Differin??Jak u was zadziałał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-06, 20:07   #1
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266

Differin??Jak u was zadziałał?


Witam wszystkich!Chcialam sie zapytac jak wam pomogl Differin,ja mam zamiar sobie go w najblizszym czacie kupic,gdyz dermatolog mi go zapisal. Jak wam pomogl??Jestescie zadowoleni z niego??
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-06, 22:51   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

a jakie opinie znalazła ci wyszukiwarka?
bo przecież czytałaś regulamin i jej użyłaś przed zadaniem pytania....
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 16:01   #3
milenek88
Raczkowanie
 
Avatar milenek88
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 170
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

mi jakos wypalił skóre!! skóra posmarowana Differinem zaczeła mi złazic moze dlatego ze nie mam bardzo tłustej cery tylko mieszna
__________________
odchudzanie pełna para
milenek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 17:25   #4
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

Nie podziałał nic, Nie byłam zadowolona.
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 17:38   #5
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

Ja uzywam go od ponad pol roku (w tej chwili 2 tubke).
Musze przyznac ze na mnie troche dziala.
Fakt,mam od czasu do czasu raz wiecej pryszczy, raz mniej...ale ja czasami zapominam sie posmarowac,a czasami mi sie poprostu nie chce
Kiedys mialam tragiczny tradzik ale od czasu Differina jest lepiej.

Jest godny polecenia,ale trzeba go uzywac systematycznie!
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 22:46   #6
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

wlasnie przed chwilak sobie nalozylam differin ciekawe co z tego wyjdzie pozniej acha czy jak go stouje raz dziennie wieczorem po umyciu twarzy to nie moge w dzien nic nakladac na twarz(podklad,puder itp.)????????
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 10:36   #7
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

nie wiem, co powiedzą moderatorzy na nie używanie wyszukiwarki, bo z twojego postu na kilometr widzać, że jej jednak nie użyłaś.
przy retinoidach nie ma mowy o gołej twarzy- obowiązokwo na dzień krem z porządnym filtrem.
zapraszam do lektury, zanim zrobisz sobie krzywdę.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 18:03   #8
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

widze ze przyjazna z ciebie kobieta justa jak bys chciala wiedziec to uzyłam wyszukiwarki wybacz ze wogole weszlam na wizaz :/
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 22:17   #9
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Thumbs down Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

OK. żeby potem nie było, ze nikt cię nie uprzedził.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 22:49   #10
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

Cytat:
Napisane przez marta_v
widze ze przyjazna z ciebie kobieta justa jak bys chciala wiedziec to uzyłam wyszukiwarki wybacz ze wogole weszlam na wizaz :/

Hej Marta, czy możesz się zacząć liczyć ze słowami i odnosić z szacunkiem do osób wypowiadających się i pomagających na tym forum?! To, że nie użyłaś wyszukiwarki jest widoczne na kilometr (po Twoich wypowiedziach).
Powinnaś przeprosić za Justy za swoje słowa, bo kto jak kto, ale Justy to wysoce pomocna osoba - taki dobry duszek tego forum - ma wielką wiedzę z zakresu kosmetologii i zawsze pomaga, jest jednym z moich internetowych urodowych autorytetów! A Ty nawet nie raczysz napisać jej imienia poprawnie (o małej literze już litościwie nie wspomnę). Nie dziw się, że nikomu się nie chce po raz kolejny pisać o tym samym...

