modny kolor włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-21, 21:21   #1
PREEMIERKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 21

modny kolor włosów


Tak się zastanawiam, jaki jest modny kolor włosów w tym sezonie.Patrząc na dziewczyny chodzace po ulicach to napewno królują blond pasemka, ale na pokazach mody dziewczyny mają jednolity kolor włosów.... Ja jestem brunetką chciałam zrobić sobie blond pasemka żeby rozświeltić twarz, ale może są jakieś inne sposoby na to?
Nie wiem jak wasze spostrzezenia drogie Wizazanki, ale ja na ulicach widzę same blond pasemka.
PREEMIERKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 19:10   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: modny kolor włosów


obecnie modne sa wszystkie odcienie karmelu, ktore mozna ze soba mieszac, pasmami, czekoladowe brazy fiolety, pasemka jako takie wyszły juz z mody i te platynowe boldy...
ale widzisz , jak sie ktos uprze to sobie siebiae robi na blondi nie bacząc na to jak wyglada, przede wszystkim brunetki z ciemnymi oczami ciemna oprawa oczu,tym osobom powinno zabronic farbowac sie na blond oczywiscie mysle tu o platynie!ale jakas taka mentalnosc jest u nas ze jak kolezanka w pracy czy szefowa ma taki kolor to trzeba tez miec!!
a jest tyle pieknych kolorów!!
i mozliwości
zawsze modnie bedzie wyglądać ta osoba ktora ma dobrany kolor do swojej kolorystyki a fryzurke swietnie ściętą i dobrana do swojej osobowości
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.