Zapalenie pęcherza - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-07-31, 17:40   #61
BRENDI30
Przyczajenie
 
Avatar BRENDI30
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: TARNÓW
Wiadomości: 15
GG do BRENDI30
Dot.: Zapalenie pęcherza

Jeśli nie ma określonych bakterii w moczu to Dużo wit C aby zakwasić mocz wtedy bakterie się nie namnażają. ph moczu najlepiej żeby było 6. Urosept albo żurawina. Do picia rumianek albo pokrzywa. Odpowiedni płyn z ph do intymnej higieny. Dużo spożywać płynów ciepłych.
BRENDI30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:32   #62
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Zapalenie pęcherza

Witam serdecznie!
Jakiś czas temu przed wyjazdem na wczasy dopadło mnie zapalenie pęcherza. Brałam z przepisu lekarza przez 10 dni antyb., - niestety nie pamietam nazwy takie różowe opakowanie na literę B, potem przez 7 dni Nolicin. Nastepnie miałam przejść w 3 fazie leczenia na Furaginę, Żurawity itp.
Wszystko było ok, az do dziś.
W piątek skończył sie mi okres, w sob i niedzielę uprawiałam sex z TŻ, wczoraj sobie nawet pozwoliłam na czerwone wino...No i dziś mnie dopadło.
Jutro zrobię prywatnie badanie ogólne moczu oraz posiew dla siebie i mojego TŻ, bo tak zaważyłam, ze jak kochamy się raz to jest ok, a jak kilka razy- tak jak to było w niedzielę i bym sie od razu nie podmyła i nie wysikała to jest potem problem.
A może powodem jest suchość pochwy, lub to ze po okresie jeszcze zachwiane mam ph..
Juz sama nie wiem jaka moze byc przyczyna i co zrobic by sytuacja sie nie powtarzała.
Prosze doradzcie coś.
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 14:10   #63
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Zapalenie pęcherza

Przepraszam za dublowanie postów, ale nikt nie odpisał....


no i byłam dzis na tych badaniach i oddałam do analizy mocz mój i mojego TŻ - badanie ogólne i mocz na posiew.
Zobaczymy co tam wyjdzie.
Laborantka powiedziała, ze posiew może być nawet po 5 dniach, w zalezności czy cos tam wyhodują.

Boję sie, bo szczerez mowiąc sprawy się nie zaniedbuje, a problem jak widać powraca. kiedyś byłam u Urologa prywatnie, bo oczywiscie kontraktów już nie było to powiedział mi, ze wszystko co on zapisuje jest płatne. Byłam u 2 u którego były jeszcze limity ale on powiedzial, ze nie ma co na razie robić tej cystoskopii, o której wspomniał tamten. No i bądź tu mądry.

Najbardziej zastanawia mnie to czy to raczej sprawa ginegologa czy urologa, a może 2 naraz.

Ehhhh....
Zobaczymy co wędzie w badaniach
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 21:05   #64
BRENDI30
Przyczajenie
 
Avatar BRENDI30
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: TARNÓW
Wiadomości: 15
GG do BRENDI30
Dot.: Zapalenie pęcherza

Jeśli w posiewach nic nie wyjdzie a w zwykłym badaniu moczu wyjdzie ph po wyżej 6,0 to niestety trzeba zażywać wit. C z 500 mg na dzień a po podmyciu się możesz śmiało skropić mokrą dłoń sokiem z cytryny i to sobie wklepać w okolice intymne. Ja tak robię co wieczór i do tego po takim zabiegu Jest tam mega świerzo i pachnąco przez 24 h. Jeśli w moczu zwłaszcza twoim wyjdą bakterie to koniecznie ogranicz albo całkiem wyeliminuj cukier bo to na nim się pasą bakterie!. I wprowadź dobre bakterie np LACTOSEVEN bo on też działa na pochwę. Nawet 2 tyg. Takiej diety i zabiegów powinny dać efekty. U mnie działa.
BRENDI30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:05   #65
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Zapalenie pęcherza

Bardzo dziekuję za odpowiedz
Chwyciło mnie w poniedziałek, dzis jest środa i jest lepiej. Piję herbatkę żurawinową oraz rumianek, zażywam Żuravit i urosept.Do tego jeszcze Lacibios Femina. Mam jeszcze Furagin w domu ale na razie nie stosuje, bo za bardzo nie wiem jak go brać tak bardziej profilaktycznie.
Napiszę jak mi powychodzą te badania. Prawdę mówiąc bardziej jestem ciekawa wyników TŻ, bo on nie robił wcześniej i nic tez nie stosował, więc zakładam, że bedą bardziej wiarygodne.