Powinnaś wiedzieć, że niegrzeczne odzywki na forum karane są kilkudniową banicją.
Twój brak szacunku wyziera wręcz z Twego postu. Łaskawie proszę o stosowanie kropek i przecinków oraz wielkich liter bo taki barwny słowotok jak w cytowanym przeze mnie poście jest uciążliwy dla czytelnika. Bez obrazy - oczy bolą.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 08:17   #11
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Thumbs up Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Hej Marta, czy możesz się zacząć liczyć ze słowami i odnosić z szacunkiem do osób wypowiadających się i pomagających na tym forum?! To, że nie użyłaś wyszukiwarki jest widoczne na kilometr (po Twoich wypowiedziach).
Powinnaś przeprosić za Justy za swoje słowa, bo kto jak kto, ale Justy to wysoce pomocna osoba - taki dobry duszek tego forum - ma wielką wiedzę z zakresu kosmetologii i zawsze pomaga, jest jednym z moich internetowych urodowych autorytetów! A Ty nawet nie raczysz napisać jej imienia poprawnie (o małej literze już litościwie nie wspomnę). Nie dziw się, że nikomu się nie chce po raz kolejny pisać o tym samym...

Powinnaś wiedzieć, że niegrzeczne odzywki na forum karane są kilkudniową banicją.
Twój brak szacunku wyziera wręcz z Twego postu. Łaskawie proszę o stosowanie kropek i przecinków oraz wielkich liter bo taki barwny słowotok jak w cytowanym przeze mnie poście jest uciążliwy dla czytelnika. Bez obrazy - oczy bolą.

Smoczyco, jesteś wielka!!!
Aż mnie zatrzęsło, jak przeczytałam co ta panna napisała do Justy, już miałam coś tam jej napisać (i pewnie zarobiłabym bana w ten sposób), a tu taka piękna twoja odpowiedź...
Dzięki!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 12:31   #12
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

Qrcze ja już sama niewiem , wiem, że nie powinnam brać w tym udziału jeśli to mnie nie dotyczy, staram się unikać wizażowych potyczek, nie chcę nikogo bronić, fakt Marta może i nie użyła wyszukiwarki, może nie znalazła tego czego chciała naprawdę niewiem, ale wydaje mi , że nie uraziła Justyny w żaden sposób . Chyba , że ślepota ze mnie to mnie uświadomcie bo czasem to sama się już gubię co można a czego nie .
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 19:17   #13
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

Bez komentarza!!
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 19:20   #14
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

Dodam tylko , ze licze sie ze slowami i nikogo tutaj nie obrazam,wrecz przeciwnie ktos inny był tu niemily:/
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 19:38   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

Cytat:
Napisane przez marta_v
Dodam tylko , ze licze sie ze slowami i nikogo tutaj nie obrazam,wrecz przeciwnie ktos inny był tu niemily:/
Że co?! Na grzeczną uwagę o korzystaniu z wyszukiwarki (od jednej z najbardziej pomocnych osób na tym forum) reagujesz w sposób niegrzeczny i jeszcze masz jakieś pretensje?! Nawiasem mówiąc, nie korzystając z wyszukiwarki łamiesz poważnie regulamin i radzę Ci się na przyszłość dobrze z nim zapoznać... temat Differinu został przewałkowany milion razy, nie dziw się że ktoś nie ma ochoty pisać po raz setny o tym samym. Ja osobiście nie mam ochoty odpowiadać na posty sformułowane w tak niechlujny sposób - od barwnego słowotoku bez kropek i przecinków męczą mi się oczy.

Cytat:
Bez komentarza!!
Ależ bardzo proszę, komentuj! Śmiało! Jak moderator tego forum z chęcią posłucham Twoich uwag. Tylko naprawdę licz się ze słowami, bo ja pewnego tonu nie toleruję i może się to dla Ciebie źle skończyć...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 19:45   #16
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

Mogła bym sie z Tobą zgodzić Smoczyco jakbym kogos obraziła albo jeszcze gorzej jakbym kogos wyzwała, ale nie bede nikogo przepraszac za to czego nie zrobiłam.A co do uwagi o wyszukiwarce nie odebrałam jej jako grzecznej;tylko raczej jakby mnie ktos opierniczał!!Nie mam ochoty sie tu z nikim klocic dlatego mysle ze ten temat jest juz zamkniety.

