Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 22:17   #3331
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
A jeżeli chodzi o świecenie się buzi po formule intensive,to lepiej zainwestowac w puder wykańczający,primer czy formułę matte?
Najlepiej wypróbować wszystkie możliwe opcje i wybrać tę naj
[a jak żadna nie spasuje to zmienić firmę ]
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 22:23   #3332
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
A jeżeli chodzi o świecenie się buzi po formule intensive,to lepiej zainwestowac w puder wykańczający,primer czy formułę matte?
Mnie się wydaje, że najlepiej zainwestować w dobry primer. Mój nos bardzo się świeci. Mam podkład i w wersji matte i w intensive, bez primera moja twarz zarówno w intensive jak i w matte się świeci. Z primerem nie. Ja używam pudru bambusowego z kolorówki lub ryżowego - rice (niestety wycofany z EDM.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 22:32   #3333
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że najlepiej zainwestować w dobry primer. Mój nos bardzo się świeci. Mam podkład i w wersji matte i w intensive, bez primera moja twarz zarówno w intensive jak i w matte się świeci. Z primerem nie. Ja używam pudru bambusowego z kolorówki lub ryżowego - rice (niestety wycofany z EDM.
Równie dobry puder ryżowy ma CS
Ja też uwielbiam ryż jako primer
Ciekawa jestem jaki jest ten z kolorówki
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 22:43   #3334
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

No njalepiej wszystkiego wypróbować rzecz jasna,ale co najprawdopodobniej najlepeij by sie sprawdzilo. Ogólnie mam skóre skłonna do przesuszen,wrażliwa i boje sie primerów,zeby dodatkowo sie nie "ususzyc" Marze o takim maaaatooowym wykonzceniu makijazu,a nie swiecacej mordki
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 07:54   #3335
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
A probowalas kukurydzianka/ziemniaczanka?
Ja po retinolu tak sie swiece jak mnie przesuszy normalnie lifting bez skalpela, taka napieta skora
Jesli mam mozliwosc to w ciagu dnia zmywam makijaz, nakladam znowu duzo kremu i znowu sie maluje (mineraly lagodza u mnie podraznienia, wiec wole tak niz bez makijazu), jesli nie to ratuje sie kukurydzianka

Dziękuję za odpowiedź.
Nie próbowałam, zaraz sprawdzę czy piszą coś więcej na ten temat w internecie.
No, właśnie od retinoli mam niekiedy przesuszoną gdzieniegdzie buzię, ale mam nadzieję - już ostatni miesiąc walki z niespodziankami.

Problem jest w tym, że mnie jakoś dziwnie lubi wszystko zapchać, i nie stosuję kremu pod minerały, więc nie mam czym nawilżać przed nałożeniem makijażu. Moje nawilżanie to jedynie maść z witaminą A, a to się nie nadaje. Niby utrzymują się u mnie minerały te 8 godzin w pracy, ale zawsze mogłoby być lepiej,
gdybym znalazła niezapychający krem to byłoby przecudnie!
Dodam, że mam skórę twarzy niby mieszaną (ale nie wiem czy przypadkiem już nie tłustą z winy już dwu letniego smarowania się powyższą maścią, bo właściwie świeci mi się cała buzia poza czołem) ze skłonnością do niespodzianek.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-01-23 o 08:10
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 08:26   #3336
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.
Nie próbowałam, zaraz sprawdzę czy piszą coś więcej na ten temat w internecie.
No, właśnie od retinoli mam niekiedy przesuszoną gdzieniegdzie buzię, ale mam nadzieję - już ostatni miesiąc walki z niespodziankami.

Problem jest w tym, że mnie jakoś dziwnie lubi wszystko zapchać, i nie stosuję kremu pod minerały, więc nie mam czym nawilżać przed nałożeniem makijażu. Moje nawilżanie to jedynie maść z witaminą A, a to się nie nadaje. Niby utrzymują się u mnie minerały te 8 godzin w pracy, ale zawsze mogłoby być lepiej,
gdybym znalazła niezapychający krem to byłoby przecudnie!
Dodam, że mam skórę twarzy niby mieszaną (ale nie wiem czy przypadkiem już nie tłustą z winy już dwu letniego smarowania się powyższą maścią, bo właściwie świeci mi się cała buzia poza czołem) ze skłonnością do niespodzianek.
A próbowałaś może Humektan? On jest taki lekki, niezapychający...kupisz go w apteceU mnie jest podstawą na dzień pod minerałki
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 09:42   #3337
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