Mam jeszcze jedno pytanie - z tymi wynikami to do jakiego lekarza potem iść
Pozdrawiam i zyczę zdrowia

PS. Najgorsze jest to, ze sie boje, ze tego nie wyleczę. Teraz mam urlop i jak jestem sama w domu to sie tym przejmuje. Kiedy TŻ cos proponuje to ja zaraz mam taki lęk, ze nie dam rady i tak bo mnie pecherz bedzie bolał. Lektura internetu tez nie pomaga, bo jak poczytam o tym jak się męczą inne dziewczyny to chce się płakać.

Zawsze miałam z tym spokój ale w lutym pewnego dnia mocz był brazowawy. Zaczęły sie badania moczu, w którym wychodziły krwinki czerwone. Byłam wtedy u gin, u urologa prywatnie, potem u innego na NFZ. Ten 2 zalecił profilaktykę, dużo picia, zurawiny itd. Z czasem wyniki się poprawiły, CRP spadło, krwinek w moczu było mniej.
Niestety w czerwcu na weselu Kuzynki mnie chwyciło i właśnie od innego lekarza ogólnego miałam zapisane ten antybiotyk i potem Nolicin.
Pomogło az do teraz...

Co od lekarzy to pewnie kazda wie jak jest-lekarz ogolny nie chcial mi dać skierowania na posiew-wiec zrobiłam prywatnie, Urolodzy to już wielcy specjaliści i kierują niby na usg ale to tez prywatnie choć mają w gabinetach usg. A! I nawet jak u Nefrologa byłam ty tylko popatrzył w to co mu poprzynosiłam i tyle.

Podsumowujac to najbardziej zasmuca mnie w tym to, ze jest sie zostawionym samemu sobie...
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!





Edytowane przez nieSmutna24
Czas edycji: 2011-08-10 o 11:48
nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 15:21   #66
Madmuaselle
Raczkowanie
 
Avatar Madmuaselle
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 88
Dot.: Zapalenie pęcherza

Ciepła kompiel , ciepła kompiel i jeszcze raz ciepła kompiel...
Osobiście męczę się z tym od 3 miesięcy.... Niestety...
Ale oczywiście warto posiewik zrobić. Przynajmniej wiadomo co jest grane.
Ale tak to furagin + 2 Rutinoscorbinki i powoli powoli wracam
Madmuaselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:38   #67
kubuskas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5
Szybki lek

Urosal - bez recepty. Nie mylić z ziołowym uroseptem. Tabletka, pół litra wody z cytryną regularnie, zgodnie z ulotką. Najlepszy, najszybszy i nie wiem czemu tak mało znany, lek.
Dla męczących się cześciej odpowiednik furaginy ale bez recepty: Urofuragin. Łykamy z wit. C.
Nie ma się co męczyć.
kubuskas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 15:28   #68
radish23
Przyczajenie
 
Avatar radish23
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Zapalenie pęcherza

Też ostatnio mnie dopadło. Chociaż nie mogę narzekać na żadne pieczenie. Jedynym objawem było nieprzyjemne uczucie - nieustanna chęć oddawania moczu. Chociaż prawie za każdym razem pęcherz był pusty. Co mi pomogło? 1. Urofuraginum - tabletki bez recepty, ostatnio wypatrzyłam je w promocji za niecałe 12 zł ( normalnie kosztują około 20). 2. Sok z żurawiną + picie picie i jeszcze raz picie wody.
3. Okłady termoforem (bardzo przyjemne uczucie ).
Potrwa to jedynie sekundę, więc proszę Was o pomoc -> klik
radish23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 23:02   #69
NiePrzypinajMiMetki
Przyczajenie
 
