farbowane włosy - czy uda się wrócić do danego koloru? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-26, 15:37   #1
Ania27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2

farbowane włosy - czy uda się wrócić do danego koloru?


Mam ciemne blond włosy, a raczej kiedyś miałam Potem zrobiłam sobie balejaż, z pasemkami blond. I powtarzałam go przez kilka lat. Za namową koleżanki - co ja zrobiłam - zafarbowałam je na czerwony kolor. Hmmm ... nie podobały mi się. Poszłam do zaufanego fryzjera. Zrobiłyśmy trochę brązowych pasemek i moja głowa wygląda lepiej. Ale .. chciałabym wrócić do poprzedniego stanu, czybli blond pasm na moich włosach. Czy jest to możliwe? Ania
Ania27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 12:36   #2
Barbarakobus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2
Re: farbowane włosy - czy uda się wrócić do danego koloru?

Szukam i szukam ale nie znajduję nic dla mnie.Otoż ja mam problem;kiedyś tleniłam włosy na blond,rok temu fryzjer ufarbował mi je na czarno robiąc jasne piękne pasemka-człam się super-na wielkanoc poszłam do innego fryzjera aby wszystko odświeżyc-no i stało się ;tak mi odświeżyła że musiała wszystkie włosy pofarbować.Czuję sie fatalnie.Chcę powrocić do moich pasemek,jasnych-czyli chcę mieć czarne włosy z jasnymi pasemkami.I tu mam problem,żadna fryzjerka nie chce się tego podjąć-błagam pomożcie,może znacie jakiś salon w Trojmieście ktory mnie uszczęśliwi-czekam z niecierpliwością na wiadomość.Pozdrawiam Was serdecznie.
Barbarakobus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 19:01   #3
goOosiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 18
Re: farbowane włosy - czy uda się wrócić do danego koloru?

Barbarakobus...Ja tez mam taki problem...3 lata mialam jasne wlosy z brazowymi pasemkami,ale zachcialo mi sie czarnych...Nosze tak 3 miesiace i juz chce wrocic do moich jasnych...Chociaz jasne pasemka...I niestety...Chyba musze czekac az mi odrosna wloski do moich naturalnych i wtedy rozjasnic...;(
goOosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 19:22   #4
Barbarakobus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2
Re: farbowane włosy - czy uda się wrócić do danego koloru?

Gosiu,dzięki za wiadomość-u mnie zabłysła iskierka nadziei,ze może coś się uda zrobić z moimi czarnymi włosami,być może będę miała jasne pasemka -w sobotę jestem umowiona z super fryzjęrką.Ona zobacz moje włosy,oceni no i może?????? Gosiu wyślę Ci wiadomość co załatwiłam Dozobaczonka Pa Barbara
Barbarakobus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.