pilnie poszukuję:
Waffle Cone, Wet Sand, Sparkle Beige,





One_LoVe- jest wątek o bazach pod minerały, były polecane niezapychające kremy.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 10:51   #3338
nadzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
GG do nadzi
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez kate27 Pokaż wiadomość
A próbowałaś mieszać sam Fawn z WB? Ewentualnie zmienić proporcje i mniej dodawać multitasking neutral, a więcej WB? Wg mnie na fotkach szyja odcina Ci sie od twarzy, tzn szyja jest bardziej ciepła, żółtawa a twarz zaróżowiona...
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hej Rowniez wydaje mi sie (tak widac na zdjeciach na moim monitorze), ze podklad jest troche za jasny i za rozowy w stosunku do szyi i rzeczywiscie mozesz sprawiac zwlaszcza w sztucznym oswietleniu wrazenie chorej, bladej. Sprobuj mieszanek. Masz ladna cere
Dziękuję dziewczyny Zrobiłam wczoraj intensywne testowanie mieszanek i fawn z winged, z kapką pudru jedwabnego zaskoczyły idealnie. Podobnie sunlight pod oczy - wcześniej efekt był średni. Aż mnie to zdziwiło, może to też kwestia zmiany kremu - zamiast tłuściejszego ochronnego nałożyłam aloes Palomy. A może i kwestia światła - bo wczoraj w Łodzi było bardzo ładnie, słonecznie. Chociaż kapka zieleni mogłaby być ok, pomyślę nad testem oliwek albo tweakera.
Vril, dziękuję Jedyne "problemy" mojej cery to rozszerzone pory i skłonność do przesuszania, widocznych skórek itd. Powoli odkrywam formuły edm i im mniej intensywna, tym mi bardziej pasuje. Z dodatkiem jedwabiu też jest lepiej niż bez. A pory tak czy inaczej są widoczne, ale mniej niż przy intensive.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
nadzi, możesz wziąć do mieszania i/lub przetestowania zestaw try me free olive albo np. tweakery z egm.

Rozwielitko, dzięki za link. Z egm nie miałam jeszcze styczności, a tweakery wyglądają całkiem fajnie i pewnie w swoim czasie się skuszę na tego zielonego, albo na cały zestaw próbek

Mam jeszcze pytanie techniczne w kwestii zamawiania z edm i platności, bo jam bez większego doświadczenia w płaceniu online. Mam kartę debetową mBanku i dotychczas kupowałam tylko bilety lotnicze. Zastanawiam się czy przy zamawianiu w edm (albo w innych minerałach) także doliczana jest opłata manipulacyjna (a jeśli tak to mniej więcej w jakiej wysokości - czy to procent od kwoty?). Bo mnie już nie raz się ręka zatrzęsła nad kliknięciem "zamów" chociażby te try me free, ale jeśli by miało zostać doliczone tyle, ile na przykład do lotu, to średni to interes

Edytowane przez nadzi
Czas edycji: 2010-01-23 o 11:00
nadzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 10:57   #3339
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez nadzi Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie techniczne w kwestii zamawiania z edm i platności, bo jam bez większego doświadczenia w płaceniu online. Mam kartę debetową mBanku i dotychczas kupowałam tylko bilety lotnicze. Zastanawiam się czy przy zamawianiu w edm (albo w innych minerałach) także doliczana jest opłata manipulacyjna (a jeśli tak to mniej więcej w jakiej wysokości - czy to procent od kwoty?). Bo mnie już nie raz się ręka zatrzęsła nad kliknięciem "zamów" chociażby te try me free, ale jeśli by miało zostać doliczone tyle, ile na przykład do lotu, to średni to interes
ja ostatnio zamawiałam try me free i tez mam karte mbanku i zapłaciłam chyba 10.21 (zł) o ile dobrze pamiętam- czyli za sama wysyłkę próbek.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 11:01   #3340
nadzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
GG do nadzi
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
ja ostatnio zamawiałam try me free i tez mam karte mbanku i zapłaciłam chyba 10.21 (zł) o ile dobrze pamiętam- czyli za sama wysyłkę próbek.

O! To bardzo dobra wiadomość Dziękuję!

Edytowane przez nadzi
Czas edycji: 2010-01-23 o 12:01
nadzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:07   #3341
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wy to robicie w tak krótkim czasie?Mi makijaż zajmuje dobre 15-20 minut...:| a nie maluje oczu w jakieś spektakularne wzory :P
mi też to tyler zajmuje i to bez żadnych cudów na twarzy...



Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
ja się gdzieś 30min maluje
lubię mieć ładnie cienie na oczach nałożone
jak mam czas to też się tyle maluje ale o 5 rano nie zamierzam wstawać

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
Puder ryżowy to coś, co kocham najbardziej na świecie Primer, który matuje mój wstrętny nos na baaaaaaaaardzo długo
Niestety, EDM go już nie ma w swojej ofercie, ale ma go CS czy nasza rodzima kolorówka.com
A mint to drugie cudo (choć ma też wiele przeciwniczek )
Zielony korektor, który maskuje "buraka", pajączki itp


Suga, ja jak gdzieś wychodzę "na poważnie" to potrafię się malować nawet i pół godziny, ale efekt jest identyczny więc po co tracić czas
A na powiekach też cudów nie robię, bo nie umiem daję tylko dwa kolory i rozcieram granice
puder ryżowy tez pokochałam i krzemionke (nie mam jeszcze faworyta ale wiem, ze koalin odpada (a mam biga i sampla)
a mint to cudo dzięki niemu nakładam niewielka ilosc podkładu bo tak swietnie mnie kryje i to nie tylko naczynka, ale przy okazji drobne niespodzianki

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Wiedzmo u mnie niestety widać różnicę w makijażu, im bardziej się przyłoże tym to wszystko lepiej gra a oko to ja chlastam po całości jednym kolorem i najwyżej lekko zewnetrzny kącik skonturuje ciemniejszym tusz i to wszystko najbardziej się babram zawsze z różami i bronzeeerami.
a ja oczu albo w ogóle nie maluje albo przejade jednym kolorem powieke

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

no i muszę powiedziec, ze jak ostatnio nakładam mniej podkładu 2-3 cieniutkie warstwy to minerałki długo się trzymają i nie ważą...
jak daje więcej to sie ważą po jakims czasie
juz sama nie wiem czy podkłady EDM są dla mnie czy raczej nie...
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 13:14   #3342
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
[/COLOR]no i muszę powiedziec, ze jak ostatnio nakładam mniej podkładu 2-3 cieniutkie warstwy to minerałki długo się trzymają i nie ważą...
jak daje więcej to sie ważą po jakims czasie
juz sama nie wiem czy podkłady EDM są dla mnie czy raczej nie...
Mniej czyli 2-3warstwy? ja jestem początkują i nakład 2warstwy cieniutkie, 3 nigdy i mam ładne krycie, tylko, że nawet nie mam za bardzo co kryc... zależy mi bardziej na wyrównaniu kolorytu. Używam intensiwe ale leci do mnie też semi-matte. Jako primer stosuje puder bambusowy z jedwabiem, a na wykończenie to samo z domieszka pudru diamentowego.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:20   #3343
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Mniej czyli 2-3warstwy? ja jestem początkują i nakład 2warstwy cieniutkie, 3 nigdy i mam ładne krycie, tylko, że nawet nie mam za bardzo co kryc... zależy mi bardziej na wyrównaniu kolorytu. Używam intensiwe ale leci do mnie też semi-matte. Jako primer stosuje puder bambusowy z jedwabiem, a na wykończenie to samo z domieszka pudru diamentowego.
ja kładłam 5 warstw
ale po mincie 2-3 mnie wystarczająco kryją
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:51   #3344
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
No njalepiej wszystkiego wypróbować rzecz jasna,ale co najprawdopodobniej najlepeij by sie sprawdzilo. Ogólnie mam skóre skłonna do przesuszen,wrażliwa i boje sie primerów,zeby dodatkowo sie nie "ususzyc" Marze o takim maaaatooowym wykonzceniu makijazu,a nie swiecacej mordki
Mam podobny problem - policzki super suche, a nos świeci się jak latarnia nocą Na nos używam kremu matującego Galanea (czy jakoś tak), a na resztę albo humektan, albo ten bardziej nawilżający Ambilan. Na to primer (jak już krem wchłonie się) i podkład. I jest super. Wg mnie formuła matte nie zmatuje tak jakbyś chciała bo ją mam Jedynie primer + krem matujący.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:00   #3345
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Mam podobny problem - policzki super suche, a nos świeci się jak latarnia nocą Na nos używam kremu matującego Galanea (czy jakoś tak), a na resztę albo humektan, albo ten bardziej nawilżający Ambilan. Na to primer (jak już krem wchłonie się) i podkład. I jest super. Wg mnie formuła matte nie zmatuje tak jakbyś chciała bo ją mam Jedynie primer + krem matujący.
Ja na nos kładę effaclar m - w połączeniu z działaniem rhassoul i pudru ryżowego są nieziemskie efekty
I według mnie formuła matte jednak dobrze matuje ale wiadomo - każda buźka inna
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 17:45   #3346
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny bardzo lubie NR Medium Bronzer ale ostatnio bardzo mi sie ociepla na twarzy troche boje sie dosypac korektora lavender, zeby nie stracil transparentnosci, macie moze jakis pomysl?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 17:50   #3347
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