Avatar NiePrzypinajMiMetki
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 24
Dot.: Zapalenie pęcherza

Łeeee ... :-( i mnie złapało :-( cały dzien siedzialam grzecznie w donu a ru taka niemiła niespodzianka. Why????? Czytalam ze u jednej z Wizażanek pojawił sie problem po stosunku. Dziś rano współżyłam z TŻ i nie umyłam się od razu dopiero po kilku godzinach. Czy to może być powód? Łyknełam furaginum 3 tabletki i bardzo liczę na szybki powrót do bezbolesnego oddawania moczu....
NiePrzypinajMiMetki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:55   #70
Madmuaselle
Raczkowanie
 
Avatar Madmuaselle
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 88
Dot.: Zapalenie pęcherza

Kochani ! Po dlugich męczarniach wyleczyłam się z problemów z pęcherzem

Kochani Brać Suplementy z żurawiną w największej dawce i pić herbatki żurawinowe! Mówie wam! Ja w taki sposób się wyleczylam. Antybakteryjny płyn do higieny intymnej do tego i będziecie działać A seks będzie przyjemnością
__________________
Walka z pęcherzem
Trening ciałka przed sezonem bikini !
Kupić sobie kootka
Madmuaselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:44   #71
Binoche
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 180
Dot.: Zapalenie pęcherza

Nauczyłam się po ostatnim, że żurawina jest najlepsza na zapalenie, do tego stopnia, że codziennie piję herbatkę w miksie z granatem. Jak kiedyś miałam conajmniej raz w roku, to od trzech lat spokój. Może też już bardziej dbam o siebie na starość hihih
Binoche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 17:02   #72
intruzka
Przyczajenie
 
Avatar intruzka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Zapalenie pęcherza

Z zapaleniem pęcherza już trzeci albo i nawet czwarty rok się borykam,
więc żeby uśmierzyć ból zażywam urosept (choć te tabletki są dobre tylko na chwilowe znieczulenie) + herbatke bio-active z żurawiną,granatem oraz yerbą mate dostępną m.in. w rossmanie za 6,49 zł
Polecam ten mix,na prawdę jest dobra zwłaszcza dla tych osób,które nie przepadają za smakiem samej żurawiny.
intruzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 11:29   #73
Hormiga26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zapalenie pęcherza

Ja mam ciągle nawracający problem z cewką moczową. Byłam u urologa i nic sie nie stwierdził. Gin. też nie nie widzi nic podejrzanego. A ja mam bardzo często taki dyskomfort, że bez furaginu ani rusz! Często po seksie - mimo ze robie siku, biore zurwainowe preparaty. Nawraca. Odczuwam pieczenie do tego jakby skurcze cewki, strasznie dziwne! ehh czy to mi kiedys przejdzie?
Hormiga26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 12:39   #74
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Zapalenie pęcherza

Kiedyś miałam często problemy z pęcherzem...musiałam unikać nawet chłodzonych półek w supermarketach...bo po przejściu koło nich od razu czułam dyskomfort...jedno co na pewno mi nie pomagało to tzw. dogrzewanie się...żadne podgrzewane siedzenia w samochodzie, żadne siedzenie przy kaloryferze itd... generalnie chodzi o to, aby nie było dużych zmian temperatury w środowisku w którym żyjecie...i oczywiście codziennie herbatki z żurawiną, dużo witaminy C, mogą też być soki z aronii, jeżyn lub dzikiej róży domowej roboty jeśli ktoś ma dostęp do takowych...
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:16   #75
valhalla91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 148
Dot.: Zapalenie pęcherza

...

