i....oj duzo by tu pisac

pozdrawiam
Ola
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 15:16   #141
Rybeńka
Raczkowanie
 
Avatar Rybeńka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 65
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ale to właśnie (jak sama stwierdzasz) cytologia wykazuje, czy pojawiła się infekcja pochwy czy nie. Brak infekcji może być dowodem na to, że prawie całkowite golenie nie niesie ze sobą takich skutków jakie opisują wizażanki. Mogę tylko tak przypuszczać - nie jestem ginekologiem.
Co do płynów do higieby intymnej - przeczytałam kiedyś na jakiejś stronie z USA (nie pamiętam adresu, jak znajdę to podam na forum) wyniki badań ekspertów, dotyczące właśnie w/w płynów. Twierdzą oni, że związki zawarte w nich (głównie zapachowe) mągą być przyczyną bezpłodności (podobnie jak papmersy). Kraje zachodnie zaczynają odchodzić od płynów do higieny intymnej (do łask wraca również tetra i tzw. "sucha pieluszka"), kobiety coraz częściej stosują delikatne mydełka. Ja również przerzuciłam się na mydełko
Rybeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 15:16   #142
Kaktusik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 6
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Skąd masz taką wiedzę na ten temat zwłaszcza w tak młodym wieku.Wpisałaś w profilu 79 rocznik czyli 24 lata.
joannea napisał(a):
> >Kaktutka napisał(a):
> > Może lepiej "Śmierć lekom hormonalnym" bo po nich urosną >nam drugie głowy!
>
> nie, nie śmierć, tylko uwazne i odpowiedzialne dawkowanie. Ja sama jestm na hormonach od nie wiem już ilu lat, ale bardzo wielu
>
> >Może przy logowaniu dopisz magister?
>
> a tego, przepraszam, nie zrozumiałam?
>
> >Co do twojego komentarza do koleżanki "Rybickiej" to tez mam wrażenie, że łykasz dużo tabletek od bólu.
>
> nie komentowałam niczego <do koleżanki "Rybickiej">?
> natomiast bardzo podobał mi się jej post - był wyważony.
>
> Nie zacietrzewiaj się tak, Kakutko, każda z nas wyraziła swoją opinię, po to jest to forum - w końcu chcemy pomóc komuś z określoną przypadłością, a nie wszczynać niepotrzebne bójki słowne
Kaktusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 15:17   #143
Kaktusik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 6
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Właściwie to chodziło mi o ten wcześniejszy komentarz.
Kaktusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 15:20   #144
Rybeńka
Raczkowanie
 
Avatar Rybeńka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 65
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Właśnie przeglądam posty o Diane-35. Pozdrawiam
Rybeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 15:30   #145
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Rybeńka napisał(a):
> Brak infekcji może być dowodem na to, że prawie całkowite golenie nie niesie ze sobą takich skutków jakie opisują wizażanki.

Ale to przecież nie jest tak, że 100% golących się całkowicie kobiet ma infekcje a 100% pozostawiających trochę owłosienia tych infekcji nie ma. Tu chodzi o coś takiego jak prawdopodobieństwo [czyli ryzyko] - co nie oznacza, że jeśli Pani X bedzie się golić to na pewno coś złapie. na to nakłada się wiele czynników.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 15:31   #146
Kaktutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 8
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Rybeńko a czy mydełko nie" scypie w ocy" jak to było kiedyś w reklamie?Jak pisałam stosuje żele do higieny i polecam ten z Ziaji - "Intima".Duza bytla z dozownikiem, czyli więcej higieny niż przy mydełku.Co Wy na to dziewczyny????
Kaktutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 15:33   #147
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

>Kaktusik napisał(a):
> Skąd masz taką wiedzę na ten temat zwłaszcza w tak młodym >wieku.Wpisałaś w profilu 79 rocznik czyli 24 lata.

Ja? mam już niestety 25 lat i nie mam jakiejś specjalnie wielkiej wiedzy raczej tylko zapamiętuję pewne fakty no, i mam bardzo dobrego lekarza, z którym te wyczytane informację mogę skonfrontować - to chyba daje najwięcej

Dodatkowo, jeżeli Dianę brałam jakieś 10 lat temu po raz pierwszy, to daje to ponad 10 lat pewnej wrażliwości na hasło "Diana" , a co za tym idzie w moim wypadku, zakodowywania sobie wiedzy na ten temat
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 15:36   #148
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Kaktusik napisał(a):
> Skąd masz taką wiedzę na ten temat zwłaszcza w tak młodym wieku.Wpisałaś w profilu 79 rocznik czyli 24 lata.

przestaję rozumieć tę dyskusję. co mają 24lata do wiedzy na temat antykoncepcji/działania hormonów etc?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 15:50   #149
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Część dziewczyn ma włoski pod pępkiem, ja je mam i moja koleżanka i nie robię z tego żadnej tragedii
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 15:50   #150
Rybeńka
Raczkowanie
 
Avatar Rybeńka
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 65
Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Przyznam szczerze, że nie widzę żadnej różnicy między mydełkiem (dobrym) a płynem do higieny intymnej. Też długo używałam Intimy, bardzo ją lubiłam (ach, ten konwaliowy zapach), ale po tym co przeczytałam i usłyszałam od moich koleżanek zza oceanu i z zachodniej Europy postanowiłam wrócić do mydełka. Nie piecze, nie swędzi, nie podrażnia, nie szypie w oczy
Pozdrawiam
Rybeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.