a jak oceniacie eyeliner z EDM?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 17:56   #3348
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
a jak oceniacie eyeliner z EDM?
Dostałam próbkę eyelinera Smokey.
Używam go na mokro, pędzlem Liner Brush,
Jest świetny. I pędzel i eyeliner. Kolor intensywny.
Planuję kupić duże opakowanie eyelinera.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 18:13   #3349
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

czyli lepiej kupic proszek niz taka gotowa mazie ??
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 18:16   #3350
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
czyli lepiej kupic proszek niz taka gotowa mazie ??
Hmm mówisz o eyelinerze z pędzelkiem dostępnym w drogeriach?
To wszystko zależy, górne kreski nadal lepiej wychodzą mi straym eyelinerem, ale kreski na dole oka wolę robić proszkiem niż kredką.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 18:23   #3351
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Hmm mówisz o eyelinerze z pędzelkiem dostępnym w drogeriach?
To wszystko zależy, górne kreski nadal lepiej wychodzą mi straym eyelinerem, ale kreski na dole oka wolę robić proszkiem niż kredką.
Ja eyelinerem kupnym w "płynie" nigdy się nie nauczyłam, a tymi z EDM i pędzlem wyciętym z CS potrafię szybko i łatwo zrobić piękną kreskę. Choć nie będzie ona taka jak wykonana eyelinerem, ale jest przynajmniej prosta Polecam jednak proszki
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 18:28   #3352
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

nie nie chodzi mi o ten taki z drogerii.. tylko taki jak edmowki ale maziowaty..taki w zelu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 18:31   #3353
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
nie nie chodzi mi o ten taki z drogerii.. tylko taki jak edmowki ale maziowaty..taki w zelu
w żelu nie próbowałam jeszcze
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 18:34   #3354
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
nie nie chodzi mi o ten taki z drogerii.. tylko taki jak edmowki ale maziowaty..taki w zelu
Jaki w żelu z EDM?? To są takie?? Ja mam w proszku
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 18:36   #3355
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

nie nie chodziło mi o porównanie proszkowego edm i normalnego w zelu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 19:16   #3356
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo lubie NR Medium Bronzer ale ostatnio bardzo mi sie ociepla na twarzy troche boje sie dosypac korektora lavender, zeby nie stracil transparentnosci, macie moze jakis pomysl?
Kiedys byl puder Cool Pink, moze on? Tylko musisz go poszukac po ludziach chyba, wiec rozwiazanie kijowe.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 19:18   #3357
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

ostatnio wypadł mi z kosmetyczki LHK a kolezanak zapytała czy to pędzel do golenia
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 19:21   #3358
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kiedys byl puder Cool Pink, moze on? Tylko musisz go poszukac po ludziach chyba, wiec rozwiazanie kijowe.
no troche, bo ja na Alkatraz mieszkam
jutro przetestuje z odrobina lavendera i tego
najgorzej, ze to sie dzieje dopiero po jakims czasie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 19:31   #3359
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
no troche, bo ja na Alkatraz mieszkam
jutro przetestuje z odrobina lavendera i tego
najgorzej, ze to sie dzieje dopiero po jakims czasie
Kochana, nie wiem jak bardzo blada jesteś, ale u mnie Light Pink z powodzeniem może robić jako samodzielny róż wcale nie jest taki transparenty
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 19:53   #3360
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Kochana, nie wiem jak bardzo blada jesteś, ale u mnie Light Pink z powodzeniem może robić jako samodzielny róż wcale nie jest taki transparenty
Ja jestem z tych srednio bladych
NR Medium bronzer uzywam do modelowania twarzy a rozu jako roz Wszystko byloby fajnie, gdyby to wygladalo tak jak zaraz po nalozeniu, czyli taki chlodny ''cien'' a to po kilku godzinach sie robi pomieszanie samoopalacza z cegielka i chce to ochlodzic bo efekt poczatkowy bardzo mi sie podoba.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.