Edytowane przez valhalla91
Czas edycji: 2016-01-30 o 13:07
valhalla91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 19:29   #76
honey12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zapalenie pęcherza

uszę się podzielić z Wami moimi problemami z pęcherzem.Od kilku lat miałam podobny problem.Parcie na pęcherz .Od urologa do ginekologa .Kasa szła na różne badania .Pomógł mi Iladian.Może i Wam pomoże.Pozdrawiam!
honey12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 13:17   #77
Noel
Raczkowanie
 
Avatar Noel
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zapalenie pęcherza

Podaję sposób, który działa na mnie: DUŻO WODY Z CYTRYNĄ WYPITE NA RAZ (co najmniej 0,5 litra).
Kubek ma być największy, jaki macie w domu ;
woda - najlepiej przegotowana (ja zwykle biorę letnią lub ciepłą - nie gorącą);
cytryna - co najmniej połówka wyciśnięta na 0,5 l wody.
Generalnie pijecie tego tyle ile tylko zdołacie zmieścić i ma być to tak kwaśne jak tylko dacie radę przełknąć.
Raczej nie powinno się tego słodzić

Ma to zakwasić mocz, a ilość wypitej wody ma wypłukać z pęcherza szkodliwe bakterie.

Ja od razu po wypiciu płuczę usta lub - jeśli mam możliwość - myję zęby, ponieważ sok z cytryny podobno źle wpływa na szkliwo.

Sposób niezwykle prosty i jak dla mnie skuteczny.
__________________
"Prosiłem o wszystko, by cieszyć się życiem, dostałem Życie po to, by cieszyć się wszystkim! (...)"

Edytowane przez Noel
Czas edycji: 2013-01-10 o 13:21
Noel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 21:40   #78
valhalla91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 148
Dot.: Zapalenie pęcherza

...

Edytowane przez valhalla91
Czas edycji: 2016-01-30 o 13:07
valhalla91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:47   #79
AngieleczkA
Przyczajenie
 
Avatar AngieleczkA
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zapalenie pęcherza

Żadnych objawow nie odczuwałam. Az pewnego dnia zaczelo mnie pobolewac podbrzusze. Coraz mocniej i mocniej. Doszlo do tego szczypanie i uczucie pełnego pecherza. Bywałam w łazience 3 razy na 5 min. Az wkoncu trafilam do szpitala z okropnym bolem. Tony badan. Pełno kroplowek. Antybiotyki. I tak przez 5 dni. Wrocilam do domu. Minelo juz od tego czasu jakies 4 msc. a ja nadal sie lecze. Zażywam tabletki FURAGINA. I ciagle badania mam robione.

Najwazniejsze to picie duzych ilosci płynow, herbaty z żurawiny. Duzoo witaminy C. I ogrzewanie pecherza.

Teraz nawet w aptece mozna kupic Furagine bez recepty. Brac 3 razy dziennie i pomoze

Edytowane przez AngieleczkA
Czas edycji: 2013-04-11 o 10:50
AngieleczkA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 12:45   #80
I_fell_good
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Zapalenie pęcherza

dziewczyny pilnujcie się, bo jak raz się nabawicie zapalenia to mimo że będziecie się leczyć antybiotykami to będzie się nawracało!
nie można normalnie funkcjonować jeśli ma się uczucie pełnego pęcherza a idąc do ubikacji to siedzisz i siedzisz wydalasz z siebie kilka kropel i płaczesz z bólu !!!
I_fell_good jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 23:24   #81
Jagoda1994
Raczkowanie
 
Avatar Jagoda1994
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 46
Dot.: Zapalenie pęcherza

jako osoba która to przeszła powiem tak : lepiej zapobegać niż leczyć ale przy leczeniu też jest ważne by pić herbatę z żurawiną lub brać ją w tabletkach, jest bardzo pomocna w usówaniu bakterii atakujących pęcherz, ne brać ani zbyt zimnych ani ciepłych kąpieli, oraz kąpać się tak rzadko jak tylko można np. ze swoim partnerem... ponieważ bakterie bardzo szybko rozprzestrzeniają się w ciepłej wodzie
Jagoda1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 17:14   #82
MAI21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Zapalenie pęcherza

Na mnie nic absolutnie nie działa w takich sytuacjach oprócz urofuraginu- 2 tabletki 3 razy na dobę i dużo wody. Przechodzi zawsze i to już po 1 - 2 dawkach. Na szczęście od jakiś 2 lat jest dostępny bez recepty i kosztuje kilkanaście złotych.
MAI21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 08:15   #83
dietetyk82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zapalenie pęcherza