PS: Dziekuje tym,ktorzy odpowiedzieli na moje pytanie.
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 19:59   #17
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Thumbs down Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

Cytat:
Napisane przez marta_v
Mogła bym sie z Tobą zgodzić Smoczyco jakbym kogos obraziła albo jeszcze gorzej jakbym kogos wyzwała, ale nie bede nikogo przepraszac za to czego nie zrobiłam.A co do uwagi o wyszukiwarce nie odebrałam jej jako grzecznej;tylko raczej jakby mnie ktos opierniczał!!Nie mam ochoty sie tu z nikim klocic dlatego mysle ze ten temat jest juz zamkniety.

PS: Dziekuje tym,ktorzy odpowiedzieli na moje pytanie.
Justy grzecznie Ci zwróciła uwagę. TO TY BYŁAŚ NIEGRZECZNA. Nie widzisz tego? No to rzeczywiście bez komentarza

A tu masz wyniki wyszukiwania hasła "DIFFERIN"
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=405516
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 20:06   #18
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

Hm... nie mam pojecia po co te klotnie... Ja rowniez nie zauwazylam tutaj zadnej obrazy ze strony Marty. Justa zwrocila uwage - i dobrze, bo ten watek rzeczywiscie sie juz wiele razy powtarzal. Jednak czasem sa trudnosci w znalezieniu rzeczy, ktore rzeczywiscie nas interesuja. Mi samej niejednokrotnie zdarzylo sie powtorzyc watek maglowany juz kilkanascie razy - moj blad, przyznaje sie. Ale to nie znaczy, ze nie szukalam w wyszukiwarce.
Nie staram sie tu nikogo usprawiedliwiac, tylko wydaje mi sie, ze Smoczyco, niestety, ale blednie odebralas slowa Marty. Ja nie doszukalam sie w nich ani obrazy, ani wulgaryzmow. To normalna, grzeczna odpowiedz.
Tak sadze.
Pozdrawiam cieplo
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-09, 20:52   #19
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

Cytat:
Napisane przez Julcik
Nie staram sie tu nikogo usprawiedliwiac, tylko wydaje mi sie, ze Smoczyco, niestety, ale blednie odebralas slowa Marty. Ja nie doszukalam sie w nich ani obrazy, ani wulgaryzmow. To normalna, grzeczna odpowiedz.
Tak sadze.
Na Zeusa, przysięgam że zaraz zamknę ten wątek - jeśli pojawi się jeszcze jedna podobna wypowiedź, czyli taka która wraca do pewnych dawno wyjaśnionych kwestii a nie wnosi nic nowego do dyskusji.

Przepraszam Cię Julcik, ale nasze poczucie grzeczności najwyraźniej się różni bo ta wypowiedz dla mnie grzeczna w żadnym wypadku nie jest:

Cytat:
widze ze przyjazna z ciebie kobieta justa jak bys chciala wiedziec to uzyłam wyszukiwarki wybacz ze wogole weszlam na wizaz :/


I do Ciebie też kieruję prośbę o czytanie ze zrozumieniem - w żadnym momencie nie oskarżam autorki postu o wulgaryzmy. Można być niegrzecznym i bez obelżywych słów. Czasem wystarczy ton, pewne sformułowania...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 20:59   #20
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Differin??Jak u was zadziałał?

Cytat:
Napisane przez Julcik
Nie staram sie tu nikogo usprawiedliwiac, tylko wydaje mi sie, ze Smoczyco, niestety, ale blednie odebralas slowa Marty.
I jeszcze coś - wydaje mi się, że mam na tyle rozsądku że potrafię sama zaanalizować pewne - dość oczywiste dla mnie zresztą rzeczy. I nie potrzebuję by ktokolwiek musiał mi coś tłumaczyć, tak jak Ty to robisz w tej chwili. Niegrzeczne wypowiedzi będę na forum tępić ze wszystkich sił. Zdaje się nie jestem w tym odosobniona.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.