Ja polecam wprowadzić profilaktycznie żurawinę do diety, wiadomo że nie wyleczy nas od razu, ale działa super profilaktycznie
teraz zacznie się chodzenie na baseny, plaże i wyjazdy do hoteli, a żeby nie złapać żadnych bakterii żurawina powinna być u nas obecna
wiadomo że nie będziemy jej jeść garściami, ale można łykać kapsy, ja polecam Żurascin URO oleofarmu, fajna cena a ten środek ma jeszcze pokrzywę, więc pomaga naszym nerkom

polecam do wypróbowania
dietetyk82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 18:57   #84
Karolaa1409
Przyczajenie
 
Avatar Karolaa1409
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 6
Dot.: Zapalenie pęcherza

To jest mój najczęstszy problem Jednego miesiąca miałam trzy razy zapalenie pęcherza, jedynie co mi pomaga to urofuraginum . Wiele osób mi mówiło,że w tym przypadku powinno się zrobić urografię bo może to jednak być coś poważnego.
Karolaa1409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 09:16   #85
blue_mystic123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Red face Dot.: Zapalenie pęcherza

A JA MOWIE ZURAWINA,ZURAWINA,ZURAWIN A!..
NIE WAZNE W JAKIEJ POSTACI SUSZONA,HERBATA CZY SOK ALE TYLKO PRAWDZIWY! ZACZYNA DZIALAC W BARDZO KROTKIM CZASIE I NASZA WATROBA NA TYM NIE CIERPI.
blue_mystic123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 15:10   #86
aaadriannaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Międzyrzecz
Wiadomości: 1
Dot.: Zapalenie pęcherza

Spotyka mnie to dość często a ból czasem jest nie do wytrzymania.

Jeśli ktoś również często cierpi na tego typu schorzenie polecam:

- co jakiś czas , profilaktycznie zażywać żurawit ( lub inny suplement diety na bazie żurwiny)
- od czasu do czasu kupić sobie do przekąszenia suszoną żurawinę
- nie siadać na zimnym
- starać się nie chodzić boso

Jeśli was już dopadnie ta nieszczęsna dolegliwość proponuję:
- zaparzyć rumanek w , wlać do miski , rozrobic z zimną wodą tak aby się nie poparzyć i po prostu "usiąść" w wywarze.
- przyjąć unoFuraginum . Lek dostępny bez recepty


Edytowane przez aaadriannaaa
Czas edycji: 2014-09-22 o 15:12
aaadriannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 22:04   #87
Dancia42
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Zapalenie pęcherza

Moja córka też boryka się z tym problemem leży po pół dnia w gorącej wodzie w wannie wyje z bólu robiła usg i nic nie wykazało zapalenie pęcherza i jajników. Raz w szpitalu leżała dostawała zastrzyki i kroplówkę ma 21 lat też ma bule w podbrzuszu. Przy okazji dowiedziałam się o wielu sposobach i nowych lekach jej lekarka przepisywała furalginum a to nie działa już na córkę dziękuję za wszystkie cenne rady spisałam sobie pozdrawiam...
Dancia42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 14:29   #88
Carolinnez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zapalenie pęcherza

Najwygodniej jest zainwestować w żurawinę ze skrzypem w tabletkach, ja stosuje od pół roku uragin raz dziennie i na razie nie miałam nawrotu zapalenia pęcherza. Oczywiście dbam też o odpowiednie ubranie się i piję dużo płynów.
Carolinnez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-13, 10:56   #89
Sandruusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zapalenie pęcherza

.

Edytowane przez Sandruusia1
Czas edycji: 2015-02-13 o 10:58
Sandruusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 15:48   #90
dareekn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 112
Dot.: Zapalenie pęcherza

Nasiadówki albo siedzenie w goracej wodzie to nic nie daje, a wrecz przeciwnie w wysokiej temperaturze bakterie sie namnażaja! Ja wolałabym sprobowac jakiegos naturalnego preparatu z żurawina i jakimis dodatkowymi składnikami.
dareekn jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-17 16:48:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.